رفتن به مطلب

ارزشش رو داره یا نه؟

آیا گفتگوی آزاد ارزش با ارزش بودن را داره یا نداره؟  

33 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا گفتگوی آزاد ارزش با ارزش بودن را داره یا نداره؟

• 21
    • 8
    • 4

ارسال های توصیه شده

خیلی با پست اول حال کردم دقیقا وصف خودم و فکر کنم خیلی های دیگه بود:ws3:

به شخصه خیلی خیلی زیاد فروم و زندگی مجازی روی زندگی واقعیم تاثیر گذاشت بیشتر هم مثبت!

از اگاهی های سیاسی ومذهبی گرفته تا بحث فان و دوست های خوب پیدا کردن که به دنیای واقعیم پیوند خوردن و حداقل به جرات میتونم بگم توی قلبم همیشه ماندگار خواهند بود...اما دروغه اگه نگم که وقت هم براش زیادی تلف کردم مواقعی که میدونستم واقعا حضور فعلی تو فروم هیچ فایده ای که نداره هیچ منو از مسائل مهمتری دور میکنه!

در کل از این اتفاقات که بیشتر از یکساله وارد زندگی من شدن ناراضی نیستم:ws37:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Doctor_Shovan مهمان

ارزشش رو داره یا نه؟

صدای بوق آزاد تلفن شماره میگیرم....بعذ از لحظه ای انتظار

-بله...؟

-الو سلام

-سلام بفرمائین

-ببخشید راجع به تبلیغتون واسه اینترنت پر سرعت تماس گرفتم

می خواستم درخواست بدم . هزینه ش چقدر میشه؟

- هزینه مودم و نصب.... وشارژ ماهیانه .... تومن

باشه اگه ممکنه همکارتون رو بفرستین.ممنونم

یک هفته بعد

اینرنت پر سرعت بدون اشغال خط تلفن

کامپپوتر رو روشن می کنی و میشینی پاش و تو گوگول سرچ می کنی

سایت های مختلفی رو پیدا می کنی

بعضی ها نظرت رو جلب می کنن و عضو میشی

سرت رو بلند می کنی شب شده...

-چقدر زود گذشت هیچ کاری نکردم ها....!

فردا صبح

بذار یه سر بزنم به این نت ببینم چه خبره.....

-اِ چه باحاله هر چی پست بزنی ازت تشکر کنن امتیاز میگیری

هی پست میزنی هی امتیاز میگیری

هی سرچ می کنی دنبال یه پست خوب که زیاد بهت امتیاز بده

هی ستاره هات بیشتر میشن

با آدمای بیشتری دوست میشی

و روزهای زندگیت می گذرن و میگذرن

سر کار گاهی که کارت کمه ازش در میری و میای ببینی پستت چند صفحه جلو رفته؟

کی ،چی جواب داده؟

بعضی ها رو دوست داری و بعضی ها حرصت رو در می آرن(!)

با خودت می گی دو روزه مدیر شده فکر کرده کیه!

ساعت نزدیک به ظهره و باید بری ناهار

-نه بذار جواب اینو بدم اگه ندم خیال می کنه کم آوردم!

از وقت ناهار گذشته

-پری نمی آی بریم کتابخونه؟

-نه تو برو من کار دارم

یک ماه بعد

ای بابا نمی دونم چرا چشمام اینقدر می سوزه و زود قرمز می شه

میری دکتر

-زیاد پای کامپیوتر میشینی

میری تو فکر و میگی

-آره دکتر یعنی مال اونه؟

-متاسفانه بله و چشماتون ضعیف شده اگه کار ضروری ندارین کمتر پاش بشنین ارزش چشم شما خیلی بیشتر از این حرفاست مراقبش باشین

یک ترم بعد

آخ آخ فردا امتحانه یه ترمه خیلی کمتر به درس خوندن می رسم

و....

نمی دونم این مورد ها واسه شما هم اتفاق افتاده یا نه اینو می دونم که همه ما مدت نسبتا زیادی رو اینجا هستیم

و گذر زمان رو متوجه نمیشم!!

خیلی هامون دانشجوئیم خیلی هامون شاغل و بعضی ها هم متأهل!

از درس و کار و زندگی می زنیم که اینجا باشیم تا وقت آزادمون رو بگذرونیم!

وقتی رو که میشه باهاش چند صد تا کتاب خوند ،ورزش کرد فیلم دید یا هزار تا کار دیگه...

اما ما اینجا رو انتخاب کردیم

حالا سوال من اینه

با این همه وقتی که می ذاریم آیا قبل از اینکه دکمه ارسال جدید یا ارسال پاسخ رو بزنیم به چیزی که خوندیم یا می خوایم جواب بدیم درست فکر می کنیم؟؟یا فقط از روی هیجان جواب می دیم و پست میزنیم؟ آیا وقت ما ارزش درست مصرف کردن و درست فکر کردن و درست خرج کردن رو نداره؟

همین شما کاربر عضوی که این مطلبو می خونی؟ چی میشه که به یه پست جواب می دی اما به یه پست دیگه نه؟؟ چی میشه که اصلا میآی داخل و یه پستی رو می خونی اما به بعضی پست ها اصلاً

سرهم نمی زنی؟

الآن که داری این حرفای منو می خونی آیا این وقتی که من گذاشتم و اینا رو نوشتم یا شمایی که وقتتو گذاشتی و داری می خونی ارزشش رو نداره که یکم فقط یکم روش فکر کنیم و بذاریم گفته هامون با ارزش باشه؟ تا وقت با ارزشمون وقتی که ماه ها گذشت و بعدش که به چه جوری گذشتنش فکر می کنیم حسرت نخوریم؟؟

آیا گفتگوی آزاد ارزش اینهمه وقت گذاشتن رو داره یا نداره؟

درس گرفتن از تاپیک های زیبا یا بهترین تاپیک هفته ارزش عمل کردن داره یا نداره؟

خلاصه بگم:

"گفتگوی آزاد ارزش با ارزش بودن رو داره یا نداره؟؟"

در پایان ممنونم از وقتی که گذاشتی خوندی و شاید بخوای جواب بدی

اما خواهشم اینه برای وقتی که گذاشتیم ارزش قائل باشیم و یه نتیجه ای ازش بگیریم!

اسپم هم تا حدی که از مسیر مستقیم راهش رو گم نکنه!!و گمراه نشه آزاده...

ممنون از دعوتت دوست عزیز

.. والا حرف در باره ی این تالار گفتگوی ازاد که در خیلی از فاروم ها هم مشابهش یا به همین نام هست زیاده .. من تا الان معنی این گفتگوی ازاد رو اصولا نفهمیدم گاهی فکر میکنم اصولا در فاروم های گفتمان این یه اسم بی مسما است زیرا اصولا این فاروم ها برای گفتگوی ازاد ساخته اند یعنی هم به این دلیل و هم به علت این که در دنیایی زندگی میکنیم که تبادل نظر یا همان گفتمان کار مردمان متمدن شده پس گفتگو باید باشه و گفتگوی غیر ازاد هم نداریم یعنی اگه اسم این بخش همان گفتگو یا گفتمان بود کافی بنظر میرسید

ایا این ازاد به معنی این است که هر نوع بحثی در این تالار ازاد است یعنی هر موضوعی رو میشه استارت کرد و به بحث گذاشت ؟؟ فکر میکنم منظور این نباشد بخصوص که در جایی خوندم که محمد هم به این نکته اشاره ای کرده بود یعنی بیشتر دوستان هر بحثی را میخواهند اینجا شروع کنند اینه که خیلی بحث ها بجای اینکه در تالار های دیگه جایی براش پیدا بشه که البته میشه اینجا شروع میشه و سر تالار های دیگه بیکلاه میمونه

2تا انتقاد هم دارم امیدوارم مورد تو جه دوستان قرار بگیره

یعنی فقط به ما کاربرا مربوطه و کاری به مدریت نداره .. یکیش اینه که دوستان اصلا توجه نمیکنند که چرا اصولا در این بخش یه تاپیک را شروع میکنند

دوست عزیز مگه شما یه مطلب را در اینجا برای بحث نمیذاری ؟ مگه دوست نداری حد اقل مدتی و مقداری در مورد موضوع شما بحث بشه ؟؟ هیچ ظرفیت زمانی یعنی وقت دوستان و تعداد افرادی که میتونن بحث کنند را در نظر گرفته ای ؟؟ اگه فقط میخوای تا پیک بزنی و بحثش و بازدید ش و نقطه نظر دوستانت برات مهم نیست , پس چرا تاپیک زده ای و چرا این تالار را که اسمش گفتگو هست انتخاب کرده ای و اگرنه خواهان بحثی , با توجه به محدودیت و معدودیت دوستان شرکت کننده چرا در روز چند تاپیک را به بحث میذاری هیچ حساب کرده ای که اگه همه ی دوستان بخوان مثلا روزی 5 تاپیک گفتگوی ازاد بزنن هر تاپیک دارای چند پست خواهد بود ؟؟ تازه اینا همه که واسه یه هفته باقی نمیمونند فردا ش هم بازم تاپیک های متعدد و اکثرا بدون بازدید و بدون بحث یا خالی هستند یا دارای چند تا اسپم

انتقاد دیگر متوجه دوستانی است که الحق تاپیک های خوبی میزنند اما متاسفانه از همون صفحه اول دچار اسپم میشوند تاسفم بخاطر اسپم به تنهایی نیست بخاطر اینست که دوست صاحب تاپیک به هر علت خود همراه اسپمر ها میشود و هرگز ندیدیم دوست استارتری بخواهد جلوی اسپم ها را بگیرد بلکه مشوق هم هست شاید من دلم به این خوش باشد که فقط تاپیکی داشته باشم که دلم را به تعداد پست هاش خوش کنم و بیخیال نتیجه گیری یا بحث جالبی در تاپیک باشم شاید دوست ندارم دل دوستی را در ضورت اعتراض به اسپم هاش بشکنم وشاید های دیگه .... هرچه هست به نظر من این تاپیک ها فقط جنبه سرگرمی لحظه ای دارند وقتی دارای مشخصاتی باشند که عرض کردم .. امیدوارم اگر بحث جالبه مدیریت جدید با قدرت مانع از اسپم بشه تا وقت عده ای بیهوده تلف نشه .. پری دریایی عزیز امیدوارم پاسخ خود را تا حدی در این پست بلند بالا به مورد شما داده باشم البته در رایگیری شرکت نکردم چون نمیدونستم کدوم رو انتخاب کنم ..

دوستان عزیز ببخشید زیاد نوشتم راستش این نظراتی بود که باید در خیلی از تاپیک هایی که قبلا دوستان استارت کردند باید مینوشتم اما خیلی هاش جمع شد و نصیب این جستار شد .. همه موفق باشند و بکوشیم تا محیطی پر بار داشته باشیم :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
Doctor_Shovan مهمان
ممنون از دعوتت دوست عزیز

.. والا حرف در باره ی این تالار گفتگوی ازاد که در خیلی از فاروم ها هم مشابهش یا به همین نام هست زیاده .. من تا الان معنی این گفتگوی ازاد رو اصولا نفهمیدم گاهی فکر میکنم اصولا در فاروم های گفتمان این یه اسم بی مسما است زیرا اصولا این فاروم ها برای گفتگوی ازاد ساخته اند یعنی هم به این دلیل و هم به علت این که در دنیایی زندگی میکنیم که تبادل نظر یا همان گفتمان کار مردمان متمدن شده پس گفتگو باید باشه و گفتگوی غیر ازاد هم نداریم یعنی اگه اسم این بخش همان گفتگو یا گفتمان بود کافی بنظر میرسید

ایا این ازاد به معنی این است که هر نوع بحثی در این تالار ازاد است یعنی هر موضوعی رو میشه استارت کرد و به بحث گذاشت ؟؟ فکر میکنم منظور این نباشد بخصوص که در جایی خوندم که محمد هم به این نکته اشاره ای کرده بود یعنی بیشتر دوستان هر بحثی را میخواهند اینجا شروع کنند اینه که خیلی بحث ها بجای اینکه در تالار های دیگه جایی براش پیدا بشه که البته میشه اینجا شروع میشه و سر تالار های دیگه بیکلاه میمونه

یعنی فقط به ما کاربرا مربوطه و کاری به مدریت نداره .. یکیش اینه که دوستان اصلا توجه نمیکنند که چرا اصولا در این بخش یه تاپیک را شروع میکنند

دوست عزیز مگه شما یه مطلب را در اینجا برای بحث نمیذاری ؟ مگه دوست نداری حد اقل مدتی و مقداری در مورد موضوع شما بحث بشه ؟؟ هیچ ظرفیت زمانی یعنی وقت دوستان و تعداد افرادی که میتونن بحث کنند را در نظر گرفته ای ؟؟ اگه فقط میخوای تا پیک بزنی و بحثش و بازدید ش و نقطه نظر دوستانت برات مهم نیست , پس چرا تاپیک زده ای و چرا این تالار را که اسمش گفتگو هست انتخاب کرده ای و اگرنه خواهان بحثی , با توجه به محدودیت و معدودیت دوستان شرکت کننده چرا در روز چند تاپیک را به بحث میذاری هیچ حساب کرده ای که اگه همه ی دوستان بخوان مثلا روزی 5 تاپیک گفتگوی ازاد بزنن هر تاپیک دارای چند پست خواهد بود ؟؟ تازه اینا همه که واسه یه هفته باقی نمیمونند فردا ش هم بازم تاپیک های متعدد و اکثرا بدون بازدید و بدون بحث یا خالی هستند یا دارای چند تا اسپم

انتقاد دیگر متوجه دوستانی است که الحق تاپیک های خوبی میزنند اما متاسفانه از همون صفحه اول دچار اسپم میشوند تاسفم بخاطر اسپم به تنهایی نیست بخاطر اینست که دوست صاحب تاپیک به هر علت خود همراه اسپمر ها میشود و هرگز ندیدیم دوست استارتری بخواهد جلوی اسپم ها را بگیرد بلکه مشوق هم هست شاید من دلم به این خوش باشد که فقط تاپیکی داشته باشم که دلم را به تعداد پست هاش خوش کنم و بیخیال نتیجه گیری یا بحث جالبی در تاپیک باشم شاید دوست ندارم دل دوستی را در ضورت اعتراض به اسپم هاش بشکنم وشاید های دیگه .... هرچه هست به نظر من این تاپیک ها فقط جنبه سرگرمی لحظه ای دارند وقتی دارای مشخصاتی باشند که عرض کردم .. امیدوارم اگر بحث جالبه مدیریت جدید با قدرت مانع از اسپم بشه تا وقت عده ای بیهوده تلف نشه .. پری دریایی عزیز امیدوارم پاسخ خود را تا حدی در این پست بلند بالا به مورد شما داده باشم البته در رایگیری شرکت نکردم چون نمیدونستم کدوم رو انتخاب کنم ..

دوستان عزیز ببخشید زیاد نوشتم راستش این نظراتی بود که باید در خیلی از تاپیک هایی که قبلا دوستان استارت کردند باید مینوشتم اما خیلی هاش جمع شد و نصیب این جستار شد .. همه موفق باشند و بکوشیم تا محیطی پر بار داشته باشیم :icon_gol::icon_gol:

این تاپیک بدون پیگری استارتر یا مدیر یا همکار مدیر بی نتیجه پایان یافت متاسفانه باز هم شاهد استارت تاپیک های بسیار زیاد تالار های دیگه در این تالار هستیم

لینک به دیدگاه
این تاپیک بدون پیگری استارتر یا مدیر یا همکار مدیر بی نتیجه پایان یافت متاسفانه باز هم شاهد استارت تاپیک های بسیار زیاد تالار های دیگه در این تالار هستیم

دکتر جان زوری نمیشه باید 4 تا مثل شما پایه بحث بشن تا تاپیک ادامه پردا کنه

بنده یه پست دارم تو این تاپیک ..........خلاصه یه کتاب 800 صفحه ایه.........کسی خوندش ؟...........باور کن نه..............ایشالا بیشتر اینجا از حضورت استفاده کنیم.........:icon_gol:

الان شما اولین نفری هستی که اعلام میکنه از اسپم در تاپیکها ناراحته..........اگه کسان دیگه هم اعلام کنن..........شاید بشه یه فکری کرد...............وگرنه من یا هرکس دیگه بخواد بیفته پست پاک کنه .........اینجوری درست نمیشه............:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

پری عزیزم قبل از هرچیز بابت اینکه دیر این تاپیک رو دیدم ازت عذر میخوام!!:icon_gol:

و یک دنیا ازت ممنونم که چنین بحث مهم و مفیدی رو استارت زدی!!!:icon_gol::icon_gol:

در مورد خودم باید بگم دقیقا همون طوره که گفتی!!

زندگی حقیقی من هم با این دنیای سایبری گره خورده.... گره های متعدد...حتی کور...که باز کردنش برام اصلا کار ساده ای نیست......

یکی از این گره ها....دوستانی بود که تو این فرومها پیدا کردم....قضیه دوستیابی دنیای نت به اشکال مختلف خیلی مطرحه.... تجربه های متفاوتی تو این زمینه داشتم و به این نتیجه رسیدم..... تنها دوستانی که تو فرومهایی که بحث های علمی هم مطرح هستند...... گرچه به اصطلاح مجازی اند ولی واقعی بودن اونهارو با تمام وجود حس میکنی......

موضوع دیگه بحث های علمیه این فروم هاست..... طبقه بندی بودن و نظم اونها هر کسی رو به یادگیری بیشتر ترغیب میکنه و مشتاق..... من که این طور بودم...حداقل در مورد تالار تخصصی خودم......

بحث مهم دیگه ای که هست که توام بهش اشاره کردی.... تالار گفت و گو ازاد این فرومهاست......

چیزی که اینجا مهمه....تفاوت یه تالار ازاد با یه چت رومه....چت رومهایی که بااولین سرچ گوگل در رنگها و ابعاد مختلف بهت معرفی میشن.....و اگر یه کم دقیق باشی همون یه ربع اول متوجه میشی که هیچ خاصیتی برات ندارن.......

اگرچه فرومی که هدف اصلی اون در اختیار گذاشتن مباحث تخصصی و علمی هست، تالار گفت و گو ازادی هم داره........اما این به این معنی نیست که این تالار کم اهمیت باشه و چون اسم گفت وگو روی اونه به مرور تبدیل به یکی از همون چت روم ها بشه...... چون افرادی که تو این فرومها عضو هستند با هدف دیگه این اینجا اومدن.....پس از این تالار هم توقع میره که به اهداف چنین کاربرهایی احترام گذاشته بشه.......

(جواب هایی که برای دکترشوان میزارم ادامه صحبت های بالاست!)

دکتر شوان عزیز از این که تو این بحث شرکت کردید و وقت گذاشتید و دیدگاهاتون رو مطرح کردید ممنونم.....:icon_gol:

این حرف شما کاملا درسته.....من از روزی که با قسمتهای مختلف انجمن اشنا شدم همین موضوع برام مسئله بود..... که اگر موضوعات مختلف تالارهای مخصوص به خودشون رو دارن پس چرا همه برای هر بحثی از تالار ازاد استفاده میکنند.....

خوب تاحدودی جوابش اینه که تالار ازاد بازدید کننده بیشتری داره ...چون ما عادت نداریم به دنبال تجربه های متفاوت باشیم.....منظورم اینه که گاهی اصلا به اطرافمون توجه نمیکنیم .... و طبق عادت عمل میکنیم.... عادت ما هم شده بازدید از یک تالار ....اونم تالار ازاده.....

خوب بعد یه مدت هرکسی برا پر بازدید کردن تاپیکهاش میره جایی که کاربران بیشتر اونجا هستند..... و همون طور که شما هم گفتید سر تالارهای دیگه بی کلاه میمونه....

من به شخصه تنها راهی که برای این مسئله به ذهنم رسید .... ایجاد تاپیک تابلو اعلانات بود..... و امیدوارم تا حدودی این مسئله رو حل کنه..... گرچه باز هم برمیگرده به کاربرا که بخوان قوانین رو رعایت کنند یا نه!!

با این حرفتون کاملا موافقم...... جدا برای من هم مسئله ست.... کسانی که میان در طول روز چندین تاپیک میزنن چه هدفی دارن؟!؟!

اینجا همون طور که خودتون هم اشاره کردین فقط بر میگرده به رعایت کردن کاربرها....

میدونید.... همون طور که هرچیزی آدابی داره....فروم گردی هم یه فرهنگی برا خودش داره... که متاسفانه فروم ها هم مثل تمام چیزهایی هستند که وارد جامعه ی مون شدند، قبل از این که فرهنگش به مردم اموزش داده بشه .....

انتقاد دیگر متوجه دوستانی است که الحق تاپیک های خوبی میزنند اما متاسفانه از همون صفحه اول دچار اسپم میشوند تاسفم بخاطر اسپم به تنهایی نیست بخاطر اینست که دوست صاحب تاپیک به هر علت خود همراه اسپمر ها میشود و هرگز ندیدیم دوست استارتری بخواهد جلوی اسپم ها را بگیرد بلکه مشوق هم هست شاید من دلم به این خوش باشد که فقط تاپیکی داشته باشم که دلم را به تعداد پست هاش خوش کنم و بیخیال نتیجه گیری یا بحث جالبی در تاپیک باشم شاید دوست ندارم دل دوستی را در ضورت اعتراض به اسپم هاش بشکنم وشاید های دیگه .... هرچه هست به نظر من این تاپیک ها فقط جنبه سرگرمی لحظه ای دارند وقتی دارای مشخصاتی باشند که عرض کردم ..

این انتقاد شما هم کاملا به جاست..... یکی از راه های مهم جلوگیری از اسپم خواست خود استارتره...... یه مقدار هم برمیگرده به اون فرهنگه که تو قسمت قبل گفتم....

بعضی از کاربران حرفه ای که تاپیکهای خوبی هم میزنند از همین راه از اسپم جلوگیری میکنند یا از مدیرها میخوان که پستهای اسپم حذف بشه....... چون این کاربرها متوجه هدف این فروم و مهمتر از اون هدف ایجاد تاپیکشون هستند.....امیدوارم این بحث با پیگیری های دوستان به نتایج خوبی برسه و بالاخره یه تغییری ایجاد بشه.....:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من همه صحبت ها را خواندم. خیلی از این حرفها درسته. مخصوصآ اون بحث موج سوم که یکی از دوستان گفته. من در این مورد حرف میزنم. موج سوم مثل داشتن یک ماشین مدل بالا هست. اگر این ماشین را از همان جایی بخری که سازنده اش هم اهل اونجاست و همانجا سوارش بشی , اینو بهش میگن کار درست و انتخاب صحیح. ولی اگر شما مثلآ در تهران زندگی بکنی و یک ماشین از سوئد بخری و ببری و تو تهران از ان استفاده بکنی , شما انتخاب درستی نکرده ای. چون تامین قطعات و سرویس دهی و چکاب و تست ادواری ماشین شما ممکن نخواهد شد و با کوچکترین مشکل این ماشین از کار باز خواهد ماند. استفاده از این امکانات در ایران مثل همان نمونه دوم مثال من است. شما در ایران از حداقل امکانات استفاده از اینترنت هم بهره مند نیستید. شما با محدودیت های بسیار زیادی روبرو هستید. شما دوست ندارید از سایت های ایران استفاده کنید. همه اینها یعنی اینکه شما قادر نیستید تا از حق قانونی خود استفاده کنید. در این شرایط تمایل شما برای به روز بودن برایتان بسیار گران تمام میشود. هم ار نظر هزینه و هم از نظر وقت. پس شما در اتاقی قرار دارید که نور بسیار کمی اندازه سر سوزن از سقف به شما می تابد. در این شرایط اگر من جای شما باشم سعی میکنم که از این هزینه گزافی که میگذارم حداکثر استفاده را بکنم. اما من متوجه شده ام که شما این هزینه را پرداخت میکنید ولی در ازای آن مدام با هم بحث میکنید و همدیگر را میکوبید و یا سرزنش میکنید و این باعث ناراحتی روحی شما میشه. حالا باید فکر کنیم که از این امکان بسیار ناچیز چه جوری استفاده کنیم. پیشنهاد من اینست که مطالب خوب بیاورید و در سایت بگذارید و همیشه نسبت به هم مهربان باشید و اینهمه با هم جر و بحث نکنید. آخه اینجا هم مثل یک خانه است و شما هم اهل ان خانه هستید. کس دیگری جز شما اهل دائمی اینجا نیست. پس چرا باید باعث کدورت و ناراحتی خاطر هم بشوید؟ باید در اینجا مثل شرکت کردن در یک بزم شادی و علمی عمل کنید تا لذت ببرید. من متوجه شدم که بعضی از شما ها مثل بشکه باروت منتظر میمانید تا با کوچکترین بهانه منفجر بشوید و همه چیز را به باد فنا بدهید. اگر نتوانستم بطور صحیح نظر بدهم معذرت میخوام. اما این حرف های من احساس واقعی من بودند.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام نادر جان

ممنونم از پیگیری ات ولی به نظرم هوتن جواب شما رو داد

من که خودم به تنهایی نمی تونم بحث کنم نظر بدم یا با چند نفر محدود دیگه تصمیم بگیریم

من با کتابی گفتم با لحن دوستانه گفتم تبلیغ تاپیک کردم!ولی خوب زوری که نمی شود...:ws37:

شما الان به نظر سنجی نگاه کن خودت متوجه میشی که تعداد نفر هایی که رای مخالف دادند کم نیست

اما من یه پیشنهاد داشتم برای اینکه بحثم بی نتیجه نمونه

عملی کردنش بستگی به نظر مدیران این بخش داره!

من می گم از امتیاز هایی که میشه به یک تاپیک داد استفاده قانونمندی کنیم

به این صورت که تاپیک هایی که مفیدند و بحث خوبی رو دارند مثل همون هایی که هر هفته انتخاب می شدند 5 ستاره داشته باشند

تاپیک هایی که نوشته های معنا دار و آموزنده دارند و مطلبی برای یاد گیری 4 ستاره

تاپیک های نظر خواهی دوستان برای مطالبی که مورد نظر خودشون هست 3 ستاره

اونهایی که صرفا گفتگو است و هیچ مطلب خاصی ندارد دو ستاره

و تاپیک های اسپمی که طرفداران زیادی دارد و همیشه بالاست یک ستاره

اما تاپیک هایی که گاهی دیدیم جهت دعوا با هم دیگه یا اسپم های جدا گونه هستند بی ستاره باشه و وقتی از صفحه اول گذشت پاک شوند

شاید اینجوری هر کی بدونه که چه تاپیکی مناسبه اونه و بخواد توی اونها شرکت کنه

البته این یه پیشنهاده و دوستان اگه نظر بدن تا به یه راهکار مناسب برسیم هم خیلی خوبه :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام نادر جان

من که خودم به تنهایی نمی تونم بحث کنم نظر بدم یا با چند نفر محدود دیگه تصمیم بگیریم

من با کتابی گفتم با لحن دوستانه گفتم تبلیغ تاپیک کردم!ولی خوب زوری که نمی شود...:ws37:

شما الان به نظر سنجی نگاه کن خودت متوجه میشی که تعداد نفر هایی که رای مخالف دادند کم نیست

به این صورت که تاپیک هایی که مفیدند و بحث خوبی رو دارند مثل همون هایی که هر هفته انتخاب می شدند 5 ستاره داشته باشند

اما تاپیک هایی که گاهی دیدیم جهت دعوا با هم دیگه یا اسپم های جدا گونه هستند بی ستاره باشه و وقتی از صفحه اول گذشت پاک شوند

البته این یه پیشنهاده و دوستان اگه نظر بدن تا به یه راهکار مناسب برسیم هم خیلی خوبه :icon_gol:

دوست عزیز تنبه و تشویق نمیتونه کار فهم و استنباط رو انجام بده. شما باید کاری بکنید که دوستان مسئله را بخوبی درک کنند و خودشان آن کاری را انجام بدهند که درست هست. رشته من حقوق هست. در دانشگاه به من می اموزند که سعی نکنم با اجرای خشک قوانین مردم را به زانو در بیاورم. بلکه من باید تلاش کنم که انسانهای قانونمند پرورش بدهم. قوانین تالار ها اگر مورد احترام اعضاء باشد همه کار ها بخوبی پیش میرود. جایی که لازم باشد از چوب قانون استفاده کنی یعنی اونجا زور حاکم میشود و معنویت میمیرد. باید کاری کرد تا انسان بتواند خودمدیریتی را بیاموزد . من با این روش انسان بهتری شده ام. اگر با زور میخواستند چیزی به من بیاموزند من تو کشورم میموندم ولی ایتجا همه چیز را به من تفهیم میکنند و من میفهمم و عمل میکنم. این روش یکی از بهترین روشهای تعلیم و تعلم در دنیای مدرن است.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام نادر جان

پری جان پیشنهادت خوبه ...............باید روش کار بشه

اون قضیه بهترین تاپیک هفته رو هم دوباره راه میندازیم............

ولی نظر من اینه که این بحثها و گفتگوهایی که اینجا داریم از هر چیزی سازنده تره

چندین مزیت داره این بحثها

1. دوستان هم دیگه رو پیدا میکنند و مشخص میشه که چه کسانی چه نظراتی دارن
  2. پیشنهادهای خوبی مثل همینی که شما گفتی مطرح میشه و به بحث گذاشته میش
  3. .....

اما خودمم یه پیشنهاد دارم ...............اونم اینه که کاربرای خوب تالار تشویق بشن و عنوان کاربر ویژه رو بگیرند ..................

یا اینکه شورای تصمیم گیری داشته باشیم که شامل مدیر همکار مدیر و این کاربرای ویژه میشه.....

باید صحبتها و کارها هدفمند شه تا بتونیم در یه مسیر صحیح رو به جلو بریم

البته من همینجا عرض کنم خیلی از دوستانی که اسپم میکنند .....................نظرات عالی دارند ...................اما نمیخوان بگن ..................من اینجا همه رو صاحب نظر و با سواد دیدم........فقط یه چیز هست به نام جبر محیط که باعث میشه طرف بجای صحبت کردن و نظر دادن به مسخره بازی رو بیاره................اگه این جبر محیط عوض بشه ما هم عوض میشیم.............یه چیز دیگه هم هست وقتی شما بخوای تغییر ایجاد کنی مسلما خیلی ها مقاومت میکنن..................و یه از خود گذشتگی میخواد تا یه تغییر حاصل بشه:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوست عزیز تنبه و تشویق نمیتونه کار فهم و استنباط رو انجام بده. شما باید کاری بکنید که دوستان مسئله را بخوبی درک کنند و خودشان آن کاری را انجام بدهند که درست هست. رشته من حقوق هست. در دانشگاه به من می اموزند که سعی نکنم با اجرای خشک قوانین مردم را به زانو در بیاورم. بلکه من باید تلاش کنم که انسانهای قانونمند پرورش بدهم. قوانین تالار ها اگر مورد احترام اعضاء باشد همه کار ها بخوبی پیش میرود. جایی که لازم باشد از چوب قانون استفاده کنی یعنی اونجا زور حاکم میشود و معنویت میمیرد. باید کاری کرد تا انسان بتواند خودمدیریتی را بیاموزد . من با این روش انسان بهتری شده ام. اگر با زور میخواستند چیزی به من بیاموزند من تو کشورم میموندم ولی ایتجا همه چیز را به من تفهیم میکنند و من میفهمم و عمل میکنم. این روش یکی از بهترین روشهای تعلیم و تعلم در دنیای مدرن است.

دوست عزیز فهم رو منو شما نمیتونیم به کسی بدیم

فهم یک چیز ذاتی+محیطی است

یعنی هم خود فرد و هم محیطی که فرد در اونجاست خیلی فهم اون فرد رو تشکیل میده تا اینکه من بخوام به کسی چیزی رو بفهمونم

فکر کنم معنی گفت و گوی آزاد اینه که هر کسی ایده خودش رو می گه ما نباید دیگران رو مجبور کنیم که عقیده مارو پبپذیرن یا اصرار کنیم که الا و بلا من درست می گم و تو غلط!

هر کسی آزاده از نوشته ای که می خونه استفاده کنه یا نه....

اما بحث تشویق و نبیه فکر می کنم تو روانشناسی بیشتر کاربرد داره

البته امروزه اثبات شده که شیوه ما برای تشویق و تنبیه غلطه یعنی ما باید تشویق کنیم تا رفتار خوب ادامه پیدا کنه و تکرار بشه اگرم تنبیه می کنیم به شیوه درست باشه

یعنی ما نباید فقط به فرد اخطار بدیم که این کارت غلطه

چون ان متوجه نمی شه که اگه این غلطه چی درسته؟؟

باید وقتی کسی رو تنبیه می کنیم قبل از اون بهش بگیم که درستش چی بوده!

بعد اخطار بدیم و اون فرد رو شرطی کنیم که به جای غلط درست رو انجام بده:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دوست عزیز فهم رو منو شما نمیتونیم به کسی بدیم

فهم یک چیز ذاتی+محیطی است

یعنی هم خود فرد و هم محیطی که فرد در اونجاست خیلی فهم اون فرد رو تشکیل میده تا اینکه من بخوام به کسی چیزی رو بفهمونم

فکر کنم معنی گفت و گوی آزاد اینه که هر کسی ایده خودش رو می گه ما نباید دیگران رو مجبور کنیم که عقیده مارو پبپذیرن یا اصرار کنیم که الا و بلا من درست می گم و تو غلط!

هر کسی آزاده از نوشته ای که می خونه استفاده کنه یا نه....

اما بحث تشویق و نبیه فکر می کنم تو روانشناسی بیشتر کاربرد داره

البته امروزه اثبات شده که شیوه ما برای تشویق و تنبیه غلطه یعنی ما باید تشویق کنیم تا رفتار خوب ادامه پیدا کنه و تکرار بشه اگرم تنبیه می کنیم به شیوه درست باشه

یعنی ما نباید فقط به فرد اخطار بدیم که این کارت غلطه

چون ان متوجه نمی شه که اگه این غلطه چی درسته؟؟

باید وقتی کسی رو تنبیه می کنیم قبل از اون بهش بگیم که درستش چی بوده!

بعد اخطار بدیم و اون فرد رو شرطی کنیم که به جای غلط درست رو انجام بده:icon_gol:

خیلی زیبا نوشتی پری جان ................هرچند در عمل انجام اینکار خیلی سخته و نیاز به دانش بالای روانشناسی داره .............به نظرم باید یه تیم فکری تشکیل بشه تا راجع به موارد اینچنینی با مشورت و تدبیر و ظرافت تصمیم گیری بشه.........:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

ممنونم از توجه دوستان به نوشته هام

الان دوباره دیدم یه تاپیک دیگه همین 5ساعت پیش در این موضوع شروع شده راستش من که وقت خوندن 5/6 صفحه رو ندارم ولی فکر کنم باز در باره همین موضوع است

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=29001

پست محمد عزیز رو خوندم من پست قبلی اینجا رو با استناد به اون گفته بودم الان سوال اینه که مگه این رو نداشتیم این پراکندگی تاپیک های مشابه واسه چیه ؟ اخرش یه تاپیک یا دوتاپیک بحث ها هم معلومه با نظر سنجی هم کار درست نیمشه خلاصه نیمدونم کی ولی یکی بیاد یه جمع بندی از این 2تا تاپیک و البته با توجه به نظرات مدیر کل سایت بکنه

بخدا حیفه این همه وقت کاربرا و مدیرا برای این تاپیک های سنگین و پست های طولانی گرفته بشه بعدش به امان خدا رها بشه نه نتیجه اش معلوم بشه نه جمع بندی و تاپیک میماند تا چند صباحی دیگه و بعدش دوست دیگه میاد دوباره مشابهش رو میزنه وبازم این زنجیره ادامه پیدا میکنه ....................

اما الان که حرف های لیلیان رو خوندم باید عرض کنم که این دلیل نمیشه که چون اینجا پر بازدیده همه بیان هر تاپیکی رو اینجا بزنن تاپیک زن باید یاد بگیره باید کم کم باید حرفه ای عمل کنه بقول شما باید براش فرهنگ سازی بشه همه هم که اهل رشته و درس و دانشگاه هستن همه هم که الحمد لله میتونن در قسمت های تخصصی هم کارکنند پس چراسعی نمیکنن تاپیکی اونجا بزنن // مگه معماری هم یه رشته علمی نیست چرا معمولا فعاله و چرا مثلا فلان رشته فعال نیست ؟؟

من فکر میکنم مدیریت این تالار ازاد باید جدی تر برخورد کنه دیدم یکی دو مورد بحث مذهبی فرستاده شده جای خودش بقیه هم باید اینجوری بشه

یکی دیگه از کار های مدیریت توجه به موضوع تاپیکه دوستان همه میدونید تیتر مختلف معنایش موضوع مختلف نیست من میتونم الان از بین همین پست ها و تاپیک های گذشته با تیتر دیگه همون موضعات رو دوباره استارت کنم اینجا میطلبد که مدیران این بخش بدقت همه تاپیک های تالار رو ببین و بدون هیچ اغماضی ادغام رو شروع کنند خوب باید بدونیم بحث های ما جدی است یا فقط واسه سرگرمی و وقت کشی !!

انچه من میتونم پیشنهاد بدم اینه تا یه وقت نگین فقط انتقاد هستش :ws3:

1// زمینه سازی در تالار دیگر و هماهنگی با مدیران اونجا ها برای پذیرش تاپیک هایی که از این بخش منتقل میشن وفعال کردن انها وشرکت در این بحث ها .. و این مدیران خود نیز باید در همین تالار ازاد بدنبال جذب تاپیک های مربوط به تالار خود باشند .. دیگه اینکه زیاد در تالار های تخصصی واسه یکی 2تا اسپم سخت نگیرند سعی کنند کاربران را با تالاراشان اشتی دهند و مثلا یه ادم اهل ادبیات از ورود به تالار فنی مهندسی نترسه

2// همانطور گه گفتم مدیران تالار ازاد ادغام تاپیک های حال و در جریان و نیز قدیمی ها رو در سرلوحه ی کار خود قرار دهند این البتاه باعث میشه یه کم بار ذخیره ی اطلاعات سایت هم کم بشه ونیز نکته ی مهم اینه که بیاد هملانطور که لیلیان گفت اشراف کامل بر همه ی تالار ها وزیر تالار های سایت داشته باشند تا زود تالار هدف را بر گزینند

3// خود ما کار برا هم بیادفکر کنیم که این سایت اگه بخواد بر پایه تالار ازاد بچرخه نهایتان فقط تفریحی بعد از مدتی خسته کننده و سرانجام از بار علمی خالی میشه و سایت از هم میپاشه چیزی که هیچکدام دوست نداریم پس یادمان باشد اینجا بیشتر از بحث های اینچنین به کار علمی در تالار علمی هم نیاز دارد

ببخشید زیاد نوشتم خیلی هم غلط املایی انشایی دارم این همه حرف من بود تا چه قبول افتد و چه در نظر اید :icon_gol::4uboxsmiley::pichak:

لینک به دیدگاه
ممنونم از توجه دوستان به نوشته هام

الان دوباره دیدم یه تاپیک دیگه همین 5ساعت پیش در این موضوع شروع شده راستش من که وقت خوندن 5/6 صفحه رو ندارم ولی فکر کنم باز در باره همین موضوع است

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=29001

پست محمد عزیز رو خوندم من پست قبلی اینجا رو با استناد به اون گفته بودم الان سوال اینه که مگه این رو نداشتیم این پراکندگی تاپیک های مشابه واسه چیه ؟ اخرش یه تاپیک یا دوتاپیک بحث ها هم معلومه با نظر سنجی هم کار درست نیمشه خلاصه نیمدونم کی ولی یکی بیاد یه جمع بندی از این 2تا تاپیک و البته با توجه به نظرات مدیر کل سایت بکنه

بخدا حیفه این همه وقت کاربرا و مدیرا برای این تاپیک های سنگین و پست های طولانی گرفته بشه بعدش به امان خدا رها بشه نه نتیجه اش معلوم بشه نه جمع بندی و تاپیک میماند تا چند صباحی دیگه و بعدش دوست دیگه میاد دوباره مشابهش رو میزنه وبازم این زنجیره ادامه پیدا میکنه ....................

اما الان که حرف های لیلیان رو خوندم باید عرض کنم که این دلیل نمیشه که چون اینجا پر بازدیده همه بیان هر تاپیکی رو اینجا بزنن تاپیک زن باید یاد بگیره باید کم کم باید حرفه ای عمل کنه بقول شما باید براش فرهنگ سازی بشه همه هم که اهل رشته و درس و دانشگاه هستن همه هم که الحمد لله میتونن در قسمت های تخصصی هم کارکنند پس چراسعی نمیکنن تاپیکی اونجا بزنن // مگه معماری هم یه رشته علمی نیست چرا معمولا فعاله و چرا مثلا فلان رشته فعال نیست ؟؟

من فکر میکنم مدیریت این تالار ازاد باید جدی تر برخورد کنه دیدم یکی دو مورد بحث مذهبی فرستاده شده جای خودش بقیه هم باید اینجوری بشه

یکی دیگه از کار های مدیریت توجه به موضوع تاپیکه دوستان همه میدونید تیتر مختلف معنایش موضوع مختلف نیست من میتونم الان از بین همین پست ها و تاپیک های گذشته با تیتر دیگه همون موضعات رو دوباره استارت کنم اینجا میطلبد که مدیران این بخش بدقت همه تاپیک های تالار رو ببین و بدون هیچ اغماضی ادغام رو شروع کنند خوب باید بدونیم بحث های ما جدی است یا فقط واسه سرگرمی و وقت کشی !!

انچه من میتونم پیشنهاد بدم اینه تا یه وقت نگین فقط انتقاد هستش :ws3:

1// زمینه سازی در تالار دیگر و هماهنگی با مدیران اونجا ها برای پذیرش تاپیک هایی که از این بخش منتقل میشن وفعال کردن انها وشرکت در این بحث ها .. و این مدیران خود نیز باید در همین تالار ازاد بدنبال جذب تاپیک های مربوط به تالار خود باشند .. دیگه اینکه زیاد در تالار های تخصصی واسه یکی 2تا اسپم سخت نگیرند سعی کنند کاربران را با تالاراشان اشتی دهند و مثلا یه ادم اهل ادبیات از ورود به تالار فنی مهندسی نترسه

2// همانطور گه گفتم مدیران تالار ازاد ادغام تاپیک های حال و در جریان و نیز قدیمی ها رو در سرلوحه ی کار خود قرار دهند این البتاه باعث میشه یه کم بار ذخیره ی اطلاعات سایت هم کم بشه ونیز نکته ی مهم اینه که بیاد هملانطور که لیلیان گفت اشراف کامل بر همه ی تالار ها وزیر تالار های سایت داشته باشند تا زود تالار هدف را بر گزینند

3// خود ما کار برا هم بیادفکر کنیم که این سایت اگه بخواد بر پایه تالار ازاد بچرخه نهایتان فقط تفریحی بعد از مدتی خسته کننده و سرانجام از بار علمی خالی میشه و سایت از هم میپاشه چیزی که هیچکدام دوست نداریم پس یادمان باشد اینجا بیشتر از بحث های اینچنین به کار علمی در تالار علمی هم نیاز دارد

ببخشید زیاد نوشتم خیلی هم غلط املایی انشایی دارم این همه حرف من بود تا چه قبول افتد و چه در نظر اید :icon_gol::4uboxsmiley::pichak:

دکتر جان معذرت میخوام حرفاتون هم قابل قبوله اما قابل اجرا نیست ....................شما لطف کن اون تاپیک رو بخون .....................و بیا تو جو قرار بگیر ببین امکان انجام پیشنهاداتون هست یا نه

چون اون چیزایی که نوشته شده نظرات بقیه هست ....................دیگران نظری جز این دارند هرچند نظر من با نظر شما خیلی نزدیکه.....:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
دکتر جان معذرت میخوام حرفاتون هم قابل قبوله اما قابل اجرا نیست ....................شما لطف کن اون تاپیک رو بخون .....................و بیا تو جو قرار بگیر ببین امکان انجام پیشنهاداتون هست یا نه

چون اون چیزایی که نوشته شده نظرات بقیه هست ....................دیگران نظری جز این دارند هرچند نظر من با نظر شما خیلی نزدیکه.....:icon_gol:

چشم حتما میخونم به شرطی همون اول شکلک و اسپم نداشته باشه :ws3:

والبته جواب میدم

لینک به دیدگاه

خب فکر می کنم باید مدیران بزرگتر هم این تاپیک رو ببینند و به مدیر اینجا بگن که تصمیمی رو که در این مورد گرفتیم قبول دارن یا نه

که دوستان براشون سوءتفاهم به تکروی کردن نباشه

چون ما هدفمون از این حرفا افزایش آگاهی و بهتر شدن جو هست متمدن بودن

نه ایجاد دلخوری

دکتر جان من پیشنهادم اینه که حرفای شما رو عملی کنیم حالا دوستانی که با ما هم نظرن مارو همراهی می کنن دوستانی هم که نیستند لطف می کنن دلخور نمی شن و تو قسمت هایی که دوست دارن شرکت می کنن:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

هوتن عزیز اینجا قول دادم و اونور روخوندم تقریبا همه ی پست ها در مورد اسپم هستضمنا چون گفتین که با بعضی یا خیلی حرفام موافقین اما اینکار عملی نیست من نکته خاصی توی اون تاپیک ندیدم که مطرح شده باشه جز اسپم

من فکر کنم این پست همه ی بحث تاپیکی که در مورد تالار ازاد هست رو در خودش داره

با سلام خدمت دوستان عزیز

بحث خوبی هستش که البته قبلاً هم به صورت پراکنده چند بار در موردش صحبت شده.

انجمن از تالارهای مختلفی تشکیل شده که هر تالار مخصوص یه سری بحثا. هیچ وقت قابل قبول نیست مطالب بر فرق نجوم بیاد تو تالار ادبیات گفته بشه. تالار ازاد هم یکی از این تالارهاس که مطالب خاص خودش رو شامل میشه.

این بخش بندی ها هم فقط به خاطر اینه که مطالب نظم خاصی داشته باشن و یافتن مطلب مورد نظر برای کاربرا راحت تر باشه.

بعضی از دوستان اعتقاد دارن، چون تالار گفتگوی آزاد بازدید کننده بیشتری داره، پس اگر تاپیکشون رو تو این تالار بزنن، بهتر جواب میگیرن. اگر قرار باشه اینطور رفتار کنیم، پس تالارهای تفریح و سرگرمی و عکس و اخبار و .... واسه چی هستن؟ میشه همه رو خلاصه کرد تو یه تالار به اسم گفتگوی آزاد. که هر ساعت 10تا تاپیک زده میشه و پیدا کردن یه تاپیک مورد نظر که واسه چند روز پیشه، بین اونا کاری خیلی سخت.

اما در مورد اسپم، گفتگوی آزاد ماهیتش باید این باشه که تاپیک های داخلش اسپم خیلی کمی داشته باشن. چون واسه اسپم تالارها و تاپیک های جدایی در نظر گرفته شده و عدم رعایت اون یعنی نقض قوانین.

اسپم به قول بعضی دوستان نمک تاپیکه. ولی نباید این نمک نباید اونطوری باشه که باعث شوری اون بشه و مزه اصلی حس نشه.

ان همه بحث در مورداسپم خود جای تاسف داره ..

همینجا بگم بارز ترین شکل اسپم ارسال شکلک های بدون هیچ نوشته ایست که به نظرم باید با اطلاعیه مدیریتی باهاش برخورد بشه

لینک به دیدگاه
هوتن عزیز اینجا قول دادم و اونور روخوندم تقریبا همه ی پست ها در مورد اسپم هستضمنا چون گفتین که با بعضی یا خیلی حرفام موافقین اما اینکار عملی نیست من نکته خاصی توی اون تاپیک ندیدم که مطرح شده باشه جز اسپم

من فکر کنم این پست همه ی بحث تاپیکی که در مورد تالار ازاد هست رو در خودش داره

ان همه بحث در مورداسپم خود جای تاسف داره ..

همینجا بگم بارز ترین شکل اسپم ارسال شکلک های بدون هیچ نوشته ایست که به نظرم باید با اطلاعیه مدیریتی باهاش برخورد بشه

خوب بازم میگم امکانش نیست ............یعنی اینکار تشنج زاست.................به نظر من فرهنگ سازی برای اینکه این کار انجام نشه بهتره.............اینکه دوستداران این کار بدونن که همه اینکارو نمیپسندن.............و انجام ندن..................وگرنه با اخطار صرف دادن فقط این احساس بوجود میاد که مدیر ناراحته و بقیه مشکلی ندارن

و درنهایت که خیلی سختگیری بشه یه کاربر بجای اینکه سازگاری پیدا کنه و مفید باشه ...............بطور کل خداحافظی میکنه و میره............ابزار مدیریت فیزیکی بیشتر شبیه به چاقوی جراحی میمونه که اخرین راهه ......................

بنده در عقیده دارم حذف و اخطار باید در موارد نقض قانون اونهم از نوع توهین یا مسایل 30یا30 یا غیر اخلاقی استفاده بشه

در مواردی همچون اسپم بهتره که در همونجا استارتر یا مدیر درخواست کنن از اون شخص که اسپم نکنه

در مورد موضوعات غیر مرتبط .................تا حالا کمتر مشاهده شده موضوع غیر مرتبط اینجا زده بشه و اگر هم باشه به احترام استارتر بعد مدتی منتقل میشه....معمولا بیشتر غیر مرتبط های ما عکسه که منتقل میشه

یه ابتکار عالی لیلا همکار محترم تالار ازاد داشتن و اون ایجاد تاپیکی با عنوان تابلو اعلاناته و در اون از همه جای فروم میتونید تبلیغ کنید

مثلا اگه مطلبی هست تو تالار خودتون و میخواید به دوستان اطلاع رسانی کنید ...............میتونید در این محل قرار بدید

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
خب از این تاپیک چه نتیجه ای بگیریم؟

هر کسی نظر آخرشو بگه

خیلی کوتاه و کاربردی:icon_gol:

:icon_gol:

هیچی

پ.ن کوتاه تر از این پست وکاربردی تر البته ,پیدا نخواهی کرد

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...