رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

وقتی میخوای مودم رو واسه اولین بار تنظیم کنی یه عدد هست میزنی تو اینترنت اکسپلورر و وارد میشی یه جا میتونی انتخاب کنی که هم زمان چند تا سیستم بتونن به نت وصل شن!

شما اون رو روی 1 تنظیم کردی

مر30 همون جای که میگی می دونی کجایه اسمش چیه:ws38:

لینک به دیدگاه
مر30 همون جای که میگی می دونی کجایه اسمش چیه:ws38:

نه شرمنده دقیق نمیدونم اسمش چیه!

اما یه جا خست که میتونی از 1 تا 32 بهش عدد بدی.فکر کنم مشخص باشه

لینک به دیدگاه

ارور نمیده. attachment رو که میزنم پوشه انتخاب فایل باز میشه فایلمو انتخاب میکنم خب اما آپلودش نمیکنه یعنی فایل و تو قسمت ایمیل نمیاره.با 7/8 تا ایمیل امتحان کردم همشون اینجورین

لینک به دیدگاه
ارور نمیده. attachment رو که میزنم پوشه انتخاب فایل باز میشه فایلمو انتخاب میکنم خب اما آپلودش نمیکنه یعنی فایل و تو قسمت ایمیل نمیاره.با 7/8 تا ایمیل امتحان کردم همشون اینجورین

احتمالا از مرورگرته :a030:

یا از فایلت ( احتمالا فایلت تو پوشه ای بوده که اسمشو فارسی تایپ کردی خودم چند بار به این مشکل بر خوردم ):a030: فایلتو از پوشه ای که فارسی نیستش بیارش بیرون بعد دوباره آپ کن

لینک به دیدگاه
احتمالا از مرورگرته :a030:

یا از فایلت ( احتمالا فایلت تو پوشه ای بوده که اسمشو فارسی تایپ کردی خودم چند بار به این مشکل بر خوردم ):a030: فایلتو از پوشه ای که فارسی نیستش بیارش بیرون بعد دوباره آپ کن

درس شد دمت گرم خیلی اقایی داش داوود:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال از نرم افزار ورد من می خوام مثلا صفحه 10 توی وردم شماره صفحه نداشته باشه باید چکار کنم؟:ws38:(چطوری شماره 10 رو پاک کنم؟

لینک به دیدگاه

دیروز رفتم کتاب آموزشی 3d max 2009رو گرفتم...با یه سی دیه نصب برنامه ش....کتاب آموزش نصبشو داره ....الان خوندمو انجامشون دادم...همه مراحل رو درست میره...آخرش که اینستال رو می زنی که شروع کنه به نصب...تا مرحله سوم درست میره بعدش یه پیام میاد که اینه:

9nrsqsyqy0enztz7npsl.jpg

گفتم شاید توی کامپیوترم مشکل داره روی یه فلشم نصبش کردم همونطوری شد!!!!!

میشه کمکم کنید؟

لینک به دیدگاه
دیروز رفتم کتاب آموزشی 3d max 2009رو گرفتم...با یه سی دیه نصب برنامه ش....کتاب آموزش نصبشو داره ....الان خوندمو انجامشون دادم...همه مراحل رو درست میره...آخرش که اینستال رو می زنی که شروع کنه به نصب...تا مرحله سوم درست میره بعدش یه پیام میاد که اینه:

9nrsqsyqy0enztz7npsl.jpg

گفتم شاید توی کامپیوترم مشکل داره روی یه فلشم نصبش کردم همونطوری شد!!!!!

میشه کمکم کنید؟

:ws38:

این بطور عام یه پروسه هست که وظیفه ی monitoring سخت افزار های کامپیوتر رو بر عهده داره.

وقتی OK رو میزنی ، نصب ادامه پیدا میکنه؟

لینک به دیدگاه

این بطور عام یه پروسه هست که وظیفه ی monitoring سخت افزار های کامپیوتر رو بر عهده داره.

وقتی OK رو میزنی ، نصب ادامه پیدا میکنه؟

وقتی okرو میزنم نصب ادامه پیدا نمی کنه!!!!!

کنسل رو هم که می زنم با این پیام میاد:

f2zwumfjufbmb9cl6gra.jpg

لینک به دیدگاه
وقتی okرو میزنم نصب ادامه پیدا نمی کنه!!!!!

کنسل رو هم که می زنم با این پیام میاد:

ALT+CTRL+DEL رو با هم فشار بده و وارد Task Manager شو.

برو قسمت Process و دنبال گزینه ی monitor.exe بگرد. ( حواست باشه که فعال باشه این گزینه )

بعد پنجره رو جوری تنظیم کن که مثل زیر بشه و عکس بگیر ازش تا بتونم تمام قسمت هاش رو ببینم.

a9e3cg71xx5lci5yn4j.jpg

روی monitor.exe هم راست کلیک کن و Properties رو بزن و از اون صفحه هم عکس بگیر و بذار تا ببینم مسیر این پروسه کجاست.

لینک به دیدگاه

ALT+CTRL+DEL رو با هم فشار بده و وارد Task Manager شو.

برو قسمت Process و دنبال گزینه ی monitor.exe بگرد. ( حواست باشه که فعال باشه این گزینه )

بعد پنجره رو جوری تنظیم کن که مثل زیر بشه و عکس بگیر ازش تا بتونم تمام قسمت هاش رو ببینم.

a9e3cg71xx5lci5yn4j.jpg

روی monitor.exe هم راست کلیک کن و Properties رو بزن و از اون صفحه هم عکس بگیر و بذار تا ببینم مسیر این پروسه کجاست.

تا ااین مرحله پیش رفتم...حالا چکار کنم؟

mnb1jacss2kjhwsrm1ye.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...