رفتن به مطلب

دعای بخت گشا ............به چه قیمتی

pegah

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:persiana__hahaha:الکی با احساسات من تو این تاپیک بازی شد .

چرا اخه ؟

درست نیست با احساسات یه دختر اینطوری بازی کنید :5c6ipag2mnshmsf5ju3

نفهميدم كي با احساساتت بازي كرده، بيام ...:ws3:

لینک به دیدگاه

چه تاپیک جالبی اپ شد...

در راستای این تاپیک با اجازه از پگاه جان میخوام نظر بچه هارو درمورد این داستانی که براتون میگم بدونم که چقد به حرف این پیشگوها(البته به غیر از کسایی که به قصد کلاهبرداری این کار میکنند) اعتقاد دارید:ws37:

دوست من یک خواستگار داره که از دوستان فامیلیشونم هست و این تعریفی که من ازش شنیدم پسر خیلی منطقی و خوبی به نظر میاد...ایشون خیلی عادی بعد از شنیدن جواب منفی به دوستم گفته که چندروز پیش یه پیرمرد که میتونسته پیشگویی کنه به محل کار این آقا رفته و خیلی از خصوصیات و شرایط زندگی این آقارو گفته که همه حرفای گفته شده از نظر این آقا درست بوده....واینه 2 ازدواج در زندگی این آقا هست...این آقا همینطور درمورد دوست منم از این فالگیر میپرسه و تقریبا چیزاییکه از دوست منم گفته درست بوده:w58: و بدتر از این که گفته تو طالع دوست من هم دو ازدواج هست...:sad0:

لینک به دیدگاه
چه تاپیک جالبی اپ شد...

در راستای این تاپیک با اجازه از پگاه جان میخوام نظر بچه هارو درمورد این داستانی که براتون میگم بدونم که چقد به حرف این پیشگوها(البته به غیر از کسایی که به قصد کلاهبرداری این کار میکنند) اعتقاد دارید:ws37:

دوست من یک خواستگار داره که از دوستان فامیلیشونم هست و این تعریفی که من ازش شنیدم پسر خیلی منطقی و خوبی به نظر میاد...ایشون خیلی عادی بعد از شنیدن جواب منفی به دوستم گفته که چندروز پیش یه پیرمرد که میتونسته پیشگویی کنه به محل کار این آقا رفته و خیلی از خصوصیات و شرایط زندگی این آقارو گفته که همه حرفای گفته شده از نظر این آقا درست بوده....واینه 2 ازدواج در زندگی این آقا هست...این آقا همینطور درمورد دوست منم از این فالگیر میپرسه و تقریبا چیزاییکه از دوست منم گفته درست بوده:w58: و بدتر از این که گفته تو طالع دوست من هم دو ازدواج هست...:sad0:

من پیشگویی زیاد شنیدم ولی خیلی هاش درست از کار در نیامده زیاد به فکر دیدن اینده نباشید هر چه پیش اید خوش اید ادم ایندشون خودش تعیین میکنه

لینک به دیدگاه
:persiana__hahaha:الکی با احساسات من تو این تاپیک بازی شد .

چرا اخه ؟

درست نیست با احساسات یه دختر اینطوری بازی کنید :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ما نوع بشر اصلا ساخته شدیم که با احساسات هم بازی کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...