رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

من میخوام ویندوز رو ریست کنم و میدونم که درایو c که ویندوز روش هست همه ی چیز هاش پاک میشه

ومن روی مرورگر opera که دارم یک عالمه سایت وآدرس مهم دارم و opera روی درایو c هست

میخواستم شما راهی به من معرفی کنید که بعد از تعویض ویندوز پاک نشه یا مثلا چجوری از اطلاعاتش بک آپ بگیرم؟

ممنون میشم کمک کنید

سلام. به مسير زير بريد:

Settings > Import and exportFile > Import and export

نوع خروجي كه ميخوايد رو انتخاب كنيد و اطلاعات رو روي يك درايو ديگه ذخيره كنيد :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

کامپیوترم وقتی میخوام بعضی برنامه ها رو نصب یا اجرا کنم این اخطار رو میده

the application failed to initialize properly(0x000007b

میشه بگین چطور حلش کنم

ممنون

سلام ........یه سوال داشتم من وقتی به بازی gta(یا برنامه های سنگین)می روم با ارورgta_sa.exe has stop workingمواجه می شوم :ws38::ws38::ws38::4564::hanghead::hanghead:

فكر ميكنم مشكل هر دو شما دوستان به تجهيزات نرم افزاري سيستمتون برميگرده.

دوست اولمون،‌حسن آقا،‌ سيستمتون مشكل جدي داره و فكر ميكنم بايد ويندوزتون رو Restore كنيد و در صورتي كه مشكل حل نشد بايد اون رو Repair كنيد يا اگه باز امكانش براتون نيست ويندوز رو دوباره نصب كنيد.

دوست دوممون،‌آقا سينا، شما يكي از نرم افزاري اجراي بازي رو احتمالا نداريد. اين ليست نرم افزارو توي سيستمتون چك كنيد و اگر روي سيستم نصب نشدن، نصبشون كنيد. نميگم حتما، ولي احتمالا مشكلتون حل ميشه.

microsoft visual c 2010

activeX

netframework 3

netframework 3.5

netframework 4

باز هم اگر مشكل داشتيد ويندوز رو دوباره نصب كنيد. اين نظر منه. ممكنه راه ديگه اي هم وجود داشته باشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام اگه بخوام پسوند یه فایلو تغییر بدم باید چیکار کنم؟فایلم با این پسوند باز نمیشه؟

یه راه ساده ش rename هست، پسوندی که می خواین رو بدین! ولی این بیشتر برا وقتی به درد می خوره که بدونین نوع فایل چی هس! یا اینکه پسوندشو قبلا خودتون یا یکی دیگه دستکاری کرده باشه ک یه روش موثر و قدیمی هس برا اینکه نذارین فایلتونو بدزدن! :hanghead: ...

راه دیگه تبدیل فرمت هس با برنامه های converter! ولی نگفتین فایلتون چیه؟

مشکل دیگه اینه که فایل corrupt(خراب) شده باشه که باید repair کنین

اگه از نت دان کردین، دوباره امتحان کنین شاید کامل دان نشده:icon_redface:

همین روشها تا حالا کارمو راه انداخته! :a030:

لینک به دیدگاه
یه راه ساده ش rename هست، پسوندی که می خواین رو بدین! ولی این بیشتر برا وقتی به درد می خوره که بدونین نوع فایل چی هس! یا اینکه پسوندشو قبلا خودتون یا یکی دیگه دستکاری کرده باشه ک یه روش موثر و قدیمی هس برا اینکه نذارین فایلتونو بدزدن! :hanghead: ...

راه دیگه تبدیل فرمت هس با برنامه های converter! ولی نگفتین فایلتون چیه؟

مشکل دیگه اینه که فایل corrupt(خراب) شده باشه که باید repair کنین

اگه از نت دان کردین، دوباره امتحان کنین شاید کامل دان نشده:icon_redface:

همین روشها تا حالا کارمو راه انداخته! :a030:

ممنونم از شما.:icon_gol:

یعنی rename رو کلیک کنم بعد اسم پسوند رو تایپ کنم؟

با برنامه converter چجوری این کارو انجام بدم؟

برای repair میگید؟

الن تونستم کارمو انجام بدم ولی اخیرا به این موضوع زیاد بر میخورم اون سری ***** شکنو نمیتونستم باز کنم که مجبور شدم دانلود کنم!

لینک به دیدگاه
ممنونم از شما.:icon_gol:

یعنی rename رو کلیک کنم بعد اسم پسوند رو تایپ کنم؟

با برنامه converter چجوری این کارو انجام بدم؟

برای repair میگید؟

الن تونستم کارمو انجام بدم ولی اخیرا به این موضوع زیاد بر میخورم اون سری ***** شکنو نمیتونستم باز کنم که مجبور شدم دانلود کنم!

میدونید فایلتون پسوندش چی باید باشه ؟؟

اینکه نمیتونستید فیل تر شکن رو باز کنید بعید میدونم به پسوندش مربوط بشه. احتمالا فیل تر شکنتون خراب شده بوده.

Converter برای تبدیل فرمت هستش، نه تغییرش. مثلا شما یه فیلم با پسوند mp4 رو به پسوند flv تبدیل میکنید.

repair هم که دوستمون افسانه جان گفتن معمولا برای فایل های فشرده مثل zip و rar فقط کاربرد داره. گاهی اوقات این فایلا دچار مشکل میشن، مخصوصا بعد از دانلود کردن از اینترنت. که با repair کردن ممکنه مشکلش برطرف بشه.

اگر میدونید پسوند فایلتون باید چی باشه بگید تا در مورد تغییر دادنش بیشتر راهنمایی کنیم :a030:

لینک به دیدگاه
میدونید فایلتون پسوندش چی باید باشه ؟؟

اینکه نمیتونستید فیل تر شکن رو باز کنید بعید میدونم به پسوندش مربوط بشه. احتمالا فیل تر شکنتون خراب شده بوده.

Converter برای تبدیل فرمت هستش، نه تغییرش. مثلا شما یه فیلم با پسوند mp4 رو به پسوند flv تبدیل میکنید.

repair هم که دوستمون افسانه جان گفتن معمولا برای فایل های فشرده مثل zip و rar فقط کاربرد داره. گاهی اوقات این فایلا دچار مشکل میشن، مخصوصا بعد از دانلود کردن از اینترنت. که با repair کردن ممکنه مشکلش برطرف بشه.

اگر میدونید پسوند فایلتون باید چی باشه بگید تا در مورد تغییر دادنش بیشتر راهنمایی کنیم :a030:

ممنونم ازتون.

بعد دانلود file.exe بود.

لینک به دیدگاه
ممنونم ازتون.

بعد دانلود file.exe بود.

خواهش میکنم :icon_gol:

پس یه فایل اجرایی هستش. اگه روش دابل کلیک کنید باید نرم افزارش اجرا بشه.

اگرم میخوای فرمتش رو عوض کنی به جای exe هر فرمتی که حدس میزنی فایلت از اون نوع باشه بنویس.مثلا اگه فیلمه بنویس mp4 یا اگه دقیق میدونی فرمتش چیه همونو بنویس ............ :icon_gol:

لینک به دیدگاه
واللا اگه راهی پیدا کردی منو بی خبر نذار!!!

ایمیل بابام اینجوری شد! الان فقط رو گوشیم ایمیلشو دارم!:banel_smiley_4:

از گوشی دسترسی هست اما از PC خیر

سلام دوستان عزیز این فقط با یه روش قابل حله اونم این که تو قسمت شماره یه شماره خارجی وارد کنید و بعد با اون شماره تایدش کنید که اگه فامیل یا دوستی تو خارج از ایران دارید از او کمک بگیرید

لینک به دیدگاه
جدی؟!!!!

بدبخت شدم که !!

یعنی هیچ راهی نیست؟

سلام دوستان عزیز این فقط با یه روش قابل حله اونم این که تو قسمت شماره یه شماره خارجی وارد کنید و بعد با اون شماره تایدش کنید که اگه فامیل یا دوستی تو خارج از ایران دارید از او کمک بگیرید

لینک به دیدگاه

با سلام من چند وقت پیش اوبونتو رو سیستمم نصب کردم که متاسفانه کل سیستمم رو ریخت به هم الان ویندوز 7 روی سیستم نصب نمیشه و هر درایوی رو برای نصب انتخاب می کنم ارور میده!

با نصب پارتیشن مجیک دیدم یه هاردم مشکل داره اما هارد دیگه ام هیچ مشکلی نداره ولی ویندوز روی هیچ کدوم فایل ها نصب نمیشه! من چیکار کنم!

لینک به دیدگاه

با سلام من dreamweaver cc دانلود کردم و موقع نصب به من در طح اخطار windows xp not supported و at least 1280*1024screen resolution recommended من نمیدونم چرا این ارور ها رو میده!

مانیتور من led samsung 20 inch رزولوشن صفحه مانیتور من 1280×768 داره نمیدونم چیکار کنم لطف کنید کمک کنید

لینک به دیدگاه
با سلام من چند وقت پیش اوبونتو رو سیستمم نصب کردم که متاسفانه کل سیستمم رو ریخت به هم الان ویندوز 7 روی سیستم نصب نمیشه و هر درایوی رو برای نصب انتخاب می کنم ارور میده!

با نصب پارتیشن مجیک دیدم یه هاردم مشکل داره اما هارد دیگه ام هیچ مشکلی نداره ولی ویندوز روی هیچ کدوم فایل ها نصب نمیشه! من چیکار کنم!

سلام :icon_gol:

فرمت هارد قابل قبول برای نصب ویندوز، NTFS هستش دوست عزیز. اما شما وقتی لینوکس نصب میکنید، فرمت هاردتون رو تغییر میده و متناسب با نوع استفاده و سیستم عامل و درایوی که قراره لینوکس روش نصب بشه، فرمت هارد شما رو تغییر میده.

شما اگه هاردتون رو بازم به فرمت NTFS برگردونید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه. به این خاطر میگم به احتمال خیلی زیاد چون تو مشکلات کامپیوتری همیشه چند مورد اشکال میتونه وجود داشته باشه و من نمیتونم صد در صد نظر درستی بدم تا وقتی خودم سیستمتون رو چک نکنم.

اما از حرفی که زدم مطمئنم. به نظرم شما باید با یکی از نرم افزارای مدیریت هارد دیسک مثل همون Partition manager فرمت هارد خودتون رو تغییر بدید به ntfs تا بتونید ویندوز رو روش نصب کنید.

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام من dreamweaver cc دانلود کردم و موقع نصب به من در طح اخطار windows xp not supported و at least 1280*1024screen resolution recommended من نمیدونم چرا این ارور ها رو میده!

مانیتور من led samsung 20 inch رزولوشن صفحه مانیتور من 1280×768 داره نمیدونم چیکار کنم لطف کنید کمک کنید

نسخه cc نرم افزارای adobe یکمی سنگین و سطح بالا هستن و به خاطر همین به سیستم نسبتا خوبی برای اجرای راحت و روون نیاز دارن.

ارور اولتون یعنی : windows xp not supported که تقریبا معلومه یعنی چی. این نرم افزار که شما میخواید نصب کنید فقط روی ویندوزهای 7 و 8 و شاید ویستا قابل نصب هستش. حتی بعید نیست که فقط برای نسخه های 64 بیتی ویندوز ارائه شده باشه. برای رفع این ارور باید ویندوزتون رو به 7 یا 8 ارتقا بدین. البته قبلش چک کنید ببینید که نرم افزار Dreamweaver که دارید نسخه 32 بیتیه یا 64 بیتی و متناسب با اون ویندوزتون رو عوض کنید که دچار مشکل نشید. نسخه 32 بیتی نرما فزار روی ویندوزهای 32 بیتی و64 بیتی اجرا میشن ولی نسخه 64 بیتی این نرم افزار فقط روی ویندوز 64 بیتی قابل نصبه.

ارور دومتون یعنی : least 1280*1024screen resolution recommended هم مربوط به رزولوشن صفحه نمایشتون هست. اگه روی دسکتاپ کلیک راست کنید و Properties (تو ویندوز xp) رو بزنید میتونید تنظیمات صفحه نمایش رو پیدا کنید.البته این ارور نیست فقط یه پیشنهاده برای اینکه نرم افزارتون بهتر نمایش داده بشه. میتونید اصلا نسبت به این هشدار بی تفاوت باشید. مشکلی توید اجرای برنامه بوجود نمیاد.

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

راهشو پیدا کردم

حل شد

از یاهو مسنجر میشه:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...