رفتن به مطلب

رقص پرستاران

ارسال های توصیه شده

شاید همه کلیپ رقصیدن پرستاران و دکتران را دیدین 

اگر نه این کلیپ نمونه را ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نظرتون درباره این حرکت چیست ؟

لینک به دیدگاه

روحیه دادن  خوبه ولی فقط باید با رقص روحیه داد ؟ در نظر داشته باشیم طرف مریض و درحال مرگ شادی می کنی و در نظر داشته باشیم شاید اتاق کناری طرف مرد!

این حرکت زشت است . هیچکس منکر زحمت این گروه نمی شود اما یک واقعیت انکار نشدنی هست (شاید شما از من برنجی و بگید حسود و....?‍♂️) که اینهم شغل است و در قبال کار و حرفه حقوق می گیرند تازه این شغل ها و هم ردیف مثل آتش نشانی چون جان کسی را نجات می دهند لذت بخش هست .

اینها افرادی هستند که آگاهانه وارد این کار شده اند 

ما هممون شاید گذرمون به بیمارستان افتاده و اگر همه اینطور نیست خدا کنه هیوقت گذرتون به دکتر و بیمارستان و.... نیفتد هیچکس دوست نداره وقتی عزیزش روی تخت است و میدونه 80% مرگ است جلوش برقصند 

انشاالله که برای روحیه دادن باشه پس یک مقدار با احتیاط و عاقلانه روحیه بده 

درضمن ما هم بیمارستان رفتیم چرا برای ما اینکارها نکردند ?

لینک به دیدگاه

برای آرامش روانی خودشون میرقصن ! چون استرس و اضطراب باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن میشه :hanghead:

به نظر من بعد از خلاص شدن از دست این ویروس باید تک تک-شونو پیدا و اخراج کرد تا بفهمن مملکت امام زمان جای این کارها نیست :laugh2:

لینک به دیدگاه

خودم ازین جنگولک بازیا خوشم نمیاد :دی 

ولی  اگر واقعا اینجوری قراره روحیه شون بالا بمونه و روحیه همدیگه رو بالا ببرن نباید بهشون گیر داد. شرایط کاریشون فعلا خیلی پر استرسه.

یکی از افراد فامیل رییس یکی از بیمارستانهای کرج هست دیروز برامون میگفت روزانه "حداقل" سی مورد تایید تشخیص قطعی داره . آمار دلهره آوریه امروز هم که کرج رفت در وضعیت قرمز . یکی یکی داره به استانهای قرمز اضافه میشه . تپش قلب میگیرم وقتی به اصفهان فکر میکنم.

پزشکا و کارکنای بیمارستانها _ و کلا مردم _ به روحیه ی خوب نیاز دارن.

کمترین کاری که مثلا از دست من براومده اینه که برای فالورهام استوری های حال خوب کن بهاری بذارم . هرکسی یه حرکتی کنه در حد وسعش خوبه 

لینک به دیدگاه

هشتگ حال خوبم نیاز است

جریان همون عرق فروشه هم است که بعد 41 سال دیگه کسی باهاش کاری نداره

الانم همه با ماسک و لباس و .. شناخته نمیشن قرشون میدن

نباید بد باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...