رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز:icon_gol:

دانلود یک نرم افزار کم حجم وبسیار جالب درزمینه انجام محاسبات پمپ ها

این نرم افزار تحت XP وویستا کارمیکنه ومیتونید با وارد کردن مشخصه های اولیه پمپ به توان خروجی پمپ دست پیدا کنید

امیدوارم این فایل کم حجم به درد دوستان عزیز بخوره

موفق باشیم:icon_gol:

پسورد:

spowpowerplant

دانلود کنید:icon_gol:

setup_powercalc.zip

• Like 10

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من کارشناس مسئول یک شرکت حفاری هستم که جدیدا این شغل به من واگذار شده است. وظیفه من مشخص نمودن نوع پمپ آب متناسب با عمق چاه و دبی مجاز برداشت از چاه هست ،می خواستم کمکم کنید با چه نرم افزاری می تونم با دادن داده هایی مثل عمق و قطر لوله ابدهی و دبی برداشت قدرت پمپ به شکل استاندارد و با حداکثر توان وحداقل مصرف انرژی مشخص بشه . البته رشته من زمین شناسی هستش ولی کمی هیدرولیک خوندم.ممنون

• Like 2

لینک به ارسال

با سلام

فایل محاسبه توان پمپ قابل دانلود شدن نیست .

• Like 2

لینک به ارسال
با سلام

فایل محاسبه توان پمپ قابل دانلود شدن نیست .

سلام دوست عزیز، فایل سالم قابل دانلود است و مشکلی ندارد، میتونید عملیات دانلود رو دوباره اجرا کنید!

• Like 2

لینک به ارسال

سلام من کارشناس مسئول حفاظت منابع آّ هستم. وظیفه من مشخص نمودن نوع پمپ آب متناسب با عمق چاه و دبی مجاز برداشت از چاه هست ،می خواستم کمکم کنید با چه نرم افزاری می تونم با دادن داده هایی مثل عمق و قطر لوله ابدهی و دبی برداشت قدرت پمپ به شکل استاندارد و با حداکثر توان وحداقل مصرف انرژی مشخص بشه . البته رشته من زمین شناسی هستش

• Like 1

لینک به ارسال

دوست عزيز بيش از ده بار فايل فوق را دانلود كردم ولي هر دفعه هنگام باز كردن فايل زيپ پيغام خطا ميدهد .

• Like 1

لینک به ارسال
سلام من کارشناس مسئول یک شرکت حفاری هستم که جدیدا این شغل به من واگذار شده است. وظیفه من مشخص نمودن نوع پمپ آب متناسب با عمق چاه و دبی مجاز برداشت از چاه هست ،می خواستم کمکم کنید با چه نرم افزاری می تونم با دادن داده هایی مثل عمق و قطر لوله ابدهی و دبی برداشت قدرت پمپ به شکل استاندارد و با حداکثر توان وحداقل مصرف انرژی مشخص بشه . البته رشته من زمین شناسی هستش ولی کمی هیدرولیک خوندم.ممنون

در مورد محاسبه پمپ جهت چاههای عمیق بهترین راه استفاده از کاتالوگ شرکت های سازنده پمپ می باشد گرچه داده های آزمایش پمپاژ از اساسی ترین اطلاعات خواهد بود

• Like 1

لینک به ارسال

در مورد محاسبه پمپ جهت چاههای عمیق بهترین راه استفاده از کاتالوگ شرکت های سازنده پمپ می باشد گرچه داده های آزمایش پمپاژ از اساسی ترین اطلاعات خواهد بود

• Like 1

لینک به ارسال
در مورد محاسبه پمپ جهت چاههای عمیق بهترین راه استفاده از کاتالوگ شرکت های سازنده پمپ می باشد گرچه داده های آزمایش پمپاژ از اساسی ترین اطلاعات خواهد بود اگر نیاز بیشتری بود باvosoqi_1335@ yahoo.com تماس بگیرید
  • Like 1

لینک به ارسال

سلام

لطفا روش دانلود را برام بفرستین خیلی نیاز دارم بهش

لینک به ارسال
سلام

لطفا روش دانلود را برام بفرستین خیلی نیاز دارم بهش

فایل پیوست شده تو پست اول رو دانلود کنید :ws38:

اگه با گوشی دارید چک می کنید، انتهای صفحه روی مشاهده کامل سایت کلیک کنید تا سایت رو به صورت کامل ببینید و پیوست هم دیده بشه :a030:

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی شما

متاسفانه فایل را که میخواهم باز کنم خطای استخراج میده

لینک به ارسال
ممنون از راهنمایی شما

متاسفانه فایل را که میخواهم باز کنم خطای استخراج میده

سلام. از پسورد spowpowerplant برای باز کردن فایل استفاده کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری