رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان نظرتون راجع به این این برنامه چیه

واقعیه ه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:ws38:

تو نظراتش همه اومدن تعریف کردن که

لینک به دیدگاه
سلام

نظرتون راجع به این این برنامه چیه

واقعیه ه

:ws38:

خوبه

کارش هم اینجوریه که بعضی از عکسها رو کیفیتشون رو کم میکنه یا تبلیغات رو Remv میکنه و ...

همین باعث میشه سرعت یه خورده بیشتر بشه!

لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام برا بعضی فولدرام رمز بذارم که هیچکس بغیرخودم نتونه بازش کنه.

برنامه خاصی میخواد یا میشه از رو سیستم کامپیوتر فولدر هارو رمز گذاری کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام

سلام

از اینجا انتخاب و دانلود کنید

لینک به دیدگاه
سلام

این سوال از زمان آدم و حوا برای همه مطرح بوده و هست!

کلا راه های مختلفی برای این کار چه از طریق امکانات خود مایکروسافت در داخل ویندوز های مختلف و چه با برنامه های مختلف وجود داره.

اگه بخوایم طبقه بندی کنیم شامل دو نوع رمز نگاری شده Encrypted و بدون آن ( یعنی از روش های ساده ولی با امنیت پایین تر)

از اصلی ترین عیب ها و حفره های این برنامه ها عدم پایداری اونها در برابر سیستم عامل هایدیگر مانند لینوکس هست. و اینکه بسته به حجم فایل و فولدر و نوع رمز نگاری، زمانبره.

از امکانات خود ویندوز هم استفاده از ویژگی NTFS و تتعریف سطح دسترسی یوزرها یا استفاده از Bitlocker (سیستم عامل های جدید تر از XP) میشه اسم برد.

در کل تو گوگل سرچ کنید میتونید برنامه و روش های زیادی پیدا کنید. ولی اول از همه مزایا و معایب هر کدوم رو بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال؟

لبتاب که روشن میکنم چراغای لبتاب رون میشه (منظورم باتری.وای فوای و .. )ولی صفحه دسکتاپم خاموشه!

دکمه خاموش میگیرم خاموش میشه و دوباره بعد چند مین امتحان میکنم درست میشه:ws52:بعضی وقتا هم همون شکلیه باز:icon_pf (34):

این چش شده:sad0:

لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

برق درایو DVD من خود بخود قطع میشه. باید کابل برقش رو بکنم و دوباره بزنم تا درست شه. بعد دوباره بعد یه مدت کوتاهی قطع میشه.

میشه راهنماییم کنین مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ hanghead.gif

لینک به دیدگاه

منم با حرف ای تی مریم موافقم اما شما ی کاری کن ویندوزو عوض کن بعد انتی ویروست که قاعدتا نود 32 هست و اونم از این دانلودیا رو نصب نکن یدونه شید بخر قبل از نصبش ویروس کشی کن بعد برنامه هاتو نصب کن بعد انتی ویروس

لینک به دیدگاه

ویندوز 7 شما یا برای شرکت پرند هست یا mrt اگر mrt بود قیدشو بزن اگر نبود سی دی رو بزار برو داخل my computer روی سی دی کلیک راست -open رو بزن سی دی باز میشه حال بگرد دنبال برنامه ها نمیدونم چیا دخالش داره معمولا اگر در دستر س باشه نشون داده میشه

لینک به دیدگاه
میخوام نود نصب کنم این اخطار رو میده چرا؟؟

7yj8qa3kq3hpcpws4g49.png

با سلام و خدا قوت....

خب این پیغام ممکنه به دلیل مختلف ظاهر بشه....

اول: مطمئن شو که اینترنتت وصله. واسه اینکار کافیه که از منوی Start گزینه Run (و اگه ویندوز 8 یا 8.1 داری با استفاده از کلیدهای ترکیبی Win+R) رو انتخاب کنی. حالا با تایپ دستور Ping 4.2.2.4 -t اگه Timeout نداری اینترنت وصله...

دوم: اینکه از P r o x y یا ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کرده باشی و تنظیمات خود به خود یا به صورت دستی به حالت اول تغییر نکرده باشه هم میتونه باعث چنین چیزی بشه. کافیه برنامه Internet Explorer رو باز کنی و از منوی Tools گزینه Internet Options رو انتخاب کنی و حالا به سربرگ Connections بری و اگه یه اتصال به اینترنت داری از گزینه Settings و اگه نداری از گزینه LAN Settings تیک روبروی گزینه Automatically Detect Settings رو فعال کنی و حتماً تیک گزینه Use P r o x y server.... رو بردار و با گزینه OK تمام کادرها رو تایید کن.

توی شکل زیر موارد رو مشخص کردم:

eset01.png

f6j6h5apjg87fq5sxd1.png

سوم: تنظیمات برنامه ESET NOD32 رو بصورتی درست کن که خود برنامه سایتهایی رو که به نظرش مخرب و آلوده هستند مسدود نکنه. شکل زیر:

Website_Blocked_by_NOD32_Antivirus.png

برای انکار توی اکثر نسخه های برنامه ESET NOD32 کافیه از کلید F5 استفاده کنی تا تنظیماتش باز بشه. حالا به بخش Web Access Protection میری و از زیر قسمتش هم گزینه URL Address Managment رو انتخاب کن. این موارد ممکنه بسته به نسخه برنامه یه کمی متفاوت باشه. مثله شکل زیر:

HTTPREDO.png

تنظیمات نسخه های 4 به قبل برنامه ESET NOD32

eset01.png

تنظیمات نسخه های 5 و بعد از اون

حالا کافیه گزینه Add رو انتخاب کنی و آدرس سایتی رو که مسدود شده رو بصورت زیر وارد کنی:

مثلاً *http://www.eset.com* و در انتها همه کادرها رو با گزینه OK تایید کن.

چهارم: سایت

رو باز کن و یکی از User name و Passwordهایی که داخل سایت هستش رو توی بخش Update برنامه ESETNOD32 کپی کن و روی گزینه Update Virus Database Signature کلیک کن. به احتمال زیاد مشکل حل شده باشه...

پنجم: اگه مشکل همچنان باقس هستش میتونی از سایت هایی مثله Softgozar یا IranSetup آپدیت ها رو بصورت آفلاین دانلود کنی.

آدرس سایت سافت گذر:

آدرس لینک دانلود آپدیت روزانه از سایت ایران ستاپ:

موفق و سربلند باشی...

لینک به دیدگاه

با سلام.

من بعده چند سال که از نود استفاده میکرم دیدم ضعیفه رفتم سراغه آنتی دیگه. از طرفی هم چون رمم 1گیگ و سی پی یو 2هسته ای هستش

اویرا

رو انتخاب کردم برای اولین بار

میدونم اویرا 3تا نسخه داره. من از اینجا

این نسخه

( avira antivirus suite)

رو دانلود کردم.

موقع نصب تو مرحله کلید دادن نتونستم از این مرحله رد بشم. نصبشو بی خیال شدم. به یکی تیم دادم آمد برام نصب کرد و آپدیت کرد رفتشو بعد من هم یه فول اسکن کردم. خودم نفهمیدم نصبشو چه کرد فقط یادمه به صورت customeآمد نصب کرد و چند تا تیک رو برداشت من نفهمیدم چی بود!!!!!!!

حالا من چند سوال دارم:

روش نصبش چطوره؟ من تو مرحله کلید دادنش مونده بودم......

الان این نسخه که من نصب کردم

( avira antivirus suite)

فایروال داره؟ آیا این ورژن سرعته نت رو کم میکنه؟.......

نحوه آپدیتش چه جوره؟ سریال نمیخواد؟ خودش خود به خود آپدیت میکنه؟.....

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

این قسمت از لپ تاپ من که در تصویر زیر مشخص کردم چسب زیرش فاسد شده و قسمت رویی بالا اومده و همنیجور داره بیشتر میشه و کناره ها هم برآمده شدن ، میخواستم بدونم با چه چسبی میتونم سطح رو بچسبونم که بهش یه موقع آسیبی نزنه :ws38:

revw8w9335t896fxf9if.jpg

بعد دلیلش چی هست ؟ میتونه گرمای زیاد موقع رندرگیری باشه که باعث شده چسب از بین بره ؟ چون یکدفعه اینجوری شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...