رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ozda_jhnnb.jpgسلام

یه سوال داشتم

توی محیط core and cavity desinge وقتی منوی pulling direction رو انتخاب میکنم و قطعه رو انتخاب می کنیم که دو سطح نر و مادگی قطعه رو بدهد. برای من فقط خود سطح قطعه به دو رنگ سبز و قرمز در میاد و توی نمودار درختی سطح های core و cavity رو نمیسازه.

کسی میدونه چیکار باید کرد؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 972
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام یه سری اطلاعات در رابطه با دستگاه پوست گیر میوه می خواستم کسی میتونه از لحاظ مکانیزم کارکرد یا اینکه برای شروع طراحی باید از کجا شروع کنم کمکم کنه دستگاه رو در سطح کار کرد صنعتی میخوام ممنون میشم کسی کمک کنه زمانمم برای این کار کمه .:JC_thinking::JC_thinking:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

با سلام

catia v5.19 را نصب نموده ام و مشکلی ندارد جز اینکه در قسمت اندازه ها ، فقط و فقط عبارت -1/#IOmm را مینویسد. وقتی مقدار را تغییر میدهم ، شکل تغییر میکند ولی باز هم همین عبارت نوشته میشود.

لینک به دیدگاه
با سلام

catia v5.19 را نصب نموده ام و مشکلی ندارد جز اینکه در قسمت اندازه ها ، فقط و فقط عبارت -1/#IOmm را مینویسد. وقتی مقدار را تغییر میدهم ، شکل تغییر میکند ولی باز هم همین عبارت نوشته میشود.

روی ویندوز 8و8.1 جواب نمیدهد.

لینک به دیدگاه
با سلام

درود

از بخش تنضیمات زبان در کنترل پنل

تنضیمات اعداد رو روی انگلیسی قرار بدید

a1l39mffbpxr3hlvtefp.png

لینک به دیدگاه
درود

a1l39mffbpxr3hlvtefp.png

جدی اینجوری حل میشه؟

نمیدونستم!

ممنون

لینک به دیدگاه
جدی اینجوری حل میشه؟

نمیدونستم!

ممنون

بله همینجوری حل میشه

چون اکثر کسایی که با ویندوز 8 و 8.1 کار میکنن زبان نوشتاریشون و تاریخ روی فارسی هستش

این مشکل رو تو خیلی از سیسم ها دیدم و با همین روش حل شده:a030:

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید تو کتیایی که ریختم v5r19 وقتی میخوام اندازه گذاری کنم با اینکه تو تنظیمات درسته میلیمتر ولی یه سری علامت عجیب میاره اینجوری در صورتیکه درست نصب کردم و کرک هم وارد کردم مشکل از کجاست؟؟

#/ D -1

لینک به دیدگاه
سلام ببخشید تو کتیایی که ریختم v5r19 وقتی میخوام اندازه گذاری کنم با اینکه تو تنظیمات درسته میلیمتر ولی یه سری علامت عجیب میاره اینجوری در صورتیکه درست نصب کردم و کرک هم وارد کردم مشکل از کجاست؟؟

#/ D -1

درود

a1l39mffbpxr3hlvtefp.png

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام.تومحیط اسمبلی وقتی productفعال باشه ویوهای استاندارد را فرا خوانی میکنم ولی حالت موازی ندارند .ولی اگر هر یک ازقطعات فعال باشه این مشکل وجود نداره کسی میدونه چرا؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام.تومحیط اسمبلی وقتی productفعال باشه ویوهای استاندارد را فرا خوانی میکنم ولی حالت موازی ندارند .ولی اگر هر یک ازقطعات فعال باشه این مشکل وجود نداره کسی میدونه چرا؟:banel_smiley_4:

درود

اگ میشه ی تصویر هم پیوست کنین.

سوال رو متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . کمپونست(پرچم سمت راست بالای صفحه یا همون محور های xyz) رو روی قطعه قفل شده (قطعه ای که لنگر داره)قرار بده حالا روی اون دبل کلیک کن تو جدول باز شده سمت راست بالا یه سری زاویه نوشته اون ها رو رند کن (زاویه های 0-90-180 و منفی همین زاویه ها)دکمه apply رو از همون پنچره بزن قطعه تو فضا حول محور مختصات خودش میچرخه گه با عث میشه قید فیکس هم به هم بخوره حالا فیکث رو پاک کن و مجددا فیکث رو برای همون قطعه اجرا کن. الان با گرفتن نما های معمولی به نما های دلخواه میرسی فقط ممکنه نمای جدی چپ مجموعه مونتاژی با نمای چپ قطعه تفاوت داشته باشه مثلا تو نما چپ مجموعه نمای راست قطعه رو نشون بده یا تو همون نمای مجموعه نمای بالا رو نشون بده که قبل از فیکث کردن میتونی بچرخونی تا به نمای ایده ال برسی. البته مثال بالا برای یک مجموعه کا مل بود اما اگر مجموعه شما قطعه فیکث نداشت بهتره همیشه اولین قطعه ای که وارد اسمبل میکنی رو فیکث کنی.تا یه قطعه فیکث داشته باشی و تنها یک قید فیکث هم بیشتر نباید داشته باشی و گرنه ارور قید بهت میده در کل علت اصلی مشکل شما چرخش قطعه در فضای محیط نصبت به محور مختصات های صفحه است. این حالت برای قطعه هم ممکنه پیش بیاد که حجم یه قطعه نصبت به صفحه ترسی دارای یه زاویه خاص باشه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با سلام

من به یک مشکل در محیط sheet metal بر خوردم. من یک sheet تولید کردم سپس براش یک wall تولید کردم. بعد وقتی میخوام پشت سر wall قبلی یه wall دیگه ایجاد کنم به error زیر بر میخورم.

the wall cannot be created. you must review the edge selection

لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

لینک به دیدگاه

[ERROR][/ERROR]سلام

یه سری فایل cadpart از رفیقم گرفتم وقتی بازش میکنم این ارور رو میده :

Problem reading document. Load operation failed

بعضی از فایلاش مال خودشه بعضیاش رو دانلود کرده که زیپ هستن بعد از اکسترکت حتی اونا رو هم باز نمی کنه

اما یه سری فایل خودم از یه سایت خارجی دانلود کردم باز میشه

لینک به دیدگاه

سلام ، من ويندوز كامپيوترم رو عوض كردم قبلا كتيا v5r21 روش نصب بود همه نقشه هاي شركت رو با اون كشيدم الان همون ورژن قبلي روش نصبه اما هيچ كدوم از فايلهاي كتيا رو نميتونه نشون بده بايد چيكار كنم.اگه سريعتر كمكم كنيد ممنون ميشم .در ضمن ويندوز سون نصب كردم قبلا هم همين بود

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
[ERROR][/ERROR]سلام

بعضی از فایلاش مال خودشه بعضیاش رو دانلود کرده که زیپ هستن بعد از اکسترکت حتی اونا رو هم باز نمی کنه

چک کن تو مسیر فایل، جایی فارسی ننوشته باشی

لینک به دیدگاه
سلام ، من ويندوز كامپيوترم رو عوض كردم قبلا كتيا v5r21 روش نصب بود همه نقشه هاي شركت رو با اون كشيدم الان همون ورژن قبلي روش نصبه اما هيچ كدوم از فايلهاي كتيا رو نميتونه نشون بده بايد چيكار كنم.اگه سريعتر كمكم كنيد ممنون ميشم .در ضمن ويندوز سون نصب كردم قبلا هم همين بود

:icon_pf (34):

ریلیز r بریزید

آخرین ریلیز فکر کنم 2016 باشه که کاملا پایدار شده

لینک به دیدگاه
سلام

ممکن ورژن فایل طراحی شده با کتیای شما همخوانی نداشته باشه و بالاتر باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...