رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام کسی از اثار گابریل گورکیان عکس و اطلاعات داره؟پیدا نمی کنم.

سلام

این لینک رو ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام.

کسی چیزی راجع به مرکز محله میدونه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

این ترم طراحی مجتمع مسکونی داریم. استاد مرکز محله هم خواسته.

مجتمع مسکونی تون چند واحدیه که مرکز محله میخواد؟

لینک به دیدگاه
سلام.

دقیقا چی میخوای بدونی؟

مرکز محله جایی هست که اعضای یه محله میتونن ازش استفاده کنن حالا تو این مرکز محله یه سری موضوع ها هستش که بهتره تو طراحی ازش استفاده بشه مثلا میزان محصوریت, نظم, تداروم ,زیبایی شناختی محیط, مقیاس بناها , خط آسمون ساختمونا, میزان نفوذ پذیری مرکز محله و خیلی چیزای دیگه که باید رعایت بشه حالا میتونی متناسب با مجتمع طراحیش کنی صندلی بذاری برا نشستن یه محل بازی کودکان یه جایی برا اعضای محله که اگه بخوان دور هم جمع بشن اونجا بیان و......

لینک به دیدگاه
دقیقا چی میخوای بدونی؟

مرکز محله جایی هست که اعضای یه محله میتونن ازش استفاده کنن حالا تو این مرکز محله یه سری موضوع ها هستش که بهتره تو طراحی ازش استفاده بشه مثلا میزان محصوریت, نظم, تداروم ,زیبایی شناختی محیط, مقیاس بناها , خط آسمون ساختمونا, میزان نفوذ پذیری مرکز محله و خیلی چیزای دیگه که باید رعایت بشه حالا میتونی متناسب با مجتمع طراحیش کنی صندلی بذاری برا نشستن یه محل بازی کودکان یه جایی برا اعضای محله که اگه بخوان دور هم جمع بشن اونجا بیان و......

منم میخواستم واسه مرکز محله او یه میدون طراحی کنم واسه نشستن و اینا مثل میدونای بزرگ ایتالیا( اسمشو یادم نیست الان!) ولی استاد گفت من خواستم مرکز محله طراحی کنید. بیشتر دقت کن! :icon_razz:

لینک به دیدگاه
منم میخواستم واسه مرکز محله او یه میدون طراحی کنم واسه نشستن و اینا مثل میدونای بزرگ ایتالیا( اسمشو یادم نیست الان!) ولی استاد گفت من خواستم مرکز محله طراحی کنید. بیشتر دقت کن! :icon_razz:

ما تو تحلیل فضای شهری میدون طراحی کردیم تا حدودی با مرکز محله فرق داره اما تو منظر هم مرکز محله طراحی میکنیم و معمولا محل نشستن هم میذاریم یه نمونه شو برا میفرستم

لینک به دیدگاه

اینم ببینید

http://www.noandishaan.com/forums/thread114744.html

لینک به دیدگاه
سلام.

این کارام نگاه کن یکیشون به سبک میدان ایتالیاست:a030:

[h=1]ماکت مرکز محله[/h]

لینک به دیدگاه
سلام دوستان . من احتیاج خیلی فوری به پلان ها و مقاطع هتل یاس ابوظبی دارم کسی میتونه کمکم کنه. ممنون میشم.

Yas Viceroy Abu Dhabi Hotel

سلام

این لینک رو ببینید

لینک به دیدگاه
سلام

این لینک رو ببینید

متاسفانه من دو روزه که نمیتونم این لینک رو باز کنم. نمیدونم چرا!!!! میتونید یه لطفی بکنید با فرمت pdf بفرستید برام. سپاس فراوان

لینک به دیدگاه
متاسفانه من دو روزه که نمیتونم این لینک رو باز کنم. نمیدونم چرا!!!! میتونید یه لطفی بکنید با فرمت pdf بفرستید برام. سپاس فراوان

مثل اینکه سایت دچار مشکل شده! بنده ام دسترسی ندارم!

لینک به دیدگاه

bf2yulngs7lztpc9nh1.jpg

3z5lepehhtus7xzcg4wo.jpg

shrxih8zn0xq7ey4zutp.jpg

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

ماکت نیم کره را با چیا میشه در اورد؟؟؟!

به جز گچ...

سلام

میشه چوب یک میل بالسارو خیس کرد و به ارومی بهش فرم داد...

ولی از نظر من با مقوا راحتره وبه صورت جعبه سازی باید صورت بگیره.:w16:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

به جز گچ...

با گل رس هم میشه ، گل رو ورز بده به شکل خمیری در بیار بعد دور یه توپ کوچیک فرمش بده طوری که توپت کامل پوشیده بشه سعی کن کارت یکنواخت باشه یعنی یه جا نازک نباشه یه جا ضخیم ، در آخر هنوز که خیسه با یه نخ از وسط خط برش بزن بعد بزار خشک بشه خوب که خشک شد میتونی قبل جدا کردن یه سمباده نرمم بزنی کارت قشنگترم میشه بعد از توپ جداش کن حاصلش میشه دو تا نیمکره :w02:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

به جز گچ...

سلام.

اگه میخوای داخلش خالی باشه. میتونی نوار های باریکی از کاغذ درست کنی و به صورت حلقه در بیاری و با کم و زیاد کردن قطر حلقه ها نیم کره ات رو درست کنی. واسه سر نیم کره هم از یه مخروط پهن استفاده کن.

اگه میخوای تو پر باشه که از یونولیت، فوم ، اسفنج و..و اینا میتونی استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...