رفتن به مطلب

نوكيا در جست‌وجوي يك مدير عامل جديد

Fahim

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نوكيا در تلاش براي همگام ماندن با رقباي جديدتر و مبتكرتر، در جست‌وجوي يك مدير اجرايي جديد است.

در حالي كه نوكيا هم‌چنان بزرگ‌ترين سازنده تلفن همراه در جهان است، در حال از دست دادن سهم بازار در بخش رو به رشد تلفن‌هاي هوشمند است.

بر اساس گزارش ماه مارس Canalys، اين شركت در بازار تلفن هوشمند در مواجه با رقابت از سوي شركت‌هايي مانند اپل و گوگل، 39 درصد سهم دارد كه پايين‌تر از 41 درصد در سال گذشته است.

در نتيجه برخي از تحليلگران مطرح كرده‌اند كه تغيير در رهبري ممكن است از روند نزولي سهم بازار نوكيا و راكد شدن درآمد اين غول فنلاندي جلوگيري كند.

نوكيا در ماه ژوئن با اشاره به عواملي هم‌چون رقابت در بازار تلفن‌هاي پيشرفته و پايين آمدن ارزش يورو، هشدار داده بود درآمدهاي سه ماهه دوم اين شركت پايين‌تر از پيش‌بيني‌ها خواهد بود.

اولي پكاكالاسوو، رييس و مدير اجرايي نوكيا، از سال 1980 و زماني كه به شوراي نوكيا پيوست، با اين شركت بوده و در سال 2006 به عنوان مدير اجرايي جايگزين يورما اوليلا شد.

بر اساس اين گزارش نوكيا تاكنون در مورد اين گزارش كه از سوي وال استريت ژورنال منتشر شد، اظهارنظري نكرده است.

لینک به دیدگاه
تاریخ نشون داده که میکانیک هر جا باوشه اونجا گلستون میشه....

خو چرا تو مشخصات کاربریت ننوشتی مدیریت میخونی؟

بابا توام که مردود شدی که....:icon_pf (34):

تاریخ! منظورت کروروش مکانیکه! 100 البته!

منم یه عکس دارم کناره خشایار!

اشتباه نکن من مردود نشده! اون قصه داره که ماشالله ما مدیرا اوستای تعریف قصه و البته تاریخ!

لینک به دیدگاه
پس چی خیال کردی؟

کوروش به برکات میکانیک بودنش بود که امپراطوری به اون عظمت رو را انداخت!:w00:

دههه.....قاطیما!!!:w00:

مردود شدی دیگه....اون صفرم گواهشه!

بوگو قصتو...این فهمیه انگدر دختر گلیه....هیچی نمیگه...

مدیرای تالارم که فعلاً خوابن...شوما بوگو قصتو...:smiley (18):

100٪...

این برمیگرده به وجدانه من! ببین من یه وجدان داشتم خیلی هم دوستش داشتم تا اینکه یه غلطی کردیم گذاشت رفت!

فکر کن آدمه بی وجدان! خلاصه کلی بالا و پایین کردیم تا پیداش کنیم بهش بگیم برگرد نشد!

این شد که نمره ی مردودی خورد وسط پیشونیمون!4628.gif این شد که!

لینک به دیدگاه
پیشته بابا....من مودور شدم رفته....شما حالا حالا ها باید دونبال ووجدان گمگشتت بگردی...:banel_smiley_4:

وجدانه من همین روزه برمیگرده نگران نباش!

وقتی مدیر شدم میذارم معونم شی!

لینک به دیدگاه
عمراً!guntootsmiley2.gif

خودم مودورش میشم...تورم میکنم آبدار چیش...پاشو برو واسه بچه های انجمن یه چای گیلاس بیار....guntootsmiley2.gif

:ws44: آبدارچی؟! نمیشه حداقل منشی شم!

من میترسم من مدیر شم کروش و بیاری جلو! اونوقت تو رو دربایستی قبول کنم تو مدیر شی!

لینک به دیدگاه

خو چقدری میدن ببین اگه حقوقش خوبه تا من برم قبول کنم فقط من یه شرطی دارم یه باطری فابریک بدن 1100 باطریش مشکل دار شده خو شارژ خوب نیگه نمیداره

لینک به دیدگاه
عمراً!guntootsmiley2.gif

منشیم این فهیمه رو میزارم تا صداش در نیاد که اومدیم تو تاپیکش اسپم ریخیتم!:smiley (18):

من مودورم....شما هم برو هر چی گیلاس داری پودر کن برای چای گیلاسایی که قراره بعد مودور شدنم بین بچه ها پخش کنی...guntootsmiley2.gif

اصلا من میرم پیشه خشایار! هفته ی بعد که دوباره دنبله مدیر گشتن من میام!:connie_24:

لینک به دیدگاه
آدم با مودورش درست صوبت میکنه....guntootsmiley2.gif

من چه بدونم..برو یخه ی این امین رعدو برقو بگیر که فحش میده و معنیشو نمیگه!:w00:

کی گفته تو مدیرمی!:banel_smiley_4:

من استعفا دادم رفت!:persiana__hahaha: خوب هرچی اون گفت تو چرا میگی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...