رفتن به مطلب

حرف زدن دختر پسرای امروز.......!!

pegah

ارسال های توصیه شده

حرف زدن دختر پسرای امروز.......!!

خوشگل = خوجل

خوبی = خوفی

جیگرتو بخورم = جیگلتو بخولم

عشق منی = عجق منی

قربونت برم = قلبونت بلم

چطوری؟ = تطولی؟

چی کار می کنی = چیکال می کنی

سلام = شلام

دختر= دخمل

پسر = پسمل

عزیزم = عجیجم

جون = جونزززززز!!

لینک به دیدگاه
پگاه جان چرا شما با همه چی مشکل دارین؟!؟؟!؟!

ببخشید من مشکل ندارم ......................اگر هر کس هم ناراحته نیاد توی تایپیک های من .......آیا به نظر شما اینا خیلی کلمات خوبی هستند ...نه عزیز من جون های ما دارند فرهنگ فارسی و ایرانی خودشون رو از دست میدن :ws46:

لینک به دیدگاه
ببخشید من مشکل ندارم ......................اگر هر کس هم ناراحته نیاد توی تایپیک های من .......آیا به نظر شما اینا خیلی کلمات خوبی هستند ...نه عزیز من جون های ما دارند فرهنگ فارسی و ایرانی خودشون رو از دست میدن :ws46:

باشه هر چی شما میگید.... من فقط یه سوال پرسیدم!

لینک به دیدگاه

با اینطوری صحبت کردن فرهنگ فارسی و ایرانی از بین میره!!!؟

لینک به دیدگاه

پگاه اگه تند بری تنها میمونیا...............گفته باشم

فرهنگها متفاوتن................دوستان با هم اینجوری راحتن..............قرار نیست گیر بدیم .............به کسی که توهین نکردن.........کردن؟.............خوب اگه اینجوریه .حکومت هم میگه فلان لباسو بپوشید نگید چرا زور میگه...........این بحث خوبی نیست.

لینک به دیدگاه

شلام. تاپیک خیلی خوجلی هست.

آره. منم کلا موافخ نیستم با این طرز حف زدن. بله عجیجم. اینجول حرف زدنا بعدا خودش یه فرهنگ میشه. ولی خیلی نازه بعضی ها اینجوری حف میزنن، آدم دوسش میاد جیگلشونو بخوله!!!

لینک به دیدگاه

خدایییش حال میکنم با کلام رفقااا!!!

رخصت بدن فردا پس فردا همه برو بچه های محل و میاریم اینجا واسه آموزش جیگمل بودن!!!:gnugghender:

البته داداشا و آبجی های گلم باید بگم شرمنده دوره ی ما ها تموم شده و باید یه نمه سوسول باشیم!!!:banel_smiley_4:

خوب دخملا و پسملا بیگین ببینم چیطورررییین؟!!!:ws28:

جیگمل همتونو بخولم!!!:ws37:

لینک به دیدگاه

این دیگه ازون حرفا بود!!

من اینطور صحبت کردنو دوس ندارم؛یه طور دیگه رو دوست دارم:ws3:

من و داداشم خودمون یه زبون مخصوص داریم؛اسمشم گذاشتیم سومری؛ولی فارسی حرف زدنمون هنوز یادمونه:banel_smiley_4:فرهنگ فارسی و ایرانیمون سرجاشه:w16:

لینک به دیدگاه
شلام. تاپیک خیلی خوجلی هست.

آره. منم کلا موافخ نیستم با این طرز حف زدن. بله عجیجم. اینجول حرف زدنا بعدا خودش یه فرهنگ میشه. ولی خیلی نازه بعضی ها اینجوری حف میزنن، آدم دوسش میاد جیگلشونو بخوله!!!

:ws28::ws28::ws28: چه باحال مخالفی :ws28::ws3:

اینجاش :ws3:

ایکسکیوزمی یکم واضح تر میگی دقیقا کجاش؟ :ws3::ws52:

به نظرم من این طرز حرف زدن مناسبه دخترای دبیرستانیه.

خیلی سبک چندش و خزییه .من لاتی حرف زدنو به این سبک ترجیح میدم.

خب دقیقا دقیقا یه سری دیگه از افراد از اون طرز حرف زدن بدشون میاد این به سلیقه آدما بستگی داره و نمیشه به همه هم تعمیمش داد . همونطور که شما اونو می پسندی و اینو نه یکی دیگه هم درست اندازه شما حق داره این و یا حتی مدل دیگه ای رو بپسنده و از مدل لاتی متنفر باشه و اونو مخصوص آدمای چاله میدون و بی فرهنگ بدونه ( فقط مثال بود ) می خواستم فقط بگم همونطور که شما اینو خز میدونی پس دقیقا یکی دیگه هم میتونه لاتی رو چاله میدونی بدونه !

:ws46::ws46:

:w16::icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...