رفتن به مطلب

نـام آخرین کتاب گویایی که شنیدی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز:icon_gol:

امیدوارم این تاپیک تکراری نباشه

بیایین تو این تاپیک در مورد اخرین کتاب گویایی که شنیدین توضیح بدید و کتاب گویای خوب رو به بقیه دوستان معرفی کنید

اگه شد لینک دانلود را هم بزارید تا بقیه دوستان هم با کتابهای خوب و مفید و البته گویا بیشتر اشنا بشن

همین دیگه

موفق باشیم:icon_gol:

بله درست حدس زدین این تاپیک تقریبا کپی تاپیک نـام آخرین کتابی که خواندی کاربر spow می باشد . کپی رایت?

لینک به دیدگاه

زیاد و مدت‌ها بود می‌دیدم اقبال از کتاب‌های صوتی رو؛ اما چون حتماً می‌بایست خودم متن کتاب رو بالا و پائین می‌کردم، باهاش درگیر می‌شدم و خودم می‌خوندم، و اینکه اصلاً به گوینده کتاب اعتماد نداشتم که کتاب رو خوب بخونه تا این موقع کتاب صوتی گوش نداده بودم تا چند هفته پیش که دنبال غروب بتان نیچه بودم و اتفاقی به نسخه صوتیش برخوردم اولین تجربه من از شنیدن کتاب صوتی این کتاب با گویندگی آرمان سلطان‌زاده بود که خود کتاب با این نثر ثقیل رو هم بهترین فرد برای این کتاب داریوش آشوری ترجمه کرده. با لحن بسیار خوب آرمان سلطان‌زاده برای جملات این کتاب و ترجمه حماسی جناب آشوری لذت عمیقی بردم و واقعا حق مطلب این کتاب پرشور و سنگین و سلحشورانه نیچه حد اقل در زبان فارسیش برای من ادا شد. ــــــ بعد از این شدیدا مشتاق شدم که کتاب‌های دیگه‌ای رو هم بشنوم دنبال زرتشت نیچه بودم که به اپلیکشن کتابراه رسیدم ترجمه از جناب آشوری نبود و مهم‌تر اینکه گوینده هم یکی دیگه یعنی افشین یداللهی بود. کامنت‌های خریداران زیرش برای گویندگی یداللهی منفی بود من هم چند بار سعی کردم یک پارت از کتاب رو که کتابراه اجازه شنیدن رایگان میده دانلود کنم اما نشد و کتاب رو خریدم که با اولین پارت که گوش دادم خیلی پشیمون شدم. نهایتاً کتاب صوتی که پول می‌دید و گوش می‌کنید حتماً از بابت خوب بودن گوینده‌اش مطمئن باشید که برای اون کتاب مناسب باشه و جملات رو خوب ادا کرده باشه یعنی تا جای ممکن وزن جملاتی که خونده احساس کرده باشه حتا یک رمان از سلینجر.

لینک به دیدگاه

منم صوتی دوست ندارم. با پی دی اف و کاغذ راحت ترم. کاغذ که دیگه ایده آل تره 

یه کتاب رو هم صوتی گوش دادم. اسم نمیبرم. فقط محض اطمینان برای تست سلیقه م برای کتاب صوتی. 

تمام مدت حسم فقط کلافگی بود . شاید چون رمان نبود و منم تخیلی .

@meaning تلگرام کانالهای پر و پیمون کتابهای صوتی داریم. 

لینک به دیدگاه

سلام

تو همه کارها اینطوریم که وسواس دارم البته وسواس نمیشه اسمشو گذاشت دوست دارم بهترین باشه

نفحات درست میگه کتاب کاغذی یه چیز دیگه است . اون بوی کاغذ اون خواب رفتنش و...

خلاصه منم به داستان و گوینده خیلی حساسم مثلا کتاب های آگاتا کریستی ، هلمز را دوست دارم و خیلی ها را هم رد می کنم

فعلا نتونستم برای ایران صدا رقیبی پیدا کنم چون هم رایگانه هم تبلیغ نداره هم نمایش روایت و ... داره 

آرزوم هست یکیشو تا آخر گوش بدم خوابم نبره?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...