رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نه دیگه. فن کویل هوا رو داخل اتاق بازمیگردونه! پس مجاز نیست.

مهندس منصف و همکاران برای تهیه این نشریه ها مثل ۲۸۷ زحمت زیادی کشیدند انصافا ولی یه وقتایی تفاوتای چشمگیری با اشری ممکنه توشون ببینی. پیشنهادم اینه که همزمان از هر دوتاشون استفاده کنید.

سوالاتو در خدمتم ولی خط قرمزامو رعایت کن :ws3: . اصولا با قرار دادن فایلهای انجام شده آموزشی در اختیار دیگران مشکل دارم. معذرت میخوام :icon_redface: البته جثارت نباشه، میدونم میخوای یاد بگیری ها! ولی اصولا این کار رو نمیکنم.

هر چی سوال داری بپرس، یا بلدم یا نیستم دیگه!

کلا خصلت ایرانیاس که دوست دارن فقط خودشون بلد باشن و تجربیاتشونو در اختیار کسی نمیزارن:icon_pf (34):

مشکلی نیست مهندس:a030:

لینک به دیدگاه
کلا خصلت ایرانیاس که دوست دارن فقط خودشون بلد باشن و تجربیاتشونو در اختیار کسی نمیزارن:icon_pf (34):

مشکلی نیست مهندس:a030:

دوست عزیز من اگه میخواستم فقط خودم بلد باشم اینجا نمیومدم وقت بذارم سوالات شما رو جواب بدم.

این که نمیدم برای اینه که کپی نشه مسائل آموزشی. کپی یعنی این که طرف یاد نمیگیره! یعنی من بدی کردم در حقش...

حالا من هیچی. چه کار به بقیه ایرانیان داری؟!

لینک به دیدگاه
دوست عزیز من اگه میخواستم فقط خودم بلد باشم اینجا نمیومدم وقت بذارم سوالات شما رو جواب بدم.

این که نمیدم برای اینه که کپی نشه مسائل آموزشی. کپی یعنی این که طرف یاد نمیگیره! یعنی من بدی کردم در حقش...

حالا من هیچی. چه کار به بقیه ایرانیان داری؟!

توی صنعت هر مهندس رقیب مهندس دیگس، به همین راحتی که به کسی راه نمیدن چون که سطح علمیشون پایینه میترسن کسی جاشونو بگیرن نمیدونم تا حالا به این موضوعات برخورد کردی یا نه؟؟، زیاد برام پیش اومده، به هر حال ممنون:w16:

لینک به دیدگاه

امزش کریر فیلم

dl.pngدانلود :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

dl.pngدانلود :

dl.pngدانلود :

dl.pngدانلود :

dl.pngدانلود :

pass.png [h=3]رمز فایل :[/h]

لینک به دیدگاه

من یه پروژه برای یه ویلای یه طبقه ساده رو تعریف کردم ...آب و هوا،سیستم و فضا رو هم تعریف کردم

حالا که می خوام گزارش از بار گرمایی بگیرم نمی دونم باید چیکار کنم

توی این ویدئو های بالا هم فقط فضابندی و آب و هوا و تعیین سیستم رو توضیح داده بود و نحوه گزارش گیری رو نگفته

(اگه با اون شکله که عکس گونیا داره گزارش باید گرفت که اونو زدم ولی داده های خودمو گزارش گرفت ازش.نه اینکه جدول بارگرمایی رو بده !)

روی عکس گونیا بالا کلیک کردم این اطلاعات رو گزارش داد

لینک به دیدگاه
من یه پروژه برای یه ویلای یه طبقه ساده رو تعریف کردم ...آب و هوا،سیستم و فضا رو هم تعریف کردم

حالا که می خوام گزارش از بار گرمایی بگیرم نمی دونم باید چیکار کنم

توی این ویدئو های بالا هم فقط فضابندی و آب و هوا و تعیین سیستم رو توضیح داده بود و نحوه گزارش گیری رو نگفته

(اگه با اون شکله که عکس گونیا داره گزارش باید گرفت که اونو زدم ولی داده های خودمو گزارش گرفت ازش.نه اینکه جدول بارگرمایی رو بده !)

روی عکس گونیا بالا کلیک کردم این اطلاعات رو گزارش داد

سلام

اگه درست مشکلتون رو متوجه شده باشم،

بعد از این که گونیا رو زدید، باید تیک مواردی رو که میخواهید گزارش بگیرید رو مشخص کنید.

بعد گزارشها رو نشونتون میده. اگه ذهنم درست یاری کنه، دو تا فلش به سمت چپ و راست در قسمت گوشه بالا سمت چپ داره که صفحه های این گزارشها رو جلو وعقب میکنه. این فلش ها رو بزنید (یعنی گزارشها رو ورق بزنید) تا همه گزارشها رو ببینید.

لینک به دیدگاه
سلام

اگه درست مشکلتون رو متوجه شده باشم،

بعد از این که گونیا رو زدید، باید تیک مواردی رو که میخواهید گزارش بگیرید رو مشخص کنید.

بعد گزارشها رو نشونتون میده. اگه ذهنم درست یاری کنه، دو تا فلش به سمت چپ و راست در قسمت گوشه بالا سمت چپ داره که صفحه های این گزارشها رو جلو وعقب میکنه. این فلش ها رو بزنید (یعنی گزارشها رو ورق بزنید) تا همه گزارشها رو ببینید.

ممنون جواب دادین ولی راه حل این بود که سیستم پیشنهادی رو درست انتخاب نکرده بودم .وقتی روی سیستم CAV-Single Zone گذاشتم بار گرمایی رو هم محاسبه کرد

از اول همه تیک هارو زده بودم ولی جواب نمی داد .

تنها مشکل اینه که بار گرمایی کمتر از 10 برابره مقداری در اومد که حالت تجربی بدست میاد!!!! یعنی چی اشتباه بوده که انقدر اختلاف زیاده اخه؟!:ws38:

لینک به دیدگاه
ممنون جواب دادین ولی راه حل این بود که سیستم پیشنهادی رو درست انتخاب نکرده بودم .وقتی روی سیستم CAV-Single Zone گذاشتم بار گرمایی رو هم محاسبه کرد

تنها مشکل اینه که بار گرمایی کمتر از 10 برابره مقداری در اومد که حالت تجربی بدست میاد!!!! یعنی چی اشتباه بوده که انقدر اختلاف زیاده اخه؟!:ws38:

سلام

خیلی پارامترا نقش دارن. نمیتونم الآن بگم صد درصد مال چیه. ممکنه اشتباه کرده باشید تو ورودی های نرم افزار، ممکنه اشتباه کرده باشید تو ورودی های نرم افزار، و یا حتی ممکنه اشتباه کرده باشید تو ورودی های نرم افزار :ws3:

ولی ممکنه به خاطر داده های آب و هوایی هم باشه. دو سالی هست که فکر کنم هوای کشور گرم شده. ولی ده برابر!؟ بعیده!

من یه ساختمون رو مدل کردم پارسال پیرارسالا و میگفت با سیستم پیشنهادی ما جواب نمیده. ولی در عمل جواب داد. دلیلی که براش پیدا کردم همین تغییر آب و هوا تو این یکی دو سال بود.

لینک به دیدگاه

نوع سیستم حتی اگه undefined هم باشه باید جواب بده. احتمالا یه چیزی رو بد زده بودید. مثلا ماهها شو خاموش کرده باشید...

لینک به دیدگاه
نوع سیستم حتی اگه undefined هم باشه باید جواب بده. احتمالا یه چیزی رو بد زده بودید. مثلا ماهها شو خاموش کرده باشید...

آره ماههای زمستونش رو فقط روشن کرده بودم چون بار گرمایی زمستون و می خواستم...چرا باید کل سال رو در نظر بگیرم آخه !!

فردا کل سال رو میذارم ببینم جواب چی میشه

لینک به دیدگاه
آره ماههای زمستونش رو فقط روشن کرده بودم چون بار گرمایی زمستون و می خواستم...چرا باید کل سال رو در نظر بگیرم آخه !!

فردا کل سال رو میذارم ببینم جواب چی میشه

اگه زمستون رو روشن کرده بودید پس مشکل این نیست. اتفاقا شاید کار درست همین باشه. اگه کل سال رو روشن کنید، زمان هایی از فصل گرم هم که دما پایین بیاد رو جزء بار گرمایی حساب میکنه. این مدل برا جاهای حساس شاید لازم باشه. جاهای معمولی من همین کار شما رو میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...