رفتن به مطلب

باسخ گویی به سوالات شما

ارسال های توصیه شده

• 3 ماه بعد...

سلام

اگه حین اینکه داریم رانندگی میکنیم ماشینو خاموش کنیم یعنی سوئیچ رو بچرخونیم چه اتفاقی میفته؟

من میدونم میخوام بدونم شوما هم میدونین؟ 4chsmu1.gif

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
نظرتون درباره باد انداختن تو گلگیرای عقب پژو پارس چیه؟چون ماشینمو خوابوندم تایرا گیر میکنه به گلگیر..

ضمنا باد انداختن تو گلگیر چطوریه؟

ممنون

باد انداختن تو گلگیر عقب کلا دردسر داره ترکیب ماشین را هم به هم میزنه.....

در یک صورت ممکنه خوب دربیاد که اونم مستلزم خرج زیاده و بعدش شاید ازش ناراضی بشی

لینک به دیدگاه

نرم بودن ماشین به فنربندی و کمک فنرها بستگی داره نه ارتفاع دیواره لاستیک و تا زمانی که شما قصد کاهش ارتفاع نداشته باشید از نرمی ماشینتون چیزی کم نمیشه.

هرچی دیواره لاستیک کوتاه تر باشه اصطلاحا ماشین بیشتر میکوبه

مثلا در خودرو لوگان میشه از لاستیک با عرض 245 هم استفاده کرد بدون اینکه احتیاجی به باد انداختن در گلگیرها باشد.

لینک به دیدگاه

ماشینمو که خوابوندم به اندازه 3 انگشت تایر عقبو با گلگیر تنظیم کردم و تایر جلو هم 2 انگشت فاصله گذاشتم.رینگ تیتانیوم لنزو 17 گذاشتم تایرم 235 هم عقب هم جلو.2 نفر که عقب ماشینم سوار میکنم و وزنشون از 200 کیلو هم مثلا بیشتر نیست ترمز که میگیرم یا سرعت بالا (130) گلگیره گیر میکنه به لاستیک و صدای بدی هم میده همرا با پوسته شدن تایر اگه میشه یه راه حل خوب و منطقی بهم پیشنهاد کنید؟

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...

دوستای عزیز سلام،یه مشکلی واسه ماشین من پیش اومده ممنون میشم کسی بتونه راهنماییم کنه-ماشین یه سمند هست _یه مدت پیش به دلیل نشتی رادیاتور توی خیابون آبش تماما خالی شد و واشر سوزوند.حالا بعد از تعمیر کامل و تعویض رادیاور،با اینکه ترموستات 72 درجه گرفتم ولی بازم دما میاد روی 90 و بعضی مواقع بالاترم میره ولی جوش نمیاره!!! این توی حرکت اتفاق میفته و وقتی ماشین درجا کار میکنه روی 80 درجه فن روشن میشه و دما بالا نمیره-چی کار کنم درست بشه و مشکل از کجاست؟؟ ممنون از همگی:ws51::mpr:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...