رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان

سلااام سلااااام؛

من یه فایل پی دی اف دارم، میخوام به ورد تبدیلش کنم،اما به ورد تبدیل میکنم حروفش میشه علامت سوال؛ چیکار کنم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

خیلی مهمه،تا 5-6 ساعت دیگه باید تبدیلش کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
سلااام سلااااام؛

من یه فایل پی دی اف دارم، میخوام به ورد تبدیلش کنم،اما به ورد تبدیل میکنم حروفش میشه علامت سوال؛ چیکار کنم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

خیلی مهمه،تا 5-6 ساعت دیگه باید تبدیلش کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

فارسی هست یا انگلیسی؟

لینک به دیدگاه
سوال 1:نصب برنامه های کلربردی در مسیر ویندوز(در درایو که ویندوز نصبه)بهتره یا 1 درایو دیگر؟چرا؟

سوال2:برای نصب کامپوننتهای ویندوز دقیقا باید سی دی ویندوزی رو تو درایو بذاریم که الان نصبه یا همون ورژن هم باشه (یک سی دی دیگه با همون ورژن)فرقی نداره؟

مرسی

توی مسیر ویندوز بهتره

به خاطر اینکه وقتی ویندوز عوض شه دیگه اون برنامه ها قابل اجرا نیستن و بهتره همراه ویندوز فرمت بشن

ضمن اینکه توی درایو خود ویندوز بهتر مچ میشن

--

نه فرقی نداره

لینک به دیدگاه
سلااام سلااااام؛

خیلی مهمه،تا 5-6 ساعت دیگه باید تبدیلش کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

منم دقیقا همین مشکل رو دارمsigh.gif

اگه فارسی باشه تمام حروف بهم ریخته میشه

از این نرم افزارها هر چقدر استفاده کردم بیفایده بود:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه

یه پرینتر دارم(hp1006) ویندوز 7 کار نمیکنه !نصب میشه ولی ست از دیفولت نمیشه!!:w000:

مجبورم رو اکس پی نصب کنم اونجا هم با هر بار خاموش کردن پی سی مجبورم دوباره مراحل نصب رو برم

یعنی بخوام یه پرینت بگیرم هر دفعه باید مراحل نصب رو برم:4564:

کمک:icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود...فلش پلیرم پاک شده..نمیدونم چرا:w58:الان که میخوام دوباره نصب کنم این خطا رو میده

qcadk9twbd5pli6nlrf2.png

بدلیل همین از یو .تیوب هم نمیتونم دانلود کنم.:4564:

لینک به دیدگاه

دانلود منیجرم هم قبلا تاریخش گذشت و هر چی نسخه جدید دانلود میکنم....خطای سریال میده:hanghead:

819js1abd23m3akoid2o.png

این هم یک تصویر از صفحه یو.تیوبم

it6hwvptq4vm6shddw.png

لینک به دیدگاه

من به یه پرابلم :biggrin: بر خوردم اونم اینه:

وایل اینکه ویندوز 7 نصب کردم همه چی عالی بود و وقتی هم سی دی یا هر چیز دیگری داخل کمپیوتر می گذاشتم برنامه Auto Run اجرا می شد ولی 1ماهه دیگه اوتورانی اجرا نمیشه و باید خودم فایل سی دی یا فلش یا... رو اجرا کنمmellow.gifمی خواستم ببینم تنظیمی داره که برنامه Auto Run رو تنظیم کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه
درود...فلش پلیرم پاک شده..نمیدونم چرا:w58:الان که میخوام دوباره نصب کنم این خطا رو میده

qcadk9twbd5pli6nlrf2.png

بدلیل همین از یو .تیوب هم نمیتونم دانلود کنم.:4564:

به خاطر تحریم هاست که با آی پی ایران مشکل دارن

اگه فلش پلیر رو می خواید باید از سایت ایرانی که واسه دانلود گذاشتن استفاده کنی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

موفق باشی:a030:

لینک به دیدگاه
دانلود منیجرم هم قبلا تاریخش گذشت و هر چی نسخه جدید دانلود میکنم....خطای سریال میده:hanghead:

819js1abd23m3akoid2o.png

این هم یک تصویر از صفحه یو.تیوبم

it6hwvptq4vm6shddw.png

کلا برنامه دانلود منیجر سخت کرک میشه

یکی از کارایی که خوبه انجام بدید برای اینکه با این مشکل مواجه نشید اینه که هیچوقت این برنامه رو از طرف سایت مرجع آپدیت نکنید-چون در این صورت کرک شما شناسایی میشه و در پی اون غیر فعال میشه برنامه

اولین کار اینه که برنامه رو بصورت کامل از سیستم حذف کنید

سپس این نسخه رو مثلا دانلود کنید

اینترنت و آنتی ویروس را قطع کنید

برنامه رو نصب کنید

کرک رو به محل نصب انتقال بدید

در آنتی ویروس فولدر دانلود منیجر رو انتخاب کنید که در اون فولدر اسکن برای ویروس انجام نشه(مراحل این کار بستگی به آنتی ویروستون داره)(وگرنه کرک رو دوباره پاک می کنه)

سپس سیستم رو ریستارت کن

به احتمال زیاد مشکلت حل میشه:a030:

لینک به دیدگاه
من به یه پرابلم :biggrin: بر خوردم اونم اینه:

وایل اینکه ویندوز 7 نصب کردم همه چی عالی بود و وقتی هم سی دی یا هر چیز دیگری داخل کمپیوتر می گذاشتم برنامه Auto Run اجرا می شد ولی 1ماهه دیگه اوتورانی اجرا نمیشه و باید خودم فایل سی دی یا فلش یا... رو اجرا کنمmellow.gifمی خواستم ببینم تنظیمی داره که برنامه Auto Run رو تنظیم کرد؟؟؟

این ربطی به نصب ویندوز نداره

شما یکبار که برنامه درخواست کرده به صورت اتوران اجرا شه

در اون پنجره یه تیک در پایین پنجره بوده که شما زدی

بخواطر همین دیگه این کارو نمیکنه

شما 2تا راه داری

1-اینکه هر سیدی داخل دستگاه می ذاری وارد my computer شی و با کلیک راست اجرا توسط اتوران رو انتخاب کنی

2-تنظیمات فولدر آپشن رو به حالت دیفالت برگردونی

که حالت اول توصیه میشه

موفق باشی:a030:

لینک به دیدگاه
کلا برنامه دانلود منیجر سخت کرک میشه

یکی از کارایی که خوبه انجام بدید برای اینکه با این مشکل مواجه نشید اینه که هیچوقت این برنامه رو از طرف سایت مرجع آپدیت نکنید-چون در این صورت کرک شما شناسایی میشه و در پی اون غیر فعال میشه برنامه

اولین کار اینه که برنامه رو بصورت کامل از سیستم حذف کنید

سپس این نسخه رو مثلا دانلود کنید

اینترنت و آنتی ویروس را قطع کنید

برنامه رو نصب کنید

کرک رو به محل نصب انتقال بدید

در آنتی ویروس فولدر دانلود منیجر رو انتخاب کنید که در اون فولدر اسکن برای ویروس انجام نشه(مراحل این کار بستگی به آنتی ویروستون داره)(وگرنه کرک رو دوباره پاک می کنه)

سپس سیستم رو ریستارت کن

به احتمال زیاد مشکلت حل میشه:a030:

این راه رو اجرا کردم..جواب نداد...یعنی دانلود منجیر برای دانلود کردن ظاهر نشد..در صورتی که فکر میکردم بشه...فعلا دارم فلش رو دانلود میکنم...:hanghead:

لینک به دیدگاه
بعد از نصب دانلود منیجر باید کلا غیر فعالش کنی بعد کرکش کنی

حتی تو تب پایین کنار ساعت هم نباید آیکنش باشه exit ش کن

دانلود منیجر که درست نصب شده ولی در پنجره یو.تیوب ظاهر نمیشه...

فلش پیلری که آقا رامین آدرسش رو دادن نیز نصب کردم...ولی هنوز همان خطا داده میشه:4564:

:4564::4564:

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگر...مرورگر موزیلا رو آپدیت کردم . یک نسخه جدید تر رو نصب کردم....اما *****شکن من تور هستش و فایرفاکس قدیمی رو باز میکنه....چجوری میتونم پیش فرضش رو تغییر بدم؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دانلود منیجر که درست نصب شده ولی در پنجره یو.تیوب ظاهر نمیشه...

فلش پیلری که آقا رامین آدرسش رو دادن نیز نصب کردم...ولی هنوز همان خطا داده میشه:4564:

:4564::4564:

[h=3]دانلود فایل از یوتیوب وسایر سایت ها[/h]

اینو ببین کارت به اسونی راه میفته

لینک به دیدگاه
دانلود فایل از یوتیوب وسایر سایت ها

اینو ببین کارت به اسونی راه میفته

ممنون با این راهنمایی شما من یک گام جلو رفتم ..یعنی با یک سایتی ***** شکنی مثل آتش زشت:ws3: به سختی ولی لا اقل میتونم دانلود کنم...:icon_gol:

اما متوجه شدم در حال حاضر مشکل اصلی دانلود از یو.تیوب نیست...بلکه نصب فلش پلیر فایر فاکس است.:icon_pf (34):و اینکه چگونه می توان ورژن فایر فاکس نرم افزار تور رو ارتقا داد؟

لینک به دیدگاه
ممنون با این راهنمایی شما من یک گام جلو رفتم ..یعنی با یک سایتی ***** شکنی مثل آتش زشت:ws3: به سختی ولی لا اقل میتونم دانلود کنم...:icon_gol:

اما متوجه شدم در حال حاضر مشکل اصلی دانلود از یو.تیوب نیست...بلکه نصب فلش پلیر فایر فاکس است.:icon_pf (34):و اینکه چگونه می توان ورژن فایر فاکس نرم افزار تور رو ارتقا داد؟

تور رو نمیدونم چون باهاش کار نکردم و وی پی ان بهتر وراحت تر هستش برای نصب فلش پلیر هم باید از اینترنت ایران استفاده نکنی چون اجازه دانلود واپدیت رو نمیده

برو سایت ادوبی نسخه جدیدشو از اونجا دانلود ونصب کن

سعی کن با اینترنت پرسرعتی بری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...