رفتن به مطلب

هشت رازی که زنها نمی خواهند مردها بدونن

EN-EZEL

ارسال های توصیه شده

127991235.jpg

آیا تابه حال به این فکر کرده اید که در ذهن خانم ها چه می گذرد؟ آیا می دانستید که گاهی اوقات منظور خانم ها آن چیزی نیست که بر زبان می آورند؟ آنها ممکن است چیزی به زبان بیاورند و منظورشان دقیقاً برعکس آن باشد. اما خانم ها واقعاً چه می خواهند؟ در این مقاله رازهایی را برایتان فاش می کنیم که خانم ها اصلاً دوست ندارند شما آنها را بدانید!

* بلوندها همیشه هم خنگ نیستند. اگر فکر می کردید که همه بلوندها خنگ هستند باید بگویم که کاملاً در اشتباهید. رنگ مو ارتباطی با هوش ندارد. آنها فقط خودشان را خنگ جلوه می دهند که جذاب تر و بانمک تر به نظر برسند و شما پول بیشتری خرجشان کنید. و اگر شما این کار را بکنید آنوقت باید بگوییم که خنگ شما هستید نه آنها!

* خانم ها به حد مرگ حسودند. شاید انکار کنند اما واقعیت این است که شدیداً حسادت می کنند اگر طرفشان با یک زن ناشناس یا حتی یک دوست حرف بزند. شاید طور دیگری خود را نشان دهد اما مطمئن باشید که شعله های حسادت درونش زبانه می کشد.

* من ***ی ترین زن دنیام. همه خانم ها چنین طرز تفکری دارند حتی اگر سعی کنند که انکارش کنند. تقریباً همه خانم ها دوست دارند احساس کنند که تنها ملکه زیبایی در دنیا هستند و هیچ چیز دیگری در دنیا با آنها برابری نمی کند.

* من چاقم؟ مطمئنم که این جمله تابه حال چندین و چند بار به گوشتان خورده است اما اجازه بدهید خیلی راحت قبول کنیم. خانم ها هرچقدر هم که لاغر باشند به هیچ وجه خودشان را لاغر نمی دانند. تقریباً همه خانم ها عادت دارند که هر لباسی که می پوشند قبلش بپرسند که چاق نشانشان می دهد یا نه.

* همیشه درمورد خریدهایشان دروغ می گویند. ممکن است برای خرید موادغذایی بیرون رفته باشند اما مطمئناً برای خودشان هم یک چیزی می خرند. بعد سعی می کنند یا آنرا پنهان کنند یا درمورد قیمت آن دروغ بگویند.

* هیچ رازی را با آنها درمیان نگذارید. تقریباً همه خانم ها هر رازی که به آنها بگویید را با دوستانشان هم درمیان می گذارند. اگر اینکار را نکنند آنوقت وقتی برای ناهار بیرون می روند یا برای خوردن چای دور هم جمع می شوند حرف کم می آورند. این مسئله حتی درمورد خصوصی ترین رازهایتان هم صدق می کند (امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چه رازهایی است).

* چه کفش هایی پایتان است؟ بله واقعیت دارد، خانم ها مردها را از روی کفش هایشان می سنجند. پس بهتر است دفعه بعد که بیرون رفتید، کفش های شیک تر و تمیزتری بپوشید.

* وقتی خیانت کنید می فهمند. سیستم عاطفی و احساسی خانم ها آنقدر قوی است که وقتی خیانت کنید سریع به آنها انتقال می دهد. هرچقدر هم که در اینکار خبره باشید اما مطمئن باشید که از چشم او پوشیده نمی ماند.

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* وقتی خیانت کنید می فهمند. سیستم عاطفی و احساسی خانم ها آنقدر قوی است که وقتی خیانت کنید سریع به آنها انتقال می دهد. هرچقدر هم که در اینکار خبره باشید اما مطمئن باشید که از چشم او پوشیده نمی ماند.

زن من که تا حالا نفهمیده:jawdrop:

لینک به دیدگاه
* خانم ها به حد مرگ حسودند. شاید انکار کنند اما واقعیت این است که شدیداً حسادت می کنند اگر طرفشان با یک زن ناشناس یا حتی یک دوست حرف بزند. شاید طور دیگری خود را نشان دهد اما مطمئن باشید که شعله های حسادت درونش زبانه می کشد.

در برابر کسانی که خودم بشناسمشون به هیچ وجه حسادت ندارم... الزاماً نباید دوستای همسری که می خوام داشته باشم همه مرد باشن!!! اما خودم باید شناخت کامل داشته باشم...

و نیازی نیست که اونا تنها همو ببینن تا مشکلی غیر منتظره پیش بیاد... :hanghead:

آدمها به دنیا اومدن که با هم ارتباط داسته باشن... از زندانی کردن دیگران برای خودم متنفرم!!!

البته در برابر کسانی که نشناسمشون من هم حسادت می کنم... :hanghead:

* من ***ی ترین زن دنیام. همه خانم ها چنین طرز تفکری دارند حتی اگر سعی کنند که انکارش کنند. تقریباً همه خانم ها دوست دارند احساس کنند که تنها ملکه زیبایی در دنیا هستند و هیچ چیز دیگری در دنیا با آنها برابری نمی کند.

نه اینکه کسی در دنیا با من برابری نداشته باشد! اما سعی می کنم برای همسرم از هر لحاظ بهترین باشم !!! :hanghead: این من و اونیم که می خوایم زندگی کنیم و من نمی خوام با دیگران زندگی کنم که خودم را در مقایسه با دیگران قرار بدم!!!

اما بی شک این همیشه در ذهنم هست که من برای او بهترینم! :icon_gol:

* من چاقم؟ مطمئنم که این جمله تابه حال چندین و چند بار به گوشتان خورده است اما اجازه بدهید خیلی راحت قبول کنیم. خانم ها هرچقدر هم که لاغر باشند به هیچ وجه خودشان را لاغر نمی دانند. تقریباً همه خانم ها عادت دارند که هر لباسی که می پوشند قبلش بپرسند که چاق نشانشان می دهد یا نه.

رو این مساله به هیچ وجه حساسیت ندارم!

* همیشه درمورد خریدهایشان دروغ می گویند. ممکن است برای خرید موادغذایی بیرون رفته باشند اما مطمئناً برای خودشان هم یک چیزی می خرند. بعد سعی می کنند یا آنرا پنهان کنند یا درمورد قیمت آن دروغ بگویند.

تکذیب می کنم... مگه خرید کردن هم ترس داره؟!! اتفاقاً خیلی هم کیف میده که وسایلتو بهش نشون بدی و نظرشم بخوای...

من که اینطوری اَم... :hanghead:

* هیچ رازی را با آنها درمیان نگذارید. تقریباً همه خانم ها هر رازی که به آنها بگویید را با دوستانشان هم درمیان می گذارند. اگر اینکار را نکنند آنوقت وقتی برای ناهار بیرون می روند یا برای خوردن چای دور هم جمع می شوند حرف کم می آورند. این مسئله حتی درمورد خصوصی ترین رازهایتان هم صدق می کند (امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چه رازهایی است).

اینم تکذیب می کنم... هر زن و مردی در زندگی مشترک خود یه چیزای خصوصی ای دارن که فقط برای خودشونه و ربطی به دیگران نداره ... دلیلی هم نداره که خانومه برای دیگران تعریف کنه!!!

البته بعضاً دیده شده که مردها هم خاله زنک بازی در میارن!!! :hanghead:

* چه کفش هایی پایتان است؟ بله واقعیت دارد، خانم ها مردها را از روی کفش هایشان می سنجند. پس بهتر است دفعه بعد که بیرون رفتید، کفش های شیک تر و تمیزتری بپوشید.

بله در این مورد من به شخصه خیلی حساسم!!! :hanghead:

موافقم... دقیقاً انگار یه سِنسور تو وجودمونه... :hanghead:

لینک به دیدگاه
:ws27:

هوا یه مقدار نه بیش از یه مقدار ابری شد !:jawdrop:

خب مگه چیه؟؟؟نفهمیده دیگه...:ws3:

موافقم... دقیقاً انگار یه سِنسور تو وجودمونه... :hanghead:

هااااا...:ws52:

پس خانوم من سینسور نداره...

خوبه ها:ws3:

لینک به دیدگاه

هااااا...:ws52:

پس خانوم من سینسور نداره...

خوبه ها:ws3:

بیچاره خانومت...:hanghead:

من اگه بفهمم اول از همه چشمای شوهرمو در میارم بعدش سعی می کنم رو ویلچر نشینش کنم، بعدش هم مهریه ام رو اجرا میزارم و طلاقمم میگیرم و بهش میگم حالا برو با اون یکی... :ws28:

لینک به دیدگاه
بیچاره خانومت...:hanghead:

من اگه بفهمم اول از همه چشمای شوهرمو در میارم بعدش سعی می کنم رو ویلچر نشینش کنم، بعدش هم مهریه ام رو اجرا میزارم و طلاقمم میگیرم و بهش میگم حالا برو با اون یکی... :ws28:

اووووووووه...

چه خشن...

:ws44:

لینک به دیدگاه
اووووووووه...

چه خشن...

:ws44:

حالا گریه نکن...

امّا آدم خیانتکار حقشه...:w16:

یا مثل آدم بیاد و به زنش بگه ما به درد هم نمی خوریم و من می خوام با دیگری یا دیگران ( الزاماً نمی خواد یک نفر باشه ، چون بعضیا فقط با یک نفر نیستن! ) باشم یا مثل بچه ی آدم بشینه سرِ خونه زندگیش!!! :w00:

لینک به دیدگاه
بزار دستم بهت برسه....ازین بدتراشو سرت میارم!

:w00::w00::w00:

حالا گریه نکن...

امّا آدم خیانتکار حقشه...:w16:

یا مثل آدم بیاد و به زنش بگه ما به درد هم نمی خوریم و من می خوام با دیگری یا دیگران ( الزاماً نمی خواد یک نفر باشه ، چون بعضیا فقط با یک نفر نیستن! ) باشم یا مثل بچه ی آدم بشینه سرِ خونه زندگیش!!! :w00:

آخه من زنم کوجا بود...

میخواستم شما رو تست کنم...

همتون خشن تشریف دارین.

:ws44::ws44:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

آخه من زنم کوجا بود...

میخواستم شما رو تست کنم...

همتون خشن تشریف دارین.

:ws44::ws44:

این خشانت نیست...:w00:

ما بهش میگیم غیرت...خارجی ها هم بد متوجه شدنو میگن حسادت!:JC_thinking:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...