رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام .خدمت شما

الان چند روز هست رو سیستمم به محض اینکه چیزی پخش میکنم سیستم صفحه ابی میده و میپره!!

تو بخش های دیگه مثل گیم و وب این مشکلو ندارم...

انواع احتمال های مربوط به صفحه آبی رو امتحان کردم از دانلود و نصب اپدیت های ویندوز تا وdefaulte تنظیمات bios دیگه کلافه شدم

ویندوز رو هم عوض کردم بلکه درست بشه بدتر شد!!

در ضمن بعد تعویض ویندوز چند بار سعی به نصب پک nvidia کردم اما باز صفحه ابی اومد!!!

لطفا راهماییم کنید

لینک به دیدگاه
بیشتر توضیح میدی، چه اتفاقی میفته؟ می تونی باهاش کار کنی؟

کجاشو توضیح بدم خب!!!!

اون گزینه ک نام بردم هیچ کدوم کار نمیکنه...

الانم از دکمه میگن چی میگن چه بدونم رو لپ تاب از اونجا خاموش میکنم.ینی چند ثانیه نگه میدارم خاموش میشه.

ولی روشن ک میکنم یهو صفحه دسکتاب میاد

مثل اونکه در لپ تاب میبندیم و دوباره باز میکنیم اونجور میشه

:ws28:کامل توضیح دادم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

من مودم رو با لب تاپم کانفیگ کردم ولی وقتی میخوام با کامپیوتر به نت کانکت بشم جایی وجود نداره که پسورد وای فای رو وارد کنم تا به نت کانکت بشم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

من مودم رو با لب تاپم کانفیگ کردم ولی وقتی میخوام با کامپیوتر به نت کانکت بشم جایی وجود نداره که پسورد وای فای رو وارد کنم تا به نت کانکت بشم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام. دوست عزیز کامپیوتر قابلیت وای فای نداره. شما باید از یو اس بی های وای فای استفاده کنید تا بتونین مثل لپتاپ از طریق وایرلس به نت متصل شین

لینک به دیدگاه
کجاشو توضیح بدم خب!!!!

اون گزینه ک نام بردم هیچ کدوم کار نمیکنه...

الانم از دکمه میگن چی میگن چه بدونم رو لپ تاب از اونجا خاموش میکنم.ینی چند ثانیه نگه میدارم خاموش میشه.

ولی روشن ک میکنم یهو صفحه دسکتاب میاد

مثل اونکه در لپ تاب میبندیم و دوباره باز میکنیم اونجور میشه

:ws28:کامل توضیح دادم

ahj

سیستممت بجای اینکه شات دان بشه هایپرنت میشه:|

لینک به دیدگاه
سلام

از وقتی لپ تاپم رو به ویندوز 10 ارتقا دادم ، از طریق کابل HDMI به تلویزیون وصل نمیشه

خطا میده :

6c2dc3dee4a5.jpg

کسی میدونه مشکل چیه ؟

سلام دوست عزیز

به نظر مشکل از درایور گرافیک باشه، یه آپدیتی بکنینش. تو این لینک هم یه راه حل هایی پیشنهاد شده:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سلام

بعید می دونم راهی وجود داشته باشه که بشه از نمایششون جلوگیری کرد.

هر دو کارت گرافیک و ویندوز رو آپدیت کردم ؛ اما تأثیر نداشت

تو اون لینک هم چیز خاصی پیدا نکردم ! :sigh:

ظاهرا مشکل از کارت گرافیک بود !

چون AMD ایران رو تحریم کرده ، آپدیت اتوماتیک ویندوز نمی تونست کارت گرافیک رو آپدیت کنه و من فکر می کردم آپدیت شده ست !

الان با HDMI میتونم به تلویریون وصل بشم ؛ منهتا تصاویر ویدئویی رو تکه تکه نشون میده ، مثل سی دی های خش دار !

پیشنهادی دارین ؟ :a030:

لینک به دیدگاه

با سلام

چند وقتی هستش وقتی با لبتابم(acer) در اینترنت جستجو میکنم معمولا بعد حدود 40 دقیقه کار باهاش لبتابم به مشکل بر میخوره و دیگر صفحه سایتی را باز نمیکند .

مانند تصویر زیر :

همینطور که تو عکس میبیند انتن وای فای یک ضرب در قرمز روش میخوره و باید حتما سیستم ری استارت کنم

تا دوباره بتونم کانت بشم

البته اوایل وقتیshtroubleshot problem

انجام میدادم درست میشد ولی الان دیگه این کارم جواب نمیده و حتما باید سیستم ری استارت کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

2015-12-11_141551.png

لینک به دیدگاه
سلام .خدمت شما

الان چند روز هست رو سیستمم به محض اینکه چیزی پخش میکنم سیستم صفحه ابی میده و میپره!!

تو بخش های دیگه مثل گیم و وب این مشکلو ندارم...

انواع احتمال های مربوط به صفحه آبی رو امتحان کردم از دانلود و نصب اپدیت های ویندوز تا وdefaulte تنظیمات bios دیگه کلافه شدم

ویندوز رو هم عوض کردم بلکه درست بشه بدتر شد!!

در ضمن بعد تعویض ویندوز چند بار سعی به نصب پک nvidia کردم اما باز صفحه ابی اومد!!!

لطفا راهماییم کنید

سلام این خطا بیشتر مربوط به گرافیک میشه مثلا من وقتی سیستمم رو ارتقا دادم این خطا زیاد برام پیش اومد

اما بعضی وقتام به خاطر بد سکتور شدن هارد این انفاق میفته از نظر سخت افزاری سیستم چک کن

لینک به دیدگاه
سلام این خطا بیشتر مربوط به گرافیک میشه مثلا من وقتی سیستمم رو ارتقا دادم این خطا زیاد برام پیش اومد

اما بعضی وقتام به خاطر بد سکتور شدن هارد این انفاق میفته از نظر سخت افزاری سیستم چک کن

ممنونم بابت پاسختون

احتمال میدم بخاطر همون هارد باشه .. یه مدت شده هاردم تو کارکرد صدا میده!

اگر از بد سکتوری یا مشکل دیگه از هارد باشه تنها راه تعویض اون هست یا قابل تعمیر هست

لطفا اگر هست درمورد ارزش تعمیر کردنش هم بگید

ممنون :ws31:

لینک به دیدگاه
ممنونم بابت پاسختون

احتمال میدم بخاطر همون هارد باشه .. یه مدت شده هاردم تو کارکرد صدا میده!

اگر از بد سکتوری یا مشکل دیگه از هارد باشه تنها راه تعویض اون هست یا قابل تعمیر هست

لطفا اگر هست درمورد ارزش تعمیر کردنش هم بگید

ممنون :ws31:

سلام

به نظر مشکلت از سخت افزار نیست.

نکته اول:

شُل بودن یه سخت افزار یا کابل هم میتونه دلیل صفحه آبی باشه اول هارد و رم و کابلاتو چک کن که محکم باشن بعد اگر درست نشد برو سراغ نکته دوم.

نکته دوم:

اگر بعد این قضیه که برات پیش اومده درایو ویندوزت رو فرمت کردی و دوباره ویندوز نصب کردی با درایورای اولیه و درست نشده پس احتمال زیاد از همون بد سکتور باشه که با low level format درست میشه. در مورد این گزینه و روشهای انجام اون تو گوگل سرچ کن.

اگر بعد فرمت سطح پایین درست شد محض احتیاط کیس رو ببر پیش تعمیرکار و در مورد صداش بگو بهش،فکر میکنم با یه هزینه خیلی کم اون مشکلت رو هم برطرف کنه. چون به نظر من مشکل حاّدی نیست.

موفق باشی.

Sent from my m1 note using Tapatalk

لینک به دیدگاه
با سلام

چند وقتی هستش وقتی با لبتابم(acer) در اینترنت جستجو میکنم معمولا بعد حدود 40 دقیقه کار باهاش لبتابم به مشکل بر میخوره و دیگر صفحه سایتی را باز نمیکند .

مانند تصویر زیر :

همینطور که تو عکس میبیند انتن وای فای یک ضرب در قرمز روش میخوره و باید حتما سیستم ری استارت کنم

تا دوباره بتونم کانت بشم

البته اوایل وقتیshtroubleshot problem

انجام میدادم درست میشد ولی الان دیگه این کارم جواب نمیده و حتما باید سیستم ری استارت کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام

ویندوزت سون هست؟

تازگیا ویندوز عوض نکردی یا درایور وایرلس رو آپدیت نکردی یا نرم افزار خاصی نصب نکردی که بخواد سرویسی روی سیستمت اجرا کنه؟

اگر وقت زیادی نمیگذره از این مشکل یه restore قبل اون زمان رو با system restore برگردون شاید درست بشه.

اون زمان که ترابلشات میزدی و درست میشد چه چیزی رو فیکس میکرد که درست میشد؟

Sent from my m1 note using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من یه مشکل پیدا کردم:

میخوام فایل پاورپوینت به پی دی اف تبدیل کنم نمیشه یعنی رو سیو از میرم و قسمت پایین باید پی دی اف باشه نیست که تبدیل بشه چرا؟

2007 هست البته

لینک به دیدگاه
سلام

میخوام فایل پاورپوینت به پی دی اف تبدیل کنم نمیشه یعنی رو سیو از میرم و قسمت پایین باید پی دی اف باشه نیست که تبدیل بشه چرا؟

2007 هست البته

سلام

فکر کنم آفیس 2007 خودش سیو به صورت pdf نداشته باشه، نیاز هست که یه افزونه ای براش نصب بشه.

لینک به دیدگاه
سلام

2007 هست البته

این اون افزونه ای که می گفتم هست، تو هاردم داشتم. :ws3:

البته این نسخه اولیه تبدیل به pdf آفیس هست، احتمالا نسبت به ورژن های جدیدتر ضعیف تره.:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
این اون افزونه ای که می گفتم هست، تو هاردم داشتم. :ws3:

البته این نسخه اولیه تبدیل به pdf آفیس هست، احتمالا نسبت به ورژن های جدیدتر ضعیف تره.:a030:

سپاس فراوان:icon_gol:

عالی بود ممنون درست شد:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...