رفتن به مطلب

آموزشها و گفتگوهای کاربران solid work

Amin

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 102
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به دوستان و علاقه مندان سالیدورکز و SolidWorks

خیلی هم عالی...:ws3:

سلام خیلی خوش اومدی

دیگه این تاپیک لازم بود که سالید کارها یه حال و هوایی عوض کنن و تجربیاتشونو هم در اختیار بقیه بذارن:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

اگر قیمت نرم افزار مهندسی SOLIDWORKS در ایران هم قیمت نسخه اورجینالش بود باز هم میخریدیدش؟؟؟؟

اصلا سمتش میرفتید؟؟؟

قیمت نسخه پریمیوم سالیدورکز 5000$ ، مناسبه؟

حدود 16,000,000 تومان بله 16 میلیون تومان

mf54dyhcj8c9777hqh.jpg

لینک به دیدگاه
اگر قیمت نرم افزار مهندسی SOLIDWORKS در ایران هم قیمت نسخه اورجینالش بود باز هم میخریدیدش؟؟؟؟

اصلا سمتش میرفتید؟؟؟

قیمت نسخه پریمیوم سالیدورکز 5000$ ، مناسبه؟

حدود 16,000,000 تومان بله 16 میلیون تومان

mf54dyhcj8c9777hqh.jpg

خب حتما کسی که این مبلغو برای این نرم افزار پرداخت میکنه بیش تر از این مبلغو با سالید بدست میاره.

که این نرم افزار رو تهیه میکنه.

ولی یه مهندس با حقوق متوسط حدود یک سالو نیم کار کنه تازه پوله نرم افزار کشور خارجی رو بدست بیاره.

لینک به دیدگاه

ارزش این نرم افزار خیلی بالاست

میدونی چقدر براش زحمت میکشن؟

اگه قرار باشه همه با 1000 تومن این نرم افزار رو تهیه کنن دیگه انگیزه ای برای رفع مشکلات و بهتر کردن این نرم افزار میمونه؟

لینک به دیدگاه

خب تو ایران اورجینالش 1000 تومن که نیستا فک کنم 14000 بود یه سال پیش.

خب ادم یه هزینه ایرو میکنه که براش منفعت داشته باشه خب کی میاد با حقوق 1000000 برای بچه ش یه نرم افزار 16000000 بخره .

منظورم این بود که اگه خارج از کشور یه نرم افزار این قیمت داره هزینه های درامد و خرج کردنشون به احتمال زیاد تعادل داره با این قیمت. یه نفر که با نرم افزار 16 میلیون کار میکنه حقوقش چقده ؟! وقتی این قیمت وارد ایران شه باید همون فرهنگ هم که این قیمت رو گذاشته وارد ایران بشه تا مشکل پیش نیاد.

16 تومن بری تو کار ازاد بهتره که تا نرم افزار یاد بگیری در به در بری دنبال کار کار پیدا بشه نشه !

مشخصا تو ایران نمیکشه !:ws3:

لینک به دیدگاه
خب تو ایران اورجینالش 1000 تومن که نیستا فک کنم 14000 بود یه سال پیش.

خب ادم یه هزینه ایرو میکنه که براش منفعت داشته باشه خب کی میاد با حقوق 1000000 برای بچه ش یه نرم افزار 16000000 بخره .

منظورم این بود که اگه خارج از کشور یه نرم افزار این قیمت داره هزینه های درامد و خرج کردنشون به احتمال زیاد تعادل داره با این قیمت. یه نفر که با نرم افزار 16 میلیون کار میکنه حقوقش چقده ؟! وقتی این قیمت وارد ایران شه باید همون فرهنگ هم که این قیمت رو گذاشته وارد ایران بشه تا مشکل پیش نیاد.

16 تومن بری تو کار ازاد بهتره که تا نرم افزار یاد بگیری در به در بری دنبال کار کار پیدا بشه نشه !

مشخصا تو ایران نمیکشه !:ws3:

حرفت حقه

ولی ببین تو خارج کشور هم همه از این نرم افزار ها استفاده نمیکنن

کسی استفاده میکنه که یا کارش باشه یا مجبور باشه

مثلا" تو یه نقشه میکشی میخوای به یکی نشون بدی یا باید از لپ تاپت نشونش بدی یا اینکه از قابلیتی که سالید گذاشته تبدیل به پی دی اف کنی تا طرف بتونه طرخاتو ببینه

حتی مدیرای شرکت ها هم خیلیاشون ندارن همچین چیزیو و این قابلیت پی دی اف چند ساله که به سالید اضافه شد دلیلشم همین بود

اما تو ایران طرف با 1000 تومن هر نرم افزاری نصب میکنه

من خودم اورجینالشو 1000 تومن خریدم ( البته اورجینال نداریم تو ایران همه کرک شده هستن منظور از ایناست که شرکت های کپی نرم افزار میفروشون)

لینک به دیدگاه
حرفت حقه

ولی ببین تو خارج کشور هم همه از این نرم افزار ها استفاده نمیکنن

کسی استفاده میکنه که یا کارش باشه یا مجبور باشه

مثلا" تو یه نقشه میکشی میخوای به یکی نشون بدی یا باید از لپ تاپت نشونش بدی یا اینکه از قابلیتی که سالید گذاشته تبدیل به پی دی اف کنی تا طرف بتونه طرخاتو ببینه

حتی مدیرای شرکت ها هم خیلیاشون ندارن همچین چیزیو و این قابلیت پی دی اف چند ساله که به سالید اضافه شد دلیلشم همین بود

اما تو ایران طرف با 1000 تومن هر نرم افزاری نصب میکنه

من خودم اورجینالشو 1000 تومن خریدم ( البته اورجینال نداریم تو ایران همه کرک شده هستن منظور از ایناست که شرکت های کپی نرم افزار میفروشون)

خب منم همینو میگم ایران همچین قیمتی رو برای یه نرم افزار نمیتونه هضم کنه.نرم افزار هایی با قیمت بالا هست فک کنم نرم افزاری برای متره براورد بود گرون بود ولی زیر 1 میلیون بود. ولی نه مثل سالید که نقش اچار فرانسه رو برای یه مهندس مکانیک داره !

شما از کجا نرم افزارتونو میگیرید من نرم افزارامو کم تر از 7 تومن نخریدم. :ws3:

لینک به دیدگاه
خب منم همینو میگم ایران همچین قیمتی رو برای یه نرم افزار نمیتونه هضم کنه.نرم افزار هایی با قیمت بالا هست فک کنم نرم افزاری برای متره براورد بود گرون بود ولی زیر 1 میلیون بود. ولی نه مثل سالید که نقش اچار فرانسه رو برای یه مهندس مکانیک داره !

شما از کجا نرم افزارتونو میگیرید من نرم افزارامو کم تر از 7 تومن نخریدم. :ws3:

کرمانشاه مفته :ws3:

یه مدته دورم ازش نمیتونم خودمو آپدیت کنم:ws28:

لینک به دیدگاه
کرمانشاه مفته :ws3:

یه مدته دورم ازش نمیتونم خودمو آپدیت کنم:ws28:

یه سوال فنی :

اگه سالید نیاز به اپدیت داشته باشه مثل بقیه نرم افزارا پیام میده ،من تا حالا سالیدمو اپدیت نکردم !:hanghead:

فک کنم من سالیدمو گرون خریدم نیازی به اپدیت نداره!:ws3:

لینک به دیدگاه
یه سوال فنی :

اگه سالید نیاز به اپدیت داشته باشه مثل بقیه نرم افزارا پیام میده ،من تا حالا سالیدمو اپدیت نکردم !:hanghead:

فک کنم من سالیدمو گرون خریدم نیازی به اپدیت نداره!:ws3:

منظورم از آپدیت نسخه های جدید بود

ببینید ما چون نسخه هایی که خریداری میکنیم تقلبی هستن نمیتونیم از سایت سازنده هیچ خدماتی رو دریافت کنیم

اگه من گفتم آپدیت منظورم تبیدل سالید 2013 به 2014 بود یعنی سالید 2014 بخرم و نصب کنم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
چشم.

الان میخوام بلوک کردن رو انجام بدم چندتا از فیلم های اموزشی اسمبلی رو دیدم ولی اولویت به کدومه که براش وقت بذارم بلوک ؟ جنس ؟ اسمبلی ؟ یا به 20 درصد نرسیدم پارت نرسیدم رو پارت تمرین کنم ؟

بله کاری که گفتید انجام دادم از اون موقع پارت ایجاد میشه واحدش میلی متر میشه .

ممنونم ازتون. :icon_gol:

خواهش میکنم.

منظورتون از بلوک همون BLOCK در محیط دوبعدی هستش؟عایا؟

اختصاص جنس به قطعه اصلا مبحث نیست کار یه دقه اس

کلیک راست، انتخاب جنس و OK ...!:ws3:

به نظر من شما بیشتر از 20 در صد بر محیط پارت تسلط پیدا کردید و بقیه تسلط رو در کنار یادگیری مونتاژ و نقشه بدست بیارید.:w16:

خبره شدن در هر کاری زمان بره.

یادگرفتن یک مسئله اس تسلط یک مسئله اس و سرعت عمل هم یک مسئله دیگر.

شما هر کدوم از این مرحله هارو بالای چهار ماه (حداقل) باید وقت بذارید.

و این رو هم بدونید که مرحله یادگیری برای مدت نامحدودی ادامه داره........:a030:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم.

منظورتون از بلوک همون BLOCK در محیط دوبعدی هستش؟عایا؟

اختصاص جنس به قطعه اصلا مبحث نیست کار یه دقه اس

کلیک راست، انتخاب جنس و OK ...!:ws3:

به نظر من شما بیشتر از 20 در صد بر محیط پارت تسلط پیدا کردید و بقیه تسلط رو در کنار یادگیری مونتاژ و نقشه بدست بیارید.:w16:

خبره شدن در هر کاری زمان بره.

یادگرفتن یک مسئله اس تسلط یک مسئله اس و سرعت عمل هم یک مسئله دیگر.

شما هر کدوم از این مرحله هارو بالای چهار ماه (حداقل) باید وقت بذارید.

و این رو هم بدونید که مرحله یادگیری برای مدت نامحدودی ادامه داره........:a030:

بله بلاک دو بعدیه. :ws3:

خب راست کلیک میکنم که چیزی مربوط به متریال نیس که؟!

بله حق باش ماست ؟

چهار ماه اشکال نداره من یاد بگیرم تسلط داشته باشم می ارزه !:hanghead:

در کل همه حرفاتونو قبول دارم.:ws3:

لینک به دیدگاه

یک درد و دل سالید ورکی من با این اسمبلی چیکار کنم اصلا فیلم های اموزشیه این قسمت واضح نیست بسیار دشوار سخت دشوار سخت . چه کنم تا بتونم این قسمتو خوب یاد بگیرم. :4564:

لینک به دیدگاه
یک درد و دل سالید ورکی من با این اسمبلی چیکار کنم اصلا فیلم های اموزشیه این قسمت واضح نیست بسیار دشوار سخت دشوار سخت . چه کنم تا بتونم این قسمتو خوب یاد بگیرم. :4564:

چیش شده؟:ws3:

لینک به دیدگاه
چیش شده؟:ws3:

اقای مهندس من فقط یه فصل 7 مونده که فصل اخره ولی اصلا واضح نیست برای پارت شکلای هر فیلمو میکشیدم مبحثاشو روش امتحان میکردم ولی الان هر شکلش حداقل 3 تا وصل کرده !:4564:خب باید اندازه داشته باشم که بتونم به هم مونتاژ کنم اگه بخوام بکشمشون.

اون سری هم که گفتید دی وی دی داره دنبالش گشتم تو قسمت 2011 یه دونه فقط بود عکس سالید ولی ارور میده باز نمیشه.

متوجه نشدن این فیلما سرعتمو خیلی اورده پایین اخه کامل متوجه نمیشم که چی میشه !

نمیدونم کتاب اموزشی سالید بخرم کارم راه میفته ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ws44:

دلم چقد پر بود ممنون از توجهتون به درد دلم. :ws3:

لینک به دیدگاه
اقای مهندس من فقط یه فصل 7 مونده که فصل اخره ولی اصلا واضح نیست برای پارت شکلای هر فیلمو میکشیدم مبحثاشو روش امتحان میکردم ولی الان هر شکلش حداقل 3 تا وصل کرده !:4564:خب باید اندازه داشته باشم که بتونم به هم مونتاژ کنم اگه بخوام بکشمشون.

اون سری هم که گفتید دی وی دی داره دنبالش گشتم تو قسمت 2011 یه دونه فقط بود عکس سالید ولی ارور میده باز نمیشه.

متوجه نشدن این فیلما سرعتمو خیلی اورده پایین اخه کامل متوجه نمیشم که چی میشه !

نمیدونم کتاب اموزشی سالید بخرم کارم راه میفته ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ws44:

دلم چقد پر بود ممنون از توجهتون به درد دلم. :ws3:

برای اسمبلی لازم نیست پارت هارو بکشید

همه پارت هایی که در این درس ها نمایش میده رو در همون دی وی دی میتونید پیدا کنی.

در قسمت اسمبلی دیگه مبنی بر اینه که شما قسمت پارت رو بلدید و اینجا فقط کارهایی که در این محیط میشه انجام داد رو توضیح میده و شما هم بهتره از فایلهای خودش استفاده کنید و به تمرین اسمبلی و نحوه کاربرد و کار با دستورات رو یاد بگیرید:a030:

برای طراحی پارت ها باید روی قسمت پارت کار کنید:ws3:

لینک به دیدگاه
برای اسمبلی لازم نیست پارت هارو بکشید

همه پارت هایی که در این درس ها نمایش میده رو در همون دی وی دی میتونید پیدا کنی.

در قسمت اسمبلی دیگه مبنی بر اینه که شما قسمت پارت رو بلدید و اینجا فقط کارهایی که در این محیط میشه انجام داد رو توضیح میده و شما هم بهتره از فایلهای خودش استفاده کنید و به تمرین اسمبلی و نحوه کاربرد و کار با دستورات رو یاد بگیرید:a030:

برای طراحی پارت ها باید روی قسمت پارت کار کنید:ws3:

خب همه اینا رو که میگید اوکیه . ولی من پارت ها رو و یا اسمبلی رو روش دستورو توضیح میده رو پیدا کردم ولی ارور میده باز نمیشه !:hanghead::4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...