رفتن به مطلب

∽≻ جواب بده , سوال بپرس (سرگرمی)

ارسال های توصیه شده

آها :))))

گرچه ما اصفهانیا توی این مهارت زبانزدیم ولی دیگه شیشه شو نه دیگه :))))

قصه پرداز خوبی هستید ؟ میتونید بصورت بداهه برای بچه ها قصه بگید ؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا شیشه شو ازونایی هست که اون بلا رو هم به سرش بیاری به جایی بر نمیخوره! دی

نه خیلی زیاد ولی  سعی میکنم به هر حال

آخرین فیلم ایرانی که دیدی چی بود؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم چه نرخی رو گرون فرض کنم . ولی معمولا سعی میکنم خوب کادو بگیرم . آخریش هم کادوی عروسی برا دوستم بود که بشقاب میناکاری  اصفهان گرفتم دویست تومن . تا الانم نمیدونم کادوم مناسب بوده یا خدا نکرده کم گذاشتم مایه سرافکندگیش شدم :))) 

فردا برنامه ت چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

محل زندگی و محل کار جاهایی نیستن که آدم به راحتی ترکشون کنه . احتمالا سعی خودمو میکنم رفعش کنم . نشد هم تا یه حدی تحملش میکنم 

کدوم مدل انگور رو بیشتر دوست داری ؟ 

لینک به دیدگاه

اینجا مثل شبکه چهار می مونه :))

اینطوری برای خودم تعیین کرده بودم که برای تاپیکهای سرگرمی و پست بازی برم اونور ، اینجا برای دلی نوشتن و شعر و حرفای ذهنیم. چون خواننده ی ناجوری نمیخونه ادم سبکه 

بنظرت ایموجی های بوس و قلب توی تلگرام و ... اگر برای آدم غریبه یا نامحرم استفاده بشه اشکال داره ؟ 

لینک به دیدگاه

اونور کدوم ورِ؟

+

قلب ک بیشتر شبیه لایکِ تا خود قلب

اما بوس هنوز بوسِ:دی

اما استفاده ازشون بستگی ب میزان صمیمیت و سطح شعور طرف مقابل داره اینکه با فرستادنشون حدومرز رو نگه داره و ب چشم چراغ سبز نبینه,اگه فهیم باشه فک نمیکنم مورد داشته باشه

+

نظرت راجع ب پست اینستای صباکمالی؟

لینک به دیدگاه

خواننده خاص منتخب ندارم . آهنگی که باب سلیقه م باشه ، ترانه شم بشینه به دل عالیه . 

ولی خب بعضی صداها رو تحمل ندارم :)) مثل چاووشی یا ابی و گوگوش و حمیرا :)) از ابی و گوگوش فقط بعضی اهنگهای قدیمیشون رو گوش میدم . 

هدفی که قبلا داشتی و الان برات بی ارزش شده داشتی ؟ اگر قابل گفتنه بگو 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...