رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

یک جدول داری سایز a5 هست یا یک فرم حالا می خوام پرینت تشخیص بده که a5 هست و این رو تو یک برگ a4 برام پرینت بگیره که میشه 2 تا a5

لینک به دیدگاه
یک جدول داری سایز a5 هست یا یک فرم حالا می خوام پرینت تشخیص بده که a5 هست و این رو تو یک برگ a4 برام پرینت بگیره که میشه 2 تا a5

دکمه پرینت رو که میزنین توی تنظیماتش یه قسمت هست که نوع برگه رو A4 انتخاب میکنید بعد برای اینکه بتونین 2 تا جا بشه باید اونو بجای عمودی افقی کنید.

از قسمت orientation قسمت landscape رو انتخاب کنید که صفحه تون افقی بشه حالا برگه A4 شما میتونید 2 تا A5 رو روش چاپ کنید:a030:

لینک به دیدگاه

وقتی update windows فعاله سیستمم shut down نمیشه.باید باهاش چیکار کنم؟قسمت کنترل پنل هم به یه هفته اپدیت شدن تغییر دادم ولی بازم سیستم خاموش وروشن نمیشه؟

لینک به دیدگاه
سلام :icon_gol:

فرمت هارد قابل قبول برای نصب ویندوز، NTFS هستش دوست عزیز. اما شما وقتی لینوکس نصب میکنید، فرمت هاردتون رو تغییر میده و متناسب با نوع استفاده و سیستم عامل و درایوی که قراره لینوکس روش نصب بشه، فرمت هارد شما رو تغییر میده.

شما اگه هاردتون رو بازم به فرمت NTFS برگردونید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه. به این خاطر میگم به احتمال خیلی زیاد چون تو مشکلات کامپیوتری همیشه چند مورد اشکال میتونه وجود داشته باشه و من نمیتونم صد در صد نظر درستی بدم تا وقتی خودم سیستمتون رو چک نکنم.

اما از حرفی که زدم مطمئنم. به نظرم شما باید با یکی از نرم افزارای مدیریت هارد دیسک مثل همون Partition manager فرمت هارد خودتون رو تغییر بدید به ntfs تا بتونید ویندوز رو روش نصب کنید.

موفق باشید :icon_gol:

از پاسختون ممنون اما من فرمت رو به ntfs برگردوندم! پارتیشن هام درست شد اما حالا 7 نصب نمیشه!

لینک به دیدگاه
از پاسختون ممنون اما من فرمت رو به ntfs برگردوندم! پارتیشن هام درست شد اما حالا 7 نصب نمیشه!

خب نصب تا چه مرحله ای پیش میره ؟؟ :icon_gol:

یه سوال ... موقع نصب ویندوز فلش یا هارد اکسترنال دیگه ای هم به سیستم نصبه ؟؟؟ :icon_gol:

و یه سوال دیگه اونم اینکه از سالم بودن دی وی دی که استفاده میکنید مطمئنید ؟ :icon_gol:

لینک به دیدگاه
وقتی update windows فعاله سیستمم shut down نمیشه.باید باهاش چیکار کنم؟قسمت کنترل پنل هم به یه هفته اپدیت شدن تغییر دادم ولی بازم سیستم خاموش وروشن نمیشه؟

ویندوز وقتی آپدیتی رو دانلود میکنه، اگه بخواید خاموشش کنید اول خودش اون آپدیت رو نصب میکنه و بعد از نصب شدن آپدیت خاموش میشه.

این نصب ممکنه یکمی طول بکشه که بستگی آپدیت داره.

اما پیشنهاد من اینه که کلا آپدیت سیستم رو غیرفعال کنید چون راستش از نظر من هیچ مشکلی با این کار براتون پیش نمیاد، فقط از شر آپدیت های الکی خلاص میشید :icon_redface: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

راستش من بازم دقیق متوجه نشدم که دو برگه A5 جدا رو میخواید رو یه A4 کپی بگیرید یا فقط یه A5 رو میخواید کنار هم رو یه A4 بگیرید.

اگه فقط یه A5 دارید که میخواید روی A4 دو تا ازش کپی داشته باشید این کارو کنید:

1- تو همون محیط ورد دکمه پرینت رو بزنید.

2- اگه جدولتون تو صفحه مثلا 1 فایل ورد باشه این تنظیمات رو وارد کنید:

8rgmxw0zudlf89838tr.jpg

این کارو میتونید برای دو صفحه که کنار هم نباشن هم انجام بدین. مثلا صفحات 1 و 16 که A5 هستن رو میتونید با نوشتن 1,16 تو کادر Pages کنار همدیگه پرینت کنید.

موفق باشین :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب نصب تا چه مرحله ای پیش میره ؟؟ :icon_gol:

یه سوال ... موقع نصب ویندوز فلش یا هارد اکسترنال دیگه ای هم به سیستم نصبه ؟؟؟ :icon_gol:

و یه سوال دیگه اونم اینکه از سالم بودن دی وی دی که استفاده میکنید مطمئنید ؟ :icon_gol:

نصب اصلا ‍پیش نمیره من هر درایوی رو انتخاب می کنم ارور میده!

نه هیچ فلش و هارد اکسترنالی وصل نیست

نه ویندوز اکس پی هم امتحان کردم نصب نمیشه! 7 نصب نمیشه و لینوکس هم دوباره امتحان کردم نصب نمیشه!

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.

من هر وقت سیستمم میخواد بالا این صفحه میاد windows error recovery بعد نوشته که ویندوز با موفقیت شات دان نشده باید سه گزینه رو انتخاب کنم اگه نه نرمال روشن میشه ویندوز بالا میاد ولی فقط اشاره گر موس تکون میخوره هیچی فعال نیست.گزینه هارو هم انتخاب میکنم فقط تا حدی راه اندازه برنامه های افیسو فقط باز میکنه نمیشه باهاش کار کرد.

چیکار کنم ؟هر وقت سیستم میخواد بالا بیاد من پیر میشم.:4564:

لینک به دیدگاه

سلام مادربرد من p5p43td ايسوس هستش يه رم 2 کينگ مکس باس1333روش دارم الان که رم رو برداشتم يه رم 4گيگ اپيسر باس1066 ميندازم سيستم بالا نمياد

يه رم 2 کينگستون باس1333انداختم بازم بالا نيومد به نظر شما ايراد از چي ميتونه باشه؟روي هر چهار جاي رم امتحان کردم اما سيستم بالا نمياد

سيستم روشن ميشه اما تصوير ندارم هيچ بوقي هم نميزنه چراغ هارد هم خاموشه انگار فقط با کينگ مکس سازگاري داره !!! موندم چيکارکنم میخوام رم 4 داشته باشم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

درود

ببخشید این ویندوز لپ تاپ من مشکل پیدا کرده

این ارور رو میده (ازش عکس گرفتم:hanghead:)

http://www.noandishaan.com/upload/images/otero46046s8smoeaz0z.png

میخواستم ببینم موقتا تا قبل از عوض کردن ویندوز چطور میتونم این ارور رو برطرف کنم؟

لینک به دیدگاه
درود

ببخشید این ویندوز لپ تاپ من مشکل پیدا کرده

این ارور رو میده (ازش عکس گرفتم:hanghead:)

http://www.noandishaan.com/upload/images/otero46046s8smoeaz0z.png

میخواستم ببینم موقتا تا قبل از عوض کردن ویندوز چطور میتونم این ارور رو برطرف کنم؟

این صفحه راهش رو گفتم به ORi

http://www.noandishaan.com/forums/thread1538-472.html#post1334614

لینک به دیدگاه

سلام...

از یه سری سایتا برام ایمیل میاد...مثلا عضو خبرنامه شدم و برام اخبارای به روز شده میاد....

حالا میخوام یه کاری کنم دیگه هیچ ایمیلی از این سایتا نیاد،باید چیکار کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه
اصلا باز نمیشه زیپش رمز رو هم زدم فایده نداشت

دوبار هم دانلودش کردم بازم نشد:sigh:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خودم زیپش کردم پسوردم نداره :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بله میشه از نظر حجمی محدودیتی نداره ولی در کل کار اشتباهیه :w16:

منکه نتونستم گذاشتم rar بشه ولی نوشت 33 ساعت و .. من هم کنسل کردم ../

اصلا چه جوری میشه حدود یه گیگ از این 16 گیگ کم بشه با فشرده کردن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...