رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام جناب...

ممنون از راهنمایی هاتون...

راستش من strong device policies رو پیدا نکردم

حتی توی find هم زدم نبود...

l7lc18ffp5ab1y3a4sa.png

مدل فلش رو نمیدونم...

روش چیزی ننوشته از کجا باید پیدا کنم مدلش رو؟

راستی توی قسمت properties اینو نوشته:

35nu3cxosjznuodn4588.png

آیا بازهمراهی هست؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws52:

مشکلی نداره روی همون control کلیک راست کنید و new رو بزنید و یک key بسازید ، اسمشم بزارید StorageDevicePolicies

دوباره روی همین کلیک راست کنید و new این دفعه dword رو بزنید و اسمشم بزارید WriteProtect (البته این فایل باید در صفحه سفید راستی ایجاد بشه و اگه نشد روی همون صفحه سفید سمت راستی که خالیه کلیک راست کنید و یه dwordبسازید) بعدش فایل WriteProtect ساخته شد روش دوبار کلیک کنید و string value رو به 0 تغییر بدید بعد از این محیط خارج شید ریست کنید و بعد فلشو فرمت کنید

در مورد اینکه فلشتون کلا روش هیچی نیست فرض من مبنی بر چینی بودن و تقلبی بودن فلش رو بالا میبره که ایکاش فلش معتبری میگرفتید.

در مورد عکسی که گذاشتید باید بگم ربط خاصی به فلش نداره اون Readyboost برای کامپیوتر های ضعیف که رم پایینی دارن میاد از فلش حافظه شو به عنوان رم شناسایی میکنه و به سرعت کامپیوتر کمک میکنه که میگه چون فلشتون خرابه نمیتونم از این قابلیت استفاده کنم.منظور اینکه با propertie ارتباطی نداره.

حالا چک کنید اگه نشد یه فکر دیگه میکنیم.

راهکار بعدی : یه پکی هست اط تمامی مجموعه های نرم افزار های تعمیر فلش که حدودا 40 50 مگابایتی میشه.من تو کامپیوترم دارم ولی به دلایلی نمیتونم اپلود کنم اگه شد لینک سایتش رو پیدا کنم میدم با اون نرم افزارها هم تست کنید اگه با اونا هم نشه باز یه فکر دیگه ببینیم چی میشه کرد.

لینک به دیدگاه
مشکلی نداره روی همون control کلیک راست کنید و new رو بزنید و یک key بسازید ، اسمشم بزارید StorageDevicePolicies

دوباره روی همین کلیک راست کنید و new این دفعه dword رو بزنید و اسمشم بزارید WriteProtect (البته این فایل باید در صفحه سفید راستی ایجاد بشه و اگه نشد روی همون صفحه سفید سمت راستی که خالیه کلیک راست کنید و یه dwordبسازید) بعدش فایل WriteProtect ساخته شد روش دوبار کلیک کنید و string value رو به 0 تغییر بدید بعد از این محیط خارج شید ریست کنید و بعد فلشو فرمت کنید

دقیقا مرحله به مرحله انجام شد...

94fmv233kf9cbojftb.png

ولی شرمنده ام که بگم تغییری نکرد

در واقع value data خودش 0 بود... و من تغییرش ندادم

یه سوال base باید بالایی تیک بخوره یا پایینی؟

در مورد اینکه فلشتون کلا روش هیچی نیست فرض من مبنی بر چینی بودن و تقلبی بودن فلش رو بالا میبره که ایکاش فلش معتبری میگرفتید.

.

در واقع من این فلش رو هدیه گرفتم...

ولی چه هدیه ای....:icon_razz:

qp86tj639p7tzaahla1l.jpg

لینک به دیدگاه
دقیقا مرحله به مرحله انجام شد...

94fmv233kf9cbojftb.png

ولی شرمنده ام که بگم تغییری نکرد

در واقع value data خودش 0 بود... و من تغییرش ندادم

یه سوال base باید بالایی تیک بخوره یا پایینی؟

در واقع من این فلش رو هدیه گرفتم...

ولی چه هدیه ای....:icon_razz:

qp86tj639p7tzaahla1l.jpg

دور از جونتون.

مشکلی نداره کلا با این متود هم پس جواب نمیده

ببینید یه پکی هست در لینک زیر که بهتون میدم،به جرات کامل ترین پک دنیاست واقعا محشره ،اگه با نرم افزار هایی که تو این پک هست نشه،دیگه انصافا سوخته کامل . :ws3:

لینکشو میزارم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
درود

سوال نرم افزاری هم میشه پرسید اینجا؟ درباره نرم افزار camtasia :ws38:

این نرم افزار ضبط فیلم از محیط دکستاپ... تو مشخصات سیستم مورد نیازش زده بود مینیمم دو گیگ رم من رمم یکه

موقع اجرای نرم افزار میخوای های لایت کنم نشانه گر رو نمیشه ولی افکت های دیگه اش مثل افکت کلیک کردن یا صدای کلیک کردن انجام میشه اما اون دایره که دور نشانه گر میاد عمل نمیکنه سایز نشانه گر هم تغییری نمیکنه با تنظیمات

ممکنه از رم باشه؟ حین فیلم برداری هم نشانه گر هی میلرزه پرش داره :ws38:

لینک به دیدگاه
این نرم افزار ضبط فیلم از محیط دکستاپ... تو مشخصات سیستم مورد نیازش زده بود مینیمم دو گیگ رم من رمم یکه

موقع اجرای نرم افزار میخوای های لایت کنم نشانه گر رو نمیشه ولی افکت های دیگه اش مثل افکت کلیک کردن یا صدای کلیک کردن انجام میشه اما اون دایره که دور نشانه گر میاد عمل نمیکنه سایز نشانه گر هم تغییری نمیکنه با تنظیمات

ممکنه از رم باشه؟ حین فیلم برداری هم نشانه گر هی میلرزه پرش داره :ws38:

n

درود شاید از رم باشه

ولی من یک بار نصب کردم مشکل داشت اما اینستال کردم نسخه ی کرک شده ش رو از جایی دیگه گرفتم مشکل حل شد

لینک به دیدگاه
n

درود شاید از رم باشه

ولی من یک بار نصب کردم مشکل داشت اما اینستال کردم نسخه ی کرک شده ش رو از جایی دیگه گرفتم مشکل حل شد

من از جای دیگه هم دان کردم بازم ایراد داشت

رو لپ تاپ داداشم نصبیدم اون مشکلی نداشت افکت ها قشنگ کارمیکرد

از رم یعنی? گرافیک هم میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه
من از جای دیگه هم دان کردم بازم ایراد داشت

رو لپ تاپ داداشم نصبیدم اون مشکلی نداشت افکت ها قشنگ کارمیکرد

از رم یعنی? گرافیک هم میتونه باشه؟

گرافیک خیلی موثره.

معمولا بیشتر مشکلات سر گرافیک هستش (شایع ترینش نصب نبودن یا پایین بودن گرافیکه)

رم هم بی تاثیر نیست.

لینک به دیدگاه
گرافیک خیلی موثره.

معمولا بیشتر مشکلات سر گرافیک هستش (شایع ترینش نصب نبودن یا پایین بودن گرافیکه)

رم هم بی تاثیر نیست.

گرافیک نداره on board خودشه میشه گفت کلا بی گرافیکه :ws3:

سیستم قدیمیه ارزش نداره خرج کنم روش از طرفیم فعلا نمیتونم دوسه تومن هزینه ی سیستم جدید کنم موندم چه کنم:hanghead:

ی رم گیربیارم روش تست کنم ببینم با رم حل میشه

لینک به دیدگاه

آقا من یه مشکل خفن دارم

چه جوری میتونم اندروید 6 یا 7 رو روی VMware نصب کنم؟

راستش نصب کردم تا الان سه چهار تا

اما هر کدوم یه مشکل داره

اندروید 4 هنگ میکنه علی رغم رم 1 گیگ

اندروید 6 اصلا همون اول بالا نمیاد و میگه google play has stopped

اندروید 7 که نصب میشه اما نه فایل منیجرش بالا میاد، نه خیلی از نرم افزارا روش نصب میشه و نه اصلا از نت دانلود میکنه

دستم به دامنتون:hanghead::4564:

نمیخوام بلوا*** نصب کنم

لینک به دیدگاه
آقا من یه مشکل خفن دارم

چه جوری میتونم اندروید 6 یا 7 رو روی VMware نصب کنم؟

راستش نصب کردم تا الان سه چهار تا

اما هر کدوم یه مشکل داره

اندروید 4 هنگ میکنه علی رغم رم 1 گیگ

اندروید 6 اصلا همون اول بالا نمیاد و میگه google play has stopped

اندروید 7 که نصب میشه اما نه فایل منیجرش بالا میاد، نه خیلی از نرم افزارا روش نصب میشه و نه اصلا از نت دانلود میکنه

دستم به دامنتون:hanghead::4564:

نمیخوام بلوا*** نصب کنم

یا از گوشیت استفاده کن ... یا بلواستکُ بنصب...:ws28::w02:

لینک به دیدگاه
یا از گوشیت استفاده کن ... یا بلواستکُ بنصب...:ws28::w02:

عرض کردم

بلو استکس مشکل دارم باهاش

خیلی از سیستم رم میکشه

با نرم افزار هایی مثل VMWare خودت میتونی رم بدی بهش بنابر این داغ نمیکنه سیستمت

مصرف باتری ت هم بالا نمیره

حالا راه حل دیگه ای کسی سراغ داره؟

لینک به دیدگاه
عرض کردم

بلو استکس مشکل دارم باهاش

خیلی از سیستم رم میکشه

با نرم افزار هایی مثل VMWare خودت میتونی رم بدی بهش بنابر این داغ نمیکنه سیستمت

مصرف باتری ت هم بالا نمیره

حالا راه حل دیگه ای کسی سراغ داره؟

رم ی گیگ نابوده... :icon_pf (34):

برای بلواستکس:whistle:

و اما ی راه حل دیه ... :ws3:

سیستمتو عوض کن:w02:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

دیشب لپ تابم داخل کیف بود و از ارتفاع تقریبا یک متری میوفته. بعد که روشنش کردم چراغ ها روی صفحه روشن میشه اما یک صدای بوق میاد و مانیتور اصلا روشن نمیشه.چی شده چیکار کنم:sad0::sad0:

لینک به دیدگاه
سلام

دیشب لپ تابم داخل کیف بود و از ارتفاع تقریبا یک متری میوفته. بعد که روشنش کردم چراغ ها روی صفحه روشن میشه اما یک صدای بوق میاد و مانیتور اصلا روشن نمیشه.چی شده چیکار کنم:sad0::sad0:

اتفاقی ه ک افتاده. فک کن از اول نداشتیش.

ی سری صداها علایم هستند. مثلا دوتا ممتد مال مین برده. (مثال بودا)

ب نظرم بهترین کار اینکه ببری پیش تعمیرکار مطمئن. سخت افزاره زیاد نمیشه روش مانور داد. البته می تونی باز کنی ها. چیزی نداره.

بازهم صداش رو سرچ کن.

مشابه اینا

لینک به دیدگاه

سلام

روز آدینه اتون بخیر

یه سوال؟

من یه خواهر کوچک تر دارم که برای استفاده از نت محدودیت داره یعنی مثلا 8-11 شب... فقط هم وایرلس

اما متاسفانه هر بار که در طی روز هم وایرلس وصل بشه اونم داره نت گردی می کنه :banel_smiley_4: حجم مصرفش هم خیلی بالاست! مثلا 2 گیگ در روز!

میشه راهنماییم کنین که چطور می تونم محدودش کن که به جز تایمی که خودم مشخص می کنم نتونه دسترسی داشته باشه و چطور باید حجمش محدود بشه؟

پیشاپیش سپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

روز آدینه اتون بخیر

یه سوال؟

من یه خواهر کوچک تر دارم که برای استفاده از نت محدودیت داره یعنی مثلا 8-11 شب... فقط هم وایرلس

اما متاسفانه هر بار که در طی روز هم وایرلس وصل بشه اونم داره نت گردی می کنه :banel_smiley_4: حجم مصرفش هم خیلی بالاست! مثلا 2 گیگ در روز!

میشه راهنماییم کنین که چطور می تونم محدودش کن که به جز تایمی که خودم مشخص می کنم نتونه دسترسی داشته باشه و چطور باید حجمش محدود بشه؟

پیشاپیش سپاس:icon_gol:

درود

اول اینکه، اصولا کنترل خارجی مسیر صحیحی نیست. بهتره سعی کنید مشکل رو صادقانه مطرح کنید و حس مسئولیت پذیری رو پرورش بدید.

اما می تونید از نرم افزارهای مدیریت وایرلس استفاده کنید. زیاده. کار سخت و نشدنی نیست.

1

لینک 2

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

خسته نباشید

عایا باید اینجا بپرسم ؟

اگه بخوام سیستممو با لپ تاپ شبکه کنم چگونه باید این کار رو انجام بدم

تو دانشگاه یاد دادن ولی چون سیستم داغون بود هیچی دستم نیومد اگه یاد گرفته بودم تا الان هم یادم رفته بود :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...