رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام مجدد خوشبختم خانوم سحر ناز بانو ، بچه کجایین البته اگه فضولی نیستا گفتم بیشتر آشنا بشیم خانوم مهندس

قربانِ شماclear44.gif

خطه ی سرسبزِ شمال(گلستان):ws37:

لینک به دیدگاه
جدا ؟ واقعا که سرسبزه بهت حسودیم شد جای خوبی دارینا قدرشو بدونین آب و هوا چطوره ؟؟ گرم شده یا هنوز میشه اومد ی گشتی زد

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شرجی شده امروزا،

از این به بعد هواش آدمو خفه میکنه smiley-sick021.gif

لینک به دیدگاه

اِ به این زودی هواش گرم شد :5c6ipag2mnshmsf5ju3 تازه تصمیم داشتم بیام ی آب و هوایی عوض کنم پس دیگه نمیشه نه ؟ رفت برا پاییز که دوباره هواش خنک بشه درسته !!؟ میگم سحر ناز خانوم چند سالتونه ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب سیسیل خوبین پوزش میخوام یهو دویدم تو حرفتونا اما انگار شاد نیستی خدای نکرده اتفاقی افتاده ؟؟ البته بر مبنای فضولی نذارینا ی نوع احساس همدردی :ws38:

لینک به دیدگاه
اِ به این زودی هواش گرم شد :5c6ipag2mnshmsf5ju3 تازه تصمیم داشتم بیام ی آب و هوایی عوض کنم پس دیگه نمیشه نه ؟ رفت برا پاییز که دوباره هواش خنک بشه درسته !!؟ میگم سحر ناز خانوم چند سالتونه ؟؟

اگه تحمل هوای شرجی رو دارید تشریف بیاورید:ws37:

23سال..

لینک به دیدگاه

دلم تنگه .........

برای صدایت ........برای خنده هایت ........برای دیدن چهره ات .......برای نوازش صورتت ......برای اغوشت ...

دلتنگم .........و هیچ چیز مرا ارام نمیکند ...مگر اینکه بیایی و مرا در اغوش بگیری ......

کجایی زندگی من ....کجایی .....چرا نمی یابمت ......

لینک به دیدگاه
اگه تحمل هوای شرجی رو دارید تشریف بیاورید:ws37:

23سال..

والا طاقتشو دارم اما بیشتر حال میده خنک باشه رفتی بیرون از فضای دورو ورت لذت ببری نه اینکه چشماتو ببندی بدویی بری خونه زیر کولر !!!! خانوم مهندس کارتون چیه ؟

لینک به دیدگاه
والا طاقتشو دارم اما بیشتر حال میده خنک باشه رفتی بیرون از فضای دورو ورت لذت ببری نه اینکه چشماتو ببندی بدویی بری خونه زیر کولر !!!! خانوم مهندس کارتون چیه ؟

خانم مهندس فعلا دارن گل می چینن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...