رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

من چند وقت پیش کامپیونرمو بردم خدمات کامپیوتری که ویندوزشو عوض کنه از وقتی که عوض کردم سرعت اومده پایین ولی قبلا اینجوری نبوده تا قبل از اینکه ویندوزشو

windows 7 ultimate 32-bit در حال حاضر این است

لطفا سریع جواب بدید چون سرعت کامپیوتر اعصابمو خرد کرده:4564:

لینک به دیدگاه
سلام

من چند وقت پیش کامپیونرمو بردم خدمات کامپیوتری که ویندوزشو عوض کنه از وقتی که عوض کردم سرعت اومده پایین ولی قبلا اینجوری نبوده تا قبل از اینکه ویندوزشو

windows 7 ultimate 32-bit در حال حاضر این است

لطفا سریع جواب بدید چون سرعت کامپیوتر اعصابمو خرد کرده:4564:

خب شاید ویروسی شدید!!!

یا اینکه سیستمتون چند گیگ رم داره ؟ شاید قبلا ویندوز 64 بیتی داشتین ، چون 32 بیتی فک کنم نهایتا 3 گیگ رم رو میتونه استفاده کنه ، برای همین الان دارید این تغییر سرعت رو حس میکنید

لینک به دیدگاه
بچه ها راهکاری برای اینکه یه فایل دان شده تا 81 درصدی رو دوباره resume کنیم نداریم :4564:

فایلم با دانلود منیجر دان شده

از کدوم اپلود سنتر دانلود کردی ؟

تنها راهش اینکه لینک رو بدی یکی واست مستقیم کنه و از قسمت Adress -IDM

لینک جدید رو جایگزین کنی!

لینک به دیدگاه

سلام یک چند وقتیه مشکلی با سیتم کامپیوترم پیدا کردم. در حین کار با کامپیوتر یکدفعه خاموش میشه. بردم تعمیر پاورش را عوض کردند و محافظ برق هم گرفتم و ویندوزم هم پرید دوباره نصب کردیم دوبار هم پرید حالا دوباره خاموش میشه . فنش را هم عوض کردم . مشکل از چی است میتونید راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه
سلام یک چند وقتیه مشکلی با سیتم کامپیوترم پیدا کردم. در حین کار با کامپیوتر یکدفعه خاموش میشه. بردم تعمیر پاورش را عوض کردند و محافظ برق هم گرفتم و ویندوزم هم پرید دوباره نصب کردیم دوبار هم پرید حالا دوباره خاموش میشه . فنش را هم عوض کردم . مشکل از چی است میتونید راهنماییم کنید.

اکثر جاها این خاموش شدن ناگهانی رو دمای Cpu یا پاور دونستن

با توجه به اینکه پاور رو عوض کردید ، حواستون به دمای Cpu باشه، با اینکه فن رو عوض کردید ممکنه پایه ها شل باشه ، فاصله Cpu از سینک زیاد باشه یا شاید خمیر سیلیکون بینشون مناسب نباشه

در کل لحظه ای دما رو با این نرم افزار چک کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
اکثر جاها این خاموش شدن ناگهانی رو دمای Cpu یا پاور دونستن

با توجه به اینکه پاور رو عوض کردید ، حواستون به دمای Cpu باشه، با اینکه فن رو عوض کردید ممکنه پایه ها شل باشه ، فاصله Cpu از سینک زیاد باشه یا شاید خمیر سیلیکون بینشون مناسب نباشه

در کل لحظه ای دما رو با این نرم افزار چک کنید

مرسی نرم افزار جالبی بود سریع چک می کنه و اسکن می کنه تشکر

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

موقع نصب آنتی ویروس نود 32 با همچین اروری روبرو میشم

2878

مشکل از کجاست؟

پوستم کنده شد تا جوابشو پیدا کردم

تو هیچ سایت فارسی ای جوابش پیدا نمیشه

این مشکل زمانی پیش میاد که شما بخواید روی یک لبتاب که نسخه ای از آنتی ویروس داشته ، یک آنتی ویروس جدید نصب کنید

اگه آنتی ویروس قبلی درست پاک نشده باشه و یا اصلا پاک نشده باشه این ارور ظاهر میشه

برای رفع کردنش باید با یک برنامه ی پاک کردن نرم افزار ها، آنتی ویروس روی سیستم رو بکل پاک کرد تا بشه آنتی ویروس نود رو نصب کرد

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل دارم اساسی کمممممممممممممممک

چند روز پیش یه نرم افزار به نام regitery purify دانلود کردم.وقتی نصب کردم گفت 5200 تا مشکل تو رجیستری هست،منم زدم مشکلات رو رفع کنه که دیگه چشمتون روز بد نبینه!!!

سیستم ریست شد و صفحه معروف آبی میومد تا 100 پر میشد و سیستم ریست میشد.restor هم نشد بکنم.

خلاصه به هر بد بختی ای بوود اطلاعاتم رو از لپ تاپ کشیدم بیرون به امید اینکه ویندوز عوض کنم خوب میشه اما..............!!!

سرعت ویندوزم شدید اومده پایین.لوگوی ویندوز سون که اول استارت آپ میاد حدود 20 ثانیه طول میکشه بره و همچنین بعد از اینکه صفحه خوشآمد گویی ویندوز میره خیلی طول

میکشه تا اینکه آیکون برنامه ها بیاد و حدود 1 مین هم طول میکشه تا به وایرلس وصل شه!!!

این در حالی هست که ر4 بار ویندوز ریختم و فرقی نکرده.

مثلا دیشب دوباره ویندوز عوض کردم و هاردم رو کلا فرمت کردم،نرم افزار هم فقط idm و flash player و نود 32 آپدیت روش نصبه اما بازم چنین مشکلی رو داره.

بگین من چیکار کنم

نرم افزاری هست تست کنم ببینم سخت افزارام سالمن یا نه؟؟؟

خود ویندوز رم رو همون 3 گیگ میزنه و سی پی یو هم درست میشناسه!!!!

چه کننننننننننننننننننننننننننننم؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه

چه کننننننننننننننننننننننننننننم؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

سلام

اینجاهارو نگاه کنید شاید چیزی پیدا کردید

لینک به دیدگاه

چند روز پیش یه نرم افزار به نام regitery purify دانلود کردم.وقتی نصب کردم گفت 5200 تا مشکل تو رجیستری هست،منم زدم مشکلات رو رفع کنه که دیگه چشمتون روز بد نبینه!!!

سیستم ریست شد و صفحه معروف آبی میومد تا 100 پر میشد و سیستم ریست میشد.restor هم نشد بکنم.

خلاصه به هر بد بختی ای بوود اطلاعاتم رو از لپ تاپ کشیدم بیرون به امید اینکه ویندوز عوض کنم خوب میشه اما..............!!!

سرعت ویندوزم شدید اومده پایین.لوگوی ویندوز سون که اول استارت آپ میاد حدود 20 ثانیه طول میکشه بره و همچنین بعد از اینکه صفحه خوشآمد گویی ویندوز میره خیلی طول

میکشه تا اینکه آیکون برنامه ها بیاد و حدود 1 مین هم طول میکشه تا به وایرلس وصل شه!!!

این در حالی هست که ر4 بار ویندوز ریختم و فرقی نکرده.

مثلا دیشب دوباره ویندوز عوض کردم و هاردم رو کلا فرمت کردم،نرم افزار هم فقط idm و flash player و نود 32 آپدیت روش نصبه اما بازم چنین مشکلی رو داره.

بگین من چیکار کنم

چه کننننننننننننننننننننننننننننم؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

نرم افزار TuneUp Utilities هست . هم برای تست رجیستری به درد میخوره و هم تست سخت افزاری میکنه .

از

می تونی دان کنی .

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان.با نرم افزار ها چک کردم اما مشکلی تو سخت افزار نبود.

میتونه مشکل ویندوز 64 بیتی باشه؟یا اینکه این دی وی دی ایراد داشته باشه؟

من سیستمم 3 گیگ رم،سی پی یو AMD Turion X2 ultra گرافیک هم ای تی آی 512

لینک به دیدگاه

مشکل

توی ویندوزم وقتی روی اتوران بعضی برنامه ها کلیک میکنم ، بدون هیچ اروری اجرا نمیشن!!

یعنی مثلا کرک یه برنامست ... دبل کلیک و ران از و ... میکنم ، اما اجرا نمیشه

یا مثلا ایمیج هایی که از برخی برنامه ها گرفتم اتورانشون کار نمیکنه

نکته اینجاست که روی لبتابم این مشکل هست! یعنی هر ویندوزی روش نصب کنم باز همین اتفاق میافته

الان مشکل کجاست؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
ممنون از دوستان.با نرم افزار ها چک کردم اما مشکلی تو سخت افزار نبود.

میتونه مشکل ویندوز 64 بیتی باشه؟یا اینکه این دی وی دی ایراد داشته باشه؟

من سیستمم 3 گیگ رم،سی پی یو AMD Turion X2 ultra گرافیک هم ای تی آی 512

آخه به نرم افزار که نمیشه اعتماد کرد :ws3:از کجا معلوم اصلا درست کار کنه؟

مگه قبلا همین ویندوز رو نصب نمیکردی ؟اگه نه که مشکل از دی وی دی ته اگرم آره که مشکل ازون نیس

مشکل

توی ویندوزم وقتی روی اتوران بعضی برنامه ها کلیک میکنم ، بدون هیچ اروری اجرا نمیشن!!

یعنی مثلا کرک یه برنامست ... دبل کلیک و ران از و ... میکنم ، اما اجرا نمیشه

یا مثلا ایمیج هایی که از برخی برنامه ها گرفتم اتورانشون کار نمیکنه

نکته اینجاست که روی لبتابم این مشکل هست! یعنی هر ویندوزی روش نصب کنم باز همین اتفاق میافته

الان مشکل کجاست؟ :ws52:

ویندوز سون ؟ وقتی دیویدی یا فلش میذاری ؟ شاید کلا اتوران غیر فعاله البته با دابل کلیک روش باید باز بپرسه اجازه میدی بازش کنم یا نه

اگه مشکل چیز دیگه ای بود و فهمیدی همینجا بگو :)

لینک به دیدگاه
آخه به نرم افزار که نمیشه اعتماد کرد :ws3:از کجا معلوم اصلا درست کار کنه؟

مگه قبلا همین ویندوز رو نصب نمیکردی ؟اگه نه که مشکل از دی وی دی ته اگرم آره که مشکل ازون نیس

قبلا همین رو نصب مبکردم دی وی دی برای شرکت پرند هستش.

والا نرم افزاره یه چند مین کار کرد بعدش نوشت مشکلی نداره:دی

امکان داره اولش که رچیستری پاک شده باشه رم رو خراب کرده باشه؟؟

لینک به دیدگاه
قبلا همین رو نصب مبکردم دی وی دی برای شرکت پرند هستش.

والا نرم افزاره یه چند مین کار کرد بعدش نوشت مشکلی نداره:دی

امکان داره اولش که رچیستری پاک شده باشه رم رو خراب کرده باشه؟؟

نه ، نرم افزار هر خرابی ایجاد کرده باشه با نصب دوباره ویندوز یا ته تهش با پاک کردن هارد باید درست شه ، که میگی نشده ، نمیتونه به سخت افزار آسیب بزنه

البته هارد رو کامل پاک کردی؟ یعنی دیگه هیچی نبود توش؟ چون شاید اصلا نرم افزاره ویروس بوده باشه ، و توی درایوهای دیگت خودشو کپی کرده باشه ، و بعد از باز کردن دوباره درایوهات اتورانش اجرا شه و دوباره آلوده شی ، موقعی که برای اولین باز وین میاد بالا هم مشکل سرعت داری ؟ !!!

درایوهاتو بعد از نصب وین با دابل کلیک باز نکن کلیک راست اپن کن

لینک به دیدگاه
نه ، نرم افزار هر خرابی ایجاد کرده باشه با نصب دوباره ویندوز یا ته تهش با پاک کردن هارد باید درست شه ، که میگی نشده ، نمیتونه به سخت افزار آسیب بزنه

البته هارد رو کامل پاک کردی؟ یعنی دیگه هیچی نبود توش؟ چون شاید اصلا نرم افزاره ویروس بوده باشه ، و توی درایوهای دیگت خودشو کپی کرده باشه ، و بعد از باز کردن دوباره درایوهات اتورانش اجرا شه و دوباره آلوده شی ، موقعی که برای اولین باز وین میاد بالا هم مشکل سرعت داری ؟ !!!

درایوهاتو بعد از نصب وین با دابل کلیک باز نکن کلیک راست اپن کن

کل هار و درایو ها رو جز درایو ذیکاوری پاک کردم و هارد رو فرمت کردم.

اولش خووبه اما وقی چند تا نرم افزار مثل فتو شاپ یا اتوکد روش نصب میکنم سرعتش خیلی افت میکنه.

قبلا همه اینا روش راحت اجرا میشد

لینک به دیدگاه

سلام

من 1 نسخه از کورل رو سیستمم نصب بود.پاکش کردم که 1 ورژن بالاتر نصب کنم که 1 وقفه ایجاد شد و پیغام میده your system not modify!

بیخیال اون شدم.اومدم همون قبلیو نصب کنم روباره همین اررو میده.

یعنی فولدرش تو مسیری که نصبش میکنم هست.اما توی allprogram نیست.

در ضمن internal error هم میدهhanghead.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...