رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دانلود نسخه جدید نرم افزار تأسیساتی کریر.

commercial_logo.gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حجم: 140 مگابایت

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
دانلود نسخه جدید نرم افزار تأسیساتی کریر.

commercial_logo.gif

حجم: 140 مگابایت

آقا اسماعیل چطوریه که نسخه جدیدش (4.5) در این تاپیک حجمش 51mb هستش ولی این نسخه 4.4 که شما گذاشتی حجمش 140mb ؟؟؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
آقا اسماعیل چطوریه که نسخه جدیدش (4.5) در این تاپیک حجمش 51mb هستش ولی این نسخه 4.4 که شما گذاشتی حجمش 140mb ؟؟؟ :ws52:

آخه یه نرم افزار دیگه هم باهاش هست!

که نمی دنم چیه!!

Carrier HAP V4.41 & Block loadV 4

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه که مربوط میشه به تأسیسات مکانیکی ساختمان

به درد بخوره مثل اینکه.

باید بیشتر در موردش مطالعه کنم.

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
واسه من هم ارور داد

همون بعد از نصب

من فكر كنم فايل مشكل داشته باشه

میشه بگی چه اروری میده؟؟؟

من دانلود نکردم هنوز

لینک به دیدگاه

لینک جدید و مستقیم کریر 4.41 فول

حجم: 67 مگابایت

لینک به دیدگاه

These files contain hourly weather data used with the Chiller System Optimizer and E20-II HAP Programs. Each file contains data for cities in a particular geographical region. The release sheet lists the cities in each region and also provides installation instructions.

RegionRelease

DateDownload

LinkRelease

SheetUSA: Northeast (29 cities)May

2006

(1.2 MB)

USA: Midwest & Great Plains (62 cities)May

2006

(2.4 MB)

USA: Southeast & Gulf Coast (70 cities)May

2006

(2.7 MB)

USA: Western (81 cities) May

2006

(3.1 MB)

Canada (42 cities)August

2001

(1640 KB)

Central & South America (29 cities)May

2006

(1.0 MB)

Europe (105 cities)May

2006

(4.1 MB)

Middle East & Africa (27 cities)May

2006

(0.9 MB)

Asia Pacific (78 cities)May

2006

(2.8 MB)

Note: Certain files in these downloads contain International Weather for Energy Calculations (IWEC) data licensed from ASHRAE. Click here for ASHRAE copyright and license information

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 2 سال بعد...

سلام

من از نرم افزار کریر می خوام فقط بار حساب کنم برا همینunderdifineمیزنم

بعد که underdefindسیستمو انتخاب می کنم. میتونم دمای هر فضا را به طور جداگانه وارد کنم؟؟

لینک به دیدگاه
سلام

من از نرم افزار کریر می خوام فقط بار حساب کنم برا همینunderdifineمیزنم

بعد که underdefindسیستمو انتخاب می کنم. میتونم دمای هر فضا را به طور جداگانه وارد کنم؟؟

سلام

ادامه ی صحبتهامون که تو قسمت خصوصی انجام دادیم، اینجا باشه بهتره. باشد تا سایرین هم همین کارو بکنن! آمین!

........

خب zoning میتونه خیلی پیچیده تر از اونی باشه که گفتی. یعنی فراتر از دمای یکسان.

کلا فضاهایی که رفتار حرارتی یکسان دارن باید تو یه زون باشن. یعنی همزمان تقریبا اوج بارشون باشه، همزمان مینیمم بار و ...

چه بخشی از بیمارستان رو داری طراحی میکنی؟ سیستمت چیه؟

....

بارهای وسایل درستش اینه که دقیقا بدونی چه وسیله ای با چه باری تو اتاق موجوده. اما من واسه یه پروژه درسی خودم، چون سیستم ها رو نمیدونستم، یه عدد وات بر فوت مربع معمول گذاشتم.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام

ادامه ی صحبتهامون که تو قسمت خصوصی انجام دادیم، اینجا باشه بهتره. باشد تا سایرین هم همین کارو بکنن! آمین!

........

خب zoning میتونه خیلی پیچیده تر از اونی باشه که گفتی. یعنی فراتر از دمای یکسان.

کلا فضاهایی که رفتار حرارتی یکسان دارن باید تو یه زون باشن. یعنی همزمان تقریبا اوج بارشون باشه، همزمان مینیمم بار و ...

چه بخشی از بیمارستان رو داری طراحی میکنی؟ سیستمت چیه؟

....

بارهای وسایل درستش اینه که دقیقا بدونی چه وسیله ای با چه باری تو اتاق موجوده. اما من واسه یه پروژه درسی خودم، چون سیستم ها رو نمیدونستم، یه عدد وات بر فوت مربع معمول گذاشتم.

دو طبقه بیمارستان دارای بخش های nicu اورژانس icuبخش بستریه. همین وات معمولی که استفاده کردی چقدر گذاشتی؟؟

بعد یه سوال دیگه این جدول حداقل هوای بیرون با خداقل جابجایی هوا چه فرقی دارند؟؟؟

اونجا که زده بازگردانی هوا مجاز نیست؟؟ منظورش اینه که مجاز به برگشت هوا نیستیم؟؟؟؟ 100%تخلیه هوا؟؟؟

لینک به دیدگاه
دو طبقه بیمارستان دارای بخش های nicu اورژانس icuبخش بستریه. همین وات معمولی که استفاده کردی چقدر گذاشتی؟؟

بعد یه سوال دیگه این جدول حداقل هوای بیرون با خداقل جابجایی هوا چه فرقی دارند؟؟؟

اونجا که زده بازگردانی هوا مجاز نیست؟؟ منظورش اینه که مجاز به برگشت هوا نیستیم؟؟؟؟ 100%تخلیه هوا؟؟؟

یادم نیست! بعد هم چون خیلی رو حساب کتاب نبود، نگم شاید بهتر باشه.

حداقل هوای بیرون یعنی هوای تازه. ولی اون یکی یعنی کل هوا. یعنی علاوه بر هوای تازه، هوای برگشتی هم هست که میبریم فیلتر میکنیم و گرم و سرد و ... بعد دوباره برمیگردونیم.

کجا نگاه کردید اینی که میگید زده بازگردانی مجاز نیست؟ برای این میپرسم که گاهی میزنن کلا بازگردانی نباشه. گاهی هم میگن بازگردانی داخل فضا نباشه. اولی یعنی کل هوا تخلیه شه. دومی یعنی مثلا حق نداریم از فن کویل استفاده کنیم. باید ببریم بیرون و از فیلترهای مناسب و ... استفاده کنیم توی هوارسان و برگردونیم. داخل اتاق نباید فیلتر کنیم. بیرون.

ضمنا اگه استانداردهای سالهای اخیر اشری رو نگاه کنی حتی اتاق عمل رو اجازه داده هوای برگشتی تو هوارسان. اما استانداردهای ایران میگن نه. احتمالا دلیلش به روز بودن اشری و اینکه با فیلترهای جدید و ... آشناست هست.

لینک به دیدگاه
یادم نیست! بعد هم چون خیلی رو حساب کتاب نبود، نگم شاید بهتر باشه.

حداقل هوای بیرون یعنی هوای تازه. ولی اون یکی یعنی کل هوا. یعنی علاوه بر هوای تازه، هوای برگشتی هم هست که میبریم فیلتر میکنیم و گرم و سرد و ... بعد دوباره برمیگردونیم.

کجا نگاه کردید اینی که میگید زده بازگردانی مجاز نیست؟ برای این میپرسم که گاهی میزنن کلا بازگردانی نباشه. گاهی هم میگن بازگردانی داخل فضا نباشه. اولی یعنی کل هوا تخلیه شه. دومی یعنی مثلا حق نداریم از فن کویل استفاده کنیم. باید ببریم بیرون و از فیلترهای مناسب و ... استفاده کنیم توی هوارسان و برگردونیم. داخل اتاق نباید فیلتر کنیم. بیرون.

ضمنا اگه استانداردهای سالهای اخیر اشری رو نگاه کنی حتی اتاق عمل رو اجازه داده هوای برگشتی تو هوارسان. اما استانداردهای ایران میگن نه. احتمالا دلیلش به روز بودن اشری و اینکه با فیلترهای جدید و ... آشناست هست.

منبعی که دارم از روش نگاه می کنم نشریه287 طراحی بناهای درمانیه.

یعنی وقتی میگه بازگردانی داخل اتاق مجاز نیست ترکیب فن کویل + هواساز نمیشه استفاده کرد؟؟

فقط باید هواساز باشه؟؟

بیمارستانی که کریرشو زدی پلان با با خود فایلe3a. شو داری؟؟

لینک به دیدگاه
منبعی که دارم از روش نگاه می کنم نشریه287 طراحی بناهای درمانیه.

یعنی وقتی میگه بازگردانی داخل اتاق مجاز نیست ترکیب فن کویل + هواساز نمیشه استفاده کرد؟؟

فقط باید هواساز باشه؟؟

بیمارستانی که کریرشو زدی پلان با با خود فایلe3a. شو داری؟؟

نه دیگه. فن کویل هوا رو داخل اتاق بازمیگردونه! پس مجاز نیست.

مهندس منصف و همکاران برای تهیه این نشریه ها مثل ۲۸۷ زحمت زیادی کشیدند انصافا ولی یه وقتایی تفاوتای چشمگیری با اشری ممکنه توشون ببینی. پیشنهادم اینه که همزمان از هر دوتاشون استفاده کنید.

سوالاتو در خدمتم ولی خط قرمزامو رعایت کن :ws3: . اصولا با قرار دادن فایلهای انجام شده آموزشی در اختیار دیگران مشکل دارم. معذرت میخوام :icon_redface: البته جثارت نباشه، میدونم میخوای یاد بگیری ها! ولی اصولا این کار رو نمیکنم.

هر چی سوال داری بپرس، یا بلدم یا نیستم دیگه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...