رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود دوست عزیز

شما چندتا راه داری,

1- یکی از راه ها اینه که با استفاده از دیسک ویندوز, سیستم رو بوت کنی, بعد سیستم رو repair کنی.

2- یه راه دیگه هم وجود داره که هم وقت کمتری میگیره, و هم احتمال از بین رفتن اطلاعاتت خیلی کم میشه.

اونم اینه که فایل .dll ای رو که تو سیستم شما پاک و یا خراب شده از یه سیستم دیگه کپی کنی تو سیستم خودت. (اما سیستم عامل هاتون باید یکی باشه, یعنی مثلا اگه سیستم شما ویندوز اکس پس سرویس پک 2 هست, اون سیستم دیگه هم ویندوز اکس پی سرویس پک 2 باید باشه, ممکنه از یه ورژن دیگه هم بزنی جواب بده مثلا سرویس پک 3 اما توصیه نمیشه.)

اگه سیستمت بالا نمیاد, میتونی برای اینکار از یه سیستم عامل لایو (بدون نیاز به نصب) استفاده کنی, و فایل رو تو سیستم خودت کپی کنی.

لینک به دیدگاه

روش دوم رو کردم اون فایلی که پاک شده رو پیدا کردم ولی نمیدونم کجا باید کپیش کنم.نمیدونم چطور فایلی هس که زده برنامه کلون رو از کار انداخته.

ویندوزمو یه شرکت زده و اصله دلم نمیاد پاکش کنم یکی دیگه بزنم

لینک به دیدگاه
روش دوم رو کردم اون فایلی که پاک شده رو پیدا کردم ولی نمیدونم کجا باید کپیش کنم.نمیدونم چطور فایلی هس که زده برنامه کلون رو از کار انداخته.

ویندوزمو یه شرکت زده و اصله دلم نمیاد پاکش کنم یکی دیگه بزنم

خوب این فایل رو از کجا کیپی کردی؟ تو همون آدرس هم باید بری تو کامپیوتر خودت paste کنی.

بهترین راه هم برای اینکار اینکه که اسم فایل (همین دی ال الی رو که داری) سرچ کنی, بعد بری به همون آدرس.

لینک به دیدگاه
اسم فایل اینه

elbyVCD.dll

و از اینترنت زدم

:icon_redface:

خوب بنده خدا از اول میگفتی dll خود کلون هستش:icon_redface: (وقتی که حالت عادی میگی dll اولین چیزی که به ذهن میرسه dll سیستمی هستش)

برای مشکل شما راه که زیاده,

اولین راه و ساده ترینش اینه که برنامه کلون سی دی رو دوباره نصب کنی, اول پاک کن و بعد دوباره نصب کن (به قول معروف روزه شک دار نگیر) مشکلت هم کاملا حل میشه

اگه بگردی فکر کنم راحت بتونی تو سایتهایی مثل پی سی دانلود, یا میهن دانلود پیدا کنی.

من خودم از نسخه 4.22 کلون استفاده میکنم, خیلی هم ازش راضی هستم (بالای 10 ساله)

کلون درایو رو هم همیشه جداگانه آخرین ورژن رو نصب میکنم.

موفق باشی.:a030:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنونم ولی بیش از 10بار پاک و نصبش کردم ولی چیزی حاصل نشد

:4564::4564:

فک کنم ویندوزشو عوض کنم خوب تر میشه

:4564::4564:

راستی از کجا فهمیدی ماله کلون هستش

بابا ایـــــــــــــــــــــــــول داره خدایی

لینک به دیدگاه

سلام به همگی.یه مشکل برای کامپیوترم به وجود اومده اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم خیلی.وقتی روشنش میکنم کیس روشن میشه(صداش در میاد) مانیتورم روشن میکنم صفحه ی مانیتور نمیاد(صفحه سیاه میمونه).در همین حال میخوام خاموشش کنم مانیتور خاموش میشه ولی کیس نه.حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟یعنی مشکل سخت افزاری داره؟؟؟؟

غصه میخورم....:sigh::sigh:

لینک به دیدگاه

سلامـــــــــــــــــ بچه ها:icon_gol:

جدیدا به یه مشکل خوردم.عکس هام تو کامپیوتر نشون داده نمیشه مگراینکه روش دابل کلیلک کنم

اینجوری خیلی سخت شده برام.وقتی میخام یه عکس خاص روپیدا کنم باید کل پوشه عکسو بگردم تا عکسمو پیدا کنم

وضع فعلی عکسهامو اتچ کردم.

میدونین چیکار میشه کرد تا برگرده به حالت فبل؟

aks.jpg

لینک به دیدگاه
fy3sggcupwqv8ow28xpd.png

1ساعت نشده که آنتی ویروسش آپدیت شده:banel_smiley_4: ویندوزمم که اصل نیست:icon_redface:

سلام

آنتی ویروس باز کنید

Setup --> Enter Advance Setup

قسمت Tools و بعد System Update

باکس سمت راست را بروی No update قرار بدهید.

موفق باشید

31mbd88clf718spv9sou_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
از دیشب هر چی دانلود میکنمAdob readeram باز نمیکنه و این پیامو میده..چیکار کنم؟windows cannot complete the extractian

احتمالا فایل هاتون دارای filename فارسی یا در یک فولدر فارسی ذخیره شدند.

لینک به دیدگاه
سلامـــــــــــــــــ بچه ها:icon_gol:

جدیدا به یه مشکل خوردم.عکس هام تو کامپیوتر نشون داده نمیشه مگراینکه روش دابل کلیلک کنم

اینجوری خیلی سخت شده برام.وقتی میخام یه عکس خاص روپیدا کنم باید کل پوشه عکسو بگردم تا عکسمو پیدا کنم

وضع فعلی عکسهامو اتچ کردم.

میدونین چیکار میشه کرد تا برگرده به حالت فبل؟

برید داخل folder Option و در تب view

در لیستی که پایین ظاهر شده تیک اول بردارید

heinffq463w6jlj9ud8_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

خسته نباشین

تو انجمن با فایرفاکس بودم یهو فایرفاکس بسته شد! دوباره خواستم وارد شم، اونجا که نام کاربری و پسوورد رو وارد می کنیم، دیگه نمیشه تایپ کرد، یعنی فعال نیس

این اکسپلورر افتضاحه

فایر فاکس رو باز کن و تمام کوکی ها رو پاک کن

Ctrl+shift+delete

Clear All

سلام.

چند وقتيه سيستمم مشكل داره.يعني ويروس گرفته بود ولي خب با يه انتي ويروس حل شد مشكلم.

اصل كار اينجاست كه هر چند روز يه بار سيستم يه ارور ميده.كه سيستم ويروس داره.از طرف خود كامپيوتر نه انتي ويروس.

بعد هم ديگه از ب بسم الله تا اخرش غير فعال ميشه.و يه صفحه باز ميشه انتي اسپمر نوشته كه ميگه بايد اپديت بشه و براي اپديت هم 98 دلار ميخواد.

هيچ كاري هم نميتونم بكنم.هر برنامه و يا نرم افزاري رو بخوام باز كنم ارور ميده و نميزاره.منم امروز براي بار 6 هست كه ويندوز عوض ميكنم.Rock

فاير وال و انتي اسپمر ويندوز كجاست كلا برم غير فعالي يا پاكشون كنم.

يا كاري ميشه كرد كلا ديگه اين ارور بالا نياد؟

اون فایروال خودش یه نوع ویروسه

اسمش رو پیدا کن (وقتی ارور میده مینویسه اسمش رو )

رو حالت Safe mod بیا بالا و Unistall ـش کن درست میشه

سلام به همگی.یه مشکل برای کامپیوترم به وجود اومده اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم خیلی.وقتی روشنش میکنم کیس روشن میشه(صداش در میاد) مانیتورم روشن میکنم صفحه ی مانیتور نمیاد(صفحه سیاه میمونه).در همین حال میخوام خاموشش کنم مانیتور خاموش میشه ولی کیس نه.حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟یعنی مشکل سخت افزاری داره؟؟؟؟

غصه میخورم....

در کیست رو باز کن ببین فنهاش خاک نگرفتن یا خراب نشدن (ببین درست میچرخن یا نه )

اگر مشکل از فنها نبود ایراد از پاور یا بایوس مادربوردته

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلام سلام؛:icon_gol:

یه سوال؛ یکی از بچه های انجمن تو همه جا میتونه تایپ کنه؛بجز تو انجمنا (چه اینجا چه جاهای دیگه ) دلیل چی میتونه باشه ؟ اصلا خط تایپ براش نمیاد ؛این خط عمودیه ؛

لطفا هرچه سریعتر کمک بنومایید ؛با تشکر :ws3:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز خیلی خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنونم ولی بیش از 10بار پاک و نصبش کردم ولی چیزی حاصل نشد

اگه ویندوزت رو عوض نکردی, پیشنهاد میدم اینکار رو نکنی!

یه نرم افزار هست به اسم your uninstaller این نرم افزار رو نصب کن و بعد با استفاده از این نرم افزار کلون رو پاک کن, این نرم افزار علاوه بر پاک کردن کلون و کلیدهای رجیستری مربوطه به اون, تمام فولدرهای مربوط به نرم افزار رو هم که دیگه نیازی بهش نیست پاک میکنه.

بعد از این کار, دوباره نصب کن, درست میشه.:a030:

لینک به دیدگاه

درود...یک سوال خیلی ساده...نخندیدا:w000::ws3:

به این زیر نویس ها دقیقا در متن چی میگن و اینکه چجوری میشه ایجادشون کرد:icon_pf (34):

k5fwkdwo7c3x9pnuqeot.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...