رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام :icon_gol:

آقا دارم دیووونه میشم، هر سایتی رو باز می کنم بعد از 30-40 ثانیه صفحه پیوندا باز میشه، چیکار کنم؟؟؟:4564:

سلام

حل شد؟

لينكي كه مي خواد باز كنه رو چك كن، ببين افزونه اي، برنامه اي نصب نشده.

لینک به دیدگاه
سلام

حل شد؟

لينكي كه مي خواد باز كنه رو چك كن، ببين افزونه اي، برنامه اي نصب نشده.

فرقی نمی کرد کدوم سایته، مثلا همین نواندیشانم همینطور بود. بیشترم زمانی اتفاق می افتاد که سرعت اینترنتم کند بود و سایت دیر باز میشد.

صفحه پیوندها رو گذاشتم توی لیست Restricted sites ولی بازم دیشب مشکل داشت ولی امروز بنظر درست شده، البته سرعت اینترنتم هم خوبه. حالا نمی دونم به کدومش ربط داره :ws3:

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال داشتم من رادیو نانو استیشن خریدم که اینترنت یه محلی که باز رو دریافت کنم با pc وصل شدم اما با لپتاپ وصل نمیشه . یعنی اصلا لپتاپ وارد تنضیمات رادیوم نمیشه .لطفا کمک کنین

لینک به دیدگاه

سلام.

لپ تاپ من خیلی سریع به حالت اسلیپ میره و هر بارم پس ورود میخواد.

یعنی تا یه مدت کوتاه بهش دست نزنی سریع از حالت فعال خارج میشه.

تو پاور آپشن سعی کردم این زمانا رو تغییر بدم ری استارتم کردم بارها اما فرقی نکرده.

نمیخوام پس ورودشو بردارم اما میخوام این حالت نباشه.

کسی در این مورد اطلاعی داره؟

لینک به دیدگاه
سلام.

تو پاور آپشن سعی کردم این زمانا رو تغییر بدم ری استارتم کردم بارها اما فرقی نکرده.

سلام

تو همون تنظیمات یک قسمت هست که گفته وقتی از اسلیپ در میاد پسورد بخواد یا نه. اون رو درست کنید

لینک به دیدگاه
سلام

تو همون تنظیمات یک قسمت هست که گفته وقتی از اسلیپ در میاد پسورد بخواد یا نه. اون رو درست کنید

ممنون

ولی

منکه گفتم میخوام پس ورد رو بخواد هر دفعه، با این مشکل ندارم.

میخوام زود به حالت غیر فعال نره، یعنی مثلا بعد از 4 ساعت این اتفاق بیوفته.

لینک به دیدگاه
ممنون

ولی

منکه گفتم میخوام پس ورد رو بخواد هر دفعه، با این مشکل ندارم.

میخوام زود به حالت غیر فعال نره، یعنی مثلا بعد از 4 ساعت این اتفاق بیوفته.

آها از اون لحاظ

خب یه ری استور به حالت دیفالت بکنین شاید تنظیماتش قاطی پاتی شده

لینک به دیدگاه

سلام...

میخواستم اینترنت ADSl بخرم....الان واسه مخابرات رو دارم و مشکل اینجاست که نامحدود نداره و همچنین سرعتش اصلا خوب نیست....در مورد شرکت های کدوم بهتره؟ پارس انلاین؟ آسیاتک؟ و یا هر چی که خودتون صلاح میدونین...شهرستانی هستم

در ضمن میخوام یه ساله بخرم...و هر ماه شارژ نمیخوام بکنم...ایا یه ساله بهتره یا ماهیانه؟

با 200-300 تومن میشه؟

ممنون میشم در این مورد من رو راهنمایی کنین...

لینک به دیدگاه
سلام...

میخواستم اینترنت ADSl بخرم....الان واسه مخابرات رو دارم و مشکل اینجاست که نامحدود نداره و همچنین سرعتش اصلا خوب نیست....در مورد شرکت های کدوم بهتره؟ پارس انلاین؟ آسیاتک؟ و یا هر چی که خودتون صلاح میدونین...شهرستانی هستم

در ضمن میخوام یه ساله بخرم...و هر ماه شارژ نمیخوام بکنم...ایا یه ساله بهتره یا ماهیانه؟

با 200-300 تومن میشه؟

سلام دوست عزیز

تو هر شهر یکی دو تاشون خوبن. حالت کلی نداره بگی همه جا فلان شرکت خوبه. شما چه شهری هستین؟

درضمن خرید یک ساله قطعا مقرون به صرفه تره چون تخفیف میدن

لینک به دیدگاه
سلام...

با 200-300 تومن میشه؟

به خاطر امکانات فراوانی که داره مثل طرح های فشفشه ، من های وب رو پیشنهاد میدم

لینک به دیدگاه
دوستان من از وقتی ویندوز لپ تاپم رو به 10 ارتقا دادم Hibernate ندارم !

چظوری میتونم مشکلم رو حل کنم ؟

اینجا 4 روش برای فعال کردن هایپرنیت ویندوز 10 نوشته

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام مهندس من میخوام یه لپ تاپ بخرم و میخوام این خصوصیات رو داشته باشه وزنش سبک باشه نرم افزارای سنگینی مثل تردی مکس و جی ای اس و فتوشاپ و کدو خلاصه نرم افزارای شهرسازی رو بدون مشکل و هنگ کردن بخونه قیمتش تا سه میلیون باشه کمتر هم باشه بهتره coreش هم بالا باشه و همینطور رمش شما چه مارکی رو پیشنهاد میکنین تشکر از لطفتون

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام و درود به همگی عزیزان ،

راستش کامپیوتر م بهمریخته و بالا نمیاد ، ویندوز فعلی سون ۷ هست ، اگه ممکنه راهنماییم کنید این ویندوز را تبدیل به ویندوز ۱۰ کنم . از اینکه موجب زحمت میشم شرمنده ام و سپاسگزارم از اینکه راهنماییم میکنید .

در ضمن کار بنده برق ساختمانه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم ، کافیه برام پیغام بفرستید

فرستاده شده از K00Eِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

راهی هست بتوان نرم افزار های مخفی نصب شده گوشی های موبایل رو دید؟ نمیدونم حالا این نرم افزار ها کار میکنه یا نه ؟ مثل دریافت اسمس های دیگران و ... غیره :banel_smiley_4:

...

لینک به دیدگاه
سلام.

سلام.

کسی در این مورد اطلاعی داره؟ میشه تغییرش داد؟

لینک به دیدگاه
سلام و درود به همگی عزیزان ،

راستش کامپیوتر م بهمریخته و بالا نمیاد ، ویندوز فعلی سون ۷ هست ، اگه ممکنه راهنماییم کنید این ویندوز را تبدیل به ویندوز ۱۰ کنم . از اینکه موجب زحمت میشم شرمنده ام و سپاسگزارم از اینکه راهنماییم میکنید .

در ضمن کار بنده برق ساختمانه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم ، کافیه برام پیغام بفرستید

فرستاده شده از K00Eِ من با Tapatalk

سلام دوست عزیز

اگه ویندوزتون ارجینال باشه می تونین آپدیتش هم بکنین، البته اگه بخواد با اینترنت آپدیت بشه احتمالا زیاد طول می کشه. ساده ترین راه اینه فایل iso ویندوز 10 رو از اینترنت دانلود کنین، روی فلش (با نرم افزار مثلا Rufus) یا DVD بریزین و نصب کنین.

سلام.

کسی در این مورد اطلاعی داره؟ میشه تغییرش داد؟

سلام

از داخل Power Option قابل تنظیم هست، Change Advanced Power Setting رو بزنین، برای Plan های مختلف (Balanced و Power Saver و ...) تنظیماتش رو درست کنین:

govg5c57pn3txa57zzzj.png

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

اگه ویندوزتون ارجینال باشه می تونین آپدیتش هم بکنین، البته اگه بخواد با اینترنت آپدیت بشه احتمالا زیاد طول می کشه. ساده ترین راه اینه فایل iso ویندوز 10 رو از اینترنت دانلود کنین، روی فلش (با نرم افزار مثلا Rufus) یا DVD بریزین و نصب کنین.

سلام

از داخل Power Option قابل تنظیم هست، Change Advanced Power Setting رو بزنین، برای Plan های مختلف (Balanced و Power Saver و ...) تنظیماتش رو درست کنین:

بله اینا رو تغییر داده بودم اما نتیجه ای نداشت:

hv8hnbdx53uehvcraxz1_thumb.png

تایم تغییرشون رو هم تو 5 ساعت گذاشته بودم اما متاسفانه همونی هست که بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...