رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوتا نمایشنامه از حسین پناهی خوندم

دو مرغابی در مه

و

گوش بزرگ دیوار

نوع نگاه پناهی و ادبیات خاصشو دوست دارم,البته با هر سلیقه ای ساز گار نیست...

لینک به دیدگاه

من امروز یه کتاب از سپیده شاملو خوندم به اسم انگار گفته بودی لیلی

کتاب خوبی بودkaffeetrinker_2.gif

تا حالا از این نویسنده چیزی نخونده بودم،اما قلمش بد نبود

لینک به دیدگاه

مرگ غم انگيز پسر صدفي :ws3:

نوشته ي تيم برتونه. درواقع يه سري داستان كوتاه در مورد موجوداتي هست كه خود تيم برتون خلق كرده. بعضياشونم توي فيلماش اومدن:ws3:

براي من كه كلا توي همين فضا ها سير ميكنم حس همزاد پنداري رو تقويت ميكنه. شما رو نميدونم.

جهت اطلاع ... لينك ندارم :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

کتاب چنین گفت زرتشت نیچه رو برای بارسوم خوندم

گاهی وقتا فکر میکنم نیچه یک دیوانه بوده بین ادمایی که نمیدونستن باید چی بگن بهش ولی درکل مغز وفکر نیچه واقعا خارق العاده هست واصلا اجازه نمیده تا شما فکربالادستی داشته باشین

چنین گفت زرتشت نام کتابی‌است که فریدریش نیچه فیلسوف زبان و فرهنگ‌شناس آلمانی آنرا نگاشته‌است. این کتاب حالت داستان‌گونه دارد و قهرمان اصلی آن شخصی به نام «زرتشت»* است. نیچه در این کتاب عقاید خود را از زبان این شخصیت بیان داشته‌است. نیچه، چنین گفت زرتشت را «کتابی برای همه کس و هیچ کس» هم نامیده‌است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

من چند روزه دارم غزلیات سعدی رو میخونم...فوق العاده است....شعراش محشره.....امروز خریدمش کتابشو...قبلش از کتابخونه گرفته بودم و پیشم بود ولی امروز کتاب عزیزمو خریدم.....

لینک به دیدگاه

من این چند وقت درگیر بودم زیاد وقت نداشتم برای همین کتابی رو فعلا کامل نخوندم اما چون این کتاب خیلی ارزشمند و جالبه از نظر من خواستم بگم تا دوستان هم اگه شد استفاده کنن

من یه بخش هایی ازش رو خوندم

امام علی (ع) صدای عدالت انسانیت

جلد اول علی و حقوق بشر

تالیف دکتر جرج جرداق

ترجمه عطا محمد سردار نیا

لینک به دیدگاه

3سال در ایران..نوشته کنت دو گوبینو....ترجمه ذبیح الله منصوری...

تحلیل شخصیت ایرانیا و رفتارشون در زمان ناصرالدین شاهه...که کنت سفیر فرانسه نوشته....رفتارهایی که هنوز داریم....البته اغراق هم گاهی داشت...ولی در کل متاسفانه همینه!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...