رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اینو بهم نشون داد:

download.php?img=4039

مشکلی بین سیستم فایل ها پیدا نکرد!

وارد پوشه ی ویندوز شو و سرچ کن ببین فایل sdrsvc.dll در پوشه ی system32 و کلا در پوشه های مرتبط با ویندوز وجود داره؟

به جز سرویس windows back up ، سایر سرویس ها بدون مشکل اجرا شدن؟

لینک به دیدگاه
آره اینطور نصب کردنم مشکل خاصی نداره.

اتفاقا آپدیت شده هست درایورش.

کدوم فایل ها نصب نمیشن؟

زمانی که خواستی درایور رو نصب کنی با اون فایل 16 مگابایتی ، چه مشکلی بوجود میومد؟

مدل دقیق پرینتر hp1300 بود؟

hp laser jet سه تا مدل مختلف داره. (از سایت hp ببین )

HP LaserJet 1300 Printer (Q1334A)

HP LaserJet 1300n Printer (Q1335A)

HP LaserJet 1300xi Printer (Q2484A)

کدومش رو نصب کردی؟

آره میدونم، همون که نوشتمه، یعنی لیزرجت 1300 خالی!

من گفتم که ، متاسفانه با درایوری که گرفتم اصلا نشد نصب کنم

آخر از طریق دیوایس منیجر فقط تونستم بنصبم که سه سوته نصبید

اون فایل 16 مگی رو فقط دانلود کردم! نشد کاری کنم باهاش

لینک به دیدگاه
مشکلی بین سیستم فایل ها پیدا نکرد!

وارد پوشه ی ویندوز شو و سرچ کن ببین فایل sdrsvc.dll در پوشه ی system32 و کلا در پوشه های مرتبط با ویندوز وجود داره؟

به جز سرویس windows back up ، سایر سرویس ها بدون مشکل اجرا شدن؟

درsystem 32 و در حاهای دیگه این sdrsvc.dll وجود داشت...

بقیشونو قبلا امتحان کردم گفتم که مشکلی ندارن!...

لینک به دیدگاه
آره میدونم، همون که نوشتمه، یعنی لیزرجت 1300 خالی!

من گفتم که ، متاسفانه با درایوری که گرفتم اصلا نشد نصب کنم

آخر از طریق دیوایس منیجر فقط تونستم بنصبم که سه سوته نصبید

اون فایل 16 مگی رو فقط دانلود کردم! نشد کاری کنم باهاش

فایلی که دانلود کردی فایل setup داشت یا فایل های مجزا بود برای نصب از طریق device manager و معرفی مکان فایل های درایور برای معرفی به پوشه ی drivers در درایور C ؟

لینک به دیدگاه
درsystem 32 و در حاهای دیگه این sdrsvc.dll وجود داشت...

بقیشونو قبلا امتحان کردم گفتم که مشکلی ندارن!...

خب آخرین تلاشمم میکنم و اگه جواب نداد متاسفانه دیگه هیچ چیز جدیدی به عقلم نمیرسه :sigh:

رجیستری رو باز کن و در قسمت HKEY_LOCAL_MACHINE و اون آدرسی که گفتم ، گزینه ی wbengine رو هم پاک کن وسیستم رو ریستارت کن.

فایل wbengine رو که ضمیمه کردم از حالت فشرده خارج کن و روش دابل کلیک کن تا اجرا بشه.

سیستم رو ریستارت کن و از طریق Safe mode ویندوز رو بالا بیار.

فایل sdrsvc که اینجا ضمیمه کردم رو از حالت فشرده خارج کن و در پوشه ی System32 جایگزین قبلی کن. replace کن ینی.

سیستم رو ریستارت کن و بصورت معمولی بیا بالا و ببین سرویس Windows Backup اجرا میشه یا نه.

راستی از پنجره ی Windows backup هم یه عکس بگیر بذار اینجا.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام ببخشید چرا این جت ادیو من فرمت mp3 نداره :4564:

یه نرم افزار خوب برا کم کردن حجم mp3 چی هست

که حجم برنامه کم باشه :4564:

:hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead:

لینک به دیدگاه
فایلی که دانلود کردی فایل setup داشت یا فایل های مجزا بود برای نصب از طریق device manager و معرفی مکان فایل های درایور برای معرفی به پوشه ی drivers در درایور C ؟

اول اینو بگم، از سایت خود اچ پی دانلود کردم فایلشو

نه یه سری فایلهای مختلف بود ... این عکسی که برات گذاشتم همونه که دانلود کردم:

53505952070867966745.png

دیدم نمیشه از طریق اینا نصب کنم، رفتم اد پرینتر کردم، و آدرس این فایل رو دادم، ولی توی اد پرینتر دنبال فایل آی ان اف (inf) میگرده، که هر چی سرچ کردم توش نبود!

آخرم که مجبور شدم از طریق دیوایس منیجر اقدام کنم

اما شنیدم جایی که این راه مناسبی نیست و تمام فایلها از این طریق نصب نمیشن! نمیدونم تا چه حد درسته...

اینم بگم، نمیدونم چقد اهمیت داره، ولی میدونم که با هم متفاوتن مقداری، قبلا توی ویندوز xp که درایور رو نصب میکردم، با عنوان hp laserjet 1300 PCL6 نصب میشد، اما این بار با اسم hp laserjet 1300 PCL5 نصب شده، من اینطور حدس میزنم که مشکلاتم به خاطر همینه! شایدم اشتباه باشه...

لینک به دیدگاه
اول اینو بگم، از سایت خود اچ پی دانلود کردم فایلشو

نه یه سری فایلهای مختلف بود ... این عکسی که برات گذاشتم همونه که دانلود کردم:

53505952070867966745.png

دیدم نمیشه از طریق اینا نصب کنم، رفتم اد پرینتر کردم، و آدرس این فایل رو دادم، ولی توی اد پرینتر دنبال فایل آی ان اف (inf) میگرده، که هر چی سرچ کردم توش نبود!

آخرم که مجبور شدم از طریق دیوایس منیجر اقدام کنم

اما شنیدم جایی که این راه مناسبی نیست و تمام فایلها از این طریق نصب نمیشن! نمیدونم تا چه حد درسته...

اینم بگم، نمیدونم چقد اهمیت داره، ولی میدونم که با هم متفاوتن مقداری، قبلا توی ویندوز xp که درایور رو نصب میکردم، با عنوان hp laserjet 1300 PCL6 نصب میشد، اما این بار با اسم hp laserjet 1300 PCL5 نصب شده، من اینطور حدس میزنم که مشکلاتم به خاطر همینه! شایدم اشتباه باشه...

خبب

اینی که از طریق Windows Update نصب کردی کاملا مشخصه که یه نوع Built-in driver برای HP 1300 هست و به عنوان Basic Driver شناخته میشه.

این basic driver ها فقط قابلیت پرینت رو فعال میکنن و با بعضی از app ها سازگاری برای پرینت ندارن و مشکلی که داری برای پرینت ، به همین بر میگرده.

در واقع ویندوز ، تنها basic driver ایی که سازگار با ویندوز 7 پیدا کرده همین plc5 هست.

واسه اینکه این درایور بتونه با app های بیشتری مچ بشه و به اصطلاح fully functional شه ، باید بسته های UPD که همین بسته ی دانلودی شماست رو براش نصب کرد.

و اما روش نصبش :

چیزی که شما دانلود کردی در واقع به طور اتوماتیک کار آپگرید به UPD رو براتون انجام میده!

در واقع HP اومده کار شما رو راحت کرده و بسته های مختلفی رو برای کمک بهتون قرار داده.

بسته های Driver Deployment Utility و AutoUpgrade UPD همین کار رو برات انجام میدن.

کافیه یکم با اونا ور بری.

لینک به دیدگاه
خبب

اینی که از طریق Windows Update نصب کردی کاملا مشخصه که یه نوع Built-in driver برای HP 1300 هست و به عنوان Basic Driver شناخته میشه.

این basic driver ها فقط قابلیت پرینت رو فعال میکنن و با بعضی از app ها سازگاری برای پرینت ندارن و مشکلی که داری برای پرینت ، به همین بر میگرده.

در واقع ویندوز ، تنها basic driver ایی که سازگار با ویندوز 7 پیدا کرده همین plc5 هست.

واسه اینکه این درایور بتونه با app های بیشتری مچ بشه و به اصطلاح fully functional شه ، باید بسته های UPD که همین بسته ی دانلودی شماست رو براش نصب کرد.

و اما روش نصبش :

چیزی که شما دانلود کردی در واقع به طور اتوماتیک کار آپگرید به UPD رو براتون انجام میده!

در واقع HP اومده کار شما رو راحت کرده و بسته های مختلفی رو برای کمک بهتون قرار داده.

بسته های Driver Deployment Utility و AutoUpgrade UPD همین کار رو برات انجام میدن.

کافیه یکم با اونا ور بری.

منظورم همین بود! فقط نمیتونستم درست بگم :ws3:

حالا باید یه کاری بکنم، ببینم میتونم نصبش کنم یا نه

بازم ممنون :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.من کارت صدام از کار افتاده هر چی هم سی دی مادر بورد رو نصب میکنم فایده نداره.

موقع پخش مدیا هم این ارر رو میده.

نمیدونم چه کنم.

do1491c4c169bi89me70.jpg

لینک به دیدگاه

آقا حسین باز سرعت نت من پایین اومده svchost با PID 1212 داره نت منو میخوره!!!

تو serviseces هم همونی که شما گفتی disable هستش!!!

کممممممممممممممک!!

لینک به دیدگاه

سلام، مدتی است که ویندوز سون نصب کردم بعد از اینکه چند روز گذشت موقعی که ویندوز داره بالا مییاد یه صفحه آبی ظاهر می شه و ویندوز ری استارت میشه. اطلاعات این صفحه آبی رو مییارم تا هرکی می تونه راهنماییم کنه. :ws52:

stop:0*00000116(0*8A59c008,0*8D0CEA80,0*00000000,0*00000002

اگه می تونیین این خطا رو آنالیز کنیین که از کجاست و مشکل سیستم از چیه. واقعا ممنون میشم.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام، مدتی است که ویندوز سون نصب کردم بعد از اینکه چند روز گذشت موقعی که ویندوز داره بالا مییاد یه صفحه آبی ظاهر می شه و ویندوز ری استارت میشه. اطلاعات این صفحه آبی رو مییارم تا هرکی می تونه راهنماییم کنه. :ws52:

اگه می تونیین این خطا رو آنالیز کنیین که از کجاست و مشکل سیستم از چیه. واقعا ممنون میشم.:icon_redface:

ویندوزتو کرک کردی؟

لینک به دیدگاه

سلام

یه لپ تاپ سونی گرفتم که روش آنتی ویروس نورتون نصبه

یه اشتباهی کردم دیشب چند تا فلش بهش زدم که فلشا ویروسی بود البته همون اول گزینه ی اسکن رو زدم ولی ویروسی به من نشون نداد در حالی که مطمنم ویروس داشته

حالا دوتا س.ال دارم 1. وقتی فلش میزنم با نورتون چه جوری باید ویروساشو از بین ببرم و 2. حالا الان که احساس میکنم لپ تاپم ویروسی شده چه طور با این آنتی ویروس باید ویروس ها رو پیدا کنم؟ میخوام تا دیر نشده به دادش برسم!

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام

یه لپ تاپ سونی گرفتم که روش آنتی ویروس نورتون نصبه

یه اشتباهی کردم دیشب چند تا فلش بهش زدم که فلشا ویروسی بود البته همون اول گزینه ی اسکن رو زدم ولی ویروسی به من نشون نداد در حالی که مطمنم ویروس داشته

حالا دوتا س.ال دارم 1. وقتی فلش میزنم با نورتون چه جوری باید ویروساشو از بین ببرم و 2. حالا الان که احساس میکنم لپ تاپم ویروسی شده چه طور با این آنتی ویروس باید ویروس ها رو پیدا کنم؟ میخوام تا دیر نشده به دادش برسم!

ممنون

سلام دوست عزیز

سونی برای لپ تاپ هاش از انتی ویروس نورتون استفاده میکنه که متاسفانه اپدیت نیست و نیاز به اپدیت شدن داره.یک مشکل دیگه ای هم که داره نورتون اینه که سنگین هست.پیشنهاد من به شما اینه که انتی ویروس رو پاک کنید و یه انتی ویروس نصب کنید که بتونید اپدیت کنید.اگه میخواین همین رو داشته باشین نیاز به سریال نامبر دارین که فکر نمیکنم به صورت مجانی بتونید بدست بیارید.

لینک به دیدگاه
سلام

چطوری می تونم هارد کامپیوتر رو فرمت کنم که دیگه ریکاوری نشه؟

ریکاوری عملی هست که هیچ وقت نمیشه روش 100% حساب کرد.اما برعکس چیزی که دوستان فکر میکنند عملی که باعث میشه ریکاوری با مشکل مواجه بشه دقیقا عکس فرمت کردن هارد هست.یعنی پر کردن هارد.شما اول باید هارد رو فرمت کنید.بعد دوباره پر کنید هارد رو و دوباره فرمت کنید.اینجوری اگه ریکاوری هم گرفته بشه چیزایی که اخرین بار روی هارد بوده رو نشون میده.میتونید برای اطمینان دو بار این کار رو انجام بدین.االبته این کار کاملا بر اساس تجربه بدست اومده و من مطلب علمی در موردش ندیدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکل شما در این تاپیک توضیح داده شده

http://www.noandishaan.com/forums/thread67416.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...