رفتن به مطلب

دون ژوان کیست ؟ وچه خصوصیاتی دارد؟

ارسال های توصیه شده

ببین سمن چرا داد و بیداد میکنی؟..............من که صادقانه بهش گفتم همون چیزی رو که باید میگفتم.....................ولی ادمایی که چیزای دیگه بهش گفتن زرنگتر بودن..............میگم طرف مارو که میبینه انگار قاتل باباشو دیده.....روشو میکنه اونور...........حالا تقصیر من چیه

این شکلکا با این اوتار جدیدت نمیخونه.............اصلا انگار عوض شدی .......

ای بابا هوتن از وقتی ائاتارمو عوش کردم با ما خوب کنار نمیای هاااااا:167::167:

لینک به دیدگاه

من یه چیزی میگم که خودم توش موندم:

کار درست با فکر درست خیلی فرق میکنه قبول داری؟

همیشه فکر درست کار درست رو نتیجه نمیده.

به نطرم این الان وصف حال تو با اون دخترس:ws3:

لینک به دیدگاه
من با خانمم صادقم

چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین

من قبلا بارها ازموده شدم اگه قرار به تله افتادن بودن تا حالا افتاده بودم :Ghelyon:

لینک به دیدگاه
من یه چیزی میگم که خودم توش موندم:

کار درست با فکر درست خیلی فرق میکنه قبول داری؟

همیشه فکر درست کار درست رو نتیجه نمیده.

به نطرم این الان وصف حال تو با اون دخترس:ws3:

:ws52: :ws52: :ws52:

یعنی اینکه هوتن میگه صداقت بعضی اوقات خوب نیست فکر درسته؟؟

لینک به دیدگاه
دیدی گفتم از اینکه دیگه جواب سلامتو نمیده ناراحتی!!!!:banel_smiley_4::ws3:

لیلا سر به سرم نذار من از اینکه یه ادمو ناراحت کردم ناراحتم...........اخه این بنده خدا با این قیافه ش که تو مایه مادر فولاد زره بود .................جواب ندادنش غصه نداره

لینک به دیدگاه

چقد امشب سرعت نت پایینه !!!

مث اینه که یکی گلوی ادموگرفته نمیزاره حرفشو بزنه !!

"دون ژوان " جالب بو د اولین بار بود شنیدم فک کنم خیلی ادمااینجوری باشند ...اما ابجی چی شد رفتی سراغ همچین موضوعی ؟؟

لینک به دیدگاه
لیلا سر به سرم نذار من از اینکه یه ادمو ناراحت کردم ناراحتم...........اخه این بنده خدا با این قیافه ش که تو مایه مادر فولاد زره بود .................جواب ندادنش غصه نداره

خوب باشه....ولی باید متوجه اشتباهش میشد....بازم میگم تو کار درستی کردی ولی شاید یه ذره تند رفته باشی...

بابا چیه عادت کردیم امید واهیی هی به هم بدیم.....بالاخره باید این واقعیت تلخ زندگی رو هممون بفهمیم یه روزی دیگه...

لینک به دیدگاه
چقد امشب سرعت نت پایینه !!!

مث اینه که یکی گلوی ادموگرفته نمیزاره حرفشو بزنه !!

"دون ژوان " جالب بو د اولین بار بود شنیدم فک کنم خیلی ادمااینجوری باشند ...اما ابجی چی شد رفتی سراغ همچین موضوعی ؟؟

تاپیک فکور همین :ws3:

لینک به دیدگاه
بیا اینقد کله رو نخاورن کچل میشی :Ghelyon:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=25197

.

.

.

.

.

.

.مگه سهیلو دیده ... ما که اخرش نفهمیدم این فکور خانمه یا اقاست ؟؟؟؟ ای خدااااااااااا:w127:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 2 سال بعد...

زرتشت را ديدند مشعلى و جام آبي در دست , پرسيدند كجا ميروي؟ گفت: ميروم با اين آتش، بهشت را بسوزانم و بااين آب ،جهنم راخاموش كنم, تامردم خدا را فقط بخاطر عشق به او بپرستند نه بخاطر عياشی دربهشت و ترس ازجهنم. من اگر پيامبر بودم ، رسالتم شادمانى بود بشارتم آزادى و معجزه ام خنداندن كودكان, نه از جهنمى مى ترساندم نه به بهشتى وعده ميدادم تنها مى آموختم انديشيدن را و "انسان" بودن را . ( کوروش کبیر )

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...

دون ژوان هاام ادمن ولی بااحساسات ضدونقیض ک بعدهااحساس خلآ پیدامیکنن ودنبال ثبات زندگی میکردن دنبال یه سیرطبیعی توزندگیشون مثل همون پدرشدن ازدواج کردن وانتظاربرای بزرگ شدن اون ادما و زنهاومردهاهیچوقت دنبال بدست اوردن کسی انقدلذت نمیبرن فقط روحوقلبشونوچنگ میزنن برای نشون دادنش

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام، ممنون از توضیح عالیت، آدم با خودش فکر میکنه که خیلی میدونه ولی هر ثانیه یه موضوعی برای یادگرفتن هست و این ثانیه ها اثبات این قضیه هستن که هر چقدر بیشتر یاد میگیرم و میفهمم معلوم میشه کمتر یاد گرفتم و فهمیدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...