رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

من تازه ویندوز 7 ریختم

دیشب رمز براش گذاشتم ولی به فارسی رمزم رو وارد کردم ولی هنگام ورود وقتی رمز را میزنم قبول نمیکند

چونکه فونت انگلیسی است و فارسی نمیشود

هر کاری بگید کردم نشد

کمک کنید

ممنون

خب اگه با زبان فارسی وارد کرده باشید الان ها با زبان فارسی وارد کنین قاعدتا باید بتونین وارد شین:w58:

لینک به دیدگاه
شاید به دلیل همون هم باشه اما بیشتر به دلیل دشارژ شدن باتری مین بورد هست Main Board وقتی زیاد سیستم توی برق نباشه این باتری دشارژ میشه و ساعت و تاریخ عقب میفته

برای اینکه مطمئن بشین اشکال از همونه یا نه یه بار سیستمو از برق نکشین ببینین بازم اینطور میشه یا نه:a030:

تست کردم ولی ساعت و تاریخ به هم نخورد پس احتمالا باتری خالی شده همونطور که عباس جان گفتن../

ممنون

لینک به دیدگاه

همچنین میتونید از Hotspot shield استفاده کنید..!/

آقا من یه مشکلی دارم یه چند روزیه که سیستمم خودبه خود تاریخ و ساعتش عوض میشه و خودتون هم میدونید که خیلی دردسرساز هستش چون بعضی برنامه ها که دارن باز میشن موقع بالا اومدن ویندوز میهنگن! حالا چیکار کنم با این مشکل؟!

فک کنم باتری مادربورد تموم شده ... اونو دربیارید و برید ساعت فروشی یکی به اندازه همون بخرید. یا خدمات کامپیوتری :a030:

لینک به دیدگاه
خب اگه با زبان فارسی وارد کرده باشید الان ها با زبان فارسی وارد کنین قاعدتا باید بتونین وارد شین:w58:

ولی نمیشه هر کاری میکنم اصلا گزینه ی fa یا en نیست که بخواد تغییر کنه

به صورته اتوماتیک روی en هست احتمالا

تورو خدا کمک کنید سیستمم بسته مونده

لینک به دیدگاه
ولی نمیشه هر کاری میکنم اصلا گزینه ی fa یا en نیست که بخواد تغییر کنه

به صورته اتوماتیک روی en هست احتمالا

تورو خدا کمک کنید سیستمم بسته مونده

سلام

با Alt+Shift امتحان کردین،من روی Lock امتحان کردم کار میکنه، موقع روشن شدن هم باید جواب بده.

لینک به دیدگاه
اصلا نمیشه که نمیشه هر کاری کردم نشد

کممممکککک لدفاااا

درسته، امتحان کردم نمیشه. فکر کنم باید پسورد ویندوز رو عوض کنین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
اصلا نمیشه که نمیشه هر کاری کردم نشد

کممممکککک لدفاااا

آقا وقتی سیستم داره میاد بالا یعنی در حال بالا اومدن کلید F9 رو تند تند بزن وقتی یه صفحه اومد برو تو Safe mode از اونجا شاید بتونی یه کاری بکنی ، اگه نشد یه راه دیگه هم هست.../

لینک به دیدگاه

سلام کسی میتونه به من کمک کنه:banel_smiley_4: نمیتونم برم فیس بوک وقتی فیس بوکو باز میکنم اینجوری میشه

لطفا یکی کمک کنه

لینک به دیدگاه
سلام کسی میتونه به من کمک کنه:banel_smiley_4: نمیتونم برم فیس بوک وقتی فیس بوکو باز میکنم اینجوری میشه

لطفا یکی کمک کنه

سرعت نتت کمه

یا اینکه Cache مرورگرت پر شده

لینک به دیدگاه
آقا وقتی سیستم داره میاد بالا یعنی در حال بالا اومدن کلید F9 رو تند تند بزن وقتی یه صفحه اومد برو تو Safe mode از اونجا شاید بتونی یه کاری بکنی ، اگه نشد یه راه دیگه هم هست.../

F8 نباید باشه؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

از دیشب به این مشکل برخوردم

driver IRQL not less or equal (netio.sys)

و امشب با توجه به سرچی که انجام دادم متوجه شدم که مشکل از آنتی ویروس نصب شده هستش که هنگام کار با نت، این خطار رو ایجاد می‌کنه

آنتی‌ویروسی که نصب کردم Avira Internet security هستش

چطور می‌تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ (بدون حذف آنتی ویروس )

لینک به دیدگاه

سلام.یه filterشکن به جز اولتراسرف میخوام...خیلی سرعت نت رو پایین میاره.کسی پیشنهادی داره؟فری گیت هم نمیتونم دانلود کنم اصلا کار باهاشم بلد نیسم

لینک به دیدگاه
سلام.یه filterشکن به جز اولتراسرف میخوام...خیلی سرعت نت رو پایین میاره.کسی پیشنهادی داره؟فری گیت هم نمیتونم دانلود کنم اصلا کار باهاشم بلد نیسم

سلام

Hotspot Sheild

ورژنی رو سیستمم 3.23 هست، فکر کنم خودش آپدیت شده (یادم نیست)، فایل نصبی که دارم یه خورده قدیمی تره:

لینک به دیدگاه

اینم Freegate:

خودش پراکسی رو برای Internet Explorer تنظیم میکنه، Chrome هم که از تنظیمات Internet Explorer استفاده میکنه. برای Mozilla Firefox هم اگه تنظیماتش روی System Proxy باشه از پراکسی Internet Explorer استفاده میکنه یا به صورت دستی زیرش میتونین وارد کنین، برای Freegate:

8580 127.0.0.1

34232148834144667554.png

برای دانلود فایلی که لینکش filter میتونین پراکسی IDM رو تنظیم کنین. با Get from IE خودش تنظیمات رو از Internet Explorer میگیره یا به صورت دستی زیرش میتونین وارد کنین (Freegate شماره پورتش 8580 عکس زیر واسه HotspotShield). بعد از دانلود فایل گزینه Use proxy رو غیر فعال کنین تا به حالت عادی برگرده.

81438643108968253764.png

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

از دیشب به این مشکل برخوردم

driver IRQL not less or equal (netio.sys)

و امشب با توجه به سرچی که انجام دادم متوجه شدم که مشکل از آنتی ویروس نصب شده هستش که هنگام کار با نت، این خطار رو ایجاد می‌کنه

آنتی‌ویروسی که نصب کردم Avira Internet security هستش

چطور می‌تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ (بدون حذف آنتی ویروس )

حالا چرا اینترنت سکیوریتی رو نصبیدی؟؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه
حالا چرا اینترنت سکیوریتی رو نصبیدی؟؟؟؟:w58:

اینترنت سکوریتی هم خصوصیت آنتی‌ویروس رو داره و هم خوب اینترنت رو چک می‌کنه

برا کسپر هم اگه نصب کنم، همیشه ورژن اینترنت سکوریتی رو نصب میکنم

چرا نصب نکنم آیا؟ ( مشکل خاصی داره ؟ )

من مشکلم رو پیدا کردم، عدم تطابق ویندوز ۸ با آویرا هستش، که بایست کاسپر رو چک کنم و همینطور F secure رو

البته چند فروم خارجی همه نوشتن که ویندوز ۸ خودش دارای خصلتی بسنده و کافی از آنتی ویروس هست و نیاز به نصب آنتی ویروس سوم نیست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...