رفتن به مطلب

آشنایی با کاربرای مهندسی شهرسازی

ارسال های توصیه شده

خوش اومدی محمدحسین جان. ایشالا که با بچه های شهرسازی انجمن تبادل نظرای خوبی داشته باشی و بتونیم تیم شهرسازی انجمن رو قویتر کنیم. :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 762
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام. من ترم آخرم. برا ارشد دارم می خومنم.من مطلب زیاد دارم. نمیدونم حالا شما چی میخاین که به دردتون بخوره. ولی هر کس هر چیز میخاد بهم میل بزنه بنده در خدمت همه رفقا هستم اون هم دربست.

لینک به دیدگاه

سلام. وضعیت خود رشته رو میگم. استخدامی داره.یا نه. کار ازادش چطوره. چطور میشه کارهای خصوصی انجام داد.چطور میشه شرکت زد؟ و عضو نظام مهندسی شد و این عضو شدن چه مزایایی داره؟ و .....

اگه بتونید این مطالب کاربردی رو جمع کنیدو به دوستان بگید خیلی کار کردین و فکر کنم همه کلی حال کنند. منتظر جوابتون هستم . با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان. همتون 20 بگیرید:ws2:

لینک به دیدگاه

سلام. میشه بگین کجا درس میخونید. فکر کنم کادانی شهرسازی فقط یک جا تو کشور باشه. درسته؟ سرفصلهاتون چیه؟ اگه برا کارشناسی بخاید بخونید چی؟ جای امتحان داره؟

لینک به دیدگاه
سلام. میشه بگین کجا درس میخونید. فکر کنم کادانی شهرسازی فقط یک جا تو کشور باشه. درسته؟ سرفصلهاتون چیه؟ اگه برا کارشناسی بخاید بخونید چی؟ جای امتحان داره؟

سلام سعيد جان خوش اومديد. سعي كنيد اطلاعاتتون رو با توجه به بخش بندي هايي هست در اختيار بقيه دوستان قرار بديد

بعد هم مخاطبتون رو تو پستهاتون انتخاب كنيد.

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان. من که خودمو تو پستای اول معرفی کردم دانشگاه گیلان درس خوندم.

منم دوست دارم درباره کاردانی شهرسازی بیشتر بدونم که چه چیزایی میخونن. و اینکه تو کارشناسی دیگه نمیتونن بیان شهرسازی و باید برن یه رشته دیگه چیکار میکنن؟

سعید تو کجا درس میخونی؟ ایشالا که امسال ارشد حتماً قبول میشی. ماشالا ارشدیای انجمن چقدر زیادن :ws49:

ایشالا که همه بچه ها انجمن که دارن واسه ارشد میخونن موفق باشن. البته با شیرینی هم که میدن ما رو بی نصیب نذارن :ws2:

در مورد وضعیت شغلی که تو سازمان های دولتی وزارت مسکن و شهرسازی و سازمانای وابسته بهش مثل سازمان مسکن و شهرسازی، شرکت عمران شهرهای جدید و ...، شهرداریها، تا حدود کمی استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی. البته وزارت مسکن و شهرسازی مدرکت باید بالای ارشد باشه. سازمان مسکن و عمران شهرهای جدید هم که باید سابقه کار یا پارتی داشته باشی. میمونه شهرداری که میشه امید داشت واسه کار تو سازمانای دولتی.

شرکت های خصوصی هم هست که تو کار شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شهری هستن. ابوذر یه لیستی از شرکت ها مشاوره شهرسازی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهیه میکنه رو تو انجمن گذاشته که میتونی بگیریش. تو این تاپیکه :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

قضیه نظام مهندسی هم اینطوریه که بعد از فارغ التحصیلی میتونی توش ثبت نام کنی ولی واسه گرفتن پروانه اشتغال به کار به کار مهندسی باید 3سال سابقه کار داشته باشی و بعدش تو آزمونی که برگزار میشه شرکت کنی و بعد از قبول شدن عضو نظام مهندسی میشی و شماره نظام مهندسیت رو میدن. فرم های مربوط به نظام مهندسی هم تو تاپیک

هستش. و یه نمونه سوال واسه سال 87 که تو تاپیک
میتونی دانلود کنی.

حالا سعید تو توی چه قسمت هایی از شهرسازی بیشتر تسلط داری؟ واسه ارشد برنامه ریزی میخونی یا طراحی؟

خوشحال میشیم که اطلاعات تو انجمن استفاده کنیم. خودت تاپیک هایی که احساس میکنی میتونی باهاشون به بقیه بچه ها کمک کنی تو قسمت های مختلف انجمن باز کن. ایشالا که همکاری خوبی رو تو این انجمن با هم داشته باشیم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام . من ارغوام . ترم 3 دانشگاه هنر تهران (البته ما كرجيم ! )

سلام ارغوان

خوش اومدی تو این جمع!!!

آشنا میشی با بچه های مهربون سابت و دیگه نمی تونی روزی یه بار حداقل سر نزنی اینجا!!

جاهای مختلف سایت هم حتما برو، مطلب های خوبی بعضی جاهای دور، هستش.

موفق یاشی هم کلاسی :ws2:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان معمار و شهرساز عزیز

جالبه که خیلی اتفاقی با این وب سایت آشنا شدم و در اولین مشاهده عضوش شدم .

من دارای مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه بوعلی سینا (همدان) هستم و اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی شهری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران هستم .

امیدوارم بتونم عضو مفیدی برای این انجمن باشم. موفق باشید

لینک به دیدگاه

به دو عضو جدید تالار شهرسازی خوش آمد میگم.

ارغوان حتماً به توصیه های همکلاسی خوبت محمد حسین گوش کن.

آقا میلاد امیدوارم بتونیم از اطلاعات شما به خصوص در زمینه طراحی شهری استفاده کنیم. :a030:

لینک به دیدگاه

ممنون . بله من هم با خانم مولوي واحد دارم و هم كلاسي محمد حسينم. حتماً‌ هروقت بيام نت به انجمن خوب و صميمي هم سر مي زنم . مخلص همتون :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
ارغوان هم کلاسی ماست!!! :w16:

بله ، هم كلاسي هستيم . اين آقا از آبان اينجا عضوه ، صداش در نمي آد تو كلاس بگه بر و بچ پاشين بياين اينجا :4chsmu1: :w16::4chsmu1:

لینک به دیدگاه

سلام آقا میلاد

خوش اومدی به انجمن خودت (اگه انجمن خودشه چرا بهش خوش آمد میگی پس؟!!!)

ارغوان خانم هم بچه ها از بچه های هنرمند ما هست. ازش استفاده باید کنیم. (ارغوان مراقب خودت باش)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...