رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بچه ها شماها از چه filterشکنی استفاده میکنین؟ دو روزه سایفون قاطی کرده...اگه چیزی دارین که سایتارو باز میکنه برا منم بفرستین لدفن:5c6ipag2mnshmsf5ju3:sad0: هیچfilterشکنی هم نمیشه دانلود کرد:sigh:

لینک به دیدگاه
منکه نتونستم گذاشتم rar بشه ولی نوشت 33 ساعت و .. من هم کنسل کردم ../

اصلا چه جوری میشه حدود یه گیگ از این 16 گیگ کم بشه با فشرده کردن؟

بله خب مشخصه كه خيلي طول ميكشه ... به هر حال حجم خيلي بالايي رو خواستيد فشرده كنيد. براي فشرده كردن حجماي بالا بايد از كامپيوترهاي خيلي قوي يا ابركامپيوتر استفاده كنيد تا وقت زيادي نگيره.

بستگي به فايلي كه ميخوايد فشرده كنيد داره. گاهي اوقات ميشه با فشرده سازي، حجم 16 گيگ رو به 100 مگ تبديل كرد.گاهي اوقات هم حجم فايل بعد از تبديل بيشتر ميشه !!! دقيقا بستگي به فايلي داره كه ميخوايد تبديل كنيد :a030:

لینک به دیدگاه
بچه ها شماها از چه filterشکنی استفاده میکنین؟ دو روزه سایفون قاطی کرده...اگه چیزی دارین که سایتارو باز میکنه برا منم بفرستین لدفن:5c6ipag2mnshmsf5ju3:sad0: هیچfilterشکنی هم نمیشه دانلود کرد:sigh:

از اولتراسرف استفاده كنيد. اينم لينكش:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:a030:

لینک به دیدگاه

[quote name='seyed mehdi hoseyni']سلام...

از یه سری سایتا برام ایمیل میاد...مثلا عضو خبرنامه شدم و برام اخبارای به روز شده میاد....
حالا میخوام یه کاری کنم دیگه هیچ ایمیلی از این سایتا نیاد،باید چیکار کنم؟؟؟[/QUOTE]

اگه ايميل ها از سرور ياهو براتون ارسال ميشه (يعني آدرس فرستنده مثلا اينجوريه: [EMAIL="sb@YAHOOgroups.com"]sb@YAHOOgroups.com[/EMAIL]) يه ايميل به اين آدرس بزنيد تا ارتباطتون با اون گروه قطع بشه:

[I][EMAIL="groupname-unsubscribe@YAHOOgroups.com"]groupname-unsubscribe@YAHOOgroups.com[/EMAIL]

مثلا اگه اسم گروهي كه براتون ميل ميزنه aaa باشه يه ايميل خالي به اين آدرس ميفرستي. [I][EMAIL="aaa-unsubscribe@YAHOOgroups.com"]aaa-unsubscribe@YAHOOgroups.com[/EMAIL][/I]

موضوع رو هم خالي بزاريد.بعدش يه ايميل تاييد دريافت ميكنيد كه بايد لينك داخلش رو بزنيد تا درخواستتون تاييد بشه. :a030:[/I]

لینک به دیدگاه
سلام مادربرد من p5p43td ايسوس هستش يه رم 2 کينگ مکس باس1333روش دارم الان که رم رو برداشتم يه رم 4گيگ اپيسر باس1066 ميندازم سيستم بالا نمياد

يه رم 2 کينگستون باس1333انداختم بازم بالا نيومد به نظر شما ايراد از چي ميتونه باشه؟روي هر چهار جاي رم امتحان کردم اما سيستم بالا نمياد

سيستم روشن ميشه اما تصوير ندارم هيچ بوقي هم نميزنه چراغ هارد هم خاموشه انگار فقط با کينگ مکس سازگاري داره !!! موندم چيکارکنم میخوام رم 4 داشته باشم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اصولا نبايد به برند رمتون مربوط باشه اين قضيه. اول همون رم قبلي تون رو امتحان كنيد ببينيد سيستم بالا مياد يا مشكل از جاي ديگه اي هستش..بعد بررسي كنيد ببينيد كه مادربوردتون رم بالاي 2 گيگ رو ساپورت ميكنه يا نه. اين رو هم بگم كه ويندوز 7 تا رم 3 گيگ رو استفاده ميكنه و اگر هم رم 4 گيگ بندازيد 1 گيگش بلا استفاده ميمونه مگر اينكه از ويندوز 8 استفاده كنيد.

اگه مشكل حل نشد يه بار باياس رو ريست كيد به تنظيمات اوليه شايد مشكل حل بشه. اگر بازم نشد ببريد سيستم رو پيش يه متخصص كه قطعات رو چك كنه :a030:

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید.

من هر وقت سیستمم میخواد بالا این صفحه میاد windows error recovery بعد نوشته که ویندوز با موفقیت شات دان نشده باید سه گزینه رو انتخاب کنم اگه نه نرمال روشن میشه ویندوز بالا میاد ولی فقط اشاره گر موس تکون میخوره هیچی فعال نیست.گزینه هارو هم انتخاب میکنم فقط تا حدی راه اندازه برنامه های افیسو فقط باز میکنه نمیشه باهاش کار کرد.

چیکار کنم ؟هر وقت سیستم میخواد بالا بیاد من پیر میشم.:4564:

يه چك ديسك بزنيد ببينيد درست ميشه يا نه.ممكنه مشكل از هاردتون باشه. يه پنجره cmd باز كنيد و توش بنويسيد: chkdsk /f بزاريد اسكن كنه :a030:

لینک به دیدگاه
ا اين رو هم بگم كه ويندوز 7 تا رم 3 گيگ رو استفاده ميكنه و اگر هم رم 4 گيگ بندازيد 1 گيگش بلا استفاده ميمونه مگر اينكه از ويندوز 8 استفاده كنيد.

این محدودیتی که میگین برای ویندوزهای 32 بیتی هست، 64 بیتی ها محدودیت 3 گیگ ندارن.

لینک به دیدگاه
از اولتراسرف استفاده كنيد. اينم لينكش:

:a030:

همچنین میتونید از Hotspot shield استفاده کنید..!/

آقا من یه مشکلی دارم یه چند روزیه که سیستمم خودبه خود تاریخ و ساعتش عوض میشه و خودتون هم میدونید که خیلی دردسرساز هستش چون بعضی برنامه ها که دارن باز میشن موقع بالا اومدن ویندوز میهنگن! حالا چیکار کنم با این مشکل؟!

لینک به دیدگاه

همچنین میتونید از Hotspot shield استفاده کنید..!/

آقا من یه مشکلی دارم یه چند روزیه که سیستمم خودبه خود تاریخ و ساعتش عوض میشه و خودتون هم میدونید که خیلی دردسرساز هستش چون بعضی برنامه ها که دارن باز میشن موقع بالا اومدن ویندوز میهنگن! حالا چیکار کنم با این مشکل؟!

سیستمتون رو از برق میکشین؟

لینک به دیدگاه
يه چك ديسك بزنيد ببينيد درست ميشه يا نه.ممكنه مشكل از هاردتون باشه. يه پنجره cmd باز كنيد و توش بنويسيد: chkdsk /f بزاريد اسكن كنه :a030:

ممنونم ازتون. اینکارو انجام دادم ولی اوکی نشد کاری که گفتید انجام دادم اینجوری شد.

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان.وقت همگی بخیر.یه سوال دارم :ws3:

برای اینکه تو ایمیلم چن تا فولدر برای آدرس های مختلف داشته باشم تا همه ی ایمیلایی که از اون آدرس میاد بره تو فولدر چیکار باید کنم:ws52:؟؟؟

یه بار امتحان کردم نمیدونم اشکال کار کجا بود نشد!!!

میشه راهنماییم کنید ممنونم.

لینک به دیدگاه
ممنونم ازتون. اینکارو انجام دادم ولی اوکی نشد کاری که گفتید انجام دادم اینجوری شد.

Errorش به خاطراینه که در حالت Administrator اجرا نکردین، روی cmd راست کلیک کنین، Run as administrator رو انتخاب کنین، دستورش رو نمیدونم همینجوری درسته یا نه.

فکر کنم به جاش از Check Disk ویندوز هم بتونین استفاده کنین:

فکر کنم نصب ویندوز هم گزینه بدی نباشه.

لینک به دیدگاه
سلام بر دوستان.وقت همگی بخیر.یه سوال دارم :ws3:

برای اینکه تو ایمیلم چن تا فولدر برای آدرس های مختلف داشته باشم تا همه ی ایمیلایی که از اون آدرس میاد بره تو فولدر چیکار باید کنم:ws52:؟؟؟

یه بار امتحان کردم نمیدونم اشکال کار کجا بود نشد!!!

میشه راهنماییم کنید ممنونم.

سلام

فکر کنم yahoo منظورتون باشه، از لیست سمت چپ Folders رو انتخاب کنین، بعد روی علامت + کلیک کنین و فولدر جدید درست کنین، بعدش هم روی Emailی که میخواین به اون فولدر انتقال پیدا کنه راست کلیک کنین، گزینه Filter Emails Like This رو انتخاب کنین، کادر زیر Then move the message to فولدری که ساختین رو بهش بدین.

[h=2][/h]

لینک به دیدگاه
Errorش به خاطراینه که در حالت Administrator اجرا نکردین، روی cmd راست کلیک کنین، Run as administrator رو انتخاب کنین، دستورش رو نمیدونم همینجوری درسته یا نه.

فکر کنم به جاش از Check Disk ویندوز هم بتونین استفاده کنین:

فکر کنم نصب ویندوز هم گزینه بدی نباشه.

ممنونم ازتون.:icon_gol:

من همه چک کردن رو اونجوری که گفتید انجام دادم ولی شماره 8 نیومد مرحله 9 اومد بعد مرحله 10 هم هیچی اجرا نشد سیستمو restart کردم درایو cچک شد ولی باز سیستم بالا میاد اشاره گر موس فقط حرکت میکنه برنامه اجرا نمیشه.

برنامه زیاد دارم توی سیستمم عوض کردنه ویندوز دردسره تازه چون ویندوز7 برای صدا به مشکل میخورم.سی دی برای نصب صدا ندارم یه سری کیسو باز کردم شماره زیاد بود ندونستم کدومو بر دارم تا سرچ کنم.:4564:

لینک به دیدگاه
ممنونم ازتون.:icon_gol:

من همه چک کردن رو اونجوری که گفتید انجام دادم ولی شماره 8 نیومد مرحله 9 اومد بعد مرحله 10 هم هیچی اجرا نشد سیستمو restart کردم درایو cچک شد ولی باز سیستم بالا میاد اشاره گر موس فقط حرکت میکنه برنامه اجرا نمیشه.

برنامه زیاد دارم توی سیستمم عوض کردنه ویندوز دردسره تازه چون ویندوز7 برای صدا به مشکل میخورم.سی دی برای نصب صدا ندارم یه سری کیسو باز کردم شماره زیاد بود ندونستم کدومو بر دارم تا سرچ کنم.:4564:

من که نگفتم سایت Microsoft هست، مرحله 8 هم همون 9 فقط زبانش فرق داره.

دوستمون هم گفت ممکن مشکل از هاردتون باشه. خودم نظری ندارم، شاید منظورشون این بود کل هارد باید چک بشه.

یه نرم افزاری به نام Who Crashed که گزارش های ویندوز رو وقتی که نا خواسته Shut Down میشه، آنالیز میکنه، بعدش هم چند تا احتمال مطرح میکنه که مشکل از کجاست. البته این بیشتر واسه وقتی Blue Screen پیش بیاد (سیستم متوقف بشه، بعد هم Restart).

لینک به دیدگاه
اگه ايميل ها از سرور ياهو براتون ارسال ميشه (يعني آدرس فرستنده مثلا اينجوريه: sb@YAHOOgroups.com) يه ايميل به اين آدرس بزنيد تا ارتباطتون با اون گروه قطع بشه:

groupname-unsubscribe@YAHOOgroups.com

مثلا اگه اسم گروهي كه براتون ميل ميزنه aaa باشه يه ايميل خالي به اين آدرس ميفرستي. aaa-unsubscribe@YAHOOgroups.com

موضوع رو هم خالي بزاريد.بعدش يه ايميل تاييد دريافت ميكنيد كه بايد لينك داخلش رو بزنيد تا درخواستتون تاييد بشه. :a030:

سلام دوست من...ممنون بابت پاسخگوییتون

انجام دادم اما نشد...چون هنوزم ایمیلا میاد

لینک به دیدگاه
سیستمتون رو از برق میکشین؟

آره ،همیشه اینکارو میکنم ولی تازگیا که ویندوز عوض کردم و یه آنتی ویرس AVG نصب کردم اینجوری شده (گفتم شاید به آنتی ویروس ربط داره!:ws3:)

لینک به دیدگاه
آره ،همیشه اینکارو میکنم ولی تازگیا که ویندوز عوض کردم و یه آنتی ویرس AVG نصب کردم اینجوری شده (گفتم شاید به آنتی ویروس ربط داره!:ws3:)

شاید به دلیل همون هم باشه اما بیشتر به دلیل دشارژ شدن باتری مین بورد هست Main Board وقتی زیاد سیستم توی برق نباشه این باتری دشارژ میشه و ساعت و تاریخ عقب میفته

برای اینکه مطمئن بشین اشکال از همونه یا نه یه بار سیستمو از برق نکشین ببینین بازم اینطور میشه یا نه:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

من تازه ویندوز 7 ریختم

دیشب رمز براش گذاشتم ولی به فارسی رمزم رو وارد کردم ولی هنگام ورود وقتی رمز را میزنم قبول نمیکند

چونکه فونت انگلیسی است و فارسی نمیشود

هر کاری بگید کردم نشد

کمک کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...