رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سلام مجدد:w02:

من روی نرم افزار VMWare یه ویندوز 7 دارم

از طریق زیر یه فولدر رو برای این سیستم به اشتراک گذاشتم

احتمال داره این شیوه برای اوبونتو هم مشابه باشه! تست کنید اگه نبود بگین راه بعدی رو بذارم:ws37:

اول یو اس بی رو از طریق زیر توی Setting میشه فعال یا غیر فعال کرد:

kmoxbgjwv4ng9en9g80.jpg

توی تب بغلی Options روی گزینه ی Shared Folders کلیک کنین

p7057sz00ah46jv4kj.jpg

حالا با زدن روی دکمه ی Add میشه یه فولدر رو از توی سیستمتون انتخاب کنین و اضافه کنین:ws37:

sva3qzbl87rdtislc71.jpg

m9w97bq11mzi1bmqplog.jpg

ممنونم

والا مشکلم حل نشد مجبور شدکم بخودم ایمیل کنم فایلها رو و بعدش تو ویندوز اصلی دانلود کنم

لینک به دیدگاه

اگه مشکلت حل شد که شانس باهات یاره در غیر این صورت:

تنها راه فرمت کردن حافظه و ریکاوری کردن اون هستش

من یه نرم افزار ریکاوری دانلود کردم اما روی یه فلش دیگه که امتحان کردم عمل نکرد

مراحل کارش رو هم طبق دستورالعمل ردفتم ولی نشد

چون از ریکاوری مطمئن نبودم تابحال فرمت نکردم...

اسم نرم افزار همRecover My Files v5 هستش که خیلی ازش تعریف میشه

شما نرم افزار دیگه ای پیشنهاد نمیکنید که همخوب کار کنه و هم کار باهاش آسون باشه؟

لینک به دیدگاه
ممنونم

والا مشکلم حل نشد مجبور شدکم بخودم ایمیل کنم فایلها رو و بعدش تو ویندوز اصلی دانلود کنم

کاشکی اینکارو نمیکردید ، team viewer نصب میکردید میومدیم تو سیستمتون مشکلو حل میکردیم ولی بهرحال امکانپذیر بود، راه با فلش ریختن از همشون بهتره در صورتی که دراپ و درگ کار نکنه . اگه مثلا فلش میزدید نمیومد تو vm ware یه گزینه داره تو قسمت تب که شب اسمشو میگم الان یادم نیست ، بعد فلشو انتخاب میکنید اجکت میشد از تو ویندوز اصلی بعد تو اوبونتو نشون میداد . چون من الان خودمم کالی لینوکس با vm ware نصب دارم و همینکارو میکنم.

بهرحال ....موفق باشید.

لینک به دیدگاه
l4o65obifdkqw5s8whb7.png

نه مثل اینکه من شانس ندارم...

اینم ارور میده:4564::icon_pf (34)::sad0:

هموطن عزیزم ویروس رایت پروتکت ویروس نیست و معمولا همه با عنوان سوختگی میشناسنش چون راه حل مشخصی نداره ، من با بیش از 30 نرم افزار چک کردم فقط یک سریاشون درست میشه ، و معمولا ارور رایت پروتکت رو با عنوان فلش های بانه میشناسن چون تقلبی ان اینجوری میشن و یا فلش هایی که اسیب فیزیکی میبنن و یا مشکل برقی دارن ، بهرحال یک راه دیگه هم در پیش دارید شد شد نشد دیگه باید بیخیال شید

میتونم اموزششو بزارم ولی از لینک زیر میتونید راحت تصویری ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

در ضمن نرم افزار ریکاوری سلطان بی چون و چرای جهان active data recovery هست که حدودا 700 مگ هست حجم برنامه اش.ضمنا مشکل شما از نرم افزار ریکاوری نیست چون فلش خرابه ارور میده.

لینک به دیدگاه
ممنونم

یعنی با این روش فولدرتون Share نشد؟

فولدر هیچی، فلش رو هم نشناخت؟؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه
من یه نرم افزار ریکاوری دانلود کردم اما روی یه فلش دیگه که امتحان کردم عمل نکرد

مراحل کارش رو هم طبق دستورالعمل ردفتم ولی نشد

چون از ریکاوری مطمئن نبودم تابحال فرمت نکردم...

اسم نرم افزار همRecover My Files v5 هستش که خیلی ازش تعریف میشه

شما نرم افزار دیگه ای پیشنهاد نمیکنید که همخوب کار کنه و هم کار باهاش آسون باشه؟

دوستمون هم اشاره کردن:|

بعضی از فلش ممورها تقلبی هستن و راه چاره ای ندارن یعنی غالبا این شمکل رو دارن اونایی که تقلبی هستن

یه سری فلش مموری ها روی کامپیوتر حجم دارن ولی جابجا میکنی همیشه خالیه

یعنی میپره مثب یه حافظه ی موقت:|

لینک به دیدگاه
یک راه دیگه هم در پیش دارید شد شد نشد دیگه باید بیخیال شید

میتونم اموزششو بزارم ولی از لینک زیر میتونید راحت تصویری ببینید

.

با عرض سلام مجدد

خیلی متشکرم از حسن توجه و وقتی که گذاشتید...:icon_gol:

پس مشکل اصلی از فلشه...:4564:

از آموزشی که زحمتش رو کشیدید هم ممنونم تمام مراحل با موفقیت پیش رفت اما در آخر هیچ تغییری نکرد و همون مشکل رو داره...:icon_pf (34):

باز هم ممنون...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوستمون هم اشاره کردن:|

بعضی از فلش ممورها تقلبی هستن و راه چاره ای ندارن یعنی غالبا این شمکل رو دارن اونایی که تقلبی هستن

یه سری فلش مموری ها روی کامپیوتر حجم دارن ولی جابجا میکنی همیشه خالیه

یعنی میپره مثب یه حافظه ی موقت:|

بله...

مثل اینکه اشتباه کردم و اطلاعاتم رو روی این فلش ذخیره کردم...

من اصلا فکرش رو نمیکردم این فلش تقلبی باشه...

حدود یک ساله ازش استفاده میکنم و مشکلی نداشته...

در هر صورت از شما هم ممنونم که وقت گذاشتید ...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با عرض سلام مجدد

خیلی متشکرم از حسن توجه و وقتی که گذاشتید...:icon_gol:

پس مشکل اصلی از فلشه...:4564:

از آموزشی که زحمتش رو کشیدید هم ممنونم تمام مراحل با موفقیت پیش رفت اما در آخر هیچ تغییری نکرد و همون مشکل رو داره...:icon_pf (34):

باز هم ممنون...:icon_gol:

زود نا امید نشید ، راه های بسیاری هنوز وجود داره

یکی اینکه اول منوی استارت رو باز کنید و بزنید regedit.exe بعد که باز کردید به مسیر زیر برید

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies

و توی اونجا ببینید (سمت راست صفحه) که گزینه ای به اسم write protect هست اگه بود روش دوبار کلیک کنید یا اینکه روش کلیک راست کنید و modify رو بزنید

سپس در قسمت value data اگه عدد یک بود روی صفر بزارید

سپس برید ببینید فرمت میشه ، راستی تو قسمت فرمت یادتون باشه فایل سیستم fat 32 باشه.

اگه باز هم نشد مدل فلشتون رو بگید معمولا شرکتا خودشون یه برنامه دارن به اسم مثلا kingstone reapir flash tools که میتونید باهاش فرمت کنید . مدلشو بگید برنامه شو براتون بزارم شاید شد.

باید سیریش باشید اینقد تلاش کنید تا شاید ج بده.

لینک به دیدگاه

سلام

ميخوام از راديو جوان موزيك دانلود كنم

ايميل ميخواد

ايميل ميزنم ارور ميده

چيكار كنم؟

ايميل ديگه ايي درس كنم؟؟

با گوشي

لینک به دیدگاه

ربطی به ایمیل نداره،احتمالا مشکل از سرورشونه و یا مرورگرتون.هم با موزیلای گوشی هم کروم تست کنید.تیک request desktop هم بزنید که مدل صفحه دسکتاپ نشون بده.در ضمن اگه حل نشد باز با یاهو و جیمیل جدا تست کنید.اگه نشد دیگه صد در صد سرورشونه.

نصیحت: من خودم دیوونه موزیکم ولی یکی از بهترینا که اپلیکیشن اندروید هم داره next1music هست که فوق العادست و ثبت نامم نداره.

لینک به دیدگاه
ربطی به ایمیل نداره،احتمالا مشکل از سرورشونه و یا مرورگرتون.هم با موزیلای گوشی هم کروم تست کنید.تیک request desktop هم بزنید که مدل صفحه دسکتاپ نشون بده.در ضمن اگه حل نشد باز با یاهو و جیمیل جدا تست کنید.اگه نشد دیگه صد در صد سرورشونه.

نصیحت: من خودم دیوونه موزیکم ولی یکی از بهترینا که اپلیکیشن اندروید هم داره next1music هست که فوق العادست و ثبت نامم نداره.

گوشي ios نميشه

با هيچ مرورگري دانلود نميشه

جيميل و ياهو زدم نشد

لینک به دیدگاه
گوشي ios نميشه

با هيچ مرورگري دانلود نميشه

جيميل و ياهو زدم نشد

درود ، اندروید بود میشد باز کارای دیگه کرد.

نهایتا مجبورید فعلا موزیک مورد علاقتون رو از سایت دیگه بگیرید .چون احتمال داره سرور سایتشون مشکل داشته باشه

دیگه ios از سایت دیگه دانلود که میکنه انشالله :ws3:

لینک به دیدگاه
درود ، اندروید بود میشد باز کارای دیگه کرد.

نهایتا مجبورید فعلا موزیک مورد علاقتون رو از سایت دیگه بگیرید .چون احتمال داره سرور سایتشون مشکل داشته باشه

دیگه ios از سایت دیگه دانلود که میکنه انشالله :ws3:

از چنتا سايت ك خواستم دانلود كنم نشد

بردم بيرون گفتن از راديو جوان دانلود كنم

ك خو اونم نميشه

ميخواستم ببينم كسي ios داره؟با چه مرورگر و از كدوم سايت دانلود ميكنن!!!!!

فقط دارم گوش ميدم از راديو جوان

نميتونم دانلود كنم

لینک به دیدگاه
از چنتا سايت ك خواستم دانلود كنم نشد

بردم بيرون گفتن از راديو جوان دانلود كنم

ك خو اونم نميشه

ميخواستم ببينم كسي ios داره؟با چه مرورگر و از كدوم سايت دانلود ميكنن!!!!!

فقط دارم گوش ميدم از راديو جوان

نميتونم دانلود كنم

والا تا یه دوست دیگه ای که بیان جواب بدن،من از ابجیم پرسیدم گفت گوشی قبلیش که ایفون مدل 5 بود همینجوری بود و مشکل دانلود داشت و پیام waiting میداد به دلیل اپل ایدیش بود حالا نمیدونم ربط داره یا نداره میخواید اینو هم بررسی کنید بعد گفت تو ایفون الانش که مدل 6s هست هم یبار شده بود که با ریبوت اپل حل شد . ریبوتش میگه که با دکمه خاموش روشن و همزمان با دکمه هوم بگیری چند ثانیه تا ریبوت شه بیاد بالا.

ببینید میشه!

لینک به دیدگاه
والا تا یه دوست دیگه ای که بیان جواب بدن،من از ابجیم پرسیدم گفت گوشی قبلیش که ایفون مدل 5 بود همینجوری بود و مشکل دانلود داشت و پیام waiting میداد به دلیل اپل ایدیش بود حالا نمیدونم ربط داره یا نداره میخواید اینو هم بررسی کنید بعد گفت تو ایفون الانش که مدل 6s هست هم یبار شده بود که با ریبوت اپل حل شد . ریبوتش میگه که با دکمه خاموش روشن و همزمان با دکمه هوم بگیری چند ثانیه تا ریبوت شه بیاد بالا.

ببینید میشه!

واس منم 6s

انجام دادم اينارو ك گفتيد.نشد

خواهرتون الان از راديو جوان دانلود ميكنن؟؟؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا الان که خوابیدن،صبح میپرسم ازش.باز تو نت انگلیسی یکم سرچ کنید.ضمن اینکه ابجیم قبلا از انجمن زیر خیلی استفاده میکردن گویا یه جورایی رفرنس ایفون دارای ایرانه که اکثران مشکلشونو اونجا حل میکن.میتونید اونجا تاپیک بزنید و از ارورتون اسکرین شات بگیرید بزارید اونجا دوستان راهنمایی کنند.

بدرود.

لینک به دیدگاه
زود نا امید نشید ، راه های بسیاری هنوز وجود داره

یکی اینکه اول منوی استارت رو باز کنید و بزنید regedit.exe بعد که باز کردید به مسیر زیر برید

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies

و توی اونجا ببینید (سمت راست صفحه) که گزینه ای به اسم write protect هست اگه بود روش دوبار کلیک کنید یا اینکه روش کلیک راست کنید و modify رو بزنید

سپس در قسمت value data اگه عدد یک بود روی صفر بزارید

سپس برید ببینید فرمت میشه ، راستی تو قسمت فرمت یادتون باشه فایل سیستم fat 32 باشه.

اگه باز هم نشد مدل فلشتون رو بگید معمولا شرکتا خودشون یه برنامه دارن به اسم مثلا kingstone reapir flash tools که میتونید باهاش فرمت کنید . مدلشو بگید برنامه شو براتون بزارم شاید شد.

باید سیریش باشید اینقد تلاش کنید تا شاید ج بده.

سلام جناب...

ممنون از راهنمایی هاتون...

راستش من strong device policies رو پیدا نکردم

حتی توی find هم زدم نبود...

l7lc18ffp5ab1y3a4sa.png

مدل فلش رو نمیدونم...

روش چیزی ننوشته از کجا باید پیدا کنم مدلش رو؟

راستی توی قسمت properties اینو نوشته:

35nu3cxosjznuodn4588.png

آیا بازهمراهی هست؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...