رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نه بابا حمید. فایلاش همه هست. حجم داره. مرتبه .

خودش گفته بیا این ادرس پسورد رو بگیر.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

والا من ک نتونستم دانلودش کنم.

سلام

سایت cleanfiles و سایر سایت های مشابه که باید یه مرحله ای رو طی کنی تا فایلت رو بدن بهت همگی fake هستن و هیچ فایلی توشون نیست. به هیچ عنوان وقتتون رو برای گرفتن فایل از این سایت ها هدر ندید :hanghead:

لینک به دیدگاه

درود

دوستان میخوام ای مقاله رو از

دانلود کنم ولی نمیدونم چطوری؟؟

کسی میدونه؟؟..

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

توی WORD وقتی فهرست مطالب درست میکنم یه مشکلی پیش میاد.

اعداد زیر بخش ها باید به ترتیب از راست به چپ باشه. موقع درست کردنشون داخل متن اصلی مشکلی نیست. از همون multilevel numbering استفاده میکنم شیک. یه همچین چیزی:

sdj8wbg5t2xjc5wbh1r.jpg

اما وقتی میزنم فهرست رو درست کن، به جز آخرین زیر فصل، بقیه رو اعددشون رو انگلیسی و از چپ به راست میزنه. (میشه دستی درستش کرد ولی به هر حال این یه دلیلی داره!):

ar1unbgsody7iplhaf3.jpg

این طور که متوجه شدم، داخل متن هم با اینکه اعداد رو فارسی نشون میده ولی ماهیتا انگلیسی میشناسه!! (به جز آخرین زیرفصل)

ud6jpkh1vkw04lmo87nv.jpg

s21pgmpf3iaax82ndhkv.jpg

43kvqbib53k4q4mzkqvj.jpg

اگه یه زیر فصل دیگه اضافه کنم، قبلی رو انگلیسی میکنه و آخری به هر حال فارسیه.

جریان چیست؟

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام

توی WORD وقتی فهرست مطالب درست میکنم یه مشکلی پیش میاد.

اعداد زیر بخش ها باید به ترتیب از راست به چپ باشه. موقع درست کردنشون داخل متن اصلی مشکلی نیست. از همون multilevel numbering استفاده میکنم شیک. یه همچین چیزی:

اما وقتی میزنم فهرست رو درست کن، به جز آخرین زیر فصل، بقیه رو اعددشون رو انگلیسی و از چپ به راست میزنه. (میشه دستی درستش کرد ولی به هر حال این یه دلیلی داره!):

این طور که متوجه شدم، داخل متن هم با اینکه اعداد رو فارسی نشون میده ولی ماهیتا انگلیسی میشناسه!! (به جز آخرین زیرفصل)

اگه یه زیر فصل دیگه اضافه کنم، قبلی رو انگلیسی میکنه و آخری به هر حال فارسیه.

جریان چیست؟

ممنون

سلام دوست عزیز

من فکر کنم این یک باگ هست تو ورد. چون قبلا فکر میکردم علتش اینه که از صفحات اینترنت کپی میشه یا اینکه از یه فایل دیگه کپی میشه اینطوریه ولی دیدم نه حتی اگه تایپ هم بشه بازم بعضی زیر عنوان ها این مشکل رو دارن.

امیدوارم آفیس 2016 این مشکل رو نداشته باشه

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

من فکر کنم این یک باگ هست تو ورد. چون قبلا فکر میکردم علتش اینه که از صفحات اینترنت کپی میشه یا اینکه از یه فایل دیگه کپی میشه اینطوریه ولی دیدم نه حتی اگه تایپ هم بشه بازم بعضی زیر عنوان ها این مشکل رو دارن.

امیدوارم آفیس 2016 این مشکل رو نداشته باشه

من 2016 هم امتحان کردم. نشد. البته دقت نکردم مثل این 2010. فکر کنم اونم مشکل داره. :ws38:

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

من میخوام 3d max نصب کنم، یک cd هم دارم که روش نوشته 32 و 64 بیت که یک setup هم بیشتر نداره ، من میخوام 64 بیت رو نصب کنم ولی نمیدونم چرا فقط 32 بیت نصب میشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
درود

دوستان میخوام ای مقاله رو از

دانلود کنم ولی نمیدونم چطوری؟؟

کسی میدونه؟؟..

ممنون

بگذار روی ذخیره در حالت آفلاین هروقت خواستی مطالعه کن . ویا همانجا از روی اون کپی کن .

فرستاده شده از K00Eِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان عزیز

من میخوام 3d max نصب کنم، یک cd هم دارم که روش نوشته 32 و 64 بیت که یک setup هم بیشتر نداره ، من میخوام 64 بیت رو نصب کنم ولی نمیدونم چرا فقط 32 بیت نصب میشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

نمیدونم اینی که میگم هیچ ربطی به این سوال شما داره یا نه. من میگم شما خودتون بررسی کنید.

من وقتی میخواستم یه جا یه لینوکس مجازی داخل ویندوز نصب کنم، نمیشد ۶۴ بیتی باشه. فقط ۳۲ میشد.

Intel vietualuzation technology سیستم رو فعال کردم درست شد.

با فرض اینکه سیدی تون درسته، یه جستجو تو اینترنت بکنید ببینید هیچکی این مشکل شما رو داشته و با این کاری که من کردم آیا درست نشده؟

لینک به دیدگاه

سلام

برای ساختن فهرست اعلام ((index) آیا باید هر دفعه کلمه رو انتخاب کنیم؟ یعنی مثلا نمیشه بگیم تمام مواردی که فلان کلمه اومده رو علامت دار کن خودت؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام....

راهی وجود داره که قسمتی از فرمول موجود در اکسل رو ناپدید کنم؟

مثلا به عکس زیر توجه کنین ،میخوام قسمت منهای 0.1 در محاسبات اعمال بشه ولی دیده نشه!!

Click here to view the original image of 1279x721px.

wiw8_untitle8888d.png

ممنون میشم راهنماییم کنین...

لینک به دیدگاه

سلام

من برای دسکتاپ هر پس زمینه ای تنظیم میکنم بعد از چندثانیه خدبه خود تبدیل به یک صفحه ی سیاه ساده میشه

برنامه ی Remove Wat رو هم نصب و اجرا کردم ولی حل نمیشه

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام

من برای دسکتاپ هر پس زمینه ای تنظیم میکنم بعد از چندثانیه خدبه خود تبدیل به یک صفحه ی سیاه ساده میشه

برنامه ی Remove Wat رو هم نصب و اجرا کردم ولی حل نمیشه

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

مرسی

درود

اره، اگ از کرک ویندوز باشه ممکنه اینطوری بشه، ولی اون پایین سمت راست میزنه ک ویندوز اپدیت نیست.

وارد استارت بشین برید روی مای کامچیوتر راست کلیک کنین.

وارد پراپرتیس بشین. در کادر ظار شده باید پروداک کد ی چیزی نوشته باشه (ی کدی) اگ نیست. معلومه مشکل کرک ویندوزتون با اون نرم افزار ک نصب کردین هم برطرف نشده.

لینک به دیدگاه
سلام....

راهی وجود داره که قسمتی از فرمول موجود در اکسل رو ناپدید کنم؟

مثلا به عکس زیر توجه کنین ،میخوام قسمت منهای 0.1 در محاسبات اعمال بشه ولی دیده نشه!!

Click here to view the original image of 1279x721px.

ممنون میشم راهنماییم کنین...

یکی از راه ها استفاده از پروتکت سل هست.

یا

لینک به دیدگاه
سلام

برای ساختن فهرست اعلام ((index) آیا باید هر دفعه کلمه رو انتخاب کنیم؟ یعنی مثلا نمیشه بگیم تمام مواردی که فلان کلمه اومده رو علامت دار کن خودت؟

ممنون

سوالت رو متوجه نشدم مهندس.

از کلید کنترل + اچ می تونی استفاده کنی. کلی قابلیت داره برا سرچ کلمات

مثلا می تونی کلمات فارسی رو پیدا کنی و رنگ همشون رو قرمز کنی و غیره

لینک به دیدگاه
سوالت رو متوجه نشدم مهندس.

از کلید کنترل + اچ می تونی استفاده کنی. کلی قابلیت داره برا سرچ کلمات

مثلا می تونی کلمات فارسی رو پیدا کنی و رنگ همشون رو قرمز کنی و غیره

نه منظورم برا ساخت فهرست اعلامه. همون index که آخر کتابا هست میگه فلان کلمه تو کدوم صفحه ها اومده.

لینک به دیدگاه
درود

اره، اگ از کرک ویندوز باشه ممکنه اینطوری بشه، ولی اون پایین سمت راست میزنه ک ویندوز اپدیت نیست.

وارد استارت بشین برید روی مای کامچیوتر راست کلیک کنین.

وارد پراپرتیس بشین. در کادر ظار شده باید پروداک کد ی چیزی نوشته باشه (ی کدی) اگ نیست. معلومه مشکل کرک ویندوزتون با اون نرم افزار ک نصب کردین هم برطرف نشده.

خیلی ممنونم

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...