رفتن به مطلب

تبریک سال نو به همه نواندیشانی های عزیز

ارسال های توصیه شده

آرام آرام به سال نو خورشیدی نزدیک میشیم و در این مواقع مخصوصا روزهایی که قرنطینه کرونا است با یک پیام زیبا عید نوروز باستانی را به یکدیگر تبریک می گوییم..سال 98 واقعا سال عجیبی بود. سالی که بهار زیباش با بارشهای فراوان و البته دردسر ساز برای عده ای از هموطنانمون تو بعضی از شهرها شروع شد .بعد مشکلات اقتصادی و تحریم ها از یک طرف و گرونی بنزین و وقایع آبان 98 و قطعی اینترنت از طرف دیگه. ترور حاج سلیمانی و استرس جنگ بین ایران و آمریکا و سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین با بیش از 160 مسافر که بیشترشون از اندیشمندان وجوانان بااستعداد ایرانی خودمون بودن که باعث مکدر شدن ذهن هممون شد. اما مثل اینکه این اتفاقات ناگوار 98 خیال تمام شدن نداشتن آخر سال 98 با بیماری همه گیر که کل دنیا رو درگیر خودش کرده تعداد زیادی از هموطنانمون رو از دست دادیم و این آخر سال خونه نشینمون کرد .

بهار فصل نو شدن هست آرزو دارم همه دلهامون رو تو این فصل جدید صاف کنیم این خاطرات بد رو پاک کنید چشمهاتونو فقط به زیبایی ها باز کنید و کلا عاشق باشید و زندگیتون هرروز رو به پیشرفت و خوشبختی پیش بره. انشالا که تو سال جدید همیشه بخندید و در کنار خانواده جشن بگیرید

ماه من چهره برافروز که آمد شب عید
عید بر چهره چون ماه تو میباید دید
نوبت سال کهن باغم دیرینه گذشت
سال نو با طرب و غلغله شوق دمید

عید نوروزتان مبارک باد

لینک به دیدگاه

چه متن خوبی آقای عارف ?

سال ۹۸ برام سال عجیبی بود 

اراده کردم و خودمو از یه درگیری بی فایده روحی جدا کردم و خدا هم خواست کمکم کرد و در ازاش هدیه های معنوی خوبی داد  

بازم اراده کردمو و یکی از گره های زندگیم رو گذاشتم هدف اصلیم و خیلی عجیب بازم فرصتهای قشنگی در اختیارم گذاشت

تغییرات زیاد داشتم این اواخر و دلم خواست پیله م رو باز کنم و هر جا نزدیک بود برم توی فاز منفی ، یه حساب کتابِ بی حساب و کتاب راهمو سمت آرامش کج کرد. 

سال عجیبی بود چون به موازات غم ها و مصیبت ها داشتم تجربه های جالبی برای خودم پیدا میکردم

خیلی ها رو توی سال ۹۸ از دست دادیم. خیلی اتفاقات بدی افتاد. از همون ابتداش و پشت سر هم . وضعیت اقتصادی هم که خودش مصیبت جداییه .  ولی روی هم رفته نمیتونم بهش برچسب سال بد رو بزنم چون روی خوشش رو هم دیدم. 

دوست دارم یه تغییراتی توی خودم و کاراکترم بدم . شاید سال ۹۹ هدفم این  باشه و اگر همینم محقق بشه کافیه برام

آرزوم اینه سال دیگه اینموقع حتی اگر آسمون به زمین رسیده باشه ، همین حال خوب و بلکه بهترش رو داشته باشم و از خودم راضی باشم

همین رو برای بقیه میخوام و موقع تحویل سال از تغییر دهنده ی احوال طلبش میکنم ?

سال نو همه پیشاپیش مبارک ♡

لینک به دیدگاه

عید بر شما و تمام کاربرای انجمن مبارک

اینوهم اضافه کنم زندگی انسان و اتفاقات ربطی به سال نداره انسان خودش و اطرافیانش هستند که زندگی را جهنم یا بهشت می کنند.

اول من می گفتم پول و درآمد خوبه البته الان هم میگم ولی نه به اون شدت ! بهترین چیز زندگی راحت و در آرامش هست این تجربه تلخ را زمانی بدست آوردم که خودم آرامشم را از دست دادم . 

خدا کنه هیچ کس آرامش زندگیش را از دست نده .

و بزارید اینم بگم نرید بیرون مواظب باشید تو را به خدا خودتون تنها نیستید واگیر داره .

اگر من داشته باشم برم در جمع و خانه فردی اونم می گیره و شاید بدن اون مثل من قوی نباشه و ببخشید فوت کنه مواظب باشید خیلی زیاد احساس مسئولیت کنید میدونم سخته چیزی که زیاد طول بکشه عادی میشه و با ورزش خودتون را قوی کنید / موفق باشید 

لینک به دیدگاه

منم سال نو رو به همه دوستان عزیز تبریک میگم :icon_gol:

امیدوارم سالی باشه پر از شادی و موفقیت برای همه عزیزان و سالی بهتر از سال 98 و کلاً سالهای اخیر

و همه حال خوب داشته باشن :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

منم به نوبه ی خودم سال ?۱۳۹۹? رو به همگی تبریک میگم .?

آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم برای تک تکتون ?

انشالله که همگی سال خوبی رو تجربه کنیم ?

سال نو مبارک?

لینک به دیدگاه

سلام به همه نواندیشان عزیز

سال نوی همگی مبارک باشه. مخصوصا حاج مهدی آقا و حاج محمد آقا عارفین بزرگ مجموعه نواندیشان ?

امیدوارم این سال دیگه برنگرده و همگی به آرزوهای قشنگمون برسیم

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خودم سال نو رو خدمت دوستان عزیزم تبریک میگم .?

امیدوارم که هر کدوم از ما بتونیم امسال حداقل به یکی از اهداف میانه ای که در مسیر پیشرفتمون داریم برسیم .

و من برای خودم امیدوارم امسال سالی باشه که امضام رو ویرایش میکنم ....

و با تشکر از آقای عارف

لینک به دیدگاه
در در 1 فروردین 1399 در 14:14، leo.unique گفته است :

شهادت مظلومانه هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام موسی کاظم (ع) بر عموم نواندیشانی تسلیت باد :laugh2:

در در 1 فروردین 1399 در 15:42، leo.unique گفته است :

سال جهش تولید رو به عموم نواندیشانی ها تبریک میگم و امیدوارم سالی سرشار از تولید مثل باشه براتون :laugh2::ws47:

لِ

ئو

spacer.png

باز وسط صحن علنیِ مجلس باباکرم رقصیدی ؟ 

لینک به دیدگاه

چه افسانه ی زیبایی... زیباتر از واقعیت... راستی مگر هر شخصی احساس نمی کند

که نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است؟

نوروز مبارک 

لینک به دیدگاه
در 15 ساعت قبل، salemeh ghorbani گفته است :

راستی مگر هر شخصی احساس نمی کند

که نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است؟

من که تاحالا چنین احساسی نداشتم :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...