رفتن به مطلب

ایجاد صفحه اطلاع رسانی کرونا

ارسال های توصیه شده

سلام

در بین این اخبار ها و مواردی که هست دروغ شایعه و.... هم هست که شوخی نیست پای جان مردم و سلامت یک جامعه در میان است دولت ماهم طبق معمول همه چیز را سیاسی می کنه و براش اهمیت نداره و....

من پیشنهاد می دم برای اطلاع رسانی یک کانال ایجاد بشه که اخبار واقعی با منبع معتبر همراه با موارد پیشگیرانه و... در اون ارائه شود 

اصلا می شود این بخش تو انجمن پزشکی برای موقت ایجاد شود که مطالبشو توسط بات ارسال کند به کانال تلگرام .

واقعا وضع داره بد میشه دولت به فکر نیست ما خودمون هم سود جوییم .

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است :

سلام

در بین این اخبار ها و مواردی که هست دروغ شایعه و.... هم هست که شوخی نیست پای جان مردم و سلامت یک جامعه در میان است دولت ماهم طبق معمول همه چیز را سیاسی می کنه و براش اهمیت نداره و....

من پیشنهاد می دم برای اطلاع رسانی یک کانال ایجاد بشه که اخبار واقعی با منبع معتبر همراه با موارد پیشگیرانه و... در اون ارائه شود 

اصلا می شود این بخش تو انجمن پزشکی برای موقت ایجاد شود که مطالبشو توسط بات ارسال کند به کانال تلگرام .

واقعا وضع داره بد میشه دولت به فکر نیست ما خودمون هم سود جوییم .

فکر کردم یه تاپیکه که قراره اطلاع رسانیا توش گذاشته بشه :ws3:

پیشنهاد بود همون قسمت مدیریت میگفتی بهتر بود که. من خودم خیلی با تلگرام اینا کار نمیکنم. کانال اصلی تلگرام سایتو نمیرسم چه برسه به این که یه کانال موقت و بات بسازم واسه این کار :icon_pf(34):

لینک به دیدگاه
در 49 دقیقه قبل، Mohammad Aref گفته است :

فکر کردم یه تاپیکه که قراره اطلاع رسانیا توش گذاشته بشه :ws3:

پیشنهاد بود همون قسمت مدیریت میگفتی بهتر بود که. من خودم خیلی با تلگرام اینا کار نمیکنم. کانال اصلی تلگرام سایتو نمیرسم چه برسه به این که یه کانال موقت و بات بسازم واسه این کار :icon_pf(34):

سلام مهندس جان

می خواستم بزارم تو قسمت مدیریت ولی گفتم کسی توجه نمی کنه و این موضوع به نظرم خیلی مهمه و مهمه اینه که اطلاع رسانی راست انجام بشه 

لینک به دیدگاه

سال 2011 در هالیوود فیلمی با عنوان شیوع به کارگردانی استیون سودربرگ با همین مضمون ساخته شد که الان تقریبا بعد 9 سال داره به واقعیت تبدیل میشه:icon_pf(34): از لینک زیر میتونید نقد و بررسی این فیلمو ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
در 14 ساعت قبل، Mehdi.Aref گفته است :

سال 2011 در هالیوود فیلمی با عنوان شیوع به کارگردانی استیون سودربرگ با همین مضمون ساخته شد که الان تقریبا بعد 9 سال داره به واقعیت تبدیل میشه:icon_pf(34): از لینک زیر میتونید نقد و بررسی این فیلمو ببینید

سلام 

بله این فیلمو دیدم و از تعجب داشت قلبم می ایستاد و هنوز تا انتها ندیدم ....

هر چی این اتفاقات را دنبال می کنم بیشتر مطمئن میشم کار خودشون است و این ویروس دست ساز است و احتمالا واکسنشو امریکا،چین یا روسیه درست کنه و به قیمت بالا بفروشه و این چرخه قدرت ادامه پیدا کنه.....

این ها هم که میگن مار و خفاش تو اون فیلمم بود و همشم احتمالا دروغ است . سوال مگر چین قبل از این مار نمی خورد ؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

حالا یه فیلم دیگه آخرین کشتی را ببینید اگر اشتباه نکنم فصل دو قسمت 3-4 یک بیماری هست که نیروی دریای ایالت متحده امریکا باهاش میجنگد که اونم از گوش دهان چشم خون میاد مثل همون بیماری که در اتیوپی میکشد

گرچه طبق معمول اینا خبر انتشار ویروس مرگبار Disease X را در اتیوپی شایعه دانستند.

لینک به دیدگاه

دیدین زیاد هم بی ربط نمی گفتم !

متعصافه مردم به دولت اطمینان ندارند و همین عدم اطمینان مربوط به دروغ های هست که می گفت و هنوز هم متعصفانه می گوید مردم این بیماری را جدی نمی گیرند 

لینک به دیدگاه
در در 6 اسفند 1398 در 21:35، Mehdi.Aref گفته است :

چند روز پیش دیدم این فیلم رو 

به نظر من مهم نیست این موضوع! چون کاری از دستمون بر نمیاد

تازه اگه فکر کنیم دست سازه و واکسنش هم وجود داره حس بهتری میده تا اینکه

هیچی ازش ندونی و واکسنش هم معلوم نیست کی درست میشه و .. 

الان تنها کاری که میتونیم بکنیم مراقب خودمون باشیم چه این جنگ واقعیت داشته باشه چه نداشته باشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...