رفتن به مطلب

دعای بخت گشا ............به چه قیمتی

pegah

ارسال های توصیه شده

یکی از دوستام رفته بود پیش فال گیر .................یارو بهش گفته بود که بختت بسته شده و به 10 با دعای بخت گشا نیاز داری از قرار هر کدوم 10 هزار تومان ....................البته دوست ن از این حرفا عاقل تر بود و دیگه پیش اون یارو نرفت ............کاشکی دولت به جای طرح امنیت اجتماعی این رمالا و فالگیرها و دعا نویسها رو جمع میکرد تا مردم رو سر کیسه نکنند

میخوام بدونم ایا این پولها خوردن داره //خدا ازشون نگذره :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی بخت منم باز میشه:ws37::ws37::ws37:

بیا پیش خودم دعای بخت باز کن برات بخونم...........اجی ...مجی ........لا ترجی.....اینو صدبار قبل اب بخون............به یه لیوان اب فوت کن..........بعد ابو بریز رو پشت بوم خونه تون:ws3:

لینک به دیدگاه
بیا پیش خودم دعای بخت باز کن برات بخونم...........اجی ...مجی ........لا ترجی.....اینو صدبار قبل اب بخون............به یه لیوان اب فوت کن..........بعد ابو بریز رو پشت بوم خونه تون:ws3:

با بخت من شوخی نکن دههههههههههههههههه:w00::w00:

همین شوخی ها رو کردی که تا حالاااا............:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
با بخت من شوخی نکن دههههههههههههههههه:w00::w00:

همین شوخی ها رو کردی که تا حالاااا............:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

والا هرکی ایندعا رو خونده 3 سوته بخت باز شده...........:ws3:

لینک به دیدگاه
یعنی بخت منم باز میشه:ws37::ws37::ws37:

دوسال پیش هر دعا 40 تومن بود حتما الان با تورم و گرونی بیشتر شده بیا پیشودم با 20 تومن کارت رو راه میندازم

لینک به دیدگاه
دوسال پیش هر دعا 40 تومن بود حتما الان با تورم و گرونی بیشتر شده بیا پیشودم با 20 تومن کارت رو راه میندازم

اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو چه خبرهههههههههههههه:icon_pf (34):

برا همین چیزاست که من ..................:ws44:بابا ارزونتر حساب کن بلکن منم بالاخره:girl_blush2:

لینک به دیدگاه

من دعا مینویسم 300 هزار تومن ...............تضمینی..........

لینک به دیدگاه
نه نترس..گفتم که اوضاع مالیه خرابه وگرنه من سطحم بالاست..از ژاپن تا آمریکا میان پیش من که براشون دعا بنویسم

میبینم امار طلاق بالا رفته ....پس بگو دلیلش چیه:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...