رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام ، از بایوس قسمت usb اینو enable کن usb legacy support البته ممکنه به اسم usb keyboard support هم باشه !!! بقیش با خودت ! :ws3: [/quote
مرسی.همون دومی بود .قبلا اینکارو کرده بودم یادم رفته بود
لینک به دیدگاه

سلام ...

واسه برنامه نویسی جاوا ، باید تو note pad برنامه رو بنویسیم و در مسیر C\Program Files\Java\jdk1.6.0_01\bin ذخیره کنیم...

و بعدشم تو cmd اجرا کنیم...

ولی من هروقت notepad رو تو مسیر bin کپی پیست میکنم ، این پنجره میاد:

چطور میتونم یه کاری کنم که دیگه نپرسه؟ :ws38:

ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده ... :icon_gol:

7wnmpkm1km4v021lntfp.jpg

لینک به دیدگاه
سلام ...

واسه برنامه نویسی جاوا ، باید تو note pad برنامه رو بنویسیم و در مسیر C\Program Files\Java\jdk1.6.0_01\bin ذخیره کنیم...

و بعدشم تو cmd اجرا کنیم...

ولی من هروقت notepad رو تو مسیر bin کپی پیست میکنم ، این پنجره میاد:

چطور میتونم یه کاری کنم که دیگه نپرسه؟ :ws38:

ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده ... :icon_gol:

7wnmpkm1km4v021lntfp.jpg

فکر کنم باید یه administrator درست کنی منم این مشکل رو داشتم این کارو کردم درست شد.

لینک به دیدگاه
سلام ... واسه برنامه نویسی جاوا ، باید تو note pad برنامه رو بنویسیم و در مسیر C\Program Files\Java\jdk1.6.0_01\bin ذخیره کنیم... و بعدشم تو cmd اجرا کنیم... ولی من هروقت notepad رو تو مسیر bin کپی پیست میکنم ، این پنجره میاد: چطور میتونم یه کاری کنم که دیگه نپرسه؟ :ws38: ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده ... :icon_gol:7wnmpkm1km4v021lntfp.jpg

کلیک راست کن رو درایو مورد تو تب Security دسترسی یوزر فعلی تون رو فول کنترل کنید باید درست شه

اینم یه لینک اگه مشکلی تو تغییر سطح دسترسی یا مالکان درایو داشتید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

کسی میدونه چطور میشه یه نرم افزار 11،12 گیگی رو رایت کرد؟ :ws52:

سلام به همگی.داداش برای پارت بندی کردن اینطور دی وی دی ها نرم افزارای زیادی هست که کم حجم ترین و ساده ترین اونها hjsplit هستش.kfk هم یکی دیگس.اگه به دردت خورد امتیاز یادت نره.من تازه با این انجمن آشنا شدم امیدوارم بتونم کمک کنم.

لینک به دیدگاه
سلام به همگی.داداش برای پارت بندی کردن اینطور دی وی دی ها نرم افزارای زیادی هست که کم حجم ترین و ساده ترین اونها hjsplit هستش.kfk هم یکی دیگس.اگه به دردت خورد امتیاز یادت نره.من تازه با این انجمن آشنا شدم امیدوارم بتونم کمک کنم.

سلام داداش این برنامه همه چیو تکه تکه میکنه (مثل فیلم با حجم بالا)یا فقط نرم افزار؟؟

لینک به دیدگاه
فکر کنم باید یه administrator درست کنی منم این مشکل رو داشتم این کارو کردم درست شد.

کلیک راست کن رو درایو مورد تو تب Security دسترسی یوزر فعلی تون رو فول کنترل کنید باید درست شه

اینم یه لینک اگه مشکلی تو تغییر سطح دسترسی یا مالکان درایو داشتید

مرسی دوستان ... درست شد ... مرسی مرسی ... :icon_gol:hapydancsmil.gif:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام داداش این برنامه همه چیو تکه تکه میکنه (مثل فیلم با حجم بالا)یا فقط نرم افزار؟؟

ببخشید من دیر جواب میدم شاغل هستم و یه وقتایی نمیشه کلا بیام اینترنت.

عزیز فیلم هم میشه من خودم از نرم افزار hjsplit استفاده میکنم واقعا عالیه و سری اینکارو میکنه،دست خودتونه که هر پارتتون چقد حجمش باشه.

نرم افزارو بگیرید اگه نتونستید باهاش کار انجام بدید بگید تا راهنمایی کنم.فکر نکنم که مشکلی داشته باشید چون واقعا سادس،با این نرم افزار میتونید فیلمهارو هم به هم بچسبونید فیلمهایی که پارت پارتن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

یه فایل ویروسی دانلود کردم بالای فایرفاکس این مدلی شد .چه جوری برش دارم؟راحت بگین :ws37:

لینک به دیدگاه
یه فایل ویروسی دانلود کردم بالای فایرفاکس این مدلی شد .چه جوری برش دارم؟راحت بگین :ws37:

مشکلتون اون خطی که 4shared هست ؟

اگه اونه، که اون ویروس نیس ،رفتین از اونجا چیزی دان کردین اینو رو firefox نصب کرده .

برای حذفش راست کلیک کنید ، تیک 4shared toolbar رو بردارید .

لینک به دیدگاه
مشکلتون اون خطی که 4shared هست ؟

اگه اونه، که اون ویروس نیس ،رفتین از اونجا چیزی دان کردین اینو رو firefox نصب کرده .

برای حذفش راست کلیک کنید ، تیک 4shared toolbar رو بردارید .

مرسی :icon_gol: درست شد

لینک به دیدگاه

کسی که به ایشون پاسخ دادن بابت پاسخشون تشکر کردن از اینکه پاسخ دادن به سوال ایشون ندیده بودم که به کسی پاسخ بدی بعد به خاطر پاسخی که دادی از سوال شخص مقابل تشکر کنی.این دیگه آخرشه.قسمت قرمز اضافه شد که بیشتر جا بیفته چی گفتم.

لینک به دیدگاه
ببخشید میخواستم بپرسم اینهمه امتیاز از کجاااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما با این علم کامپیوترتون حیفین!!!!!!:w16:

متاسفم واسه این تاپیک من دیروز آشنا شدم با اینجا ولی خیلی داغونه بی خیال این تاپیک میشم.مث اینکه همم دخترن.برای همیشه با این تاپیک بای میگم اصلا ندیده بودم این چیزارو وگرنه از همون اول نمیومدم.

به تولبار 4shared میگه ویروس بعدم این همه امتیاز داره!!!البته فهمیدم چه طور اینهمه امتیاز شما هم توجه کنید میفهمین.جالبه کسی که به ایشون پاسخ دادن بابت پاسخشون تشکر کردن خیلی جالبه همین چیزا باعث شده این همه امتیاز داره لابد همیشه از این سوالات میپرسه بعد ازش تشکر میکنن و امتیاز میدن.بای.

کسی که به ایشون پاسخ دادن بابت پاسخشون تشکر کردن از اینکه پاسخ دادن به سوال ایشون ندیده بودم که به کسی پاسخ بدی بعد به خاطر پاسخی که دادی از سوال شخص مقابل تشکر کنی.این دیگه آخرشه.قسمت قرمز اضافه شد که بیشتر جا بیفته چی گفتم.

:w58:

خودت چیزی فهمیدی از حرفات ؟

امتیازهای ایشون مشکلی ایجاد میکنه واسه شما ؟

زیر نام کاریش رو خوندی ؟

099.gif

نه کاربر ویژه کامپیوتر !

این امتیازات هم بیشترش به خاطر فعالیت تو بخش ادبیات ـه !

رشته ایشون کامپیوتر نیس و دلیل نمیشه چیز زیادی از کامپیوتر سر در بیارن

این تاپیک واسه همین زده شده تا کسایی که مشکلات کامپیوتری دارن اینجا مطرح کنن تا حل شه

نه اینکه به جای پاسخ دادن بهشون کنایه بزنیم :

شما با این علم کامپیوترتون حیفین

---

برای همیشه با این تاپیک بای میگم اصلا ندیده بودم این چیزارو وگرنه از همون اول نمیومدم.

به سلامت

---

در ضمن هیچ کجای دنیا 2 پست پشت سر هم به فاصله زمانی کمتر از چند دقیقه نمیدن

همون پست قبلیشون رو ویرایش میکنن تا اگر حرفی جا مونده همونجا بنویسن!

شما به جای متلک گفتن به بقیه بهتره قوانین سایت رو یه بار دیگه مطالعه کنی :قوانین انجمن

اگه جایی گفته شده بود که تشکر کردن از سوالات دیگران خلافه اونوقت اینجا اظهار نظر کن!

لینک به دیدگاه
چیه آنتی ویروست؟ چه پیغامی میده؟

avast

cannot connect to server

تا قبل از این هیچ وقت مشکل نداشتم...

لینک به دیدگاه
بچه ها من نتم رو عوض کردم ( ای دی اس ال مخابرات گرفتم) و از اون به بعد انتی ویروسم اپ دیت نمیشه :no:

چه کنم؟

سلام اول یه چیزی بگم که چرا اینترنتت رو از مخابرات گرفتی نمیگم مشکل آنتی ویروست از اینترنته فقط میخوام بگم که میتونستی از شرکت هایی مثل شاتل یا داتک بگیری چون سرعت مخابرات به مراتب نسبت به این شرکت ها خیلی کمتره حالا سرتو درد نیارم فقط بگو آنتی ویروست چیه شاید مشکل از اون باشه!!

لینک به دیدگاه
avast

cannot connect to server

میخوای offline کنی؟این جوری بهتره

لینک به دیدگاه
avast

cannot connect to server

نمیدوم :ws3:

شاید واسه firewall و این حرفا باشه...برو چک کن

اینم پیدا کردم:

1) check your firewall and make sure avast is in the exclusion list

2) give it a few more tries. mabe server is clogged (but i doubt since i use avast 5 and no problem with the updates

3) have you checked / scanned with malwarebytes and superantispyware? some malware/viruses do not allow any updates to your antivirus programs.

try updating and eventually scanning at SAFE MODE with networking

4) if you dont have malwarebytes and superantispyware yet, i suuggest you download them at CNET,

5) you might need to do it under safe mode with networking if downloading is not allowed by your system

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...