رفتن به مطلب

دون ژوان کیست ؟ وچه خصوصیاتی دارد؟

ارسال های توصیه شده

باختی شرطو...بزن رگو...زود!:w00::banel_smiley_4:

نه موافق نیستم با سارا بیشتر موافقم .یعنی کاملا موافقم .

اون قرمزا ........:ws46:

نه شرطو نباختم .............دیگه هم چنین صداقتی نشون نمیدم

اون چیزایی که نوشتم صادقانه بود ..............الان هر دختری بخونه موضع میگیره............حالا اگه میومدم مینوشتم بله شما راست میگین و یکی دوتا از اون حرفای دختر پسند............مورد قبول بود................فقط خواستم....خودتون ببینید که طاقت صداقت ندارین..........بزارین یه داستان براتون بگم............یه دختر خانمی بود که با من دوست بود و یه وقتایی برام درد دل میکرد........سنش رفته بود بالا و خلاصه خواستگار حسابی نداشت.......بنده خدا از زیبایی بهره چندانی نداشت.............یه خواستگار براش پیدا شد ......کارمند بانک بود........خونه و ماشین و خانواده خوب و همه چی هم داشت خیلی هم اصرار کرد که این خانم قبول کنه...............خانم رد کرد............بعدن ازش پرسیدم چرا گفت اخه صورتش کک و مک داشته............ما هم برگشتیم صادقانه بهش گفتیم این حرفا چیه......خانم برو تو ایینه یه نگا به خودت بکن بعد رو پسر مردم عیب بزار.............سنت رفته بالا ....قیافه که نداری ...........فلان بیسار.............این صداقت ما باعث شد که این خانم کلی گریه کنه و از دست من هم عصبانی باشه........حالا کافی بود حرفای دیگه ای که خوشش میومد و بهش بزنیم

لینک به دیدگاه

اون چیزایی که نوشتم صادقانه بود ..............الان هر دختری بخونه موضع میگیره............حالا اگه میومدم مینوشتم بله شما راست میگین و یکی دوتا از اون حرفای دختر پسند............مورد قبول بود................فقط خواستم....خودتون ببینید که طاقت صداقت ندارین..........بزارین یه داستان براتون بگم............یه دختر خانمی بود که با من دوست بود و یه وقتایی برام درد دل میکرد........سنش رفته بود بالا و خلاصه خواستگار حسابی نداشت.......بنده خدا از زیبایی بهره چندانی نداشت.............یه خواستگار براش پیدا شد ......کارمند بانک بود........خونه و ماشین و خانواده خوب و همه چی هم داشت خیلی هم اصرار کرد که این خانم قبول کنه...............خانم رد کرد............بعدن ازش پرسیدم چرا گفت اخه صورتش کک و مک داشته............ما هم برگشتیم صادقانه بهش گفتیم این حرفا چیه......خانم برو تو ایینه یه نگا به خودت بکن بعد رو پسر مردم عیب بزار.............سنت رفته بالا ....قیافه که نداری ...........فلان بیسار.............این صداقت ما باعث شد که این خانم کلی گریه کنه و از دست من هم عصبانی باشه........حالا کافی بود حرفای دیگه ای که خوشش میومد و بهش بزنیم

:jawdrop:دختره ی.............

چه مقایسه بی ربطی:ws3:

لینک به دیدگاه
حرفای تورو وختی تنهایی دستم می گیرم اره قبول دارم اما وختی اونارو مقایسه می کنم با اینکه بخاطر اینکه یه روز متوجه حقیقت بشم و بفهمم من گول خوردم و از طرفم بازی خوردم نه

بازم می گم صداقت

ببین سارا منم اعتقاد به صداقت دارم.................مثلا موافق این نیستم که در مورد خودم به طرفم دروغ بگم................اما در مورد طرفت نمیتونی راست بگی ........فکرشو بکن به یه دختری که باهاش دوستی صادقانه بگی .....اه اه چه دماغ گنده ای داری..............یا چقدر قدت کوتاهه...........یا ضریب هوشی باقالی از اون بیشتره تو رانندگی ..........خوب از این صداقت چه نتیجه ای جز جدایی حاصل میشه

لینک به دیدگاه

نه خوووب...ظرفیت ادما متفاوته...همه ام که مثه هم نیستن...شاید منم جای تو بودم به دختره همینو میگفتم.... خو درستش همینه دیگه...

اون اگه عاقل بود و موقعیت خودشو میسنجید یه هم چین تصمیم گیری افتضاحی نمیکرد...

خوب ببین... تو کاره درستو کردی... :JC_thinking:بازم که شد صداقت= کار درست...

پَ حرف حسابت چیه؟:JC_thinking:

لینک به دیدگاه

خب اگه صداقت باشه طرف واقعا نشون میده دوستش داره حتی با وجود زشت بودن طرف

معلومه تو اونو واسه سرگرمی انتخاب کرده بودی نه .............

داداش هوتی با همه اره ولی با من نه

نمی تونی :Ghelyon:

تو دقیقا داری از زاویه مقابل به قضیه نیگا می کنی

لینک به دیدگاه
ببین سارا منم اعتقاد به صداقت دارم.................مثلا موافق این نیستم که در مورد خودم به طرفم دروغ بگم................اما در مورد طرفت نمیتونی راست بگی ........فکرشو بکن به یه دختری که باهاش دوستی صادقانه بگی .....اه اه چه دماغ گنده ای داری..............یا چقدر قدت کوتاهه...........یا ضریب هوشی باقالی از اون بیشتره تو رانندگی ..........خوب از این صداقت چه نتیجه ای جز جدایی حاصل میشه

مگه ادم اصلا مجبور راجع به همه چی نظر بده آخه؟!؟!؟؟!؟!؟:banel_smiley_4::w00:

لینک به دیدگاه

نه خوووب...ظرفیت ادما متفاوته...همه ام که مثه هم نیستن...شاید منم جای تو بودم به دختره همینو میگفتم.... خو درستش همینه دیگه...

اون اگه عاقل بود و موقعیت خودشو میسنجید یه هم چین تصمیم گیری افتضاحی نمیکرد...

خوب ببین... تو کاره درستو کردی... :jc_thinking:بازم که شد صداقت= کار درست...

پَ حرف حسابت چیه؟:jc_thinking:

حرف حسابم اینه............که بعدش دیدم اون دختر گریه کرد.............ناراحت شد........

در حالیکه میشد بگم..........خوب قسمتت نبوده.......چیزی که زیاده مرد خوب..........تو که هنوز سنی نداری تازه اول خواستگار اومدنته............اونوقت خوشحال میشد..........از فرداشم جواب سلام ما رو میداد

لینک به دیدگاه

شما صداقتو اشتباه گرفتی برادر من

این خصوصیات می تونه تو هر انسانی باشه ربطی به زن یا مرد نداره

اگه قرار به دیدن عیباست همیشه موردی برا دیدن هس

مهم حس و ملاکی هس که انسانی رو به انسان دیگه سوق میده

تو الان چرا باخانومت زیر یه سقف زندگی می کنی

یعنی اون اصلا عیب نداره ؟

اخلاق عالی داره ؟

یعنی زنی برتر از اون نیس تو دنیا؟

حتما هس ولی چیزی که تورو به سمت اون سوق داده چیزی بوده که ملاک تو برا انتخاب یه شریک برا تموم عمره البته شاید یعنی امیدوارم اینجوری باشی و همیشه بهش وفادار

لینک به دیدگاه
حرف حسابم اینه............که بعدش دیدم اون دختر گریه کرد.............ناراحت شد........

در حالیکه میشد بگم..........خوب قسمتت نبوده.......چیزی که زیاده مرد خوب..........تو که هنوز سنی نداری تازه اول خواستگار اومدنته............اونوقت خوشحال میشد..........از فرداشم جواب سلام ما رو میداد

نه:w00: نمیشد بگی....:w00:نبایدم بگی..... :w00:چون این جوری اون نمی فهمید که کار اشتباهی کرده.....و دوباره سر خواستگار بعدی ....همین آش بود و همین کاسه.....:w00:

مگر اینکه از اینکه جواب سلامتو دیگه نداده الان ناراحت باشی....:banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خب اگه صداقت باشه طرف واقعا نشون میده دوستش داره حتی با وجود زشت بودن طرف

معلومه تو اونو واسه سرگرمی انتخاب کرده بودی نه .............

داداش هوتی با همه اره ولی با من نه

نمی تونی :ghelyon:

تو دقیقا داری از زاویه مقابل به قضیه نیگا می کنی

سارا چرا فکر میکنی تا یه دختر پسر میشینن با هم حرف میزنن همو برای چیز خاصی انتخاب کردن...................نه ما دوستیم .........فقط همین من با ایشون تو اداره همو میبینیم یه وقتایی..........میشینیم صحبت میکنیم...........بابا نصف مردم کره زمین زنن...........من با یکیشون ازدواج کردم.............به صرف این کار نمیتونم پشت به نصف جمعیت زمین کنم..........دوستیم مثل دوتا همکلاسی.............دوتا همکار.............بالاخره باید فرهنگش از یه جایی شروع شه

اره از قلیون کشیدنت معلومه

لینک به دیدگاه

چه ربطی داره .حالا شاید خیلی ها اینطوری باشن

من به خیلی ها کار ندارم در کل به نظر من باید روراست بود.

من که همیشه نظرمو رک و راست میگم :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

جالبه اتفاقا همه هم استقبال میکن و ناراحت نمیشن .

لینک به دیدگاه
شما صداقتو اشتباه گرفتی برادر من

این خصوصیات می تونه تو هر انسانی باشه ربطی به زن یا مرد نداره

اگه قرار به دیدن عیباست همیشه موردی برا دیدن هس

مهم حس و ملاکی هس که انسانی رو به انسان دیگه سوق میده

تو الان چرا باخانومت زیر یه سقف زندگی می کنی

یعنی اون اصلا عیب نداره ؟

اخلاق عالی داره ؟

یعنی زنی برتر از اون نیس تو دنیا؟

حتما هس ولی چیزی که تورو به سمت اون سوق داده چیزی بوده که ملاک تو برا انتخاب یه شریک برا تموم عمره البته شاید یعنی امیدوارم اینجوری باشی و همیشه بهش وفادار

من با خانمم صادقم

چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین

لینک به دیدگاه
من با خانمم صادقم

چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین[/quote

:2525s::2525s::2525s::2525s::persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
چه ربطی داره .حالا شاید خیلی ها اینطوری باشن

من به خیلی ها کار ندارم در کل به نظر من باید روراست بود.

من که همیشه نظرمو رک و راست میگم :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

جالبه اتفاقا همه هم استقبال میکن و ناراحت نمیشن .

ببین سمن چرا داد و بیداد میکنی؟..............من که صادقانه بهش گفتم همون چیزی رو که باید میگفتم.....................ولی ادمایی که چیزای دیگه بهش گفتن زرنگتر بودن..............میگم طرف مارو که میبینه انگار قاتل باباشو دیده.....روشو میکنه اونور...........حالا تقصیر من چیه

لینک به دیدگاه
من با خانمم صادقم

چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین

همونی که سمنی گفت!!!:ws3:

لینک به دیدگاه
من با خانمم صادقم

چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین[/quote

:2525s::2525s::2525s::2525s::persiana__hahaha:

این شکلکا با این اوتار جدیدت نمیخونه.............اصلا انگار عوض شدی .......

لینک به دیدگاه
ببین سمن چرا داد و بیداد میکنی؟..............من که صادقانه بهش گفتم همون چیزی رو که باید میگفتم.....................ولی ادمایی که چیزای دیگه بهش گفتن زرنگتر بودن..............میگم طرف مارو که میبینه انگار قاتل باباشو دیده.....روشو میکنه اونور...........حالا تقصیر من چیه

دیدی گفتم از اینکه دیگه جواب سلامتو نمیده ناراحتی!!!!:banel_smiley_4::ws3:

لینک به دیدگاه

په ربطی داره.

من میگم به صرفه اینکه طرفت ناراحت میشه نباید بهش دروغ بگی این بی ظرفیتی و بی جنبه بودن طرف تو بوده دلیل نمیشه کار تو اشتب بوده باشه که بهش گفتی خوشگل نیست:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

تو تقصیری نداری طرف خیلی توهمی بوده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...