رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام..

من میخواستم برنامه gephi رو نصب کنم متاسفانه نشد:icon_pf (34):

از چند نفر پرسیدم گفتن اول باید برنامه جاوا به عنوان پشتیبان نصب کنی...:ws52:

میشه لطفا راهنمایی کنید که دقیقا باید چیکار کنم...

ممنون

لینک به دیدگاه

ممممم.

کادر ک نمی دونم. بعیده. اخه کی کادر می ندازه :ws3: ولی اندرلاین رو تو تصویر نشون دادم.

تظیمات رو بالا پایین کنی شاید داشته باشه. حالا بستگی ب پلیرت داره.

dfa9dpf2wqu3jzv84nz.jpg

لینک به دیدگاه
ممممم.

کادر ک نمی دونم. بعیده. اخه کی کادر می ندازه :ws3: ولی اندرلاین رو تو تصویر نشون دادم.

تظیمات رو بالا پایین کنی شاید داشته باشه. حالا بستگی ب پلیرت داره.

dfa9dpf2wqu3jzv84nz.jpg

مرسی سجاد خان:icon_gol:

واسه خودم نمیخوام:ws3:.گفتن کادر برای نظم داشتنش خوبه:ws52:

لینک به دیدگاه

سلامن علیکم

لپتابی من هر 4 تا usb اش قاطی کرده ، خودش قطع میکنه ، خودش وصل میشه .

یه بار این جوری شده بود ، ولی اون موقع هز 4 تاش کلا قطع شده بود ، سیستمو خاموش کردم چند ساعت درست شد .

این بار خاموش کردم ، بهش استراحت دادم درست نشد .

عده ای میگویند مشکل مادر برده ، ایا راسته ؟

کسی اطلاعاتی چیزی داره ؟

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان

بنده یک هدست خریدم برای چت صوتی و سایر کارها.بعد از یک ساعت استفاده میکروفون اون خراب شد ینی صدا روخیلی اروم(ته چاه) انتقال میده. تو تنطیمات میکروفون ویندوز هم رفتم و میکروفونو انداختم روی گوشی هدفون تا ببینم صدا چجوریه .خیلی نویز داره و صدا روهم خیلی کم پخش میکنه. میخوام ببینم میکروفون هدست خراب شده یا نرم افزاریه؟اخه یه میکروفون پایه دار دارم اون کار میکنه و جالب اینه که یه هدست دیگه هم داشتم اونم مثه این همینجوری شده بود ولی اخرش نفهمیدم چی شد.

لینک به دیدگاه
با سلام به دوستان

بنده یک هدست خریدم برای چت صوتی و سایر کارها.بعد از یک ساعت استفاده میکروفون اون خراب شد ینی صدا روخیلی اروم(ته چاه) انتقال میده. تو تنطیمات میکروفون ویندوز هم رفتم و میکروفونو انداختم روی گوشی هدفون تا ببینم صدا چجوریه .خیلی نویز داره و صدا روهم خیلی کم پخش میکنه. میخوام ببینم میکروفون هدست خراب شده یا نرم افزاریه؟اخه یه میکروفون پایه دار دارم اون کار میکنه و جالب اینه که یه هدست دیگه هم داشتم اونم مثه این همینجوری شده بود ولی اخرش نفهمیدم چی شد.

ممنون که جواب ندادین و گذاشتین روی پای خودم وایسم:a030:

مشکل برطرف شد خداروشکر .خدا کنه که دیگهمشکلی پیش نیاد که نمیتونم دیگه درسش کنم.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

نمیدونم سوال رو باید اینجا میپرسیدم یا جای دیگه

من یک عکس خوب از یک تابلو اتوبان میخواستم مثل عکس زیر. تو نت جز عکس زیر تر و تمیز تر پیدا نکردم. میشه با فتوشاپ همین عکس پایین رو کاری کرد که مستقیم بشه. یعنی از حالت کجی در بیاد

anaj1376828053SYmvgH.JPG

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید

یه مدتیه صدای کامپیوترم یه مشکلی پیدا کره که خود به خود قطع میشه وقتی یکم مشکلو پیگیری کردم فهمیدم توی قسمت

wave توی تنظیمات volume control خود به خود پایین میاد باعث قطع شدن صدا میشه مثل شکل زیر

82439710432027150102.png

وقتی خودم میارمش بالا دوباره بعد چند دقیقه یا ثانیه خود به خود میاد پایین کارت صدا هم مجددا نصب کردم درست نشد

خواهشا کمک کنید بدون صدا که اصلا حال نمیده :sigh::ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

نمیدونم سوال رو باید اینجا میپرسیدم یا جای دیگه

من یک عکس خوب از یک تابلو اتوبان میخواستم مثل عکس زیر. تو نت جز عکس زیر تر و تمیز تر پیدا نکردم. میشه با فتوشاپ همین عکس پایین رو کاری کرد که مستقیم بشه. یعنی از حالت کجی در بیاد

anaj1376828053SYmvgH.JPG

فقط خود تابلو ( قسمت آبی) میشه ولی پایه ها و مابقی تصویر رو که نمیشه با خطای چشم بپوشونیم !

Free Transform>Perspective

تو تصویر ضمیمه هست.

xanaj1376828053SYmvgH.jpg

لینک به دیدگاه

من یه مشکلی دارم دو ماه قبل یه لک سیاه تو ال سی دی لب تابم پیدا شد .. فکر کنم یه قسمت ال سی دیم سوخت

حالا و تا دیگه یه طرف دیگه ال سی ی اومده

دلیلش چیه؟:hanghead:

نقطه سیاه نیستااا مثلا اندازه یه سکه ده تومنی

دلیلش چیه ؟ باید حتما ال سی دی عوض کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام من یه سوال دارم : نمیدونستم کجا مطرح کنم

میخام روی لپتاپ سونی وایوو مدل vpccw ویندور xp نصب کنم ..اما نمیشه .. میتونین کمکم کنین ؟؟؟

ویندوز xp عادی رو نمی تونین رو لپ تاپ نصب کنید باید ویندوزی بگیرین که eSATA support باشه.

سوای از اون نصب xp روی لپ تاپ مکافات داره. به فکر درایورهاش هم باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام ویندوز رو ریست کنم و میدونم که درایو c که ویندوز روش هست همه ی چیز هاش پاک میشه

ومن روی مرورگر opera که دارم یک عالمه سایت وآدرس مهم دارم و opera روی درایو c هست

میخواستم شما راهی به من معرفی کنید که بعد از تعویض ویندوز پاک نشه یا مثلا چجوری از اطلاعاتش بک آپ بگیرم؟

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
سلام

من میخوام ویندوز رو ریست کنم و میدونم که درایو c که ویندوز روش هست همه ی چیز هاش پاک میشه

ومن روی مرورگر opera که دارم یک عالمه سایت وآدرس مهم دارم و opera روی درایو c هست

میخواستم شما راهی به من معرفی کنید که بعد از تعویض ویندوز پاک نشه یا مثلا چجوری از اطلاعاتش بک آپ بگیرم؟

ممنون میشم کمک کنید

کسی جواب نمیده؟؟؟

لینک به دیدگاه
کسی جواب نمیده؟؟؟

برو این ادرس :

C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Opera\Opera

فایل speeddial.ini رو ازش کپی بگیر یه جای دیگه

وقتی ویندوزت رو عوض کردی اپرا نصب کردی دوباره همین فایل رو توی همین مسیر Paste کن .

و اطلاعاتت برمیگرده

لینک به دیدگاه

سلام

من لپ تاپ ایسوس مدل A53S دارم

چند وقت پیش ویندوز 8 نصب کردم ولی ازش خوشم نیومد میخوام همون 7 رو نصب کنم

وقتی لپتاپو خریدم ویندوز professional روش بود و الان اون DVD های بک آپش رو هم دارم

ولی بلد نیستم با اونا ویندوزمو عوض کنم و میخواستم بدونم با اونا میشه طوری ویندوزو عوض کرد که فقط درایو C فرمت بشه و درایو D اطلاعاتش بمونه

یه سوال دیگه هم داشتم

من یک dvd ویندوز 7 ultimate هم دارم که اصل نیست و اگه با اون ویندوز professional رو نصب کنم بعد با این product key که روی لپ تاپ هست میتونم اکتیوش کنم یا نه؟؟ یکی بهم گفت اگه اینکارو بکنم مایکروسافت این product key رو بلاک میکنه

پیشاپیش ازتون ممنونم لطفا جواب بدید

لینک به دیدگاه
برو این ادرس :

C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Opera\Opera

فایل speeddial.ini رو ازش کپی بگیر یه جای دیگه

وقتی ویندوزت رو عوض کردی اپرا نصب کردی دوباره همین فایل رو توی همین مسیر Paste کن .

و اطلاعاتت برمیگرده

اصلا توی این آدرس فایل opera وجود نداره( یاد آوری کنم ویندوز من xp هست)

توروخدا کمک کنید خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

سلام.

من پروژه ساختمان داده دارم.حدودا 10 تا تمرین بود.باید تا فردا تحویل بدم.خودم بیش ترشو نوشتم ولی کامپیوترم مشکل پیدا کرد ویندوز عوض کردم اصلا یادم نبود اونارو بردادم.الانم خیلی استرس گرفتم.کسی هست بتونه این سه تا سوال رو جواب من خودم روی بقیه ش کار کنم؟لطفا...

1.دو ماتریس رو به صورت اسپارس از ورودی دریافت کنه حاصل جمع رو حساب کنه و هم به صورت اسپارس و هم معمولی نمایش بده.

2.جمع تفاضل و ضرب چند جمله ای های یک متغییره را به صورت ماتریس دو بعدی در حافظه ذخیره کنه.

3.دولیست مرتب رو دریافت کنه و ان ها درا به گونه ای ادغام کنه که مرتب باشه.

به زبان سی پلاس پلاس یا سی شارپ.

واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...