رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ثبت نام آموزشگاه عمران

سلام خدمت دوستان مهندس نواندیش . همون طور که از اسمش معلومه اینجا قرار ثبت نام صورت بگیره اما جریانش یه خورده فرق میکنه . در اینجا هر کاربری که دوست داره دانش رو دراختیار دیگران قرار بده ثبت نام میکنه .

کاربران عزیز علاقه مند به آموزش میتونند در این بخش درس و یا نرم افزار مربوطه که قصد آموزشش رو دارند اعلام میکنند . ( به همراه مدت زمان آموزش)

علاوه براین اگر هم پیشنهادی برای بخش آموزش هست در این بخش بیان کنید .

آموزش دهنده یک درس و یا نرم افزار میتواند یک نفر یا چند نفر باشند . که در یک پست باهم کار کنند.

برای شروع و اولین داوطلب اسحاق عزیز هستند که درس استاتیک رو انتخاب کردند .

با تشکر از همکاری همه شما دوستان عزیز . منتظر حضور فعال شما در این بخش هستیم تا تالار عمران را فعال تر و مشکلات درسی خدمون رو کمتر کنیم .

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام

من می تونم تا یه حدی land desktop درس بدم اگه خواستین من هستم:flowerysmile:

این land desktop همون نرم افزار land که واس راهسازیه ، هستش؟

لینک به دیدگاه

بله دقیقا خودشه:yes:

این نرم افزار بیشتر برای راه سازی کاربرد داره ولی مختص بچه های نقشه برداری نیست, بیشتر از این حرفاست توی تالار گپ و گفت بچه های عمران یه پست ,ای بدرد بخور گذاشتم و راجبش توضیح دادم یه سری به اونجا بزن:a030:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=66636

لینک به دیدگاه

خب من که عملیات انتهاریمو انجام دادم کسه دیگه ای نمی خواد چیزی بدرسه؟:icon_razz:

چرا قيافتو اونطوري كردي :icon_razz: يه كمي خاكه صحنه بخور بعد به ما دستور بده!!!:Ghelyon:

لینک به دیدگاه
بله دقیقا خودشه:yes:

این نرم افزار بیشتر برای راه سازی کاربرد داره ولی مختص بچه های نقشه برداری نیست, بیشتر از این حرفاست توی تالار گپ و گفت بچه های عمران یه پست ,ای بدرد بخور گذاشتم و راجبش توضیح دادم یه سری به اونجا بزن:a030:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=66636

منم موافقم، اگه ممکنه زودتر شروع کن :a030:

خوب من که عملیات انتهاریمو کردم کسی دیگه نمی خواد یه چیز دیگه بدرسه؟:ydm47612zsesgift969

من میتوتم sap تدریس کنم اگه موافق باشید

لینک به دیدگاه

خب من که عملیات انتهاریمو انجام دادم کسه دیگه ای نمی خواد چیزی بدرسه؟:icon_razz:

کجا شروع کردی مگه تاپیک آموزشو رسما و قانونا شروع کردی؟:JC_thinking:

منم موافقم، اگه ممکنه زودتر شروع کن :a030:

من میتوتم sap تدریس کنم اگه موافق باشید

خو تو هم زودتر شروع کن دیگه :ws37:

لینک به دیدگاه
چرا قيافتو اونطوري كردي :icon_razz: يه كمي خاكه صحنه بخور بعد به ما دستور بده!!!:Ghelyon:

سلام دستور کجا بود ,حالا ما یه چیزی گفتیم چه زود بهتون برخورد

تازه من اینجا رو از تالارای خاکیش شروع کردم خیلی وقته زمین خورده ایم آبجی:ws53:

لینک به دیدگاه

ممنون از فريد عزيز

نرم افزار لند يه نرم افزار خوبيه ومفيد براي عمراني بخصوص اونايي كه بايد پروژه راه تحويل بدند خيلي كار خوبيه اگه شروع بشه

اما چند نكته

مسئوليت كليه برنامه هاي تالار اموزشگاه به عهده بهرام هست ... پس بهرام جان برنامه ها طوري باشه كه بينشون فاصله نيفته يا با برنامه ديگه تداخل نداشته باشه خلاصه بايد بشكل كاملا برنامه ريزي شده آموزش جلو برده بشه

بزودي تو بخش كاربران تالايي تالار هاي تخصصي هم ايجاد ميشه كه شما مي تنيد براي جلو گيري ا ز كپي مطالبتون و يا سواستفاده از مطالب آموزشي مطالب در همون بخش انتقال بدي

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به دوستانه بهتر از جانم:ws3:

من تازهگیا آموزشه landرو شروع کردم

یا بهتر بگم دارم شروع می کنم اگه نظری چیزی دارید برام پیام بذارید لطفا

اینم لینکشه

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=68923

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
سلام من میتونم طراحی بتن پیشتنیده درس بدم

سلام

خیلی خوش اومدین:icon_gol:

آقا ما سرا پا گوشیم:ws3:

اگر ممکنه با زدن تاپیک مربوطه آغاز به کار کنین:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

با سلام.

چه تاپیک جالبیه !

اگه دوستان مجددا به اینجا بیان و بگن که چه مهارت هایی دارن و میتونن اموزش بدن ! خیلی خوب میشه !

خیلی خیلی ایده جالبیه ! :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...