رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من تا حالا پی دف فارسی ندیدم .اما این اموزشهای انگلیسی هم بسیار ساده توضیح دادند .حتی اگر خیلی کم هم انگلیسی بلد باشید متوجه خواهید شد چی میگه .

خوب انشالله با کمک هم یاد میگیریم .

لینک به دیدگاه

من تا حالا پی دف فارسی ندیدم .اما این اموزشهای انگلیسی هم بسیار ساده توضیح دادند .حتی اگر خیلی کم هم انگلیسی بلد باشید متوجه خواهید شد چی میگه .

خوب انشالله با کمک هم یاد میگیریم .

لینک به دیدگاه

خوب برای یادگیری همچین نرم افزاری که قابلیت های زیادی داره معمولا از مدلسازی شروع می کنند .ابتدا اشنایی با ترسیمات 2 بعدی و سپس 3 بعدی .در واقع شما در ابتدا باید با محیط 2 بعدی این نرم افزار اشنا بشید .اشنایی با رسم خط و منحنی و ....سپس اشنایی با ایجاد قیدها در ترسیمات و .......

لینک به دیدگاه

بهتره سوالاتتو بپرسی .برای اینکه کامل با دستورات آشنا بشی و از هین ابتدا قابلیت های این غول نرم افزاری رو متوجه بشی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان

علی رغم اینکه چند تا مدل در pro-e انجام دادم ولی همچنان با اندازه گذاری در اون مشکل دارم و هرچی گشتم نتونستم بفهمم که چه طوری میشه زد

کسی می تونه کمک کنه

لینک یک مدل لیوان با درب طرح مدل از کتاب دکتر جمشیدی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام

من متوجه نشدم مشکل شما کجاست؟

راحت ترین راه برای اندازه گذاری استفاده از گزینه ی Normal هست ولی برای تغییر اندازه میتونین از گزینه ی Modify (گزینه ی زیر Normal) استفاده کنین.

ولی اگه منظورتون کار با Normal هست می تونین به سایت زیر برین:

کلا با کلیک و مید کیلیک (کیلیک وسط) موس انجام می شن. مثلا برای اندازه گذاری دو نقطه، روی اون ها کلیک کن و جایی که می خوای اندازه گراشته بشه ( و مدل اندازه) مید کلیک کن.

یا برای شعاع،کیلیک و مید کیلیک یا برای قطر دو بار کیلیک و مید کیلیک و ...

لینک به دیدگاه

ممنون از شما آقای mpm شاید باورتون نشه اما من تا الان (مید کلیک) رو کشف نکرده بودم و توی 5-6 تا مدلی که انجام دادم حتی یک مرتبه هم دستی اندازه گذاری نکردم و با یک مصیبتی از اندازه های اتومات استفاده می کردم

البته فکر می کنم بعضی از دوستانی که مثل من تازه شروع کردن همین مشکل رو دشته باشند

ممنون.................... :w16:

لینک به دیدگاه
این چند تا لینک راجبه

cae training کامل در pro

لینک تراشکاری ساده در pro

لینک کتاب basic در pro

لینک های بیشتر در صورته دیدنه علاقه بیشتر:ws3:

ممنون

مهندس جان می زنه لینک صحیح نیست

راهنمایی میکنی

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

با سلام مجدد - من اين برنامه را از اينترنت دانلود كرده ام و چنين اتوراني براي نصب ندارد.. يعني فولدر crack1 , 2 را همراه ندارد..اگر ممكن است زحمت اين فولدر ها را بكشيد..با تشكر فراوان:w16:

لینک به دیدگاه

از

می تونید نسخه ب همراه کرک رو دانلود کنید .

وبلاگ هم وبلاگ بسیار مفیدی برای دانلود و اموزش این نرم افزار است.

متاسفانه من دی وی دی نرم افزار رو پیدا نکردم. هر چند نسخه من 5 -64 بیتی بود .:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...