رفتن به مطلب

آشنایی با کاربرای مهندسی شهرسازی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 762
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام منم محمد هستم؛ دانشجوی شهرسازی دانشگاه سراسری ارومیه؛ خوشحال می شم که با دوستای شهرسازم بیشتر آشنا بشم ، ایمیل منم اینه iran.urbandesigner@yahoo.com

اگه وقت کردید به وبلاگه منم یه سری بزنید.

urbandesign.mihanblog.com

لینک به دیدگاه

سلام پيش كسوت ها منم النا هستم .دارم واسه ارشد طراحي شهري ميخونم.امتحان دادم منتظر نتيجه هستم ميدونم هنوز از بچه هم بچه ترم يه جورايي نطفه هستم ولي دوست دارم بين خودتون رام بدين تا بتونم از كمكاتون استفاده كنم.:icon_redface:يه جورايي اگه خدا خواست قبول شدم بتونم رو كمكتون حساب كنم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام پيش كسوت ها منم النا هستم .دارم واسه ارشد طراحي شهري ميخونم.امتحان دادم منتظر نتيجه هستم ميدونم هنوز از بچه هم بچه ترم يه جورايي نطفه هستم ولي دوست دارم بين خودتون رام بدين تا بتونم از كمكاتون استفاده كنم.:icon_redface:يه جورايي اگه خدا خواست قبول شدم بتونم رو كمكتون حساب كنم:a030:

سلام

خیلی خوش اومدی ، انشااله که قبول میشی . و ما هم از دانسته های شما استفاده می کنیم ./ کجا خوندی الناز جان ؟

لینک به دیدگاه

سلام الناز جان. خیلی خوش اومدی به انجمن.

خوشحالیم یکی دیگه به جمع شهرسازای انجمن اضافه شد. ایشالا چند وقت دیگه شیرینی قبولیت هم تو کنکور طراحی شهری میخوریم :a030:

ایشالا که بتونیم همکاری خوبی رو داشته باشیم :a030:

لینک به دیدگاه

:Welcome1:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام النا خانم خوش اومدی به انجمن

من یکی که خیلی خوشحال شدم دیدم یکی دیگه از بچه های طراحی محفلمونو منور کرده

اینجا بچه های طراحی خیلی نیستن/ من فقط 3تاشونو میشناسم /خودم ،هری پاتر و شما

ایشالله که بتونیم از دانشتون بهره مند بشیم:167::167::167::167:

:w410::w410::w410::w410:

لینک به دیدگاه

:icon_pf (44): سلام. خوش اومدین.

منتظر فعالیت های شما در قسمت طراحی شهری هستم.

:a030:

لینک به دیدگاه
سلام من وحيد دانشجوي كارشناسي ارشد برنامه ريزي هستم

سلام وحيدجان خوش اومدي

ميشه بگي تو كدوم دانشگاه داري تحصيل ميكني؟

:ws37:

سلام.

الا چه طوری شد؟ :ws52: تو وحیدی و از خودت سوال پرسیدی؟ :ws52:

خوب حالا جواب خودتو بده دیگه :ws2:

لینک به دیدگاه
سلام.

می‌خواسته این پست را نقل‌قول بکنه:w16:

سلام من وحيد دانشجوي كارشناسي ارشد برنامه ريزي هستم
لینک به دیدگاه
سلام.

آره راست میگه میخواستم نقل قول بکنم.حالا میدونی وحید کجاست؟

لینک به دیدگاه

گفتم

گفتم: خدای من، دقایقی بود در زندگانیم که هوس می کردم سر سنگینم را که پر از دغدغه ی دیروز بود و هراس فردا، بر شانه های صبورت بگذارم، آرام برایت بگویم و بگریم، در آن لحظات شانه های تو کجا بود؟

گفت: عزیزتر از هر چه هست، تو نه تنها در آن لحظات دلتنگی، که در تمام لحظات بودنت برمن تکیه کرده بودی، من آنی خود را از تو دریغ نکرده ام که تو اینگونه هستی، من همچون عاشقی که به معشوق خویش می نگرد، با شوق تمام لحظات بودنت را به نظاره نشسته بودم.

گفتم: پس چرا راضی شدی من برای آن همه دلتنگی، اینگونه زار بگریم؟

گفت: عزیزتر از هر چه هست، اشک تنها قطره ای است که قبل از آنکه فرود آید عروج می کند، اشکهایت به من رسید و من یکی یکی بر زنگارهای روحت ریختم تا باز هم از جنس نور باشی و از حوالی آسمان، چرا که تنها اینگونه می شود تا همیشه شاد بود.

گفتم: آخر آن چه سنگ بزرگی بود که بر سر راهم گذاشته بودی؟

گفت: بارها صدایت کردم، آرام گفتم از این راه نرو که به جایی نمی رسی، تو هرگز گوش نکردی و آن سنگ بزرگ فریاد بلند من بود که عزیزتر از هر چه هست از این راه نرو که به ناکجاآباد هم نخواهی رسید.

گفتم: پس چرا آن همه درد در دلم انباشتی؟

گفت: روزیت دادم تا صدایم کنی، چیزی نگفتی، پناهت دادم تا صدایم کنی، چیزی نگفتی، بارها گل برایت فرستادم، کلامی نگفتی، می خواستم برایم بگویی و حرف بزنی. آخر تو بنده ی من بودی چاره ای نبود جز نزول درد که تنها اینگونه شد تو صدایم کردی.

گفتم: پس چرا همان بار اول که صدایت کردم درد را از دلم نراندی؟

گفت: اول بار که گفتی خدا آن چنان به شوق آمدم که حیفم آمد بار دگر خدای تو را نشنوم، تو باز گفتی خدا و من مشتاق تر برای شنیدن خدایی دیگر، من می دانستم تو بعد از علاج درد بر خدا گفتن اصرار نمی کنی وگرنه همان بار اول شفایت می دادم.

گفتم: مهربانترین خدا، دوست دارمت ...

گفت: عزیزتر از هر چه هست من دوست تر دارمت ...

به نظرم قشنگ بود گفتم شما هم بخونید:ws37:

لینک به دیدگاه

آخ آخ آخ یادم رفت خودمو معرفی کنم.

ستاره هستم دانشجوی ترم7جغرافیا و برنامه ریزی شهری.دانشگاه مازندران.خیلی خوشحالم که عضو این انجمن شدم.

لینک به دیدگاه
آخ آخ آخ یادم رفت خودمو معرفی کنم.

ستاره هستم دانشجوی ترم7جغرافیا و برنامه ریزی شهری.دانشگاه مازندران.خیلی خوشحالم که عضو این انجمن شدم.

اشکال نداره از تاثیرات رفتن سر کلاس دکتر جوکاره

خیلی خوش اومدی من هم فارق التحصیل دانشگاه مازندران هستم البته چند مدتی از اون موقع گذشته یادش به خیر واقعا جای خوبی بود مخصوصا خوابگاه پسراش

من خیلی از دانشگاه ها وخوابگاه ها رو رفتم هیچ جا به دل بازی و قشنگی خوابگاه دانشگاه مازندران نیست کنار دریا ، سرسبز و....... :a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. وارد کدوم قسمت نمیتونید بشید؟ قسمت مقالات برای همه کاربران بازه و میتونید مقالاتش رو دانلود کنید :ws38:

لینک به دیدگاه

با سلام

منم حسین هستم

رشتم حدود 70 درصد با شهرسازی مشترکه (جغرافیا و برنامه ریزی شهری)

در ضمن من دانشجوی کارشناسی ارشدم امیدوارم هم بتونم مطلب جدیدی یاد بگیرم و اگر بتونم مطلب جدیدی رو هم یاد بدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...