رفتن به مطلب

∽≻ جواب بده , سوال بپرس (سرگرمی)

ارسال های توصیه شده

شهرزاد

گاندو

قهوه تلخ  (طنز)

مدار صفر درجه

شاید بازم باشه ولی الان دیگه سریال تاپ دیگه تو ذهنم نیست... اینروزا گویا سریال هیولا سریال تاپی هست . من هنوز ندیدم هیچ قسمت

خرید اینترنتی که راضی بودی از همه چی ، از چه سایت یا پیجی بوده و چی بوده ؟

لینک به دیدگاه

تو این مدت فقط بدترین تو ذهنم است اونم دم دمای عصر که تازه هوا میخواد تاریک بشه بدترین زمان برا من است.

چند بار امتحان دادی تا گواهینامه رانندگی گرفتی؟

لینک به دیدگاه

موزیک رو خاص و گزینشی گوش میدم برای همین گاهی میشه توی هفته یک یا دوبار اهنگی رو پلی میکنم .

البته تازگی دوتا کانال پیدا کردم یکیش پیانو های بی کلام عالی داره  و یکی هم تک نوازی های تار رو ازش گوش میدم در روز

استوری گذاشتن توی اینستا یا پست گذاشتن توی فروم ؟ 

لینک به دیدگاه

اگر منظورتون اون صحنه هایی هست که گاهی شاهدیم مثلا داد و بیداد کردنهای عصبی سر بچه ، سرکوبِ گریه ی بچه ، یا خدا نکرده کتک -_- ... بهم میریزم و تا چندساعت مچاله هستم . 

البته بجز اون

هر مادری حق داره برای تربیت بچه ش به موقع تندی یا تحکم یا بی اعتنایی به خرج بده . کسی هم حق دخالت نداره  ... ولی من تحمل اینم ندارم و یا دخالت میکنم یا باید اونجارو ترک کنم بغض و گریه بچه رو نبینم : )

خواهرام وقتی بچه هاشونو دعوا میکنن همونموقع سکوت میکنم ولی بعدش انقدر دعواشون میکنم بهشون غر میزنم که وجدان درد میگیرن 

سود سهام عدالت رو میگیرید ؟ 

لینک به دیدگاه

دقیقا منظورم قسمت اول حرفات بود. 

ولی در مورد قسمت دوم حرفات اگه ی روزی مادر بشی باید رو احساساتت کار کنی.?

کلا سهام عدالت نداریم و این کلمه ی عدالتی که چسبوندن بهش کلی منو آزار میده!

تا حالا تو صف مثلا شکر یا گوشت منتظر موندی؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...