رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

چرا کدوم مرحلش به مشکل میخوره؟ لپ تاپ هدفونو پیدا نمیکنه ؟

با بلوتوث به گوشی وصل میشه؟ اگه با بلوتوث وصل میشه بلوتوثش سالمه :ws38:

سالمه اره با گوشی وصل میشه

میخوام اددش کنم ولی

لپ تاپ پیداش نمیکنه اصلا:4564:

لینک به دیدگاه
سالمه اره با گوشی وصل میشه

میخوام اددش کنم ولی

لپ تاپ پیداش نمیکنه اصلا:4564:

کلید های windows+R رو بزن تا پنجره run باز بشه. اینو کپی کن داخلش Services.msc و اینتر بزن تا پنجره سرویس ها باز بشه.

از توی لیست روی گزینه Bluetooth support services دوبار کلیک کن تا پنجرش باز بشه.

lvalz1n6osua4b7olrp6.png

تنظیماتش باید روی Automatic باشه و دکمه Stop فعال باشه مثل شکل زیر. اگه دکمه start فعال بود همونو بزن تا استارت بشه.

6b9yt6e38nci6ihlj1ns.png

حالا توی همین پنجره به تب Log On برو گزینه THIS ACCOUNT رو انتخاب کن و هر دو تا پسورد رو کامل حذف کن و Apply و بعدش هم Ok رو بزن. اگه سوالی پرسید که سرویس رو ری استارت کنه تایید کن

qaslqjmrsugq3uyian0d.png

حالا باز یه تست کن ببین درست شده یا نه. اگه درست نشده کنترل پنل رو باز کن و توی سرچ بارش تایپ کن bluetooth

از گزینه هایی که آورده Change Bluetooth settings رو انتخاب کن

d2llrj13hwbk2gsj2yy.png

به تب Options برو

qfcntgzvpekdhkefx5o9.png

تیک گزینه های زیر رو بزن که فعال بشن:

Allow Bluetooth devices to find this computer.

Allow Bluetooth devices to connect to this computer.

Alert me when a new Bluetooth device wants to connect.

پنجره رو تایید کن که بسته بشه و دوباره تست کن.

امیدوارم درست شه icon_pf%20(34).gif

البته پیدا شدن دستگاه بلوتوث ممکنه چند ثانیه تا یک دیقه طول بکشه. وقتی میزنی که دستگاهو پیدا کنه یکمی صبر کن. اگه با تمام این کارا وصل نشه احتمالا بلوتوث هدفونت با بلوتوث لپ تاپت مشکل داره :shame:

لینک به دیدگاه

کلید های windows+R رو بزن تا پنجره run باز بشه. اینو کپی کن داخلش Services.msc و اینتر بزن تا پنجره سرویس ها باز بشه.

از توی لیست روی گزینه Bluetooth support services دوبار کلیک کن تا پنجرش باز بشه.

lvalz1n6osua4b7olrp6.png

تنظیماتش باید روی Automatic باشه و دکمه Stop فعال باشه مثل شکل زیر. اگه دکمه start فعال بود همونو بزن تا استارت بشه.

6b9yt6e38nci6ihlj1ns.png

حالا توی همین پنجره به تب Log On برو گزینه THIS ACCOUNT رو انتخاب کن و هر دو تا پسورد رو کامل حذف کن و Apply و بعدش هم Ok رو بزن. اگه سوالی پرسید که سرویس رو ری استارت کنه تایید کن

qaslqjmrsugq3uyian0d.png

حالا باز یه تست کن ببین درست شده یا نه. اگه درست نشده کنترل پنل رو باز کن و توی سرچ بارش تایپ کن bluetooth

از گزینه هایی که آورده Change Bluetooth settings رو انتخاب کن

d2llrj13hwbk2gsj2yy.png

به تب Options برو

qfcntgzvpekdhkefx5o9.png

تیک گزینه های زیر رو بزن که فعال بشن:

Allow Bluetooth devices to find this computer.

Allow Bluetooth devices to connect to this computer.

Alert me when a new Bluetooth device wants to connect.

پنجره رو تایید کن که بسته بشه و دوباره تست کن.

امیدوارم درست شه icon_pf%20(34).gif

البته پیدا شدن دستگاه بلوتوث ممکنه چند ثانیه تا یک دیقه طول بکشه. وقتی میزنی که دستگاهو پیدا کنه یکمی صبر کن. اگه با تمام این کارا وصل نشه احتمالا بلوتوث هدفونت با بلوتوث لپ تاپت مشکل داره :shame:

چقد طولانی:icon_pf (34):

مرسی مهندس لطف کردی:icon_gol:

اینم امتحان کنم ببینم چرا با ما راه نمیاد:sad0:

امیدوارم حل شه

بازم مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان

ببخشید من یک مشکلی دارم ممنونتون میشم اگه کمکم کنید

من یه لپ تاپ گیمینگ چن ماه پیش خریدم با مشخصات زیر :

Asus K550V

Intel Core I7 6700 HQ

Ram 8G

Graphic : Geforce GTX 950M

مشکل من اینه موقع بازی کردن ، لپ تاپ جوری هنگ میکنه که هیچ کاری نمیشه کرد حتی نمیشه با دکمه پاور خاموشش کرد و فقط با نگه داشتن دکمه پاور (10 ثانیه) میتونم از ریشه خاموش کنم

حتی هنگام کار کردن داخل ویندوز بعضی موقع ها اینجوری میشه و صفحه سیاه میشه

دوستان بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه

ویندوزمم 10 هستش (64 گیگ)

هاردم هم چک کردم بدسکتور نیست

متوجه شدم که علت هنگی 100 شدن DISK هستش

این روزا دوباره پیگیر این موضوع شدم و یکی از دوستان گفتن چون 146 تا برنامه سنگین حجیم ریختی شاید مشکل از اونه ویندوز رو عوض کن

منم ویندوز رو عوض کردم و بدون اینکه برنامه ای نصب کنم بازی کردم

اول بازی ، بازی خیلی روون بود و fps 60 بود ولی بعد گذشت 1 ساعت دوباره هنگ کرد

دوستان من مطمئنم مشکل از هارد هستش چون همیشه هر وقت disk 100% میشه pc هنگ میکنه

توی Task manager چک کردم معمولا چیزی به اسم Antimal Service Execuatable به صورت 100 درصد دیسک رو میخونه

خواهشا کمکم کنید اگه مشکل ساده باشه الکی برای نمایندگی هزینه نکنم

لینک به دیدگاه

سلام...چرا رم لب تاپم اینقدر پر شده؟ در حالی که من نرم افزار خاصی رو اجرا نکردم....

اون adobe CEf Helper چیه؟ از پنل تسک منجر وقتی end process هم که میکنم باز میاد؟!

t75y_1.png

ud5x_2.png

rs6b_3.png

rhsf_4.png

dqn9_5.png

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

ببخشید من یک مشکلی دارم ممنونتون میشم اگه کمکم کنید

من یه لپ تاپ گیمینگ چن ماه پیش خریدم با مشخصات زیر :

Asus K550V

Intel Core I7 6700 HQ

Ram 8G

Graphic : Geforce GTX 950M

مشکل من اینه موقع بازی کردن ، لپ تاپ جوری هنگ میکنه که هیچ کاری نمیشه کرد حتی نمیشه با دکمه پاور خاموشش کرد و فقط با نگه داشتن دکمه پاور (10 ثانیه) میتونم از ریشه خاموش کنم

حتی هنگام کار کردن داخل ویندوز بعضی موقع ها اینجوری میشه و صفحه سیاه میشه

دوستان بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه

ویندوزمم 10 هستش (64 گیگ)

هاردم هم چک کردم بدسکتور نیست

متوجه شدم که علت هنگی 100 شدن DISK هستش

این روزا دوباره پیگیر این موضوع شدم و یکی از دوستان گفتن چون 146 تا برنامه سنگین حجیم ریختی شاید مشکل از اونه ویندوز رو عوض کن

منم ویندوز رو عوض کردم و بدون اینکه برنامه ای نصب کنم بازی کردم

اول بازی ، بازی خیلی روون بود و fps 60 بود ولی بعد گذشت 1 ساعت دوباره هنگ کرد

دوستان من مطمئنم مشکل از هارد هستش چون همیشه هر وقت disk 100% میشه pc هنگ میکنه

توی Task manager چک کردم معمولا چیزی به اسم Antimal Service Execuatable به صورت 100 درصد دیسک رو میخونه

خواهشا کمکم کنید اگه مشکل ساده باشه الکی برای نمایندگی هزینه نکنم

سلام :icon_gol:

هنگ کردن لپ تاپ دلایل مختلفی میتونه داشته باشه و باید از نزدیک بررسی بشه. منتها با توجه به اینکه احتمال میدید از هارد دیسکتون باشه ....

- اولین احتمال اینه که یه درایور خراب نصب کرده باشید. اطمینان حاصب کنید که همه دراویرها از سایت خود سازنده داننلود شده باشن.

- دومین احتمال با توجه به نام اون سرویس. اون سرویس متعلق به برنامه ویندوز دیفندر هستش که به صورت پیشفرض فعاله روی ویندوز. برای تست اینکه مشکل از اونه یا نه میتونید به صورت موقت غیرفعالش کنید. برای غیر فعال کردنش توی استارت تایپ کنید regedit و برنامش رو بااز کنید. به پوشه HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender برید، روی DisableAntiSpyware دابل کلیک کنید و مقدارش رو روی 1 تنظیم کنید و ویندوز رو ریستارت کنید. اگه مشکل حل شد یعنی ویندوز دیفندرتون مورد داره که باید یا بذارید غیرفعال بمونه و یا فایل هاش رو ریکاوری کنید.

- اگه بازم مشکل حل نشد یه اسکن کلی کنید سیستم رو با یه آنتی ویروس خوب. شاید یه ویروسی وارد هسته ویندوز شده و داره منابع رو مصرف میکنه.

در نهایت اگه این راه ها جواب نداد برید نمایندگی :a030:

لینک به دیدگاه
سلام...چرا رم لب تاپم اینقدر پر شده؟ در حالی که من نرم افزار خاصی رو اجرا نکردم....

اون adobe CEf Helper چیه؟ از پنل تسک منجر وقتی end process هم که میکنم باز میاد؟!

t75y_1.png

ممنون

سلام :icon_gol:

پر شدن این مقدار از رم تا حدودی طبیعیه. اگه داخل پروسس هارو ببینی میفهمی فقط فایرفاکس و مدیاپلیر روی هم حدود 1.5 گیگ رو اِشغال کردن (مستقیم و غیرمستقیم).

اون پروسس هم که اسمشو آوردی مربوط به Adobe cloud هستش. احتمالا فتوشاپ نصبه رو سیستمت. اون کاری به سیتمت نداره نیاز نیست که ببندیش

پیشنهاد من اینه که به جای firefox از کروم استفاده کنی. به جای مدیاپلیر ویندوز هم برای فیلم ها از potplayer و برای موسیقی از foobar2000 استفاده کنی که خیلی منابع کمتری استفاده میکنن و روون تر اجرا میشن :a030:

در کل سیستمت اوکیه جای نگرانی نیست.

ولی بد نیست یه نگاهی هم به پوشه start up تو منوی استارت بندازی و ببینی وقتی ویندوز رو بالا میاری چه نرم افزارهایی خودبخود اجرا میشن. میتونی اون غیرضروری هارو ببندی که الکی اجرا نشن :w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام....

من در نوشتن فهرست یه مشکلی دارم و اونم اینه که ترتیب فهرست رعایت میشه ولی میخوام به جای خط اسلش ( خط مورب)، خط تیره قرار بدم اما هر کاری میکنم نمیتونم....

روش کار من اینه که وقتی مثلا هدینگ دو رو میخوام بسازم، اول از هدینگ 2 شروع میکنم و سپس با زدن کلید End و نقطه (Dot)، سطوح قبلی ایجاد میکنم...

ولی با این کار خط اسلش با توجه به شکل ایجاد میگردد...

p3gq_333333.png

لینک به دیدگاه

سلام به کاربران عزیز

من یه بازی پر حجم (با حجم حدود 30 گیگ) با هزار تا دلخونی دانلود کردم

بازی روی ویندوزمم اجرا میشد اما فایل نصبی این بازی اشتباها پاک شد

برای همین به ناچار فایل های بازی نصب شده در درایو c، رو توی هارد اکسترنالم برای روز مبادا کپی کردم

بعد از اون من یک بار ویندوزمو عوض کردم (قبلش 8.1 داشتم و دوباره 8.1 نصب کردم)، و وقتی اون فایل های کپی شده رو توی درایو C ریختم، بازی اجرا نمیشه و میگه که باید reinstall بشه.

(حدس میزنم مشکل از ریجستری باشه) چه طوری میتونم این بازی رو اجرا کنم؟ راه دیگه ای جز دانلود مجددش وجود نداره؟

لینک به دیدگاه
سلام به کاربران عزیز

من یه بازی پر حجم (با حجم حدود 30 گیگ) با هزار تا دلخونی دانلود کردم

بازی روی ویندوزمم اجرا میشد اما فایل نصبی این بازی اشتباها پاک شد

برای همین به ناچار فایل های بازی نصب شده در درایو c، رو توی هارد اکسترنالم برای روز مبادا کپی کردم

بعد از اون من یک بار ویندوزمو عوض کردم (قبلش 8.1 داشتم و دوباره 8.1 نصب کردم)، و وقتی اون فایل های کپی شده رو توی درایو C ریختم، بازی اجرا نمیشه و میگه که باید reinstall بشه.

(حدس میزنم مشکل از ریجستری باشه) چه طوری میتونم این بازی رو اجرا کنم؟ راه دیگه ای جز دانلود مجددش وجود نداره؟

معمولا نرم افزارها و بازی های نصبی، با کپی کردن فایل های نصب شده اجرا نمیشن. نیاز به فایلهای نصبی هست.

می تونید از نرم افزارهای ریکاوری هم برای برگردوندن فایلهای پاک شده استفاده کنید. اما خب امکانش هست که همه فایلا برنگردن.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
یه مشکل خیلی بزرگی دارم اگه حلش کنید لایک دارین اینم فیلمش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

درود

فقط با همین سایت مشکل دارید؟

با اکسپلورر دیگه هم امتحان کردید؟

احتمالا شما از فیلتر شکن استفاده کردین یا تونل دستی.

پراکسی های اکسپلورر رو بردارید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بسته به جواب شما به سوالات بالا، ممکنه لازم باشه تیک رو در مرحله 7 بردارید یا بزارید باشه!

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان وقتی گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر وصل میکنم و اینترنتو با کامپیوتر اشتراک میزارم توی کامپیوتر اصلا نت وصل نمیشه

وقتی هم اشکال زدایی میزنم میگه

Ethernet doesn’t have a valid IP configuration

تو نت سرچ کردم چندتا راه حل داده بود انجام دادم تاثیر نداشت

از وقتی اینطور شد که اتفاقی یه فایل setup آنلاین برنامه avast primer رو ران کردم شروع کرد ب دانلود اصلا هم راهی برای لغو نداشت از تسک منیجر هم نمیشد بستش مجبوری سیستمو خاموش کردم بعدش اینطور شد

توی اینترنت این ارور رو سرچ کردم راه حل های زیادی بود مث نصب مجدد درایورای کارت شبکه و کلی دیگه ولی متاسفانه هیچ کدوم عمل نکرد

جالب اینجاست که وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم اینترنت خود گوشی هم قطع میشه ولی وقتی میرم توی یه برنامه ی اینترنتی نت خود گوشی وصل میشه ولی باز نت سیستم وصل نمیشه

بنظرتون چکار کنم که درست شه

ازین که متنم زیاد طولانی شد شرمنده

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با سلام و خسته نباشید.

من دنبال خرید میکروفون خوب و مقرون به صرفه برای تولید ظبط یک فیلم آموزشی هستم. اگه ممکنه ممنون میشم که بگین توی تهران یا کرج کجا میتونم دنبالش بگردم....

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام .ظاهرا وقتی حواسم نبوده دستم خورده به تنظیمات kmp player و نمیدونم چیش بهم ریخته که وقتی میخوام موزیک/ویدیویی رو پلی کنم رنگ و روی ویندوز میره .یعنی نوار تسک و یه ارور میده که براتون میذارمش الان...:icon_pf (34): خودم تو تنظیمات video renderer رو حالت دیفالت گذاشتم .کسی میدونه چیش ممکنه بهم ریخته باشه؟

11.png

لینک به دیدگاه
سلام .ظاهرا وقتی حواسم نبوده دستم خورده به تنظیمات kmp player و نمیدونم چیش بهم ریخته که وقتی میخوام موزیک/ویدیویی رو پلی کنم رنگ و روی ویندوز میره .یعنی نوار تسک و یه ارور میده که براتون میذارمش الان...:icon_pf (34): خودم تو تنظیمات video renderer رو حالت دیفالت گذاشتم .کسی میدونه چیش ممکنه بهم ریخته باشه؟

11.png

نوع video renderer رو تغییر بده. بذار رو حالت Enhanced Video Renderer

لینک به دیدگاه
با سلام و خسته نباشید.

من دنبال خرید میکروفون خوب و مقرون به صرفه برای تولید ظبط یک فیلم آموزشی هستم. اگه ممکنه ممنون میشم که بگین توی تهران یا کرج کجا میتونم دنبالش بگردم....

باتشکر

خیابان ولی عصر

ای فور تک

A4tech

لینک به دیدگاه
نوع video renderer رو تغییر بده. بذار رو حالت Enhanced Video Renderer

ممنون .پس بیراه نرفته بودم .رو اون حالت گذاشتم تو رنگ تصویر اشکال داشت واضح نبود .به حالت old گذاشتم درست شد .ممنون...:a030:

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من بعد از نصب ویندوزم نوشته های نوتم اینجوری شده ! ویندوز رو بصورت 64 نصب میکردم اینطوری نمیشد چند روز پیش 32 نصب کردم اینجوری شد انواع و اقسام فونت هارو هم نصب کردم.درضمن ویندوز جدیدم در کنار ویندوز قبلیم در درایو c نصب شد و نتونستم قبل از نصب ویندوز جدید ویندوز قدیم رو حذف کنم نمیدونم ربطی داره یا نه:ws3:

o57e_untitled.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...