رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

وقتی یه فایل دانلود میکنم سرعت تا 99% رو 50 60 هست

ولی اون یه درصد آخر میاد زیر 1 icon_pf%20(34).gif

ینی اون 1 درصد آخر به اندازه 99 درصد قبلیش طول میکشه

چرا؟:ws38:

لینک به دیدگاه

از کدوم سایت برای دانلود استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه
از کدوم سایت برای دانلود استفاده میکنید؟

از سایتای مختلف استفاده کردم ولی بازم همینه

در ضمن از idm استفاده میکنم:ws38:

- - - Updated - - -

مخصوصا وقتی حجم فایل پایین باشه بیشتر مشهودهicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
از سایتای مختلف استفاده کردم ولی بازم همینه

در ضمن از idm استفاده میکنم:ws38:

- - - Updated - - -

مخصوصا وقتی حجم فایل پایین باشه بیشتر مشهودهicon_pf%20(34).gif

یه نسخه دیگه از idm نصب کن ببین این هم همون مشکل رو داره

لینک به دیدگاه

برا منم همینطوریه

اولاش با 300 دانلود میکنم آخرش میشه 5 6.اما طول نمیکشه.چون آهر دانلود هست و میخواد فایلها رو که پارت پارت کرده به هم بچسبونه

لینک به دیدگاه
لپتاپم این ارور رو می ده: Runtime error 2 at 00004AD4

حالش خیلی بده یعنی؟ :w58:

شاید برنامه ی جاوا ران تایم روی سیستمت نصب باشه و دچار مشکل شده باشه

چون خودم یه زمانی هم چین اروری داشتم و این برنامه رو مجددا نصب کردم دیگه پیش نیومد

لینک به دیدگاه
سلام به همه.میشه نحوه ی connect و disconnect شدنو(تو ویندوز xp ) بهم بگید.؟؟؟؟؟؟:hanghead:تو کامپیوتر اینترنتمو قطع کردم (adsl)حالا بلد نیستم وصل بشم. :ws3:

بستگی داره که مودم کانفیگ شده باشه یا با یوزر پس ی که شرکت ای دی اس ال داده قبلا وصل می شدید

در کل هر دو صورت رو می تونید آموزش هاش رو از سایت شرکتی که ازش ای ای اس ال گرفتید پیدا کنید.تقریبا خیلی مفصله اگه هیچی ازش نمی دونید.

ولی یه راهنمایی اینه که یه کانکشن جدید بسازید و یوزر پس رو در اون وارد کنید یا کلا مودم رو کانفیگ کنید!

لینک به دیدگاه

می خوام فرمت یه فایل ویدیویی رو عوض کنم ولی با هر نرم افزاری امتحان می کنم این خطا رو میده خواهشن اگه کسی میدونه کمکم کنه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام. لطفا راهنمایی کنید

من تا الان از pc در منزل استفاده میکردم. از مخابرات هم adsl گرفته بودم. جدیدا لپ تاپ خریدم و میخوام که اون هم به نت وصل بشه اما نمیدونم چرا هر کاری میکنم امکانش نیست.

لپ تاپم، مودم خونگی رو میشناسه، ازم User و Pass میخواد که وقتی بهش میدم، قبول میکنه. روی گزینه Conenection تمام میله هایی که برای آنتن دهی وجودداره فعال و به رنگ سبز هستش. اما نمیدونم چرا بالاش نوشته No internet Access.

مودم خونگی رو به صورت Bridge Mode تنظیم کرده بودم..و برای اتصال به اینترنت از یه کانکشن استفاده میکردم. حتما برای اینکه لپ تاپم به اینترنت وصل بشه باید مودم رو به حالت PPPoA/PPPoE تغییر بدم؟

و یه سوال دیگه اینکه حتی وقتی توی لپ تاپم یه کانکشن میسازم، از من یوزر و پسورد میخواد که همون یوزر و پسورد مخابرات رو بهش میدم که کامپیوتر خونگی من بهش وصل هست و باهاش کار میکنه؛ اما باز Error میده!

مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
سلام. لطفا راهنمایی کنید

من تا الان از pc در منزل استفاده میکردم. از مخابرات هم adsl گرفته بودم. جدیدا لپ تاپ خریدم و میخوام که اون هم به نت وصل بشه اما نمیدونم چرا هر کاری میکنم امکانش نیست.

لپ تاپم، مودم خونگی رو میشناسه، ازم User و Pass میخواد که وقتی بهش میدم، قبول میکنه. روی گزینه Conenection تمام میله هایی که برای آنتن دهی وجودداره فعال و به رنگ سبز هستش. اما نمیدونم چرا بالاش نوشته No internet Access.

مودم خونگی رو به صورت Bridge Mode تنظیم کرده بودم..و برای اتصال به اینترنت از یه کانکشن استفاده میکردم. حتما برای اینکه لپ تاپم به اینترنت وصل بشه باید مودم رو به حالت PPPoA/PPPoE تغییر بدم؟

و یه سوال دیگه اینکه حتی وقتی توی لپ تاپم یه کانکشن میسازم، از من یوزر و پسورد میخواد که همون یوزر و پسورد مخابرات رو بهش میدم که کامپیوتر خونگی من بهش وصل هست و باهاش کار میکنه؛ اما باز Error میده!

مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید

مودمی که bridge باشه فقط یه کامپیوتر رو به اینترنت وصل میکنه. برای ارسال اینترنت باید عملیات شبکه و connection sharing انجام بشه.

در غیر این صورت میتونی مودم رو reconfig کنی و بصورت PPPOE تنظیم کنی.

لینک به دیدگاه
مودمی که bridge باشه فقط یه کامپیوتر رو به اینترنت وصل میکنه. برای ارسال اینترنت باید عملیات شبکه و connection sharing انجام بشه.

در غیر این صورت میتونی مودم رو reconfig کنی و بصورت PPPOE تنظیم کنی.

مرسی عزیز

دقیقا درست گفتید..انجام دادم و به نت متصل شدم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشین

تو انجمن با فایرفاکس بودم یهو فایرفاکس بسته شد! دوباره خواستم وارد شم، اونجا که نام کاربری و پسوورد رو وارد می کنیم، دیگه نمیشه تایپ کرد، یعنی فعال نیس:sigh:

این اکسپلورر افتضاحه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام.

چند وقتيه سيستمم مشكل داره.يعني ويروس گرفته بود ولي خب با يه انتي ويروس حل شد مشكلم.

اصل كار اينجاست كه هر چند روز يه بار سيستم يه ارور ميده.كه سيستم ويروس داره.از طرف خود كامپيوتر نه انتي ويروس.

بعد هم ديگه از ب بسم الله تا اخرش غير فعال ميشه.و يه صفحه باز ميشه انتي اسپمر نوشته كه ميگه بايد اپديت بشه و براي اپديت هم 98 دلار ميخواد.

هيچ كاري هم نميتونم بكنم.هر برنامه و يا نرم افزاري رو بخوام باز كنم ارور ميده و نميزاره.منم امروز براي بار 6 هست كه ويندوز عوض ميكنم.Rock

فاير وال و انتي اسپمر ويندوز كجاست كلا برم غير فعالي يا پاكشون كنم.

يا كاري ميشه كرد كلا ديگه اين ارور بالا نياد؟

لینک به دیدگاه
من یه مدته نمیتونم با یاهو چیزی رو اتچ کنم.ارور میده

با جی میل ولی میشه!!!یعنی مشکل کجاست؟؟

تنظیمات خاصی داره آیا؟

منم این مشکل رو دارم

بعد یه مدت ولی خودبه خود حل میشه:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...