رفتن به مطلب

O_o یه چیزی به یکی از اعضا بگو ولی اسم نبر !

نفحات

ارسال های توصیه شده

ببین اینجا محدودیتی نیست. اگر دلت بحث خاصی میطلبه برو توی تالار مربوطه ش یا همینجا گفتگوی خودمونی استارتش کن 

یک زمانی نواندیشانی های قدیمی اینجا آتش ها سوزانده اند :دی 

لینک به دیدگاه

من این تاپیک رو یه دوره‌ای خیلی دوست داشتم − بیشتر و بهتر از "بهش بگو" که شبیه‌ش بود اما اصلا این کاربرد رو برام نداشت − چون هم سوژه‌ش مستقیماً یه کاربر بود که تو توی دلت باهاش حرف می‌زدی هم اینکه توی تایم‌لاین تاپیک‌ها نمی‌رفت. و به جز یه پست از بقیه‌شون که نوشتم راضی بودم. سطحش یکم از متوسط رو به پائین (زرد) بود اما به متوسط رو به خوب و عالی هم رسید بسته به اینکه کی توش می‌نوشت. برای من که دوست ندارم مستقیم با کسی حرف بزنم و همیشه رفتارها و احساساتشون رو به خاطر می‌سپارم فرصت خیلی خوبی بود که با دلم باهاشون حرف بزنم. همیشه هم همینجور دوست دارم یکی بشینه جلوم (یا حتا توی خیالم) بدون اینکه حرف بزنه من فقط ازش حرف و حرف و حرف بزنم. می‌دونم در آخر خودشم خیلی راضی میشه از کاری که در میاد و پشیمون نمیشه که حرف نزده. مثل کسی که دوستش دارم و بودنش بدون اینکه حرف بزنه برام دلیل نوشتن میشه. و چقدر خوبه که حرف نزنه مثل الاکلنگ اون که پائینه من بالام من می‌نویسم و این بودنش بدون اینکه چیزی بهم بگه ترجمان بودنش میشم.

این تاپیک رو هم یه شب یکی به اسم ستارنایت زد بسرش بزنه بدون هیچ فکر و برنامه‌ای و هدفی فقط برای تفریح اما نمی‌دونست چقدر این سبک رفتار و کنش به طبیعت من نزدیکه. یه کار خیلی ساده و همین چیزهای ساده هستند که همیشه برای من بهترینند مثل طلا.

لینک به دیدگاه

یه عکسی هست دلم می‌خواست و دوست داشتم بهت هدیه می‌دادمش حیف. نه اینجا مناسبشه شاید، نه مهم‌تر اینکه میشه بی‌هیچ مقدمه‌ای این حجم احساسات رو بروز داد که نیاز به صمیمت و دوستی نزدیک و شدیدی داره که متاسفانه ممکنه پیش هم نیاد ، ولی از گفتنی‌ها همینقدر که حس درونش یه تیکه از احساس قلبیمه.

______

فکر نمی‌کردم به این تاپیک نیاز پیدا کنم اونم به این زودی، امیدوارم اولین‌بار و آخرین‌بارشم باشه که ازش استفاده می‌کنم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

وسوسه میشم در مورد اون رفیق قدیمی ازت بپرسم 

اگرچه شاید جواب رو هم بدونم! 

شایدم بازم رده پایی از سادگی و خامی من در میون باشه نمیدونم! دی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...