رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 1 ...(مدیر ارشد mohammad.a)

ارسال های توصیه شده

دعوتم نکردی که نکردی!!!:w00:

من آتارشو دوست می دارم!:w16:

بقیه رو نمی دونم اما شوخی هاشم خیلی دوست می دارم!:w16:

معمولا آدم شوخ وقتی عصبانی میشه خیلی بد میشه!!:hanghead:

خدا اون روز رو برای من نیاره!:ws44:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 425
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا رسیدیم به بدیهای داش محمد

1 خیلی مهربونه

2خیلی صبوره

3 خیلی انعطاف پذیره

بخاطر همین کاربرایی مثل من خیلی سوءاستفاده میکنم و سواری میکنیم

اقدیم گفتم لطف که زیاد شد سواری میاره(شکلک خنده)

• Like 3
لینک به دیدگاه
سعی میکنیم زین پس اینگونه شویم :167:

ولی خب خودم خندم میگیره :ws3:

ادمین مارو باش :banel_smiley_4:

خب بابا واسه چی میگی بیاییم تحلیلت کنیم وقتی عمل نمیخوای بکنی:w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:w000::w000::w000::w000::w000::w000:

اون گاهی وقتا رو براتعارف گذاشتم.

کلا رو نروی..........فقط یه ماه اول عضویتم مهربون بودی

اون یه ماهم احتمالاً از دستم در رفته :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
دعوتم نکردی که نکردی!!!:w00:

دعوت نکرده پا شدی اومدی خودت :banel_smiley_4:

من آتارشو دوست می دارم!:w16:

بقیه رو نمی دونم اما شوخی هاشم خیلی دوست می دارم!:w16:

معمولا آدم شوخ وقتی عصبانی میشه خیلی بد میشه!!:hanghead:

خدا اون روز رو برای من نیاره!:ws44:

بالاخره میاره :gnugghender:

• Like 1
لینک به دیدگاه
حالا رسیدیم به بدیهای داش محمد

1 خیلی مهربونه

2خیلی صبوره

3 خیلی انعطاف پذیره

بخاطر همین کاربرایی مثل من خیلی سوءاستفاده میکنم و سواری میکنیم

اقدیم گفتم لطف که زیاد شد سواری میاره(شکلک خنده)

شتر سواری دولا دولا نمیشه. سوار میشین دنگتونو بدین :w58:

خوب شد حالا بدیا رو گفتیا :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ادمین مارو باش :banel_smiley_4:

خب بابا واسه چی میگی بیاییم تحلیلت کنیم وقتی عمل نمیخوای بکنی:w000:

عمل می کنیم بابا :w000: ولی سخته :ws3: سعی می نماییم :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام محمد جان نه خسته !:icon_gol:

به نظر من محمد :

باهوش :icon_redface:

دوست داشتنی:icon_redface:

فوق العاده مهربونه :icon_redface:

سعی می کنه خونسردیه خودش را همیشه حفظ کنه :a030:

فوق العاده خسیسه (یه چیز فراتر از این حرف ها ):ws27:

محتاط کمی پر استرس و فوق العاده محافظه کار:mornincoffee:

میشه گفت اصلا اهل ریسک نیست :w16:

بعضی وقتا لازمه که با جذبه بیشتری برخورد کنه با کاربرا :hanghead:

هر چقد که روی زمین رشد کرده دو برابرش توی زمینه :ws3::w589:

وقتی این شکلک را میزاره:banel_smiley_4: قیافه من اینجوری میشه :w874:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام محمد جان نه خسته !:icon_gol:

سلام. خودت نه خسته :ws3:

به نظر من محمد :

باهوش :icon_redface: مثل خرگوش؟ :ws3:

دوست داشتنی:icon_redface:

فوق العاده مهربونه :icon_redface:

سعی می کنه خونسردیه خودش را همیشه حفظ کنه :a030:

فوق العاده خسیسه (یه چیز فراتر از این حرف ها ):ws27:

ببین کی به کی داره میگه ها :banel_smiley_4:

محتاط کمی پر استرس و فوق العاده محافظه کار:mornincoffee:

یه چیزی تو مایه های لاک پشت دیگه :banel_smiley_4: :ws3:

میشه گفت اصلا اهل ریسک نیست :w16:

اره :ws3: اهل کرجم :ws3:

بعضی وقتا لازمه که با جذبه بیشتری برخورد کنه با کاربرا :hanghead:

واسه امتحان از خودت شروع می کنم :167: :ws3:

هر چقد که روی زمین رشد کرده دو برابرش توی زمینه :ws3::w589:

ریشه ها قویه که چسبیدم به این انجمن ول کنش نیستم دیگه :ws3:

وقتی این شکلک را میزاره:banel_smiley_4: قیافه من اینجوری میشه :w874:

:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اگر تونستی تا اخر این تحلیل اینو :banel_smiley_4:به کار نبری... یعنی مفید واقع شده

سعی کن از همین الان شروع کنی:4chsmu1:

از همین الان شروع شد :banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:w74::w74::w74:

الان در اینجارو تخته میکنم

خب حساس بهش نباشید نمیذاره این شکلکشو

مثلا دیگه چه بشود برای من از این شکلک استفاده کنه:banel_smiley_4:

بچه خوفیه :ws3:شکلک جدیدشه

• Like 2
لینک به دیدگاه

به به :ws3:

پسر خوبیه ... یه بازه کوتاه بیشتر ندیدمش ولی خیلی آروم به نظرم اومد ... احتمالا از اوناست که دیر از کوره در میره . برعکس من که همیشه دم کوره ام :ws3:

تو کمک به دوستاش تلاش میکنه . از روابط عمومی خوبی برخورداره و مردمی و اهل تفریح و پایه گردش :ws3:

از هر سوراخ سنبه ای یه مقاله و مطلب علمی در میاره میذاره تو انجمن ( اینهمه وقت رو از کجا میاری :banel_smiley_4:)

فکر میکنم فقط کامپیوترش ازش شاکی باشه ، چون مدام روشنه :ws28: و داره میزنه تو سر موس و کیبردش

هی میگه نکات منفی رو بگین :banel_smiley_4: آخه ببم جان ، چشاتو قربان ( لهجه قزوینی رو حال بیایند :ws3:)

منفیاتو از کجا بیارم :ws52: ... آهان نکته منفی : چرا نمیذاری من وارد بخش کاربران ویژه تالار شهرسازی بشم :w00: ،،،، چه معنی داره خودتون برید اونجا من نتونم بیام ببینم چه خبره :banel_smiley_4: زود اونو واسه من فعال کن :ws3:

گل پسری و گل پسری ... به به به چه پسری :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

من تا اونجایی که ایشونو میشناسم رفتار بدی ازشون ندیدم،همیشه به همه محبت داشتن و سعی کردن کار همه کاربرا رو تا اونجایی که میتونن انجام بدن :w16:

یه سری از انتقادا که دوستان کردن ازشون،واسم جالب بود،بعضی هاشون واقعا رفتار بدی نیستن،اینکه زیاد مهربونن؛زیادی مدارا میکنن،زیادی صبورن و از این جور اخلاقا،اتفاقا رفتارای خوبی هستن،بد نیستن،اما چون تو جامعه ی ما،متاسفانه از اینجور اخلاقای درست سوء استفاده میشه،واسه همین به نظرم تنها چیزی که باید یکم در موردش تجدید نظر کنن تو رفتارشون و شایدم واقعا دارن و من متوجه نشدم، اینکه بدونن و بتونن کنترل کنن این رفتارا رو و بدونن که کجا و کی و با چه آدمی دیگه نباید مثله همه باهاش رفتار کرد،البته بعضی اوقات،رفتار درست به کسی که رفتار غلط انجام داده،میفهمونه که کارت نادرسته اما همیشه اینجوری نیست

ببخشید اگه زیاد حرف زدم:icon_redface:

موفق و سلامت باشید

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به به :ws3:

سلام شهرساز بزرگ. :ws3:

پسر خوبیه ... یه بازه کوتاه بیشتر ندیدمش ولی خیلی آروم به نظرم اومد ... احتمالا از اوناست که دیر از کوره در میره . برعکس من که همیشه دم کوره ام :ws3:

دم کوره نون پزی هستی یا ذوب و اینا :ws38: :ws3:

تو کمک به دوستاش تلاش میکنه . از روابط عمومی خوبی برخورداره و مردمی و اهل تفریح و پایه گردش :ws3:

شوما که نمیای :banel_smiley_4:

از هر سوراخ سنبه ای یه مقاله و مطلب علمی در میاره میذاره تو انجمن ( اینهمه وقت رو از کجا میاری :banel_smiley_4:)

از بیکاری زیاد :ws3:

فکر میکنم فقط کامپیوترش ازش شاکی باشه ، چون مدام روشنه :ws28: و داره میزنه تو سر موس و کیبردش

نگو که نابودش کردم :icon_pf (34): همین دیشب دیگه سه راهی هم صداش در اومد و ترکید از بس روشن بود :ws3:

هی میگه نکات منفی رو بگین :banel_smiley_4: آخه ببم جان ، چشاتو قربان ( لهجه قزوینی رو حال بیایند :ws3:)

:ws28:

منفیاتو از کجا بیارم :ws52: ... آهان نکته منفی : چرا نمیذاری من وارد بخش کاربران ویژه تالار شهرسازی بشم :w00: ،،،، چه معنی داره خودتون برید اونجا من نتونم بیام ببینم چه خبره :banel_smiley_4: زود اونو واسه من فعال کن :ws3:

دسترسیا و مسائل دیگه تو تالار به عهده مدیر تالاره. :ws3: یقه میلادو بگیر :ws3: البته یقه امید و مینا هم میتونی بگیری :ws3:

گل پسری و گل پسری ... به به به چه پسری :ws28:

به به چه شهرساز شاعری :ws3:

مرسی که اومدی. نکته منفی اینام یادت اومد بیا بگو :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من تا اونجایی که ایشونو میشناسم رفتار بدی ازشون ندیدم،همیشه به همه محبت داشتن و سعی کردن کار همه کاربرا رو تا اونجایی که میتونن انجام بدن :w16:

ممنون. :a030:

یه سری از انتقادا که دوستان کردن ازشون،واسم جالب بود،بعضی هاشون واقعا رفتار بدی نیستن،اینکه زیاد مهربونن؛زیادی مدارا میکنن،زیادی صبورن و از این جور اخلاقا،اتفاقا رفتارای خوبی هستن،بد نیستن،اما چون تو جامعه ی ما،متاسفانه از اینجور اخلاقای درست سوء استفاده میشه،واسه همین به نظرم تنها چیزی که باید یکم در موردش تجدید نظر کنن تو رفتارشون و شایدم واقعا دارن و من متوجه نشدم، اینکه بدونن و بتونن کنترل کنن این رفتارا رو و بدونن که کجا و کی و با چه آدمی دیگه نباید مثله همه باهاش رفتار کرد،البته بعضی اوقات،رفتار درست به کسی که رفتار غلط انجام داده،میفهمونه که کارت نادرسته اما همیشه اینجوری نیست

ممنون از توصیت. این مشکلو اکثراً میگن و سعی خودمو میکنم که برطرف کنم. فقط خدا کنه بتونم :icon_pf (34):

ببخشید اگه زیاد حرف زدم:icon_redface:

موفق و سلامت باشید

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون که اومدی. اگه نکته منفی باز یادت اومد بیا بگو :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

به معنای واقعی یه اردیبهشت ماهیه، خیلی صبوره،تحمل خیلی زیادی داره،خوش برخورده، یه کم زیادی مقتصده(در مورد خرجای اضافی مثل شیرینی و اینا که خسیسه!:ws3:) ،پسر خیلی با جنبه ایه،برای دوستاش هر کاری که از دستش بر بیاد انجام میده،عصبانی نمیشه،ولی اگه بشه خدا به خیر کنه(البته تا الان کار من به این مرحله خطرناک نرسیده! :ws3:)، خیلی خیلی شوخه،ظرفیت شوخیم داره البته، در موارد کاری جدیه، خیلی آروم،ملایم، خونگرم و مهربونه، هیچ کی ازش دروغ نشنیده، همیشه خودشو دست کم می گیره که این خوب نیست، محتاطه و ریسک نمی کنه، منطقی،مسئولیت پذیره، انتقاداشو گوش میده، هیچ کسیو ناراحت نمی کنه، معرفتش حرف نداره، در کل از هر نظر خیلی خوبه و نکات منفیش خیلی کمه! :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
به معنای واقعی یه اردیبهشت ماهیه،

اصلا ماه یعنی اردیبهشت :w02:

خیلی صبوره،تحمل خیلی زیادی داره،خوش برخورده، یه کم زیادی مقتصده(در مورد خرجای اضافی مثل شیرینی و اینا که خسیسه!:ws3:) ،

تو هم باید میگفتی اینو :icon_pf (34): این آخریو لااقل سفید می نوشتی معلوم نباشه :ws3:

پسر خیلی با جنبه ایه،برای دوستاش هر کاری که از دستش بر بیاد انجام میده،عصبانی نمیشه،ولی اگه بشه خدا به خیر کنه(البته تا الان کار من به این مرحله خطرناک نرسیده! :ws3:

اینجوری میشم :guntootsmiley2: :ws3:

خیلی خیلی شوخه،ظرفیت شوخیم داره البته، در موارد کاری جدیه، خیلی آروم،ملایم، خونگرم و مهربونه، هیچ کی ازش دروغ نشنیده، (این یکیو اعتراف می کنم که به خودت دروغ گفتم که. تو هم مثل من فراموشکار شدیا :ws3: ) همیشه خودشو دست کم می گیره که این خوب نیست، (دست زیاد بگیرم اسراف میشه :ws3: ) محتاطه و ریسک نمی کنه، (ریسک خطرناکه :banel_smiley_52: :ws3: ) منطقی،مسئولیت پذیره، انتقاداشو گوش میده، (ولی عمل نمیکنه :whistle: ) هیچ کسیو ناراحت نمی کنه، معرفتش حرف نداره، در کل از هر نظر خیلی خوبه و نکات منفیش خیلی کمه! :w16:

خب وانت امشبم پر شد با هندونه ها. پاشم برم بفروشم :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

اینارم بگم،آبروش بره، استاد خراب کاری های شاهکاره که به عقل جن هم نمی رسه! نباید جلوش موضوع خنده دار بگی چون تا صبح دیگه ضعف می کنه، بععععععععععععععد، عاشق ماجراهای خرابکاری های مردمه،آلزایمر مزمن داره(البته اخیرا یه کوچولو بهبود پیدا کرده!)، فرت و فرت سوتی میده و موقع به روش آوردن هم یه اعتماد به نفس عجیبی پیدا می کنه که نگو و نپرس! اصلا اهل نظافت نیست، یه خونه دسته گل رو بهش تحویل بده، یه خرابه متروک رو فرداش ازش تحویل بگیر! :ws3: فعلا همینا یادم بود، به محض اینکه نکات دیگه هم به ذهنم برسن، حتما برای دوستامون ذکر می کنم! :ws2:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...