رفتن به مطلب

پروژه ها و تمرینات درسی یا آزمایشگاهی

ارسال های توصیه شده

اساتید گرامی سلام . من توی بد مخمصه ای گیر کردم . ممنون میشم راهنماییم بفرمایین . چون من پس فردا ( روز دوشنبه ) باید پروژه ام رو تحویل بدم .

طراحی یک گذرگاه سری برای 4 ثبات 4 بیتی بوسیله نرم افزار پروتئوس .

ممنون میشم اگه کمکم کنین .

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام من یک پروژه در مورد تحقیق یک نرم افزار تجاری هر چی شد همراه با نمودار و فلوچارتشون میخوام مربوط به درس مبانی مهندسی نرم افزار هست اگه ممکنه کمکم کنید زیاد وقت ندارم

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید ممکنه همین الآن برام یه پروژه در مورد نرم افزار تجاری هر چی که باشه بفرستید به همراه نمودار و فلوچارتش خیلی ممنونم زیاد وقت ندارم

لینک به دیدگاه

چقدر جالبه هر كه درسش عقب افتاده يا پروژه ميخواهد درخواست مي دهد.

حداقل خودتون يه كمي كار كنيد بعد مشكل داشتيد بپرسيد.!!!!!؟؟؟؟؟

با يه سلام پروژه ميخواهي؟؟؟؟!!!!!!!

متاسفانه اين مشكل ما ايراني هاست كه....

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دانلود پروژه های برنامه نویسی درس محاسبات عددی . این مجموعه شامل ۳ پروزه برنامه نویسی با متلب می باشد که مربوط به درس محاسبات عددی است .

روش منصف ، روش نابجایی و روش نیوتن – رافسون موارد انجام شده در این پروژه ها می باشند . فایل PDF به همراه فایل قابل ویرایش WORD که مشتمل بر ۳ مثال مختلف حل شده برای هر روش می باشد نیز ضمیمه گردیده است.

download.png

size.png حجم فایل : 500 کیلوبایت

lock.png پسورد فایل :

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...

دانلود پروژه های برنامه نویسی درس محاسبات عددی . این مجموعه شامل ۳ پروزه برنامه نویسی با متلب می باشد که مربوط به درس محاسبات عددی است .

روش منصف ، روش نابجایی و روش نیوتن – رافسون موارد انجام شده در این پروژه ها می باشند . فایل PDF به همراه فایل قابل ویرایش WORD که مشتمل بر ۳ مثال مختلف حل شده برای هر روش می باشد نیز ضمیمه گردیده است.

download.png

size.png حجم فایل : 500 کیلوبایت

lock.png پسورد فایل :

مرسی خیلی ممنون

برای روش های دیگه ندارید؟

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

من برای حل تمرین های زیر مشکل دارم، کسی هست که بتونه به من کمک کنه؟

Given a 64 8 ROM chip with an enable input, show the external connections necessary to construct a 256 8 ROM with four chips and a decoder.

-------------------------------------------------------------------------

Specify the size of a ROM (number of words and number of bits per word) the will accommodate the truth table for the following combinational circuit components:

(a) a binary multiplier that multiplies two 4-bit binary words,

(b) a 4-bit adder-subtractor,

© a quadruple two-to-one-line multiplexer with common select and enable inputs, and

(d) a BCD-to-seven-segment decoder with an enable input.

-------------------------------------------------------------------------

List the PLA programming table for the BCD-mctss-3-code converter whose Boolean functions are simplified in Fig. 4.3.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...