رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام ممنون از راهنماییتون.همه رو فعال کردم ولی هون Windows Backup اصلا تو لیست نبود....:banel_smiley_4:

فکر کنم مشکل اصلی همینجا هست...!:ws37:

حالا یه سوال دیگه ... چون یک پارتیشن بیشتر ندارم.می خواستم بدونم که اگه این DVD های بک آپ رو بذارم و بخوام برگردونم بقیه فایلهام هم که تو سیستم دارم از بین میرن...

چون یکی از دوستان همچنین کاری کرده بود و گفت که فقط خود ویندوز رو به حالت قبل برمی گردونه و فایل های مثل Document و photo و desktop که جزء خود سیستم هست از بین میره کاری با هاردت نداره حتی اگه یک پارتیشن داشته باشی...:w16:

ممنون.

در مورد بک آپ گرفتن من هیچ تجربه ای ندارم. بهتره از دوستانی که از لپتاپشون بک آپ گرفتن سوال کنی.

به هر حال از اطلاعات اساسیت یه بک آپ بگیر که خیالت راحت تر باشه.

. .............

ٌWindows Backup اصلا توو لیست سرویس ها وجوود نداره که فعالش کنی!؟

مسیر زیر رو طی کن : Start---> Run---> regedit

در رجیستری برو به شاخه ی زیر : HKEY_LOCAL_MACHINE---> SYSTEM--->CurrentControlSet--->Services

در زیرشاخه ی Services بگرد و ببین آیا سرویس های wbengine و SDRSVC وجوود داره یا خیر.

لینک به دیدگاه
در مورد بک آپ گرفتن من هیچ تجربه ای ندارم. بهتره از دوستانی که از لپتاپشون بک آپ گرفتن سوال کنی.

به هر حال از اطلاعات اساسیت یه بک آپ بگیر که خیالت راحت تر باشه.

. .............

ٌWindows Backup اصلا توو لیست سرویس ها وجوود نداره که فعالش کنی!؟

مسیر زیر رو طی کن : Start---> Run---> regedit

در رجیستری برو به شاخه ی زیر : HKEY_LOCAL_MACHINE---> SYSTEM--->CurrentControlSet--->Services

در زیرشاخه ی Services بگرد و ببین آیا سرویس های wbengine و SDRSVC وجوود داره یا خیر.

آره این دو تا سرویس که گفتید هست...

لینک به دیدگاه
آره این دو تا سرویس که گفتید هست...

خب تا جایی که من فهمیدم ، بین اون 4 تا سرویس ایی که بهت گفتم ، سرویس Windows Backup رو مطمئن شدی که در لیست Services در قسمت Administrative Tools نبود.

همچنین مطمئن شدی که غیر از Windows Backup که در لیست موجود نبود ، سایر سرویس هایی که اسم بردم رو فعال کردی.

کاری که میکنی اینه که :

اول روی سرویس SDRSVC در همون قسمت رجیستری ، راست کلیک میکنی و Delete رو میزنی تا از اون قسمت پاک بشه.

سیستم رو ریستارت میکنی.

این فایل رو که ضمیمه کردم و از رجیستری خودم برش داشتم رو دانلود میکنی و از حالت فشرده خارج میکنی.

رووش دابل کلیک میکنی و میذاری اجرا شه.

بعد از اجرا سیستم رو ریستارت میکنی و چک کن ببین سرویس Windows Backup بین لیستت اومد و مشکل خطایی که میداد رفع شد یا خیر.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
خب تا جایی که من فهمیدم ، بین اون 4 تا سرویس ایی که بهت گفتم ، سرویس Windows Backup رو مطمئن شدی که در لیست Services در قسمت Administrative Tools نبود.

همچنین مطمئن شدی که غیر از Windows Backup که در لیست موجود نبود ، سایر سرویس هایی که اسم بردم رو فعال کردی.

کاری که میکنی اینه که :

اول روی سرویس SDRSVC در همون قسمت رجیستری ، راست کلیک میکنی و Delete رو میزنی تا از اون قسمت پاک بشه.

سیستم رو ریستارت میکنی.

این فایل رو که ضمیمه کردم و از رجیستری خودم برش داشتم رو دانلود میکنی و از حالت فشرده خارج میکنی.

رووش دابل کلیک میکنی و میذاری اجرا شه.

بعد از اجرا سیستم رو ریستارت میکنی و چک کن ببین سرویس Windows Backup بین لیستت اومد و مشکل خطایی که میداد رفع شد یا خیر.

این کارا رو کردم و گفت که با موفقیت انجام شد...

ولی هیچ تغییری در اجرا شدن صفحه backup رخ نداد..

لینک به دیدگاه
این کارا رو کردم و گفت که با موفقیت انجام شد... ولی هیچ تغییری در اجرا شدن صفحه backup رخ نداد..
سیستم رو ریستارت کردی؟ سرویس windows backup به لیست سرویس هات اضافه شد؟
لینک به دیدگاه
آره .به لیستم اضافه شد...

حالا قدم بعدی چیه؟:banel_smiley_4:

اینجوری نگا نکن آدم میترسه :sad0:

قدم بعدی اینه که رووش دابل کلیک کنی و بعد از انتخاب Automatic ، دکمه ی Start رو فشار بدی.

مطمئن شو که سرویس هایی که قبلا اسمش رو بردم هم همینطوری فعال شده باشه.

سرویس Virtual Disk هم دیدم به نظرم میتونه به بک آپ مرتبط باشه. اونم به همین صورت فعال کن.

راستی نرم افزار مربوط به بک آپ گرفتن مثل System Mechanic و . . . نصب نکردی؟

لینک به دیدگاه
اینجوری نگا نکن آدم میترسه :sad0:

قدم بعدی اینه که رووش دابل کلیک کنی و بعد از انتخاب Automatic ، دکمه ی Start رو فشار بدی.

مطمئن شو که سرویس هایی که قبلا اسمش رو بردم هم همینطوری فعال شده باشه.

سرویس Virtual Disk هم دیدم به نظرم میتونه به بک آپ مرتبط باشه. اونم به همین صورت فعال کن.

راستی نرم افزار مربوط به بک آپ گرفتن مثل System Mechanic و . . . نصب نکردی؟

بابا جور خاصی نگاه نکردم که .....!!!

وقتی می خوام استارت رو بزنم همچنین پیغامی میده...:

download.php?img=4035

یه سوال دیگه می خواستم ازت راهنمایی بگیرم در مورد start up تو ویندوز... وقتی می خوام بیام بالا خیلی طول میکشه... می خواستم یه سری از این برنامه ها که با بالا اومدن ویندوز باز میشن رو حذف کنم از لیست تا ویندوز سبک تر بیاد بالا... میشه در مورد این هم راهنماییم کنی؟

لینک به دیدگاه
سلام

از وقتی ویندوزم رو عوض کردم با پرینتر کار نکرده بودم، االان مجبور شدم بالاخره راه اندازیش کنم، درایورشو (برای ویندوز 7 ، 64 بیتی) دانلود کردم، پرینترمم hp 1300 هستش

اما نصب نمیشه نمیدونم چرا :sigh:

تازه فایل inf هم توش نیست!

میشه بگید مشکل چیه؟ الکی 16 مگ دانلود کردم :sigh:

خیلی ضروریه، میشه راهنمایی کنید زودتر بنصبم؟

سوالت چی بود؟ sigh.gif

این بود حسین تی :sigh:

منتها اینو بذار اضافه کنم بهش که، آخر مجبور شدم درایور پرینترم رو از طریق دیوایس منیجر بنصبم! یعنی خودش آنلاین بسرچه و نصب کنه...

ولی خب این مدلی یه کم مشکل داره، مثلا حاشیه که میندازم نصفشو نمیگیره، یا اینکه هر چند صفحه که باشه، وقتی پرینت میدم، صفحه ی اول رو انگار دو بار رو هم پرینت میگیره! کلا مشکل داره :(

لینک به دیدگاه
سلام.میدونید این پیغام برا چی هست؟وقتی سیستممو روشن میکنم میاد.

y3x5g5o7gq4xb63kcwwk.jpg

دلایلش متنوع هست. ولی خب ، نزدیک ترین دلیلی که میشه پیدا کرد اینه که ویندوز اطلاعات cached شدش رو میخواد در درایو D و پوشه ی نام برده بریزه در صورتی که به این پوشه دسترسی نداره.

شاید با غیر فعال کردن ویژگی Write Caching بشه مشکل رو حل کرد.

وارد Device Manager شو و زیر شاخه ی Disk Drives رو باز کن.

روی هاردت راست کلیک کن و Properties رو بزن.

برو قسمت Policies و تیک Enable Write caching رو بردار و تنظیمات رو ذخیره کن.

سیستم رو ریستارت کن ببین مشکل حل شده یا نه.

لینک به دیدگاه
این بود حسین تی :sigh:

منتها اینو بذار اضافه کنم بهش که، آخر مجبور شدم درایور پرینترم رو از طریق دیوایس منیجر بنصبم! یعنی خودش آنلاین بسرچه و نصب کنه...

ولی خب این مدلی یه کم مشکل داره، مثلا حاشیه که میندازم نصفشو نمیگیره، یا اینکه هر چند صفحه که باشه، وقتی پرینت میدم، صفحه ی اول رو انگار دو بار رو هم پرینت میگیره! کلا مشکل داره :(

الان مشکل حل شده دیگه! :دی

چه مشکل عجیبی.

مدل پرینتر رو درست توو device manager نشون میده؟:ws38:

لینک به دیدگاه
الان مشکل حل شده دیگه! :دی

چه مشکل عجیبی.

مدل پرینتر رو درست توو device manager نشون میده؟:ws38:

خب آخه خیلی مشکل دارم

فقط درایور رو نصبیدم، ولی درست پرینت که نمیگیره!

مگه اینطور نصب کردن اصولی و درسته؟ من حس میکنم یه سری فایلا انگاری نصب نمیشن!

لینک به دیدگاه
بابا جور خاصی نگاه نکردم که .....!!!

وقتی می خوام استارت رو بزنم همچنین پیغامی میده...:

download.php?img=4035

یه سوال دیگه می خواستم ازت راهنمایی بگیرم در مورد start up تو ویندوز... وقتی می خوام بیام بالا خیلی طول میکشه... می خواستم یه سری از این برنامه ها که با بالا اومدن ویندوز باز میشن رو حذف کنم از لیست تا ویندوز سبک تر بیاد بالا... میشه در مورد این هم راهنماییم کنی؟

دیگه حدس میزنم چند تا از فایل های اساسیت پاک شده باشه که سرویس رو اجرا نمیکنه.

cmd رو باز کن و DVD ویندوز رو بذار توو DVD .

توو cmd دستور زیر رو بنویس و Enter رو بزن.

sfc /scannow

صبر کن سیستم فایل ها رو تعمیر کنه.

بعد از تعمیر اگه خروجی یا خطایی بهت داد اینجا گزارش کن.

در نهایت هم سیستم رو ریستارت کن و سعی کن سرویس رو اجرا کنی.

---------------------

در رابطه با سوال دومت :

start---> Run ---> msconfig----> startup

گزینه هایی که نمیخوای اجرا شن رو از تیک خارج کن و OK و Restart

لینک به دیدگاه
خب آخه خیلی مشکل دارم

فقط درایور رو نصبیدم، ولی درست پرینت که نمیگیره!

مگه اینطور نصب کردن اصولی و درسته؟ من حس میکنم یه سری فایلا انگاری نصب نمیشن!

آره اینطور نصب کردنم مشکل خاصی نداره.

اتفاقا آپدیت شده هست درایورش.

کدوم فایل ها نصب نمیشن؟

زمانی که خواستی درایور رو نصب کنی با اون فایل 16 مگابایتی ، چه مشکلی بوجود میومد؟

مدل دقیق پرینتر hp1300 بود؟

hp laser jet سه تا مدل مختلف داره. (از سایت hp ببین )

HP LaserJet 1300 Printer (Q1334A)

HP LaserJet 1300n Printer (Q1335A)

HP LaserJet 1300xi Printer (Q2484A)

کدومش رو نصب کردی؟

لینک به دیدگاه
دیگه حدس میزنم چند تا از فایل های اساسیت پاک شده باشه که سرویس رو اجرا نمیکنه.

cmd رو باز کن و DVD ویندوز رو بذار توو DVD .

توو cmd دستور زیر رو بنویس و Enter رو بزن.

sfc /scannow

صبر کن سیستم فایل ها رو تعمیر کنه.

بعد از تعمیر اگه خروجی یا خطایی بهت داد اینجا گزارش کن.

در نهایت هم سیستم رو ریستارت کن و سعی کن سرویس رو اجرا کنی.

---------------------

در رابطه با سوال دومت :

start---> Run ---> msconfig----> startup

گزینه هایی که نمیخوای اجرا شن رو از تیک خارج کن و OK و Restart

خیلی خیلی ممنون از پاسخگوییت... مرسی

ولی من ویندوزم اصله یعنی اوجینال روش بود ، هیچ DVD از اصلش ندارم یعنی هیچ کسی که لپ تاپ می خره DVD ویندوز اصل توش نیست... به صورت حاضری و نصبی تجویل می دن... با این اوصاف چه DVD رو بذارم؟ الان فرقی نمی کنه....؟!:icon_redface:

لینک به دیدگاه
خیلی خیلی ممنون از پاسخگوییت... مرسی

ولی من ویندوزم اصله یعنی اوجینال روش بود ، هیچ DVD از اصلش ندارم یعنی هیچ کسی که لپ تاپ می خره DVD ویندوز اصل توش نیست... به صورت حاضری و نصبی تجویل می دن... با این اوصاف چه DVD رو بذارم؟ الان فرقی نمی کنه....؟!:icon_redface:

فرق خاصی نمیکنه. مهم سیستم فایل ها هستن که در هر دو ویندوز یکی هستن.

وقت حواست به ultimate یا professional یا . . . بودن ویندوز باشه که DVD ها یکی باشن.

command prompt رو هم بصورت run as administrator اجرا کن. ( روش راست کلیک کن و این گزینه رو بزن )

لینک به دیدگاه
فرق خاصی نمیکنه. مهم سیستم فایل ها هستن که در هر دو ویندوز یکی هستن.

وقت حواست به ultimate یا professional یا . . . بودن ویندوز باشه که DVD ها یکی باشن.

command prompt رو هم بصورت run as administrator اجرا کن. ( روش راست کلیک کن و این گزینه رو بزن )

اینو بهم نشون داد:

download.php?img=4039

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...